Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
30. okt 2007

jáj a niekto zničil biológiu na stránke.Takže sa nedá stiahnúť.Tak som zvedavá,odkiaľ ju zoženieme.Musím niekomu napísať zo skupiny,nech mi ju prepošle.A ani štatistika sa nedá stiahnúť celá.

maruschka
30. okt 2007

jáj dievčatá,jedna zlatá babuľka ma teraz povzbudila.A tak mi je lepšie na duši.Povedala,že sa to dá zvládnuť,tak jej verím. 😵 😵 😵 A že na skúšky s Davidekovou sa nemusíme báť,že je to dobrá profesorka.Ja viem,že je úplne zlatá,aj na prednáške taká bola,tak dúfam,že bude taká aj na skúške. 😵 😵

lasenka
30. okt 2007

ahojte kocky 🙂
vidim, ze sa tu studuje vo velkom, tak nech vam ta chut vydrzi az do posledneho rocnika, drzim vam palce 🙂

dagsty
30. okt 2007

ano, som plna energie, ale kava je moja najlepsia kamaratka....baby, zajtra sa ozvem. 😉 Cosi sa mi porobilo s klavesnicou, tak pisem bez dlznov a makcenov ////a to predsa vyzera otrasne...otrasne sa to pise a este horsie sa to cita. A okrem toho sa moja draha dcera rozhodla, ze dnes ide spat o polnoci...parada...teraz dorazila ku mne, ze chce cikat... 🙂 V poslednom case chodieva spat o polnoci a je plna energie, bez naznaku spanku...co by sme my dali za spanok od 20.00.... ☹ ...idem si urobit kavicku, a idem upratovat, lebo mi deti rozbili policku v chladnicke, na ktorej boli otvorene zavaraniny...ked nemam skusky, tak deti ma nenechaju na pokoji a stale cosi vymyslia pre maminku , aby sa nenudila...tak pa a dobru nocku 😔
alebo dobre ucenie....
😉 😉 🙂 🙂 😵 😵

maruschka
31. okt 2007

lasenka ďakujeme. 🙂 😵

gyngerka
31. okt 2007

ahojte ja sice nie som maminka ale budem studujuca maminka 😀 vlastne budem ked sa mi este bude chciet studovat

maruschka
31. okt 2007

gyngerka,tak pri dvojičkách by to bol zázrak,ak by si zvládla štúdium.Určite si dáš odklad,aby si si drobčekov užila. 🙂 🙂 Držíme ti palce 😵 😵

dagsty
31. okt 2007

Baby, nebláznite...musíme sa predsa navzájom podporovať. 😵 Podľa mňa každá maminka zvládne školu, keď má doma chápajúceho manžela a niekoho, kto bude ochotný postrážiť detičky v čase učenia. 😉 My intelektuálne maminky to predsa zvládneme. 🙂 Niekedy ľavou zadnou , no a niekedy s odretými ušami...
Verím, že všetky to zlvádneme 🙂

dagsty
31. okt 2007

Gyngerka, jéééj dvojčatká. Ja som tiež z dvojčiat. Mám jednovaječnú sestričku. Je to super, super, super...Držím pršteky. Pa.pa.pa.pa.pa. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

verulka
31. okt 2007

maruschka nestresuj sa z statistiky, ono to fakt nie je taky des 😉 a speci, ked mas info o milej skusajucej 😀 ja som dnes konecne dostala tehu knizku, takze dnes sa od stastia asi este nezacnem ucit 😀 😀

janka46
31. okt 2007

Verulka tak gratulujem ku TK,to sa patri oslavit aspon dobrou varenou cokoladou,po nej sa mozes zajtra dobre ucit 😀 😀

Ja som sa tiez este vobec nezacala,ale prekazila mi to chorobka od soboty teplotujem,teda klop-klop,uz je to lepsie mam ATB,ale aj tak si hovorim,ze ked mala spi,sup do postele k nej,ved sa to musi trosku aj vylezat 😎 😎 😎

tak si to neucenie,aspon vyargumentujem 😀

verulka
31. okt 2007

jani, ja som oddnes sama doma, takze idem hned vecer na jedno mile stretko a potom mam zajtra cas iba na seba a knihy 😀

verulka
2. nov 2007

baby, a co nestudujeme 😀 ja uz par hodin pilne 😖 ale mam pocit, ze nadarmo...

