• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
tatolu kde chodíš na také matematické úlohy?
ja sa vžždy učím z každeho rozka troska
mobil som aj ja raz skoro utopila ale rozdychal to a mm som tvrdila ze padol do snehu :zipper_mouth:
aj ja sa snazim ucit ale nie a nie to liezt do hlavy aspon čítam a píšem
drobci konečne zaspali
17. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdepodonosť = počet náhodných javov/celkový počet x 100
tuším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu nič moc nízke číslo :sunglasses:
17. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petrahy v nižších ročníkoch sa mi noc pred skúškou vynorila niektorá z otázok a ráno som ju dostala :wink: Preto som to riešila tak, že keď sa mi v noci prisnilo niečo, prebrala som sa, naučila som sa to a išla som spať :pensive: . Raz som bola taká nahnevaná - učili sme sa choroby zveri, tiež sa mi tak prisnilo, že sa mám naučiť pĺúcne parazity a na písomke to nebolo :angry: a hádaj čo sa stalo :confused: , profák mi dal možnosť opraviť známku a dal mi otázku - Vývoj pĺúcnych parazitov :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu a čo večeriaš, ked sa ti snívajú takéto sny? :sunglasses:
aj ja chcem...
17. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julia, sladké, sladké a niekedy to zajem ešte sladkým :wink:
Idem si to ešte mrknúť. Dobrú nôcku :pensive:
17. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievky, už sa chystám na popravu :confounded: , ale dobre mi tak... :zipper_mouth:
18. máj 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu,držím pršteky. :wink:
18. máj 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, no určite...Uvidíš, že to zvládneš na parádne písmenko.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držíme ti palce :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. máj 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu drz sa a ukaz im to...
dnes grcal v noci Miso...tesim sa stafeta sa posuva.... :unamused:
18. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ono to tak býva, že sa v najnevhodnejší čas stane niečo alebo prebehne sled udalostí, ktoré nám uberú roky, energiu a nádej, že niečo zvládneme ľavou zadnou.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neboj sa, nejako bolo, nejako bude.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ani u nás nie je teraz všetko úplne ideálne-včera som písala. A tak čakám, že nás prikvačí ešte nejaká viróza, lebo zasa idú brušné chrípky. Takže veselo-veselo..a to učenie mi ide ako v lete na saniach. :unamused: :unamused:
18. máj 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marus najprv ma hnevalo ze prelozili statnice, ale teraz som rada, dufam ze dovtedy budeme vsetci ok,. a ze si to ako tak stihnem aspon precitat...teraz mladwez spi tak sa idem ucit..aj ked byt je hore nohami...ale to bude aj tak, ci to upracem alebo nie...takze to je jedno... :rolling_eyes:
18. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz mam po prvej skuske, ale co som ju urobila tot otazka... dalo sa odpisovat, ale ja som zbabelec... vsetci zurivo pisali z tahakov a poznamok.. no ved nic, hadam som nieco napisala., spoluziacka pomohla... zlata osobka... :slight_smile: tak dufam, ze aj nejaky bodik za seminarku bude...
drzte sa statnicujuce studentky :slight_smile:
18. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ďakujem za držanie palečkov :wink:
Skúška dopadla najlepšie z celého môjho štúdia :dizzy_face: Otázky sadli ako "riť na šerbel" a dokonca som sa pri odpovediach vyžívala :wink:
Síce jednu u toho druhého profáka som zvrzala, ale zachránila ma práca, čo som robila - vraj patrila k najlepším :wink: , dokonca som prácou predbehla aj ľudí z praxe :confused:

Greti, verím, že bude skúška spravená :wink:

Emily, chytaj z tej mojej nabitej energie a ostatné tiež :wink: :dizzy_face:
18. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, tak gratulujem..Ale ty si vždy jednička, takže sa ani nečudujem, že si tak výborne dopadla :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ty si zase excelovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: chytim si trosku tej energie ked davas mozem?
18. máj 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievky, omyl, ja sa v tejto škole iba plazím zo skúšky na skúšku - priemer známok D, ale teraz mám A :confused: :dizzy_face:
Vlastne je jedno aká známka, len nech zo skúšok ubúda.
18. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, jasne ber si :wink: - dnes jej mám dosť :dizzy_face:
18. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Tatolu,ty fakt hviezdiš :grinning: :grinning: :grinning: keby som sa tak ja mohla pochvaliť o tyzden :pensive: :pensive: :pensive:

Zacina mat hlavu plnu smutku,nic sa mi v tych mozgových zavitoch nechce uložit....prejdem na druhu otazku a uz si nic nepamätam z tej prvej....proste hroza :angry: :angry: :angry: :confused:

Tak som sa postazovala a letím do skolky,pááááá!
18. máj 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ievky vďaka :wink:

Jani, hlavne nestresuj a pri učení otázok sa nevracaj - pokračuj ďalej - pôjde to :wink:
18. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zas mi vypadlo písmenko - dievky :pensive:
18. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, to sa nedá, že nevracaj sa...Ja sa učím, logicky to pochopím, zopakujem si to v hlave..Na druhý deň sa na to pozerám ako blázon a neviem si spomenúť, čo to tam vlastne bolo.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Potom ma chytí stres a stále dookola opakujem tie isté otázky a k novým sa nedostanem... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. máj 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si prečítam celú knihu, ako beletriu, potom idem po otázkach od začiatku až do konca a potom ak vyjde čas, tak nanovo.
Zdá sa mi, že nič neviem, snažím sa netrápiť sa a potom idem na skúšku a to, čo som si myslela neviem viem, a to čo som oddialila, však to viem, neviem :wink: :grinning:
18. máj 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu,gratulujem.. si šikuľka. :slight_smile:
18. máj 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slniečko vďaka a Ty kedy máš? :wink:
18. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ti bifloska :wink: :grinning: ..gratulujem..aj ja tak chcem...
nevladzem sa ucit, Misko grcakl v noci, cakam kto preberie stafetu...s Luckou som bola na klbikoch, nema ich este dobre vyvinute, ale moze robit co robi..behat, stat a lozit..to aj robi :sweat_smile: .
no idem sa ucit, lepsie povedane citat si to...tiez si to citam ako knihu, aby som sa s tym zoznamila a potom pomaly si to preberam aby som pochopila co tam po mne chcu...ale aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani sme na tom rovnako, mam pocit ze nic neviem a ze mi nic lezie do hlavy..cumim do tych papierov ako tela na nove vrata...a nic uz sa tesim ked bude potom....(dufam ze nam zas neprelozia termin)
18. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
gratulujem ku všetkým skúškam. :wink:

Ja mám teraz skúšku na skúške, nevládzem. A pôrod sa mi bliži už rýchlosťou blesku, tak snáď ich stihnem porobiť. Aj keď často o tom pochybujem, lebo sa stále niečo komplikuje.
Prvú skúšku mám už v piatok, a učenia veľa. Tak mi držte prsty, asi budem mať nočné :confounded:
Ja už chcem mať skúšky spravenéééé.
19. máj 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka drzim palce zby si to zvladla... :wink:
19. máj 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludi, prečo začínate tak neskoro so skúškami? U nás začínalo skúškové 10.5. a už som si myslala, že sme poslední :confused:
Neboj, zvládneš to :wink: Kľud a rozvahu. Veď ste na učenie dvaja :wink: Pôjde to :dizzy_face:
19. máj 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok