• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
@ludka_r Jéj Ludka, malý Riško má dnes presne 6 mesiačikov :dizzy_face: - júj ako to rýchlo ubehlo, gratulujem vám obom :dizzy_face: veľa, veľa šťastíčka, zdravíčka a všetko naj, naj, naj.... :dizzy_face:
14. dec 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu dakujem, trosku som sklamana z toho D ale ved je to jedno, som rada aj za to :slight_smile:
14. dec 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola znamky určite moja. Nikto sa ťa nikdy nebude pýtať s akými znamkami si skončila. :wink: :wink: . Hlavne že máš skušky v suchu. Gratulka :wink: :wink: :wink:
14. dec 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao no vidíš ja som na PF :wink: :wink: :wink:
14. dec 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Známka vždy zabolí, hlavne keď si sa na ňu riadne pripravovala a podľa Teba je nespravodlivá. Ale ako píšu baby, na známky sa Ťa nikto pýtať nebude :wink:
14. dec 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu dakujem :slight_smile: ucila som sa na to ale som nestihala ale v konecnom dosledku to bolo lahsie ako som cakala tak preto som myslela, ze bude lahsia znamka. ale ako pisu baby, je to jedno :slight_smile:
15. dec 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu lepsia znamka nie lahsia :grinning:
15. dec 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte veru na pismenku nezalezi hlavne nech nam skusky ubuudaju ja sa chystam zajtra na skusku a dufam ze dopadne lepsie ako minula a potom v januari este tri. drzte sa myslim na Vas aj ked som teraz chodila sem pomenej som vytazena bola moc v praci ale chvilu bude klud a potom zas cez sviatky budem poctivo makat v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ked som nemala ani jedno dieťa, som mala Ačka, ked jedno dieťa Bčka a pri troch som bola rada každému jednopísmenkovému :grinning:
15. dec 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor nechvastaj sa :grinning: mne staci jedno dieta a akekolvek jednopismenko :wink:
15. dec 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja fungujem v elektronickom indexe na zelené (zriedkavejšie červené) políčka, aké písmenko je v tom zelenom políčku, je úplne irelevantné :wink:
15. dec 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola jaaaaaj ja už môžem, mňa už čakajú "len" promócie :grinning: :grinning: :grinning:
držím všetky palčeky :wink:
15. dec 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som mala jedno dieta do skoly som nechodila ked dve tak isto a co si zacat ked mam tri deti?
No predsa skolu :grinning: :grinning: :grinning: a na pismenkach nezalezi
15. dec 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy :grinning: , čo s toľkým voľným časom ... :sunglasses:

len jeden spolužiak dostal červený diplom, teda mal priemer vyznamenaný aj so štátnicami (má fotografickú pamäť), ostatní sme len absolvovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu ďakujem. Veru, rýchlo to ubieha. Zdá sa mi, že teraz ešte rýchlejšie, ako pri Vilkovi. A zas som si bábo nestihla užiť. :unamused:
@bambola aj D je dobrá známka. Ja som tiež sklamaná z jednej skúšky, ale to hlavne preto, že je to odbor, ktorým sa chcem uberať a nevyšlo mi to. Z piatich tém som vedela 4, no a samozrejme, dostala som tú, čo som nevedela. :frowning2: Akosi sa stále neviem z toho spamätať.
@juliagregor aj ja sa už chcem takto chvastať. :grinning: Teda, ani nie známkami, ale tými promóciami. :grinning:

@petrahy no jasné, prečo nezačať robiť školu, keď je na to tak málo času. :wink: Aspoň sa nenudíme. :grinning:
16. dec 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludka_r no ludka, bude este treba jedno babo :wink: :grinning:
16. dec 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dalsiu skusku za sebou a za Ba ze ci nehcem si opravit na A este ustnou dakujem mne staci B :grinning: skusajuca nechapala ale ja som sa na A necitila a zase az po novom roku tri :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz sa idem tesit ze idu Vianoce
17. dec 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - ináč mohla si sa spýtať, že či keď nebudeš vedieť, či Ti známku nezhorší a mohla si skúsiť :wink: . Ale niekedy stačí akékoľvek písmenko, len nech už môžeme z tej školskej budovy vypadnúť :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Ku krásnemu písmenku a k úspešne ukončenej skúške GRATULUJEM
17. dec 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu po tej ranajšej nepleche s autom som rada ze som vobec myslela :grinning: :grinning: :grinning: dakujem ty sa drz zajtra :wink:
17. dec 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, skúšku mám za sebou :wink: V utorok ma čaká posledná v tomto roku :pensive: Bude ústna, vraj formou rozhovoru :confused: - No neviem čo mám od nej očakávať, ešte som takú nemala, i keď s týmto skúšajúcim som si už pár krát poklebetila :zipper_mouth: :dizzy_face:.
19. dec 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu gratulka ku skuške :wink:
19. dec 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 Vďaka :wink:
19. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. dec 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 A čo tá taška, už je nachystaná :wink:
19. dec 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu hehhe ešte nie
19. dec 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tiež máš čas ako ja a potom ma musel baliť manžel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a veru čudné vecičky mi doniesol :pensive:, ale doniesol :wink:
19. dec 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. dec 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim Vas... studujuce mamicky :wink: .. a prajem pokojne a laskyplne Vianoce... a ku skuskam vela uspechov a same Acka :wink: .. drzte sa

mna caka uz "iba" pisanie dizertacnej prace... do juna 120 stran... :sweat_smile:
22. dec 2010 o 17:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adetka ahoooj, tak si nám už chýbala :wink: Vdaka za to prianie, no ja sa uskromním tento rok aj s jednopísmenkovými známkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi niektora poradit nejaky web kde najdem knihy na stahovanie zadarmo? bakalarka sa blizi....kniznice su prazdne....vdaka.
28. dec 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok