• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
jednoznacne si ich nechaj :slight_smile: ako sa ti uci? mne sa chcelo strasne spat :unamused:
30. apr 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, dík za radu :wink:
učí? no okrem toho, že sa mi totálne nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sa mi chce strašne spať, chodím už o ôsmej a to si aj poobede dám šlofíka :sunglasses:
neviem, čo tu dnes ešte straším o takomto čase :sweat_smile:

aj preto sa mi do učenia nechce, lebo táto skúška je s Pokrivčákovou a viem, ako to bolo minule...odišla a mali sme tímovú prácu :zipper_mouth: :sweat_smile:
30. apr 2007 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna cakaju dve skusky s nou, preto sa budem ucit tak ako ty :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
30. apr 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte, tak sa vsetky drzte. ja mam tiez skusku v pia, pekny vecer
30. apr 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka
drziiiiiiiiime palce :slight_smile:
ale budes mat aspon krasny vikend, ja mam skusku v pondelok :frowning2:
30. apr 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, tak si budeme navzájom držať palce :wink:

lasenka, no ale fakt...to naozaj nemá význam sa drviť, ked ona má takýto prístup...svedomie mi to nedovolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2007 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco
ved aj to vravim, na statnice sa to budes ucit este raz, nie? :grinning: idem uz spinkat, tak dobru nocku :wink:
30. apr 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa budem musieť :rolling_eyes:
idem aj ja, dobrú noc
zajtra sa ukáž :wink:
30. apr 2007 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, bzuco, ja som si az teraz vsimla, ze si tehulka :confused: to je super moooooc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj trosku zavidim, lae len v dobrom :wink:
30. apr 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka ďakujem :slight_smile:
budem to mať perné, ale nejako to zvládnem, už mám prax - dieťatko a VŠ :wink:
ale bábätko sme veľmi chceli
1. máj 2007 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte studentky ako pokracujete?
mne sa podarilo napisat diplo a uspesne skoncit skolu. cela rodina si vydychla. bolo to narocne ale sme to zvladli.
najlepsie, ked som prisla domov zo statnic vystavena a unavena, miesto oslavy ma cakalo doma grcajuce dieta. spali sme cca 4 hod. a sa jej to zhorsilo...grcacky, hnacky...skoncila v nemocnici na infekcnom. tak som si ani nestihla uvedomit ze mam po skole...a hned sa starat o rodinu... :sweat_smile:
ale uz je dobre a konecne si uzivame jeden druheho a tretieho :grinning:
drzim vsetkym palceky a prajem uzasnych manzelov a trpezlive deti :wink:
3. máj 2007 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, dakujeme, ja dufam, ze o rok ma po statniciach bude cakat hlavne postel a potom na druhy den riadna zurka....Ale mozno si za ten cas moje telo odvykne od spanku uplne...
za chvilku pracham do roboty a zajtra mam skusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad to dobre doapdne :grinning:
3. máj 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily
blahozelam ti a zavidim ti :wink: :sunglasses:

