• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

4. októbra 2017 
@lukajka externou...
30. sep 2016 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivika79 super, chcem sa spýtať, ako to je s frekvenciou prednášok, treba navštevovať pravidelne? veľmi uvažujem, či sa mám nato dať, do Ba to mám 90 km + deti, rodina, práca... viem, že to zvládli iné, ja len zisťujem info a chcem sa o tom vnutorne presvedčiť, že to dám :grinning:
30. sep 2016 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukajka ja zacinam 1r mgr. Budeme mat dokopy 6-7prednasok. Niektore predmety su distancnou formou. Skusky bud cez internet alebo priamo v skole. Tiez mam dve male deti,muza,pracu,domacnost...zvladnut sa to da ale je to urcite narocne. Aspon pre mna urcite...
30. sep 2016 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukajka a chcela by si zacat este teraz? Mozem sa ti spytat nasej studijnej referentky ci je to este mozne. Mne sa inak skola paci len ako pisem rodinu,domacnost,pracu a skolu....no je to na kazdeho zvazenie...
30. sep 2016 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivika79 môžeme sa prihlásiť do 15.10. prišla nám ponuka do práce, asi majú málo študentov, ked to z augusta ešte posunuli. Ja to teda skúsim, maximálne to jednoducho nedorobím, svet sa nezborí. Ked si si robila Bc. tiež bolo tých prednášok takto málo? Ďakujem
30. sep 2016 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukajka ani som nevedela ze to posunuli. Posli mi do sukromnej spravy tvoju mailovu adresu s menom a vyzistim ti aj rozvrh pripadne poslem na mail printscreen aby si videla kedy ake prednasky by boli.
30. sep 2016 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukajka a odkial si?
30. sep 2016 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivika79 Skalica
30. sep 2016 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá prosím vás nájde sa tu niekto, kto študuje externe pedagogiku 1-4 roč. bud v Nr, alebo v BA? Dakujem
27. feb o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nájde sa tu niekto kto ide študovať verejnú správu na IKS ZM?1rocnik.Dakujem
29. sep o 15:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nájde sa tu niekto kto chodí externé do BB na Ekonomickú Fakultu -UMB
29. sep o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som uz 5r.IKS BA VS, snad uz dobojujem :slight_smile:
29. sep o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vivika79 tak to musíme dať ja som tiež posledny
29. sep o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vierockamatkova a kde studujes?
29. sep o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivika79 v BB ekonomika a manažment malých a stredných podnikov a Ty
30. sep o 02:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivika79 mala som síce teraz 2r.pauzu lebo v 5rocniku som v októbri porodila a ku koncu som bola v nemocnici tak som si dala odklad najskôr na rok no otehotnela som znovu tak po 2r.sa vraciam dúfam že to dorobime musím pri 2malych zlatíčkach
30. sep o 02:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierockamatkova ahoj v BA na VSEMVS
4. okt o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok