• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

4. októbra 2017 
@anibas ja uz rok :grinning: akurat cez prazdniny som sa flakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty co studujes?

@juliagregor hadam nie, ked ma tam rektor taha :confused: a na rovinu mozes pisat do sukromnej temy :wink:

@maruschka sa ti smeje, ked uz si za vodou :grinning: :grinning: :grinning: to je uplne cisto pre mna odbor, co pojdem studovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ma budu cakat vyrovnavacie skusky, takze ich budem mat o nejakych 6-7 viac :rolling_eyes: no ak bude ta vyvestena tretia svetova, tak sa s tou skolou mozno aj uzivim :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas uz som to docitala :slight_smile:
15. sep 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruschka gratulujem k novej praci :slight_smile:
15. sep 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 vitaj medzi nami :wink:
Dakujem baby za gratulacie k babatku, troska mam aj obavy ako to zvladnem, prednasky, skusky po porode, kojenie atd. , ale ste pre mna velkou motivaciou :slight_smile:
15. sep 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b radšej si zisti, ako to majú s akreditáciou..
ked dopíšem prácu, potom pôjdem aj do súkromnej, teraz by som len chatovala a práca čaká :sweat_smile:
ale môže ma tam zakladateľka dopísať... :wink:
@maruschka :slight_smile:

teraz sa hrám s Office Visio, pekný program na kreslenie obrázkov, ale našla som ešte krajší, len ten mi píše trial verzia cez obrázky a to nemôžem použiť...E-draw..kto sa chce pohrať :wink: (paráda)
15. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor a kde si to pocula? FST bola jedna z mala na univerzite, co s akreditaciou nemala problem - ani zrusene, ani pozastavene prava :confused:
15. sep 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádali sa dvaja dekani..nájdem ti link
15. sep 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b http://ponicky.sk/?page_id=211 poznáš?
nejde mi stále stránka fakulty...ked niekedy skončím, tak mu tam napíšem :rolling_eyes:
15. sep 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papty ahoj , ďakujem za privitanie. neboj zvlademe to :wink: :wink: :wink:
16. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ahoj ty čo študuješ na UNIPO?? nevedela som že si tiež študentka maminka
16. sep 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 na FHPV - soc. pg.
16. sep 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas hm?? ja špec.pg a tiež som zacvakla pri zapise 1000ečka len tak fuklo
16. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 A najviac ma s....., že ked chceš niečo vybaviť, čakáš aj 2 hod. a zistíš, že nič si nevybavila a musíš prísť ešte raz .... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor ... to ma mrzi, ze musis statnicovat inde... ale mozno sa to este zmeni ... nam tak hrozilo, ze k na pridu statnicovat magistri z komenskeho ... nakolko nemali akreditaciu na mgr.... a nakoniec im v pribehu dvoch mesiacov vymenovali profesorku ... a my sme ich skusat nemuseli (a ja zapisovat) ... a co sa tyka diplomiek ... pokial viem, mozes mat skolitela aj z externeho prostredia ... akurat sa musi nejak osetrit, ze netrva na zaplateni za vedenie prace ... a ak nie ... mozno sa buducemu skolitelovi bude pozdavat tvoja praca a nebudes ju musiet prepisovat :wink:

dokopte ma niekto k pisaniu prispevku na konferenciuuuu... mam ju o 10 dni... a mam jeden a pol strany ... :confused:
16. sep 2010 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adetka ešte nemusím...ale rátam už so všetkým...
16. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka a aku pracu a na aku konferenciu? kop, kop, kop :grinning:
16. sep 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak konecne tu stretam holky z UNIPO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , rok som na vas cakala :grinning: :grinning: Len teda skoda, ze ste kazda z inej fakulty, ja som FM externe. Ako sa vam paci na skole a kolkatacky ste? Tie sumy, ktore spominate su fakt otrasne, ale co narobime? Aj inde sa cvaka :unamused:
16. sep 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: môžem sa k vám pridať? dnes idem na zápis, začínam 3.ročník, už som vás bola pozrieť a občas čerpám motiváciu že aj s bábom sa dá študovať :slight_smile:
16. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papty gratulujem....sa nám to tu nejak hemží tehulkami :grinning: :grinning: :grinning: len tak dalej....

@maruschka tiež garatulujem k práci....tak ja si začínam zvykať zase na domáci režim...som bola minuly tyzden poslednýkrát v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi to teraz pripadá také čudné, že som doma.....

Skola este netusim, ani kedy bude zápis, nieto este prednášky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A samozrejme vítam nové študujúce maminky!!!!!
16. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy .. na medialnu... u nas na fakulte FF UKM v NItre... prispevok o deformovani socialnej skutocnosti mediami a internetovou diskusiou :grinning: ...
16. sep 2010 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj medzi nami a čo študuješ?
16. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka :grinning: :grinning: :grinning: a už si sa nakopla??????
to privitanie a otazka patrili nanulik
16. sep 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adetka to ma byt o tom, ze moj synator je schopny "donemoty" chatovat cele hodiny so svojimi rovesnikmi a ked sa s niekym stretne, nevie sa vyjadrit a dat zopar solidnych viet dokopy??? :sunglasses: :sunglasses:
16. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy .. trosilililinku... mam chripku ... takze mi to velmi kreativne nemysli :sweat_smile:
@jalao ... o tom som uz tusim nieco na nejakej konferencii pocula :grinning: ... ale ten moj prispevok sa skor tyka deformacie skutocnosti v mediach a na internete... medializovanie neoverenych informacii a ich prekrucanie diskutermi (devincka nova ves)... ale uz vas s tym prestanem otravovat... vy toho mate ovela viac na praci ako ja...
16. sep 2010 o 17:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka46 dakujem, som zvedava, ktora sa ku nam prida :wink: :wink:
Nanulik vitaj :slight_smile:
16. sep 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ked vas tak citam, asi by ma porazilo na vasom mieste...zmenit odbor, zrusit odbor, poslat do ineho mesta? :confused: to uz co je :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som si myslela, ze na nasej skole je bordel :sweat_smile: . strasne, ze clovek nema ziadnu zaruku, ked do toho uz tolko vraza. ci uz financii, casu alebo sil :confounded: . ja nastastie platim "len" 400 eur, ale tiez zvazujem, ci sa po roku nevratim spat na denne, ak to bude mozne
16. sep 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka..teba som nevidela pekne dlho..ale vidím, že už pracovne aj študijne fičíš naplno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ten tvoj príspevok je zaujímavý a aktuálny na túto dobu..Vidíš a ja sa na žiadnu konferenciu nedostanem...chystala som sa na Organge konferenciu ohľadom detí a médií a na našej škole sa poriada konferencia ohľadom etiky a etického kódexu v soc.práci a tú si tiež už môžem odškrtnúť z diára (a na tú som zlanárila aj sestru a teraz z toho padlo) :confounded: Ale tak človek si nenavyberá, buď práca alebo rozširovanie intelektu..A na to si musím ešte rok počkať.. :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

@janka46 tak už máš pohodu..bolo na čase..ale to uteká, že 32 tt..a to som sa minule čudovala, že ako to uteká, keď si v nejakom 16tt :grinning: :grinning: :grinning: Ani sa nenazdáme a študent bude na svete..Takže teraz oddychovať, užívať si relax, malú Dianku a pomaly chystať veci do pohotovostnej cestovnej tašky, že?! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tešíme sa s tebou.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jalao môj brat má 13..Keby nemusel spať, jesť a chodiť do školy tak sedí celé dni a chatuje..Fakt to je na hlavu, lebo všetci čo s ním chodia na tréningy sedia celé dni za kompom a chatujú a potom sa ešte večer stretnú a idú von..Keď prídem k našim, už len počujem tie výrazy: ty debil, somár a už vrieska do mikrofónu..To je fakt divočina aj na mňa a to som dosť otvorený a tolerantný človek.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

mňa teraz štve iná vec. Malá nastúpila do škôlky a absolútne nič tam neje..Ani desiatu, ani obed a ani olovrant..Jednoducho do škôlky sa teší, žiadny problém, v škôlke poslúcha, hrá sa, ale neje..Už dnes na mňa pozerala p.uč. smutnými očami a fakt ju to trápilo, že veď malá nemôže byť celé dni hladná, ale čo už s ňou mám robiť?? nechám ju, nech hladuje a hádam sa chytí a bude chcieť byť s kolektívom a začne jesť.. :confused: :confused: :confused: :confused:

@nanulik ahoj, vitaj, zdar-nazdar...práci česť a učeniu ešte viac... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pridaj sa.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@papty - akože ktorá sa k nám pridá.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som chytila dve kolektívne tehotenské vlny a dúfam, že táto ma obíde..Jedna v práci , jedna v rodine a dúfam, že tretia z internetu sa ma nechytí.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale mám z vás radosť a tešíme sa na nových drobčekov.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka, tvoja mala sa len prisposobuje... presne toto robila moja neter, trvalo to asi mesiac, nechcela v skolke jest ani za nic, najedla sa rano doma a potom az vecer, asi po mesiaci zacala jest v skolke, najpr uplne sama, ucitelka jej nosila jedlo do spalne a potom pomaly aj v jedalni... iny problem nebol, do skolky sa tesila, najradsej by tam aj nocovala, takze si myslim, ze je to iba sposob akym sa niektore deti prisposobuju zmene a novemu rezimu :slight_smile: este to par dni nechaj, a keby to nepreslo, porad sa s detskou lekarkou, ale myslim, ze to chce len trochu casu. :slight_smile:
17. sep 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruschka dakujem za privítanie :slight_smile:
18. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte môžem sa pridať chodím do 2.ročníka na DTI
19. sep 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok