• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

8. decembra 2017 
janka - ja z vysky do vysky :grinning: posledne boli uz aj dve naraz :rolling_eyes: no definitivne koncim, inac sa manzel so mnou rozvedie :sweat_smile:
28. sep 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tý brďo lasenka to ako stíhaš? :grinning: :confused:
28. sep 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem andrejka, ale celkom ma to bavi, keby nebolo treba tolko dochadzat :rolling_eyes:
28. sep 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka - detičky to zvládli úplne super - horšie to samozrejme bolo so mnou, ako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , deťom urobil program mužíček, tak deti boli spokojnučké, pretože ocko sa im teraz strašne málo venoval, nakoľko staviame dom a každú voľnú chvílu utekal na stavbu. Ale už máme dom pod strechou, tak teraz si robotičku plánujeme tak, kým som nie v škole, a keď som v škole, tak preberá mamičkovské povinnosti on :wink:
- lasenka a ty už máš fakt najvyšší čas skončiť s tou školou, pretože ten tvoj muž sa asi s tebou fakt rozvedie
- apropó a už máte najvyšší čas začať snažilkovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to urcite tazke studovat a este sa starat o deturence a to este stihat domacnost..neviem si to predstavit a velmi vas vsetky obdivujem..

tiez studujem a tiez tuzim po babetku ale asi nemam odvahu..
:unamused:
28. sep 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidka moja - ved presne tooooooooooo, snazilkovat chceeeeeeeeeeeem :sweat_smile:
28. sep 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka - tak kde je problem??? ved už aj pomaly začať môžete, či nie?
28. sep 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Mirettin,neboj najhorsie je asi sa do toho pustit :grinning: potom to uz snad pojde.....
Lasenka a kam cestujes,asi si to tu uz pisala,ale nemam precitane dozadu :sunglasses:
ale super si dobre rozbehnuta s tymi skolami......a dochadzanie dokaze zabrat vela casu a niekedy aj nervov!
28. sep 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidka, janka - dochadzam do skoly na opacny koniec republiky, casto-krat opustam rodinu aj na dve noci, a to by som neprezila, keby ze aj dalsie malinke nechat doma s manzelom, dost mi je tazko, ked nechavam Matuska :cry: :cry:
28. sep 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lasenka, máš to ťažké, ale máš náš obdiv, že to takto zvládaš - tak už nejako dobojuj a potom šup na mimi :wink:
28. sep 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidka - dakujem, aj ja vam drzim palce, aby ste to zvladli v pohode :slight_smile:
28. sep 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky, je to od teba milé :wink:
28. sep 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidka - no je nas tu takych viac, aj Bzuco studuje tolko ako ja, dlho som ju tu nevidela :unamused:
28. sep 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lasenka, tu sooooooooooooooooooooooooooooom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
len sa asi nejako obchádzame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru lasenka, ja som tiež taký večný študent :sweat_smile:
baby, ale aké budeme múdre :grinning: , sa o nás zamestnávatelia pobijú :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2007 o 08:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby sa nepotrhali :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, čo ty vieš :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2007 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco,kiež by to bola pravda s tými zamestávateľmi :confused: :sweat_smile: :confused: Dúfam :grinning:
29. sep 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučo napíšem ti o 3 roky presný popis ako sa trhali :slight_smile:
29. sep 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, musíme byť optimistickéééééééééééééééééééééééé :slight_smile:
29. sep 2007 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzočo ja náhodou som.neviem prečo ale mám taký pocit od kedy tu žijem že v KE nepracuje iba ten čo nechce.dúfam,že nebudem sklamaná.
29. sep 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, základ je pozitívne myslenie :wink:
29. sep 2007 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco,dneska si idem napísať v exceli 100x,že musím byť opitimistická.Lebo nejako sa ma to nechytá.Ale ja si tiež myslím,že práca musí byť a keď nie,založíme si vlastné firmy,nie?! :grinning: :grinning:
29. sep 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, co ste sisi? Jaska ze sa o nas potrhaju :sunglasses: o mna sa uz :grinning: ale nie, len sa mi podarilo najst si super robotu k detom...avsak po MD idem do tvrdeho sveta uplatnovat svoje vrodene predispozicie a ziskane zrucnosti :sunglasses:
Optimizmus je skvely pristup, ak tomu uverite, uveri aj okolie apremenite svet okolo seba podla svojho :wink:
Andrea no vidis, ani to nie je tak davno, co si sa lucila a uz sem opat zavitas :wink: tesim sa.
Lasenka, no aj ja sa uz trapim posledny rok...i ked este mam v umysle skusit psychosku (kedze som to vzdy chcela a az prednedavnom sa otvorila externe), no mozno to necham az na univerzitu tretieho veku :slight_smile:
ja som tiez dnes po skole, vcelku sa dalo, len mi chyba ten jeden den z vikendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka,ved to ta sobotka chyba s rodinkou.......
a psychosku mozes zacat na dalsej materskej,ked si uz tak pekne zabehnuta,plynulo budes pokracovat.......................
som chcela len tak optimisticky ta podporit :dizzy_face:
29. sep 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono taky bol plan :wink: ale mozno skusim pocas MD radsej nadupat ANJ skusit statku :wink: no rozhodne mi nehrozi ze budem len cisto na MD :wink:
dakujem za podporu :slight_smile:
29. sep 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty toho stihas na MD,ja mam niekedy pocit,ze nestiham ani domacnost :grinning:
29. sep 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte studujuce mamicky :slight_smile:
bzuco, si tu? nejde mi icq, tak ta pozyvam na kavu tu, na MK :slight_smile:
30. sep 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka, ti soooooooooooooooooooooooooooom
30. sep 2007 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mas, bzuco moja? :grinning: vidim, ze krasne rastiete :slight_smile: kedy odchadzas na MD? a co skola? bola si uz? ja som bola len na zapise, no buduci mesiac zarezavam :unamused:
30. sep 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: , chcem sa opytat ako to vsetko zvladate.... skola, deti, domacnost??? Ja chodim teraz tiez do skoly a buduci rok by sme chceli zacat pracovat na miminku. Momentalne som v druhom rocniku. Neviem, ci urobim dobre, ked by sa to dietatko malo narodit tesne pred statnicami bakalarskymi alebo tesne po nich. Ale zase uz nechcem cakat velmi dlho :angry: . Ked dostudujem uplne, tak by som mala 30 a preto by som chcela mimi uz pocas skoly. Co vy na to??? :grinning:
1. okt 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok