Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

vivika79
30. sep 2016

@lukajka externou...

lukajka
30. sep 2016

@vivika79 super, chcem sa spýtať, ako to je s frekvenciou prednášok, treba navštevovať pravidelne? veľmi uvažujem, či sa mám nato dať, do Ba to mám 90 km + deti, rodina, práca... viem, že to zvládli iné, ja len zisťujem info a chcem sa o tom vnutorne presvedčiť, že to dám 😀

vivika79
30. sep 2016

@lukajka ja zacinam 1r mgr. Budeme mat dokopy 6-7prednasok. Niektore predmety su distancnou formou. Skusky bud cez internet alebo priamo v skole. Tiez mam dve male deti,muza,pracu,domacnost...zvladnut sa to da ale je to urcite narocne. Aspon pre mna urcite...

vivika79
30. sep 2016

@lukajka a chcela by si zacat este teraz? Mozem sa ti spytat nasej studijnej referentky ci je to este mozne. Mne sa inak skola paci len ako pisem rodinu,domacnost,pracu a skolu....no je to na kazdeho zvazenie...

lukajka
30. sep 2016

@vivika79 môžeme sa prihlásiť do 15.10. prišla nám ponuka do práce, asi majú málo študentov, ked to z augusta ešte posunuli. Ja to teda skúsim, maximálne to jednoducho nedorobím, svet sa nezborí. Ked si si robila Bc. tiež bolo tých prednášok takto málo? Ďakujem

vivika79
30. sep 2016

@lukajka ani som nevedela ze to posunuli. Posli mi do sukromnej spravy tvoju mailovu adresu s menom a vyzistim ti aj rozvrh pripadne poslem na mail printscreen aby si videla kedy ake prednasky by boli.

vivika79
30. sep 2016

@lukajka a odkial si?

lukajka
30. sep 2016

@vivika79 Skalica

majkafujavica
27. feb 2017

Dievčatá prosím vás nájde sa tu niekto, kto študuje externe pedagogiku 1-4 roč. bud v Nr, alebo v BA? Dakujem

megan6
29. sep 2017

Ahojte. Nájde sa tu niekto kto ide študovať verejnú správu na IKS ZM?1rocnik.Dakujem

vierockamatkova
29. sep 2017

Nájde sa tu niekto kto chodí externé do BB na Ekonomickú Fakultu -UMB

vivika79
29. sep 2017

ahojte, ja som uz 5r.IKS BA VS, snad uz dobojujem 🙂

vierockamatkova
29. sep 2017

@vivika79 tak to musíme dať ja som tiež posledny

vivika79
29. sep 2017

@vierockamatkova a kde studujes?

vierockamatkova
30. sep 2017

@vivika79 v BB ekonomika a manažment malých a stredných podnikov a Ty

vierockamatkova
30. sep 2017

@vivika79 mala som síce teraz 2r.pauzu lebo v 5rocniku som v októbri porodila a ku koncu som bola v nemocnici tak som si dala odklad najskôr na rok no otehotnela som znovu tak po 2r.sa vraciam dúfam že to dorobime musím pri 2malych zlatíčkach

vivika79
4. okt 2017

@vierockamatkova ahoj v BA na VSEMVS

majka2804
8. dec 2017

Ahojte, chcem sa opýtať, či niektorá z vás študuje na EUBA podnikovo hospodárska fakulta Košice s pedag. pracoviskom v Michalovciach EXTERNE. Mám pár otázok... Ďakujem 🙂

leidis
19. feb 2018

Ahojte 🙂
Je tu niekto kto sa chystá alebo už študuje externe v Nitre - slovenský jazyk v kombinácií ?

jaruskatt
19. feb 2018

Ahojte. Ja som tento rok začala externe študovať po 5.rokoch 🙂 Štátnicovala som s mojim novorodeniatkom v šatke... a už bude mať v lete 5.
Robím si Mgr. (VŠD, sociálna práca). 1. zimný semester ok, zvládala som. Teraz cca týždeň čo som zistila že som tehotná 😀 tak uvidíme ako to budem zvládať aj ďalej 😉

eminaaaa
31. mar 2022

Ahojte.
Som tu nová. Mám 18 rokov a s priateľom som otehotnela čo je problém totiž nabudúci rok ideme už na prax do nemocnice a bojím sa ako to tam zvládnem keď som tehotná... Som študentka na strednej zdravotníckej škole v 2. ročníku.
Ako povedať doma že som tehotná? Ako sa mám na to psychicky pripraviť? A čo doma rodičom povedať a ako? Mám 18 rokov s priateľom sa poznáme pol roka. Blbé komentáre si prosím nechajte viem že sme si mali dávať pozor. Ak je tu niekto kto to prežil budem rada keď mi napíše 🙂
Ďakujeem ❤️