Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

denne73
26. máj 2011

@kukucg jeminky vážne?? tak to by bolo super.

denne73
26. máj 2011

@kukucg božinky neviem či so to už poslala , nič ešte nemám:( tak ešte raz adresa lebo neviem prečo mi ju nezobrazilo celu modru.
denisa.babej@gmail.com

denne73
26. máj 2011

@dioliana1 tak prajem pevné nervy a samoztrejme veeeela šťastia. je to moc náročné štúdium , ale zvladla som ja , zvladneš aj ty🙂))

dioliana1
26. máj 2011

@denne73 ďakujem

denne73
26. máj 2011

@nanulik
@tatolu budem na vás myslieť a držať palce baby 😉

zuzka111111
1. jún 2011

Ahojte študujúce 😉 chcela som sa opýtat ci tu niekto meštuduje 1 ročnik v Prešove na VŠ zdravotníctva a soc prace? A nemal nahodou teraz skusku s p Ondrušovou soc. pracu? dakujem

bambola
1. jún 2011

mna prisambohu porazi, musim sa ucit na skusku a tie prednasky co sme dostali su tak idiotsky napisane a ona to chce od slova do slova 😠 navyse nestiham, lebo moja mala sa rozhodla, ze bez cicika v noci nespi 😠 aaaaaaaaaaaa, mam chut to vyhodit von oknom 😠 😠 😠 😖 😖 😖

merila
2. jún 2011

Dlho som tu nebola. Ukončila som Aplikovanú sociálnu prácu na UKF Nitra. Tatolu - držím palce na štátnice, sú to stresy, ale urobíš to neboj. Tiež som rozmýšľala nad DPŠ, mám čas na rozhodnutie do 15. 6. tak uvidím, láka má to, ale rodina je už proti.

kukucg
2. jún 2011

@denne73 dnes som ti to poslala prepac ze tak neskoro, 😖 vtedy som nejak nestihla a potom som zabudla 😒 nenasla som uuplne finalnu verziu v tejto su este nejake chybicky ale aspon budes vediet ako ma projekt vyzerat 😉 a nechj si to pre seba prosim 😉

kukucg
2. jún 2011

a inak sa ucim na skusku ktoru mam v utorok, pani profesorka nam dala 350 otazok akoze fakt super, cez vikend nebudem mat na to cas, dnes robim masku malemu na karneval takze mi zostanu dva dni na to 😠

bambola
2. jún 2011

@kukucg mas to podobne "vesele" ako ja 😒

kukucg
2. jún 2011

@bambola ☹ no to fakt teda uz ma to nebavi ale hlavne ked mam zbytocne vela ucenia co mi nic neda 😒 a ty mas co??

bambola
2. jún 2011

@kukucg ja mam anglicku morfologiu, je to dolezite a je to aj prakticke ale tie prednasky co sme dostali su tak debilne napisane, ze koniec. na seminaroch otvorila prezentaciu s prednaskou a citala....no dakujem pekne, citat si mozem aj doma 😠 a najhorsie, ze to chce vidiet v tej pisomke tymi jej slovami 😒

ty mas aku?

kukucg
2. jún 2011

Ja mam kvalitativnu metodologiu v psychologii 😝 to mi fakt netreba a okrem kopy prednasok, par tucnych knih, mam este 350 otazok k tomu a debilne je to napisane vsetko 😖 och

bambola
5. jún 2011

aaaaaaach, ja uz nevladzem. este dva dni 😖

dioliana1
5. jún 2011

@bambola vydrž, už LEN dva dni 😉 ... 😀
Neviete mi poradiť, ako si zopakovať kvalitne ruštinu?

tatolu
5. jún 2011

@dioliana1 Chyť si ruskú rozhlasovú stanicu 😉

tatolu
5. jún 2011

Ja už iba 4 dni.... 😝 🙄

dioliana1
5. jún 2011

@tatolu Ďakujem, dobrý nápad...len ešte písomnú, neviem ako to je na výške, píšu sa seminárky s jazykov?

sendy1977
5. jún 2011

@tatolu budem na teba myslieť a držať palce

nanulik
8. jún 2011

tak konečne to mám za sebou 🙂 som šťastná že som to dokázala. sice nie s vyznamenaním, ale mám to a to je hlavné. a na to že som vyfasovala tu najprísnejšiu komisiu tak som happy. 🙂
dostala som aj papier že ma aj prijímajú na mgr štúdium a teraz dám do richtiku domácnosť a potom už budem len vegetiť a venovať sa rodine 🙂

janka46
8. jún 2011

@nanulik gratulka veliká 😵 😵 😵 super pocit, že 😉

tatolu
8. jún 2011

Dievky, ja mám deň D zajtra 😝 Som strašne nervózna, nehovoriac o tom, že mám na učenie už iba dnešné doobedie... Maminka je v nemocnici, tak ju musím ísť obveseliť, deti mám doma so soplami, nemám odpovede na otázky od konzulanta ani oponenta a večer neviem ako budem na tom s nervami 😖

dioliana1
8. jún 2011

@tatolu držím prsty 😉

janka46
9. jún 2011

@tatolu telepaticky posielam dnes veľľľa šťastia 😵

tatolu
10. jún 2011

Dievčence, ďakujem veľmi pekne 😉 😵 Mám to za sebou. Známky neviem, ale výsledná je C. Mne by vlastne aj E stačilo 😉

dioliana1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sendy1977
10. jún 2011

@tatolu gratulujeeeeeem

tatolu
10. jún 2011

@sendy1977 Vďaka 😉

denne73
10. jún 2011

@tatolu gratulkaaaaaaaaa moja si šikulka