• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
Ahojte, nie ste tu niektora, co studujete na MTF? Mala by som par otazok :slight_smile: Zaroven ak je niektora z FEM, rada poslem na mail materialy, testy :slight_smile:
13. dec 2015 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, je tu niekto kto je na materskej a zaroven studuju na EUBA v BA externe?
16. dec 2015 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja študujem a premýšlam neprerušiť štúdium po narodení bábätka. možno hlúpa otázka, ale práve pozerám úradné záležitosti, ktoré bude treba vybaviť. myslím, že na rodičovský príspevok by som mala mať nárok, ale v žiadosti, konkrétne v kolonke kde mám uviesť svoj sociálny status nie je možnosť študent (je tam napr. nezamestnany, zamestnanec, atď). Riešili ste niečo podobné?
14. jan o 23:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ja tiež študujem popri md ale že som student som neuvádzala nikde
15. jan o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ani ja som nikde nič nehlasila ze som študent. Baby a studujete externe? Platite aj skolne?
15. jan o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misa349 Ahoj, ja studujem na MTF
15. jan o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano studujem externe platim.skolne samozrejme
15. jan o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak baby, aj tie ktore studujete vysoku skolu dennou formou mate narok na prispevok na starostlivost v sume 280€. dnes som sa dozvedela
15. jan o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ste tu niektoré, čo študujete pedagogické minimum na Žilinskej univerzite? Ďakujem
23. feb o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ak niekto potrebuje pomoct so seminarnou pracou, bakalarkou...piste ...rada pomozem..napisem
23. mar o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.
Baby mam jednu otazocku zvladali ste v pohode studium popri vychode dietatka?
24. mar o 12:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vlastulina1 ja prave statnicujem a je to fakt narocne :frowning2: este raz by som sa do toho asi nepustila... takze skoncim 3r. a koncim...
24. mar o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlastulina1 zacala som externe ako slobodna a bezdetna a skoncila som ako vydatá s tromi detmi... niekedy fakt na mašľu, ale nelutujem, mam lepšiu prácu... a v pohode som to isto nezvládala, pomahal mi vela manžel, ktorý bol s detmi, ked som bola v škole a teda také zúfalé SMS mi posielal :sunglasses:
mne osobne sa lepšie učilo pri malých deťoch, ku koncu už toho bolo ozaj veľa, starší mal 4 roky a dvojky 2 roky, ked som koncila...
25. mar o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vlastulina1 ja som teraz v stvrtom rocniku-externe, pri dvoch detoch. Poviem ti, na prednasky si chodim oddychnut. Na skusky sa ucim len v noci, akoze fakt v noci do druhej rana a aj seminarky pisem. Netvrdim, ze je to jednoduche, ale da sa to. Len sa nemozem dockat buducorocnych statnic :grinning:
A najvacsie pozitivum? Deti mi pojdu na promooocie :grinning:
25. mar o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja som tretiacka na dennom...ale asi si dam rok pauzu a pokracujem potom...
25. mar o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som chodila bc denne potom sa narodila mala presla som na externe teraz som ukoncila 1.mgr pred tyzdnom no je to o hubu manzel v rakusku ja sama s malou v cudzom meste uplne bez rodiny po nociach nespim ucim sa nema mi ju kto ani na minutu postrazit... No este rok a dokopem to :grinning::grinning::grinning:
25. mar o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlastulina1 ano 5 rocník pri 6mes.babatku
25. mar o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlastulina1 vsetko sa da zvladnut :slight_smile:. Ja som momentlane 4 rocniku a mam dve deti. Ucim sa nocami, alebo ked spia cez den. Do skoly si chodim oddychnut, odreagovat a :slight_smile:. a uprimne neviem si rpedstavit, ze by som sa aspon akto neodragovala . Zalezi aj od toho aky odbor studujes, ci ta to bavi ...
25. mar o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@amairim sim na tom presne ako ty. stvrtacka , dve deti a do skoly chodim oddcyhovat :D :D.
25. mar o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte, ak niekto potrebuje pomoct so seminarnou pracou, bakalarkou...piste ...rada pomozem..napisem :slight_smile: :wink: :unamused:
29. mar o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.
@katymi toho sa bojim, ze by som si nejaky vybrala a ze potom by to bolo pre mna viac trapenie ako odreagovanie :/
31. mar o 09:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlastulina1 ak neskusis, nebudes vediet. Ja som velmi chcela ist na inu skolu a dala som si rok ,aby som nevysla z cviku. Nakoniec som zistila, ze vela predmetov je rovnakých a taham to už 4 rok. Dokonca sa mi podarilo minuly rok zostatnicovat. V skuskovom obdobi som porodila druhe dieta. VSetko sa da , ked sa chce. :slight_smile:
31. mar o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Upozornenie
@katymi tak to mas moj obdiv. Nevies si predstavit uz kolkokrat som si povedala, ze idem do toho, ze to zvladnem, ked to tolko inych mamiciek zvladlo. Ale vzdy nejako z toho zide a zobudim sa ked je uz neskoro a poviem si ze a ved mozno o rok :/
31. mar o 09:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrý deň, chodí tu niekto na KU na LP ?
5. apr o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
3. sep o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Liečebná pedagogika
4. sep o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte je tuniekto kto studuje laborator vysetrov metody v BA externe? Na vysokej.skole sv Alzbety?
19. sep o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto kto má skúsenosti s externou formou na VŠEMVS - verejná správa v BA?
29. sep o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukajka ahoj ja som teraz skoncila v BA vsemvs verejnu spravu Bc. a skusim dobojovat Mgr...
29. sep o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vivika79 a akou formou dennou, či externou?
29. sep o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok