• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
@tatolu to je pravda, nastastie mam babicky, svagrine, kt. mozu, sestru a tak :slight_smile:
odbory som si dala kniznicne a informacne studia a druhy je jazykove a komunikacne studia
3. mar 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kawasaki17 No nemám pocit, že by tu niektoá bola, čo by niektoré z týchto odborov študovala... Teda aspon tie, čo prispievajú pravidelnejšie... Ak si si však niečo zistila o štúdiu Ty, a máš istotu, že Ti vaši pomôžu, tak smelo do toho... Človek ak neskúsi, nevie :wink: Treba obavy odložiť bokom... Každá jedna sme sa báli... Držím päste :wink: :dizzy_face:
3. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damiankad na ktoru KU chodíš ? Ružomberok?
3. mar 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 áno fakulta zdravotníctva ošetrovateľstvo
3. mar 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damiankad ja chodím na pedagogicku fakultu v pobočke v Levoči -ŠP a PMP
3. mar 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 no ja do rk mám to blízko takže preto inak som chcela martin oše..ale s malým by to bolo ťažšie..
3. mar 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damiankad ja mám levoču najbližšie...okolo 45-50 km , záleží kadial ideme autom :grinning:
3. mar 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, súrne hľadám niekoho kto študuje sociálnu pedagogiku. Nepoznáte niekoho??Prosím!!!
4. mar 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa k vám :slight_smile: budem mamička a som študentka :slight_smile:
7. mar 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussymusi jeeej Noemi to je krásne meno :slight_smile: u mňa neprešlo :unamused:
7. mar 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1ivanka1 ja som chcela Evelin ale tatopovedal že to bude Noemi...mne sa páči tiež, tak som súhlasila:slight_smile: aké meno ste zatiaľ vybrali?
7. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussymusi no evelin sa mi popravde nepáči.. :unamused: tato vybral dobre..my nemáme žiadne, nevieme sa dohodnúť..mne sa páči Kiara môjmu nie.. :unamused:
7. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1ivanka1 veru už sa nepáči ani mne..zvykla som si na Noemi:slight_smile: Kiara je krásne meno!!!Aké meno sa páči manželovi?
7. mar 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no priateľovi sa páčia tieto : Monika, Martina, Petra, Simona aj Dominiku spomenul aj Kristínu...z týchto pre moje dievčatko nie je vhodné nič :slight_smile:
7. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu dakujem za povzbudenia, mm ma plne podporuje a to my dodava mnozstvo odvahy.... ja sa vlastne nebojim toho, ze nezvladnem ucebne plany, t. j. studium, ale skor toho casoveho rozvrhu...
7. mar 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kawasaki17 Tak potom nepremýšľaj a hop do toho :wink: Niekedy sa dá aj s prednášajúcimi dohodnúť :wink:
7. mar 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu dakujem, teraz mi uz len drzat prsty , aby ma prijali :slight_smile:
18. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@esmera tak pevne v to verim :slight_smile:
20. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esmera :slight_smile: nic tazke,
ale aj tak vo mne stale hloda cervicek strachu, ze predsa len ma neprijmu, tak som sa rozhodla nemysliet na to, uz som urobila potrebne kroky, teraz uz iba budem cakat na obalku, tak bud alebo :slight_smile:
20. mar 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kawasaki17 Pamätám na ten deň, keď som dostala papier o prijatí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dúfam, že aj Tebe príde taký papier :wink:
20. mar 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu dakujem :slight_smile: , potom sa ozvem,
21. mar 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esmera snazim sa :-ň) , ale pripadam si ako zalubena pubertiacka co caka kazdy den na sms od frajera :slight_smile:
21. mar 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esmera Jáj ale to už bolo pred 6timi rokmi :wink: :grinning: Bolo to na Techn.univerzitu odbor Aplikovaná zoológia a poľovníctvo :wink: ale v ten týždeň som dostala aj z dvoch ďalších, ibaže z tejto som bola neskutočne sťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@esmera Zatiaľ nie. Ja som s tým nerátala že po ukončení RD ma nezoberú naspäť (robila som úplne niečo iné) a robotu som si nehľadala. A teraz máme iné problémy, pre ktoré robiť ísť nemôžem... Človek mieni, Pán Boh mení :pensive: :wink:
21. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok