Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrahy
17. máj 2010

tatolu kde chodíš na také matematické úlohy?
ja sa vžždy učím z každeho rozka troska
mobil som aj ja raz skoro utopila ale rozdychal to a mm som tvrdila ze padol do snehu 🤐
aj ja sa snazim ucit ale nie a nie to liezt do hlavy aspon čítam a píšem
drobci konečne zaspali

juliagregor
17. máj 2010

pravdepodonosť = počet náhodných javov/celkový počet x 100
tuším 😝

juliagregor
17. máj 2010

tatolu nič moc nízke číslo 😎

tatolu
17. máj 2010

Petrahy v nižších ročníkoch sa mi noc pred skúškou vynorila niektorá z otázok a ráno som ju dostala 😉 Preto som to riešila tak, že keď sa mi v noci prisnilo niečo, prebrala som sa, naučila som sa to a išla som spať 😔 . Raz som bola taká nahnevaná - učili sme sa choroby zveri, tiež sa mi tak prisnilo, že sa mám naučiť pĺúcne parazity a na písomke to nebolo 😠 a hádaj čo sa stalo 😕 , profák mi dal možnosť opraviť známku a dal mi otázku - Vývoj pĺúcnych parazitov 🤐 😵

juliagregor
17. máj 2010

tatolu a čo večeriaš, ked sa ti snívajú takéto sny? 😎
aj ja chcem...

tatolu
17. máj 2010

Julia, sladké, sladké a niekedy to zajem ešte sladkým 😉
Idem si to ešte mrknúť. Dobrú nôcku 😔

tatolu
18. máj 2010

Dievky, už sa chystám na popravu 😖 , ale dobre mi tak... 🤐

slniecko4
18. máj 2010

tatolu,držím pršteky. 😉

maruschka
18. máj 2010

tatolu, no určite...Uvidíš, že to zvládneš na parádne písmenko.. 😵 😵 😵 😵 😵 Držíme ti palce 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

emily3
18. máj 2010

tatolu drz sa a ukaz im to...
dnes grcal v noci Miso...tesim sa stafeta sa posuva.... 😒

maruschka
18. máj 2010

emily, ono to tak býva, že sa v najnevhodnejší čas stane niečo alebo prebehne sled udalostí, ktoré nám uberú roky, energiu a nádej, že niečo zvládneme ľavou zadnou.. 😀 😀 😀 😀 😀 Neboj sa, nejako bolo, nejako bude.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Ani u nás nie je teraz všetko úplne ideálne-včera som písala. A tak čakám, že nás prikvačí ešte nejaká viróza, lebo zasa idú brušné chrípky. Takže veselo-veselo..a to učenie mi ide ako v lete na saniach. 😒 😒

emily3
18. máj 2010

marus najprv ma hnevalo ze prelozili statnice, ale teraz som rada, dufam ze dovtedy budeme vsetci ok,. a ze si to ako tak stihnem aspon precitat...teraz mladwez spi tak sa idem ucit..aj ked byt je hore nohami...ale to bude aj tak, ci to upracem alebo nie...takze to je jedno... 🙄

grettka
18. máj 2010

ahojte, uz mam po prvej skuske, ale co som ju urobila tot otazka... dalo sa odpisovat, ale ja som zbabelec... vsetci zurivo pisali z tahakov a poznamok.. no ved nic, hadam som nieco napisala., spoluziacka pomohla... zlata osobka... 🙂 tak dufam, ze aj nejaky bodik za seminarku bude...
drzte sa statnicujuce studentky 🙂

tatolu
18. máj 2010

Ahojte,
ďakujem za držanie palečkov 😉
Skúška dopadla najlepšie z celého môjho štúdia 😵 Otázky sadli ako "riť na šerbel" a dokonca som sa pri odpovediach vyžívala 😉
Síce jednu u toho druhého profáka som zvrzala, ale zachránila ma práca, čo som robila - vraj patrila k najlepším 😉 , dokonca som prácou predbehla aj ľudí z praxe 😕

Greti, verím, že bude skúška spravená 😉

Emily, chytaj z tej mojej nabitej energie a ostatné tiež 😉 😵

maruschka
18. máj 2010

tatolu, tak gratulujem..Ale ty si vždy jednička, takže sa ani nečudujem, že si tak výborne dopadla 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petrahy
18. máj 2010

tatolu ty si zase excelovala 🙂 🙂 🙂 chytim si trosku tej energie ked davas mozem?

tatolu
18. máj 2010

Dievky, omyl, ja sa v tejto škole iba plazím zo skúšky na skúšku - priemer známok D, ale teraz mám A 😕 😵
Vlastne je jedno aká známka, len nech zo skúšok ubúda.

tatolu
18. máj 2010

Peti, jasne ber si 😉 - dnes jej mám dosť 😵

janka46
18. máj 2010

Teda Tatolu,ty fakt hviezdiš 😀 😀 😀 keby som sa tak ja mohla pochvaliť o tyzden 😔 😔 😔

Zacina mat hlavu plnu smutku,nic sa mi v tych mozgových zavitoch nechce uložit....prejdem na druhu otazku a uz si nic nepamätam z tej prvej....proste hroza 😠 😠 😠 😕

Tak som sa postazovala a letím do skolky,pááááá!

juliagregor
18. máj 2010

tatolu gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tatolu
18. máj 2010

ievky vďaka 😉

Jani, hlavne nestresuj a pri učení otázok sa nevracaj - pokračuj ďalej - pôjde to 😉

tatolu
18. máj 2010

No zas mi vypadlo písmenko - dievky 😔

maruschka
18. máj 2010

tatolu, to sa nedá, že nevracaj sa...Ja sa učím, logicky to pochopím, zopakujem si to v hlave..Na druhý deň sa na to pozerám ako blázon a neviem si spomenúť, čo to tam vlastne bolo.. 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 Potom ma chytí stres a stále dookola opakujem tie isté otázky a k novým sa nedostanem... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

tatolu
18. máj 2010

Ja si prečítam celú knihu, ako beletriu, potom idem po otázkach od začiatku až do konca a potom ak vyjde čas, tak nanovo.
Zdá sa mi, že nič neviem, snažím sa netrápiť sa a potom idem na skúšku a to, čo som si myslela neviem viem, a to čo som oddialila, však to viem, neviem 😉 😀

slniecko4
18. máj 2010

tatolu,gratulujem.. si šikuľka. 🙂

tatolu
18. máj 2010

Slniečko vďaka a Ty kedy máš? 😉

emily3
18. máj 2010

tatolu ti bifloska 😉 😀 ..gratulujem..aj ja tak chcem...
nevladzem sa ucit, Misko grcakl v noci, cakam kto preberie stafetu...s Luckou som bola na klbikoch, nema ich este dobre vyvinute, ale moze robit co robi..behat, stat a lozit..to aj robi 😅 .
no idem sa ucit, lepsie povedane citat si to...tiez si to citam ako knihu, aby som sa s tym zoznamila a potom pomaly si to preberam aby som pochopila co tam po mne chcu...ale aj tak 😝

jani sme na tom rovnako, mam pocit ze nic neviem a ze mi nic lezie do hlavy..cumim do tych papierov ako tela na nove vrata...a nic uz sa tesim ked bude potom....(dufam ze nam zas neprelozia termin)

ludka_r
19. máj 2010

Ahojte
gratulujem ku všetkým skúškam. 😉

Ja mám teraz skúšku na skúške, nevládzem. A pôrod sa mi bliži už rýchlosťou blesku, tak snáď ich stihnem porobiť. Aj keď často o tom pochybujem, lebo sa stále niečo komplikuje.
Prvú skúšku mám už v piatok, a učenia veľa. Tak mi držte prsty, asi budem mať nočné 😖
Ja už chcem mať skúšky spravenéééé.

emily3
19. máj 2010

ludka drzim palce zby si to zvladla... 😉

tatolu
19. máj 2010

Ludi, prečo začínate tak neskoro so skúškami? U nás začínalo skúškové 10.5. a už som si myslala, že sme poslední 😕
Neboj, zvládneš to 😉 Kľud a rozvahu. Veď ste na učenie dvaja 😉 Pôjde to 😵