verulka
hmmm, takze buduci rok koncime spolu? oslavime to aj cez MK, nie? :grinning: pises, ze Bzucovi v dobrom zavidis... chcela by si stvrte azda? :sunglasses: :sunglasses:
3. máj 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka, no jaska, ze chcela :slight_smile: to bude moj statnicovy darcek- zamiesime na 4.(teda ak sa nieco strasne nestane) uz to mam slubene a neviem sa dockat konca skoly :grinning:
a to si pis, ze oslavime- zalozime si temu, kde nam budu vsetci gratulovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, si fakt zlataaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:
aj ja si zelam statnicovy darcek babätko, no ja este len druhe :wink: ale ani pri tom druhom nekoncim :wink: a do konca skoly sa neviem dockat ani ja :confounded:
mozem vediet, kolko mas rokov? :zipper_mouth:
4. máj 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminyyyyyy, tu sa neštuduje?
lebo ja studujem, ale odtiaľ-potiaľ :grinning: :grinning:
nesmiem to preháňať
8. máj 2007 o 16:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco
ja dnes oddychujem :wink:
8. máj 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka, ta máš plné právo dnes oddychovať :wink:
ja som oddychovala do teraz
:slight_smile:
8. máj 2007 o 18:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka, mam 26 rokov :wink: budem na teba mysliet, nech sa ti zelanie splni :wink: je super mat viac deti, mna to s nimi desne bavi a zatial aj ich so mnou :grinning:
bzuco, dnes opat zacinam, v ut mam dalsiu skusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám prerušené tak sem veľmi nechodím kaziť morálku.pomaly začínam písať bakalárku ale fest sa mi nehce.3 ročník som prerušila v polovoci tému mám schválenu od októbra a nenapísana ani čiarka :frowning2:
10. máj 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, to dokedy mas odovzdat? Vsak ak si prerusila, tak odovzdavas az o rok, nie? Ja mam schvalenu temu 2mesiace a tiez nic nemam. Ale mne sa to rysuje nadejne a v lete by mala byt vacsina prace na diplomovke za mnou :wink: a takto o rok bude zo mna totalny neurotik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Tamarka ti nejako rycho rastie :confused: princezna....
11. máj 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte študentky
verulka, tak to si budeme v utorok držať palce, ja mám totiž v utorok tiež skúšku.
no ale aby toho nebolo málo, tak hned 3 naraz, si to môžem hodiť :rolling_eyes:
2 doobedu a jednu poobede :unamused:
11. máj 2007 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka dala som si záväzok že do konca júna napíšem teoreticku časť.ja to totiž vôbec neviem písať a teším sa koľkokrát to brudem prepisovať.potom 2 mesiace nič lebo budú prázdniny a to väčšinou nebudeme doma a tak prakticka časť.od decembra idem nazad do školy ešte nemám 3 skúšky + letný semester.mám pocit že je toho strašne veľa a že nič nestíhnem.
11. máj 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea
kde studujes a co? mozno si to uz pisala, ale nechce sa mi citat dozadu :frowning2:
11. máj 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, tak to mas pekne naplanovane. Mne taketo plany zvacsa nevyjdu, lebo som nezodpovedna a svetko nechavam na poslednu chvilu...Aj preto mam strach z ucenia sa na statnice (neviem, ci ma vobec pustia z roboty) a priebezne ucenie mi nic nehori..A neboj, isto to zvladnes :wink:
bzuco, tak to si teda budeme drzat a riadne. Ja mam sice len jednu ale trochu tazku a deti mam doma a este sa neucim. Vecer padam do postele uplne dead (psychicky, lebo zabavat ich doma, je u hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
11. máj 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prave idem zo skusky :sweat_smile: o 2 tyzdne mam statnice a este som sa nezacala ucit aj ked uz je najvyssi cas :sunglasses:
baby nenechavajte si to na poslednu chvilu, aj ja to robievam ale ked sa mi nekedy zadari robit neco priebezne alebo vopred tak som potom stasna ako blcha, donutte sa a potom akoby ste nasli, aj ked to neni lahke, tiez toho mam nad hlavu :unamused:
11. máj 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak, ja viem, ze je to lepsie, ale ked ja to vzdy odkladam. A na beznu skusku mi stacia 3 noci. Najdlhsie som sa ucila asi tyzden...ja mam vyhodu, ze mam skvelu pamat a teraz sa mi uci ovela lahsie, lebo si kopu veci pamatam. Ale statnice- to je ina kava...
drzim palce na statnice- :slight_smile: a ako skuska? Spravila?
11. máj 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no za a, dnes rano vyvesili terminy tak som tam hned aj ostala, nech to odsypa :grinning:
hej statnice su ina kava, a komplexny projekt tiez - to je tolko rysovania ze tlac bude stat aj 2 000, ciernobiela podotykam :confounded:
a k tomu adamko velmi zle spi uz par tyzdnov takze vyzeram asi takto :rolling_eyes:

drzim vam velmi palce vsetkym :wink:
11. máj 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten projekt je vazne sila, moj svagor tiez makal a to ani deti nemal.
Hej mrkala som, ze ti krpcek zle spinka. Ale nebojkaj, za par mas uz potom a vsetko bude ok.
Inak aj ja som par rokov vyzerala nejako podobne :wink:
11. máj 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, tak ako si dopadla?
ja hádam dobre, len musí opraviť najprv tých milion testov
aj som dačo odpísala :sunglasses: :sweat_smile: , takže by to malo byť v suchu :slight_smile:
15. máj 2007 o 16:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok