Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

verulka
15. máj 2007

bzuco nas doslo len 11 a tak mam vysledok - za 1 😎 super, ak mas dobry pocit, je to v suchu 😉

lienulka
18. máj 2007

ahojte studentky,
tak ja som dnes urobila uspesne poslednu skusku. Neuveritelne, ale mam uz po vsetkych skuskach...v predtermine. To sa mi nestalo, ani ked som bola bez zavazkov, taka som stastna. Hor sa na leto...

magduskam
19. máj 2007

Ahojte,

aj ja mam za sebou poslednu skusku 🙂) V podnelok som uspesne zvladala statnice a to mi moja svokra stale tvrdila, ze nemam blaznit, ved aj ona dostala kontracie.... Ja som to prezivala uuuplen v pohode a som teraz happy ako blacha.
Tak tym, co ich este aka ta skuska caka, drzim palce!

bzuco
19. máj 2007

lienulka a magduska, blahoželám
joooj, ako vám v dobrom závidím, ja mám pred sebou ešte 3 skúšky a už sa mi tak nechce učiť
už nech je po 12-tom júni, vtedy mám poslednú 🙄

lasenka
19. máj 2007

aj ja vam blahozelaaaam 😉

bzuco teraz myslis na ine - prijemnejsie veci, nie? 😉

bzuco
22. máj 2007

lasenka, držím zajtra všetky palce, nech ti to vyjde 😵 😵 😵 😵 😵

ja by som sa mala učiť, vo štvrtok mám skúšku, ale sa mi nechceeeeee 😒 😒
cez deň ma zamestnáva práca a malá a večer sa mi chce spať už o ôsmej 😅 , takže som sa do toho pozrela cez víkend, ked bola malá u mojich rodičov. utešujem sa tým, že mám prehlad a šajnu, o čom to je, tak hádam nie som z toho taká vymletá. uvidíme vo štvrtok

lasenka
23. máj 2007

bzuco
maaaaaaaam to! a vobec to nebolo take lahke, ako som si predstavovala 😖
9. juna ma cakaju este 3 skusky z angliny, ale to dufam bude v pohode 😉

bzuco
23. máj 2007

lasenka, supiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiišššššššššššššššššššš, blahoželám, ceelý deň som na teba myslela, fakt

ty zajtra pre zmenu mysli na mňa 😉

lasenka
24. máj 2007

bzuco, kde si? pochval sa, ze to mas 😉

alysea
24. máj 2007

Ahojte, všetkým úspešným maminám gratulujem a tým, čo ich čaká ešte nejaká tá skúška držím palčeky 😉 Ja som dnes bola odovzdať bakalárku a normálne som sa rozčúlila, lebo večer mi volal spolužiak, že už všetci majú pozvánky na štátnie a ja nemám, tak sa dnes pýtam, že prečo mi to neprišlo a oni ma normálne nemajú v žiadnom zozname 😠 tak ma dopísala na 15.6. a to podotýkam, že okrem toho, že mi neprišla pozvánka mi neprišli ani tézy.

tilly
24. máj 2007

tak ja som v totálnej depke, mám info od spolužiakov, čo robili štátnice, z 90 ľudí v ročníku prešlo 17...

bzuco
24. máj 2007

tilly neboj, možno budeš vyvolená

lasenka, no neviem 😒 ...bol to zabijak, normálne som znechutená ☹
dal nám 12 otázok a 40 minút. jednu nemám, ani neviem, čo to chcel a ostatné by som mala mať, no ale či dobre, uvidíme. povedal že výsledky budú tak o 10 dní
inak dával samé somariny, ja by som tipovala úplne niečo iné, že dá, podstatnejšie veci, nie také odvecáky, lebo sa pýtal na samé blbosti.

verulka
28. máj 2007

tilly, takymi vecami sa nezaoberaj. aj ku mne sa doniesli chyry, ze ta ci ona osoba je morda a vzdy to slo...Treba sa spravne naladit 😉
zvysne kocky, drzim paste
alysea- uff, to asi nepotesi 🙄 drz sa

lasenka
28. máj 2007

studujeme??? 🙂
cakaju ma este dve skusky a mam fajront 😉

lasenka
31. máj 2007

bzuco
kedy mas najblizsiu skusku?

bzuco
31. máj 2007

najbližšiu a poslednú mám 12.6.
dovtedy síce by som mala mať ešte ústnu, ale to len tak doplnkovo k písomnej z fonetiky, ak som ju ovšem urobila 😝
len sa chce popýtať na seminárky, čo sme písali, tak by som sa mala do toho pozrieť, lebo ani jednu som nerobila ja, hanbíííím sa 😕 😅 😔 ale nebolo kedy

lasenka
31. máj 2007

bzuco
nic si z toho nerob, na anglickej fonetike svet nestoji 😉

bzuco
31. máj 2007

ale vysvetli to tomu ujovi 😀
inak ešte neviem výsledky zo 4 skúšok, tak som mierne na nervy

lasenka
31. máj 2007

bzuco
ty si uz 14 tt??? juuuj, ale to letiii... skusky zmaknes, neboj. Idete niekde na dovolenku?

bzuco
31. máj 2007

ved ja sa nebojím, tento rok som sa rozbehla a včera som zistila, že mi ostáva už len nejakých 10 skúšok zo všetkých, čo sme mali na tie 3 roky. Ale v zime sa možno trošku kvôli bábu pribrzdím, takže som aj rada, že som to zobrala tak zhurta

na dovolenku by sme chceli ísť do Talianska, uvidíme, či nám to vyjde 😉

lasenka
31. máj 2007

ano, urob ich co najviac... nikdy nevies - nedajboze, klop klop klop
pojdete letecky?

bzuco
31. máj 2007

no to neviem, ešte sme to veľmi neplánovali
aj v lete, ked sme boli v chorvátsku, rozhodli sme sa a zbalili a šli v pribehu týždňa, no boli sme autom
toto by bolo autom dosť ďaleko

lasenka
31. máj 2007

hmmm, asi ano, ale letecky je asi naidealnejsie, len najdrahsie ☹

bzuco
31. máj 2007

ved práve...no ešte uvidíme, možno skončíme niekde na chate, aj to by mi stačilo

idem, malej sa nejako nechce do postele, ja idem povešať prádloé, spratať riady a hajde spať

zajtra máme deň detí, tak zasa to bude voľnejšie
dnes sme boli na výlete, zajtra MDD, v pondelok a v utorok som nebola v robote a týždeň prešiel ako nič

lasenka
31. máj 2007

aj my mame zajtra MDD, mame rozne sutaze pre deticky a potom diskoteku

maruska.m
2. jún 2007

Ahojte. Uz som tu dlho nebola, ucila som sa na tie moje bakalarske statnice a pisala diplomovku ☹ ☹ 😀 ,chvalabohu uz to mam za sebou. 😀 😀

aktak
2. jún 2007

jej baby som sa vam zabudla pochvalit ze mam za sebou statnice, teda uz vsetky 3 od stvrtku (nielen mojou zasluhou vsetky za 1, stastie sa na mna usmialo 😀 ) a uz len dorobit projekt a obhajit o dva tyzdne 😉
drzim palceky vsetkym a zelam pevne nervy 😵

verulka
3. jún 2007

babuklky, no ste skvele, gratulujeme a zavidime. Vsetci okolo mna uz skoncili, len ja sa stale otravujem, na skole- aspon taky mam pocit 😒 ale zase oni este nemaju deticky 😀
Takze sa drzte, ucte, obhajujte 😉

bzuco
4. jún 2007

aktak, blahoželám
baby, kopnite ma niektorá do zadnice, nech odtiaľto konečne vystrelím a idem sa učiť....ale ked mne sa taaak nechce. ako sa mám prinútiť? je to posledná skúška a rada by som ju mala z krku. chuť učiť sa by aj bola, ale odpor k tomu predmetu je oveľa väčší, preto to odkladám

aktak
4. jún 2007

bzuco mne sa presne tak isto nechce rysovat, uplne ma z toho napina 😀 ale musiiiiiiiiiiiiime to vydrzaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😉 sup sa ucit 😎