Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

akzuzs
12. máj 2010

dievčatá ktorá z vás tu náhodou študuje ornitologiu, alebo niečo také podobné??????
Mám doma malého najdúcha, vtáčika a neviem čo také papkáva aby mi tu neumrel, ale je strašne spoločenský práve mi vybehol z krabičky a sedí na monitore notebuku, no nemá chyby
A mám zasa po učení

jalao
12. máj 2010

Akzus, no ja nie som z oboru, ale viem, že nesmú žiadnu múku, teda chlebík, ani pečivo... Najlepšie by bolo mu chytiť mušku 😝 😝 😀

juliagregor
12. máj 2010

jalao 🙂
ja ozaj neviem 😔

mamina007
12. máj 2010

Janka46 .. aj u nás je chaos s posudkami ... ja svoj mám za A ... tak som rada ... učeniu moc nedávam ... ach jo ... po celom pracovnom dni padám večer únavou ... prečo má deň len 24 hodín ?

slniecko4 ... aj ja sa pripájam ku gratulácii ... 😉

držte sa spolubojovníčky ... 😀

janka46
13. máj 2010

Mamina a ktorý den ides statnicovať?
Gratulujem k A-čku!U nas hrozne dopadli posudky, vela bab dostalo aj FX a teraz nevedia ,ze ci vobec pripustia k statniciam a pritom mali cele 3 roky skusky na A-čka 😕

janka46
13. máj 2010

Inak ja co nestihnem ked je mala v skolke,tak dovi-dopo...uz sa k tomu nedostanem a aj vcera som zaspala s papiermi v ruke nieco po 21:00 😔 😔 a to som si nasadila 1kavu denne,aby som aspon cez den vydrzala "nezaspať"
Zajtra musim obehnut lekara,robotu,nejake vybavovacky...takze cely den bude zabitý a o vikende ani nehovorím 😝

maruschka
13. máj 2010

mamina, gratulujem..Máš to super..a janka tiež...Ja budem asi tá, čo dostane FX..Už od včera sa mi scvrkol žalúdok a začínam mať nervy.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Baby, už viete všetky otázky? Koľko asi z nich viete?

andrea6
13. máj 2010

Ahoj, študuje tu niektorá mamina VŠBM v Ke? 😉

janka46
13. máj 2010

Maruschka,ty si ina srandistka 😀 😀 😀 ze vsetky otázky 😕 😕 😕

maruschka
13. máj 2010

janka, keď ja už stresujem, ale zatiaľ tak pozitívne..O asi 5 dní ma chytia už také fakt nervy predpokladám. Zatiaľ to beriem športovo. Teraz ma trápi ten oponentský posudok.. 😖 A tým otázkam som zatiaľ moc času nedala, čo ma štve najviac, lebo vždy do toho niečo príde a večer už nevládzem ani papier držať v ruke 😕 😕 😕 😕

mamina007
13. máj 2010

no tak ja sa s hanbou priznávam, že si to len čítam a podčiarkujem ... ja k tomu "správnemu učeniu" potrebujem časový stres ...

janka46 ... 3.6. ... Ty máš nejako v máji, že ? okolo 26. ? neviem, či si dobre pamätám ...

maruschka
13. máj 2010

mamina, ja 7.6...Takže pokiaľ nás bude chytať stres, tak janka si bude už pod slnečníkom užívať leto 😎 😀 😀

emily3
13. máj 2010

ahojte maruska ze mahas...samozrejme ze viem vsetky otazky...precitala som si zadania...ale ten obkec okolo toho nehrozi 😉 😅 ...vcera som prosim pekne , zaspala ako prva o pol osmej..este som pocula ako chalani behaju po bytie. i ked som ich ulozila do postele a ze prisiel ocino a robi s nimi poriadky a na viac sa nepamatam..a mm bol este zurkovat skolegmi a dnes rano zaspal....a skoncilo to tak ze o pol osmej rano som nalozila do auta vsetky deti a aj manzela a syna som vyhodila v skole a muza v robote..... no a teraz som sama, lebo mm maju firemnu zurku a to este mimo blavy...tesim sa....
inak sa musim pochvalit, skolitel mi dal A za diplomovku...no som zvedava co oponent.... 😨

mamina som na tom podobne, len citam a vyfarbujem, mam farebne zvyraznovacky a malujem si.... 😀 ...uz to chcem mat za sebou..
kto ma teraz prvy statnice? ja mam 24.5

emily3
13. máj 2010

a mozme spravit tabulku....terminu 😀

emily3 24.5
janka 46
mamina007 3.6
maruscha 7.6

juliagregor
13. máj 2010

ja až v oktobri 😀

mamina007
13. máj 2010

emily3 ... keby to tak stačilo ... povyfarbovať a mám v hlave ... 😀 a gratulujem k A ... šikulka ... 😵

emily3
13. máj 2010

mamina..no aspon to mam pekne farebne 😀 ..ked uz nic ine...a uz vypinam pc a idem malovat...ahojte studentky...

maruschka
14. máj 2010

emily, janka má tuším deň po tebe..Dnes nám dali zoznam oponentov, tak som zvedavá, čo z toho bude 😕 😕 😕 😕

Ja som veľký odborník na vyfarbovanie..Vždy si kúpim tie krikľavé zvýrazňovače a vyfarbujem. Nadpisy zvlášť, delenia zvlášť, dôležité texty zvlášť...Potom to chytím do ruky, pozriem na to a nič si nepamätám, len to ako som to vyfarbovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takže s tým už končím. Idem sa učiť seriózne a vážne.. 😀 😀 😀 😀 Nech je už 7.6 , večer 18,00 a ja si sedím s kávičkou a zmrzlinou u našich na dvore v húpacej sieti...A samozrejme s tým pocitom, že som to zvládla.. 😅 😅 😅 😅 😅 Idem sa učiť, lebo ma chytajú divné nálady.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrahy
14. máj 2010

jáj baby ale Vám bude ked to budete mať za sebou
a ja sa tu stresujem ako maly prváčik pred každou skúškou čo budem robiť na štátnice? alebo pri obhajpbe práce?
práve sa pokúšam zase učiť na skúšku a moc mi to nejde no musím sa snažiť je tam toho dosť
aj vám prajem príjemne učenie aj ked vonku zase od včera prší

emily3
14. máj 2010

maruschka ajja si predstavujem ake to bude super, pohoda...nebudem musiet mysliet na skolu a na skusky 😝 ..a konecne s detmi lietat po vonku...konecne si uzijem matersku....tesim sa....

paka
14. máj 2010

Bajlinka, ak sa pytas na Stempelovu, ja som ju mala v zimnom semestri na zakladoch psychologie. Skusku sme mali pisomnu, dala 5 otvorenych otazok a celu skusku si citala nejake veci.....
Ja budem mat teraz zaklady socialnej prace s Ondrusovou, bude to ustna skuska, tak sa drvim uz tyzden a strasne sa toho bojim.

emily3
14. máj 2010

no super, teraz mi dsiel mail zo studijneho ze nam zas prekladaju statnice 😒

janka46
14. máj 2010

Tak ja mam 25.5 a od zvyraznovacky mam uz aj plachtu, paplon,mala cele pyzano a utierala som ich vcera aj z parkiet v spalni 😀 (taku mam ja pomocníčku na učenie 😀 )
Baby tak dnes som papiere ani nevidela 🤐 🤐prave som prisla z BA a znicena som ako kôn 😔

tatolu
14. máj 2010

Slniečko gratulujem 😉

Akzus, malému vtáčikovi by som asi kukly mravca vyberala (ale to sa nesmie 🤐 ). Ak je však slabý, tak mu moc nepomôžeš 😔

Deti sú odvezené do Kubína, tak sa môžem učiť na skúšky. Zajtra ma jedna čaká, no ja som si tie materiály iba raz prečítala. Dnes si ich idem prečítať ešte raz. Možno sa niečo nalepí.

Včera som sa tak rozprávala s mojou maminku, že čo budem robiť s voľným časom, keď skončím školu. Zhodli sme sa na tom, že len tak chodiť do roboty nebudem. Mne to bude asi veľmi chýbať, taký stres 😀 . Tu proste človek nevbehne do stereotypu 🤐 😝

emily3
14. máj 2010

janka tak to budes mat prva stanice, ja ich mam zatial 28.5 😒 ..a doma mam tiez pomocnikov, ked bola Mon mensia...mi hovorila> mami idem sa ucit,....a zobrala zvyraznovacky a kreslila si 😀 keby to bolo take jednoduche...jaj uz mi je hrozne, zase prekladaju termin...ma slahne...nastelujem sa na nejaky cas a oni to posunu....nieze by som to vedela...ale aj tak... 😖

slniecko4
14. máj 2010

ahojte,tatolu,ďakujem pekne. 🙂 Držím vám všetkým pršteky,či už pri štátniciach,alebo pri skúškach.

paka,ak by si mohla,daj mi prosím ťa vedieť po skúške zo sociálnej práce,ako bolo.. mňa to čaká 25.6.,tiež s p.Ondrušovou.

paka
15. máj 2010

Slniecko4, urcite ti dam vediet, idem v utorok, tak potom dam vediet.

enilora
15. máj 2010

Ahojte,chcela by som od septemra študovať na Dubnickom inštitúte v Leviciach.Počula som že to zvládne každý bez akýchkolvek problémov.. 🙂 Ak niektorá s vás chodí na toto štúdium v Lv rada by som zistila ako to tam je aké sú skúšky a pod..ďakujem

tatolu
15. máj 2010

Enitora ja nechodím a neviem, či niektorá vôbec tam chodí 😔

Dnes som spravila skúšku - získa som hodnotenie - dobrý, tak som dobrá 😀
Ráno som sa prihlásila na skúšku na utorok, v sobotu ma čaká ďalšia a nasledujúci pondelok ďalšia 😉 . Som nejaká nažhavená, plná energie - dnes v noci som spala vkuse viac ako 6 hodín - jupí 😉 , môžem sa začať učiť 😵 😵 😵

emily3
15. máj 2010

tatolu gratulujem..a nechces sa ucit aj miesto mna na statnice? zas som spomalila tempo ucenia...prelozili nam statnice na 28.5-.....byt mame hore nohami, proste kriza, neviem co skor a zas som sama doma s detmi, manzel ma nocnu..skvele 😒 🙄