Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
15. sep 2010

@anibas ja uz rok 😀 akurat cez prazdniny som sa flakala 😝 a ty co studujes?

@juliagregor hadam nie, ked ma tam rektor taha 😕 a na rovinu mozes pisat do sukromnej temy 😉

@maruschka sa ti smeje, ked uz si za vodou 😀 😀 😀 to je uplne cisto pre mna odbor, co pojdem studovat 😝 este ma budu cakat vyrovnavacie skusky, takze ich budem mat o nejakych 6-7 viac 🙄 no ak bude ta vyvestena tretia svetova, tak sa s tou skolou mozno aj uzivim 😅 😝

sisa.b
15. sep 2010

@anibas uz som to docitala 🙂

sisa.b
15. sep 2010

@maruschka gratulujem k novej praci 🙂

papty
15. sep 2010

@denne73 vitaj medzi nami 😉
Dakujem baby za gratulacie k babatku, troska mam aj obavy ako to zvladnem, prednasky, skusky po porode, kojenie atd. , ale ste pre mna velkou motivaciou 🙂

juliagregor
15. sep 2010

@sisa.b radšej si zisti, ako to majú s akreditáciou..
ked dopíšem prácu, potom pôjdem aj do súkromnej, teraz by som len chatovala a práca čaká 😅
ale môže ma tam zakladateľka dopísať... 😉
@maruschka 🙂

teraz sa hrám s Office Visio, pekný program na kreslenie obrázkov, ale našla som ešte krajší, len ten mi píše trial verzia cez obrázky a to nemôžem použiť...E-draw..kto sa chce pohrať 😉 (paráda)

sisa.b
15. sep 2010

@juliagregor a kde si to pocula? FST bola jedna z mala na univerzite, co s akreditaciou nemala problem - ani zrusene, ani pozastavene prava 😕

juliagregor
15. sep 2010

hádali sa dvaja dekani..nájdem ti link

juliagregor
15. sep 2010

@sisa.b http://ponicky.sk/?page_id=211 poznáš?
nejde mi stále stránka fakulty...ked niekedy skončím, tak mu tam napíšem 🙄

denne73
16. sep 2010

@papty ahoj , ďakujem za privitanie. neboj zvlademe to 😉 😉 😉

denne73
16. sep 2010

@anibas ahoj ty čo študuješ na UNIPO?? nevedela som že si tiež študentka maminka

anibas
16. sep 2010

@denne73 na FHPV - soc. pg.

denne73
16. sep 2010

@anibas hm?? ja špec.pg a tiež som zacvakla pri zapise 1000ečka len tak fuklo

anibas
16. sep 2010

@denne73 A najviac ma s....., že ked chceš niečo vybaviť, čakáš aj 2 hod. a zistíš, že nič si nevybavila a musíš prísť ešte raz .... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

adetka
16. sep 2010

@juliagregor ... to ma mrzi, ze musis statnicovat inde... ale mozno sa to este zmeni ... nam tak hrozilo, ze k na pridu statnicovat magistri z komenskeho ... nakolko nemali akreditaciu na mgr.... a nakoniec im v pribehu dvoch mesiacov vymenovali profesorku ... a my sme ich skusat nemuseli (a ja zapisovat) ... a co sa tyka diplomiek ... pokial viem, mozes mat skolitela aj z externeho prostredia ... akurat sa musi nejak osetrit, ze netrva na zaplateni za vedenie prace ... a ak nie ... mozno sa buducemu skolitelovi bude pozdavat tvoja praca a nebudes ju musiet prepisovat 😉

dokopte ma niekto k pisaniu prispevku na konferenciuuuu... mam ju o 10 dni... a mam jeden a pol strany ... 😕

juliagregor
16. sep 2010

@adetka ešte nemusím...ale rátam už so všetkým...

petrahy
16. sep 2010

adetka a aku pracu a na aku konferenciu? kop, kop, kop 😀

jalao
16. sep 2010

no, tak konecne tu stretam holky z UNIPO 🙂 🙂 🙂 , rok som na vas cakala 😀 😀 Len teda skoda, ze ste kazda z inej fakulty, ja som FM externe. Ako sa vam paci na skole a kolkatacky ste? Tie sumy, ktore spominate su fakt otrasne, ale co narobime? Aj inde sa cvaka 😒

nanulik
16. sep 2010

ahojky 🙂 môžem sa k vám pridať? dnes idem na zápis, začínam 3.ročník, už som vás bola pozrieť a občas čerpám motiváciu že aj s bábom sa dá študovať 🙂

janka46
16. sep 2010

Papty gratulujem....sa nám to tu nejak hemží tehulkami 😀 😀 😀 len tak dalej....

@maruschka tiež garatulujem k práci....tak ja si začínam zvykať zase na domáci režim...som bola minuly tyzden poslednýkrát v práci 😝 tak mi to teraz pripadá také čudné, že som doma.....

Skola este netusim, ani kedy bude zápis, nieto este prednášky 😝
A samozrejme vítam nové študujúce maminky!!!!!

adetka
16. sep 2010

@petrahy .. na medialnu... u nas na fakulte FF UKM v NItre... prispevok o deformovani socialnej skutocnosti mediami a internetovou diskusiou 😀 ...

petrahy
16. sep 2010

vitaj medzi nami a čo študuješ?

petrahy
16. sep 2010

adetka 😀 😀 😀 a už si sa nakopla??????
to privitanie a otazka patrili nanulik

jalao
16. sep 2010

@adetka to ma byt o tom, ze moj synator je schopny "donemoty" chatovat cele hodiny so svojimi rovesnikmi a ked sa s niekym stretne, nevie sa vyjadrit a dat zopar solidnych viet dokopy??? 😎 😎

adetka
16. sep 2010

@petrahy .. trosilililinku... mam chripku ... takze mi to velmi kreativne nemysli 😅
@jalao ... o tom som uz tusim nieco na nejakej konferencii pocula 😀 ... ale ten moj prispevok sa skor tyka deformacie skutocnosti v mediach a na internete... medializovanie neoverenych informacii a ich prekrucanie diskutermi (devincka nova ves)... ale uz vas s tym prestanem otravovat... vy toho mate ovela viac na praci ako ja...

papty
16. sep 2010

@janka46 dakujem, som zvedava, ktora sa ku nam prida 😉 😉
Nanulik vitaj 🙂

tweetinkapp
16. sep 2010

no baby ked vas tak citam, asi by ma porazilo na vasom mieste...zmenit odbor, zrusit odbor, poslat do ineho mesta? 😕 to uz co je 😝 a to som si myslela, ze na nasej skole je bordel 😅 . strasne, ze clovek nema ziadnu zaruku, ked do toho uz tolko vraza. ci uz financii, casu alebo sil 😖 . ja nastastie platim "len" 400 eur, ale tiez zvazujem, ci sa po roku nevratim spat na denne, ak to bude mozne

maruschka
17. sep 2010

adetka..teba som nevidela pekne dlho..ale vidím, že už pracovne aj študijne fičíš naplno 😵 😵 😵 😵 😵 A ten tvoj príspevok je zaujímavý a aktuálny na túto dobu..Vidíš a ja sa na žiadnu konferenciu nedostanem...chystala som sa na Organge konferenciu ohľadom detí a médií a na našej škole sa poriada konferencia ohľadom etiky a etického kódexu v soc.práci a tú si tiež už môžem odškrtnúť z diára (a na tú som zlanárila aj sestru a teraz z toho padlo) 😖 Ale tak človek si nenavyberá, buď práca alebo rozširovanie intelektu..A na to si musím ešte rok počkať.. 😵 😵 😀 😀

@janka46 tak už máš pohodu..bolo na čase..ale to uteká, že 32 tt..a to som sa minule čudovala, že ako to uteká, keď si v nejakom 16tt 😀 😀 😀 Ani sa nenazdáme a študent bude na svete..Takže teraz oddychovať, užívať si relax, malú Dianku a pomaly chystať veci do pohotovostnej cestovnej tašky, že?! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tešíme sa s tebou.. 😵 😵 😵 😵

@jalao môj brat má 13..Keby nemusel spať, jesť a chodiť do školy tak sedí celé dni a chatuje..Fakt to je na hlavu, lebo všetci čo s ním chodia na tréningy sedia celé dni za kompom a chatujú a potom sa ešte večer stretnú a idú von..Keď prídem k našim, už len počujem tie výrazy: ty debil, somár a už vrieska do mikrofónu..To je fakt divočina aj na mňa a to som dosť otvorený a tolerantný človek.. 😉 😉 😉 😉 😉

mňa teraz štve iná vec. Malá nastúpila do škôlky a absolútne nič tam neje..Ani desiatu, ani obed a ani olovrant..Jednoducho do škôlky sa teší, žiadny problém, v škôlke poslúcha, hrá sa, ale neje..Už dnes na mňa pozerala p.uč. smutnými očami a fakt ju to trápilo, že veď malá nemôže byť celé dni hladná, ale čo už s ňou mám robiť?? nechám ju, nech hladuje a hádam sa chytí a bude chcieť byť s kolektívom a začne jesť.. 😕 😕 😕 😕

@nanulik ahoj, vitaj, zdar-nazdar...práci česť a učeniu ešte viac... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Pridaj sa.. 😵 😵 😵

@papty - akože ktorá sa k nám pridá.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som chytila dve kolektívne tehotenské vlny a dúfam, že táto ma obíde..Jedna v práci , jedna v rodine a dúfam, že tretia z internetu sa ma nechytí.. 😀 😀 😀 😀 😀 Ale mám z vás radosť a tešíme sa na nových drobčekov.. 😵 😵 😵

grettka
17. sep 2010

maruschka, tvoja mala sa len prisposobuje... presne toto robila moja neter, trvalo to asi mesiac, nechcela v skolke jest ani za nic, najedla sa rano doma a potom az vecer, asi po mesiaci zacala jest v skolke, najpr uplne sama, ucitelka jej nosila jedlo do spalne a potom pomaly aj v jedalni... iny problem nebol, do skolky sa tesila, najradsej by tam aj nocovala, takze si myslim, ze je to iba sposob akym sa niektore deti prisposobuju zmene a novemu rezimu 🙂 este to par dni nechaj, a keby to nepreslo, porad sa s detskou lekarkou, ale myslim, ze to chce len trochu casu. 🙂

nanulik
18. sep 2010

@maruschka dakujem za privítanie 🙂

sendy1977
19. sep 2010

Ahojte môžem sa pridať chodím do 2.ročníka na DTI