Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
15. máj 2010

Emily, ja som odniesla deti k mojej maminke 😉 , tak budem mať veget 😉
No proste vtedy sa dá. S deťmi je to ťažšie 😝

emily3
15. máj 2010

tatolu to poznam..minule mi stacilo, ze manzel zobral vsetky von na dve tri hodky a spratala som cely byt....
ale aj tak to teraz vyzera akoby sa u nas neupratovalo nikdy... 😅 ...a o uceni ani nehovorim...

tatolu
15. máj 2010

No vidíš - mne ešte mm všetkých troch nezobral ani raz. Vždy som musela byť poblízku, takže náš byt, teda dom, nechci ani vidieť 😀 😀 😀

emily3
15. máj 2010

tatolu tak som rada, ze to nie len u nas vybera jak p vybuchu 😀 😀 😀

tatolu
15. máj 2010

Emily posielam Ti energiu, lebo som ňou akási nažhavená 😵
Veľa síl do učenia 😉
Mm ma už o chvíľu odtiaľto vyhodí, tak sa budem môcť plne venovať knihe. Riad počká. Však zajtra som doma sama a prestávka medzi učením mi urobí iba dobre 😉

emily3
15. máj 2010

tatolu vidis?..uz ani pisat neviem...no nic idem krotit divu zver...

jenn44
15. máj 2010

Baby, prosim, kedy sa ucite? Sudujem ekonomiku, TUKE, no absolutne neviem kedy sa ucit, jedine v noci, a to ledva dycham, nevladzem... V noci niekolko krat vstavam ku polrocnej bambulke, no nechapem... kedy vy sa ucite? Doteraz viac-menej casto spala ale teraz uz skoro vobec :(

tatolu
15. máj 2010

Jenn, keď boli deti malé, učila som sa po polnoci. Medzi vstávaniami.
Večer som sa uložla s nimi a po prvom, resp. druhom kojení (keď som sa prebrala tak, že som vnímala) som sa čo to poučila do najbližšieho kojenia a znovu som spala.
Ale musíš si oddýchnuť aj cey deň 😉

emily3
15. máj 2010

jenn co je to ucenie?..ani ja nechapem ako som zvladla tento posledny rocnik..doma dve babatka...a dvoch starsich..nechapem....este statnice a bude pokoj...
no musis si povedat co je pre teba dolezitejsie, ci spokojne dieta, upratany byt, navarene alebo sa budes ucit..a smalym sa to da, ja som sa ucievala vonku, male spalo v kociku a sedela som na lavicke a ucila sa....ked bolo pekne..alebo cez den ked spalo...teraz to mam horsie, lebo jeden spi a druhy vymysla..a potom sa vymenia, tak cakam kedy vecer vsetci zalomia vcetne manzela a tvarim sa ze sa ucim..inak nad tym uz spim a ledva na to pozeram... 🙄 😕

tatolu
15. máj 2010

Emily 😉 ale je fakt, že keď som mala malé deti, tak som tým, čo mali staršie neverila, že sa to s malým dá 🤐 😀 a že je to ešte lepšie 😔
Taraz sa veru učí horšie, to máš pravdu 😝

juliagregor
15. máj 2010

ahojte,
rozoberáte učenie 😉
súhlasím naj učenie - dieťa v kočíku, ja na lavičke s papiermi v ruke...
teraz sa neučím, som rada, že prečítam 😎

emily3
15. máj 2010

na prvej vyske som sa ucila vo vlaku...cestovala som do skoly cca 300km..tak ked som doma nestihala, rano ked som sadla do vlaku, som sa ucila...teraz mam skolu za rohom, mama si robila srandu ze sa budem vozit elektrickou od konecnej ku konecnej, aby som sa naucila... 😅 ..tiez teraz sa snazim aspon si to precitat....viac krat....

janka46
17. máj 2010

Ahojte, tak hlásim po vikende...tiež len čítanie materiálov...o domácich prácach u nás teraz nieje ani chýýýýru...ale nevadí, len este to nejak ten týžden vydržať....hlavne s mojimi nervami 😔 😔 😔

ešte aj to pocasie mi praje k učeniu 😀 tak sa uz od 7:00 odhodlavam sadnut k tomu a namiesto toho konikujem....no ale idem zahnat driemoty, spravit kavu a naozaj slubujem,ze sadnem k papierom 😝 😝 😝

tatolu
17. máj 2010

Ja som skoro celý deň včera zabila pri MK. Zajtra je skúška. Som prihlásená sama na termín a skúšajúci budú dvaja 😀, to bude paráda 😵. Bude ústna, takže ani ťahák nepomôže.

petrahy
17. máj 2010

tatolu myslím na teba ty si ale odvážna

tatolu
17. máj 2010

Peti, čo sa mi môže stať okrem toho, že nespravím 😉 😀 😀 😀

Práve sa uvoľnil jeden termín z iného predmetu, tak som sa tam pichla. 22.5. by som mala mať dosť ťažkú skúšku z pedagogického minima, 24.5. (mala byť), ale bude 26.5. z chrobákov a iných negatívnych vplyvov na les (štátnicový predmet). Akosi som si netrúfala ísť obdeň na ďalšiu ťažkú skúšku - tak sa teším, že sa termín uvoľnil. Dva dni k dobru ako poteší 😵

tatolu
17. máj 2010

Ešte hodinu a pol mám možnosť odhlásiť sa z termínu 😔

juliagregor
17. máj 2010

tatolu si hviezda 😉 😀
tvoja logika je perfektná, ja by som si tie chrobáčiky veru nezapamätala... 😎

tatolu
17. máj 2010

Julia, však som mala nejakú poznávačku nie? Teraz už iba priradiť, ktorému stromu škodia (buk, dub, jedľa, smrek...) a v ktorom vývojovo štádiu (semenáčiky, 1 rastová fáza, 2. až poseledná rastová fáza a potom ešte či na listoch, alebo na kôre, alebo priamo v dreve - (korene vylúčim 😉 ) 😀

tatolu
17. máj 2010

Už iba 20 minút do odhlásenia..... 😔 🤐

emily3
17. máj 2010

jejda som na nervy, byt hore nohami az ma dvyha,,mam doma este aj Mreka, lebo vcera grcal..tak chalani rozhadzali co sa dal a potom zahlasili: comame robit? nudime sa...jaaj 😠 a o uceni ani nehovorim a este k tomu to spave uzimene pocasie...brrr..presunuli nam statnice na 28.5.---tesila som sa ze to budem mat za sebou a zas nie....uz sa mi ani nechce ucit...aj tak nic neviem a neviem ci vobec nieco budem vediet..pri tych mojich expertoch sa vobec neda ucit...Luci spi ale zas vymyslaju chalani...pozicam deti na dva tyzdne nechce niekto?

tatolu
17. máj 2010

Emily, ja som ich tiež požičala - maminke 😉 😀 , takže ja nie 😔

Už iba 5 minút.... 😝

tatolu
17. máj 2010

Ups, už sa nedá odhlásiť 😕 Idem sa asi učiť 😝

tatolu
17. máj 2010

Už iba 50 strán jednej prezentácie 🙄 a trošku zákon s vyhláškou oživiť 😔
Kde ste?

maruschka
17. máj 2010

učíme sa... iba akože 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 vždy mi do toho niečo príde a hlavne naša malá-menšia..Stále piští a stále chce byť pri mne..Dnes je to fakt o ničom..Ešte ma začala bolieť hlava a včera som vypila dve kávy a hodinu som mala hlavu vo wc, čo mi bolo z nej dobre zle..Asi som si zasa dobre podráždila môj neexistujúci žlčník.. 😖 😖 😖 😖 😖 😖 Takže nedeľa bola v znamení Algifenu a dnes to bude v znamení Ibalginu.. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Už vidím tie štátnice, ak prejdem, bude to zázrak..

maruschka
17. máj 2010

A aby toho nebolo dosť, teraz som sa dokúpala aj s mobilom vo vani. Mám ho rok a už je tam, chudák..Taká som naštvaná na seba, že som nedala väčší pozor. Jeden mobil mi namočila staršia dcéra do polievky, druhý mobil mi namočila mladšia dcéra do kávy a teraz tretí ja sama odpíšem vo vani.. 🙄 🙄 🙄 🙄 Paráda, dúfam, že to ešte nejako rozdýcha, lebo to teda nerozdýcham ja..mám tam fotky drobcov...Aááááááááááááá.....óóóóóóóó happy day, óóóóó happy day..

tatolu
17. máj 2010

Marusch a čo si robila vo vani v takú skorú večernú hodinu a ešte aj s mobilom?

Ja som si práve depilovala nohy, pôjdem si umyť vlasy a ešte niečo kuknem do tých skrípt 😝 No budem sa opakovať, ale bude to zajtra zábava 🤐 😀 😀 😀 , len neviem pre koho, pre skúšajúcich alebo pre mňa 😉

maruschka
17. máj 2010

tatolu, inakšia možnosť nebola, len ísť do vane. Bolela ma hlava, bola mi zima (decká zázrakom zaspali), lenže v tom šoku som si tú vaňu ani neužila...Jáááj, mám ja ale šťastie.. 😀 😀 😀 Vidíš to, raz za dlhý čas sa mi podarilo uchmatnúť si 15 min pre seba a takto to dopadlo... 😅 😅 😅 Asi sa pôjdem radšej učiť..

tatolu
17. máj 2010

No taký čas je naozaj vzácny, a potom samé sprostosti od šťastia robíme 😉 - mobil sa ešte neprebral?

tatolu
17. máj 2010

Kto viete dobre matematiku?
Potrebujem vedieť, aká je pravdepodobnosť, že keď sa z 50 otázok naučím 5-6, že pri náhodnom výbere 2 otázky z jedného okruhu a 2 otázky z druhého okruhu vyberiem práve tie 4 otázky, ktoré budem vedieť, pravdaže bez opakovania 😕 😀 😀 😀
Teda potrebujem vedieť výsledok, aby som vedela, či sa mi oplatí tých 6 nadrviť, alebo sa radčen naučiť o 2 menej 🤐 😵