maruschka
3. nov 2007

ja dneska nemám školu-samozrejme ani manželík 🙂 tak ideme natierať podpery pod ruže 😀 to je tiež také intelektuálne 😀 😀
verulka,ja som tiež bola šťastná z TK.Stále som v nej listovala ako v románe. 😀

verulka
4. nov 2007

no ja som vcera trcala cely den v ksole, takto dlho sme tam byvali iba v 1.rocniku 😖 tak idem este vecer drtit

mravcica
4. nov 2007

Ahoj verulka, aj ja sa pripajam ku gratulacii k TK. myslim, ze som tu niekde citala, ze studujes na EU v Blave, smiem sa spytat aky odbor? Ja uz to mam nastastie za sebou, od 1.6.2007, ale ak by som ti mohla poradit o nejakych predmetoch, pripadne vyucujucich, rada ti pomozem. ja som studovala ucto/auditorstvo. inak ta velmi obdivujem, ze to tak dobre zvladas s 3 detmi a dalsim na ceste. ja som robila iba piatak s malym a bola to tiez dobra zaberacka, ale ako aj cela skola popri praci. chodila som externe. prijemne ucenie vam vsetkym prajem, ja sa idem pustit tiez, ale tentokrat uz len do angliny

verulka
5. nov 2007

mravcica, diky, ja tiez chodim externe ale na obchod a marketing...takze ucto ma postretlo len v 2.rocniku a nastastie bez vazcej ujmy na zdravi 😀
drz sa aj ty 😉

nelinka
5. nov 2007

babenky....co myslite lepsie je externe studovat alebo individualny plan a denne studium.ja mam presne to druhe ale mam pocit ze na externistouje mensy natlak a aj menej toho maju...

mate niekto opatrovatelku?

janka46
5. nov 2007

nelinka nemam opatrovatelku,ale cim sa mi blizia skusky prijala by som jednu 😀 😀

tak ja som sa dnes konecne dokopalaku kniham,ale normalne som zaspavala nad tym,tak som sa prisla odreagovat.....

dagsty
6. nov 2007

Ahojte baby, na tému opatrovateľka sa pripájam. Ja mám opatrovateľku - je to super...presne, keď je skúšok strašne veľa , tak mi pomáha strašne...nedala by som ju za nič na svete.... 🙂
Ja ju mám už 2 roky - odkedy som nastúpila do práce - vtedy mala Rebeka pol roka.... 🙂
Mať opatrovateľku je super....
Musím končiť , lebo dieťa chce pustiť rozprávku a skáče pri mne... 😵
tak pa...... 😉 😉 😉

maruschka
6. nov 2007

baby,ja vidím,že to zasa flákam.Som si povedala,že dobre,mesias do skúšky,tak sa budem učiť-poctivo a doteraz nič.Už to ťahám na druhý týždeň a ešte som sa do toho nepozrela.Nestíham.Dneska nám prídu vymerať skrine,idem variť a ja ešte neviem čo všetko ma čaká.Ja mám strašné šťastie,že moja segra a naši mi merkujú detičky,inak neviem.Ešte včera o 22,00 mi volali,aby sa spýtali,aký máme rozvrh na december,lebo že by niekam chceli ísť,tak aby si to prispôsobili vyučovanie.Sú to zlatí ľudia.Ale najradšej by som zobrala nejakú opatrovateľku,lebo tiež ich nemôžem otravovať donekonečna. 😅 Alebo keby robili nejakú škôlku na sobotu v PN.Ale to je len taká predstava. 😅

weroni
6. nov 2007

caute zienocky no mna caka tento piatok uz druha skuska - psychologia a este musim jednu pracu vymysliet na hudobku s metodikou takze dnesok chcem vyuzit aj na ucenie a pripravu 🙂 juj ale ked mne sa tak chce spinkaaaaat... 😵

verulka
6. nov 2007

hello, tak ja som dnes (predpokladam) uspesne zvladla jednu skusku 😵 nelinka, to zavisi od situacie a organizacie extern. formy studia. My to mame LEN v sobotu a tak nebol problem s hlidanim deti. Ale zase nemas statut studenta- coze ziadne zlavy z toho vyplyvajuce. My mame menej hodin skoly, ale vacsinu skusok mame spolu s dennymi, takze neviem, ci je to az tak jednoduchsie. JEdine predterminy su lahsie, ale to myslim ,ze plati vo vseobecnosti.
Opatrovatelku nemam, ani neplanujem...Zatial sme si to krasne zorganizovali sami. A hlavne nikdy neboli korunky navyse. Ale tym vobec neodsudzujem to, ze niekto ma pomoc. No ja mam vBA celu rodinu, tak nie je treba. A pocas skuskoveho fungujeme v kriz. rezime= co je akutne spravi muz ,co nie, tak sa odklada 😉

lidka619
6. nov 2007

verulka 😀 😀 😀 , aj u nás to tak veru bude fungovať v tom krízovom režime 🙂

verulka
6. nov 2007

vsak inak dsa neda...jedine riziko je, ze sa ti krizovy rezim zapaci a budes sa ho snazit udrzat aj po skuskovom 😀

lidka619
6. nov 2007

no, uvidime aké to bude štádium , ale nikdy nehovor nikdy 😝

janka46
7. nov 2007

tak aj u nas to uz zacina kopit,hlavne tie hory pradla,neviem ci sa na to dokazem pozerat este nejaky ten tyzden.....kym bude po skuskach 😒

zuzidr
9. nov 2007

ahojte,včera som mala prvúskúšku(psychologia)a zvládla som to na C.Na prvú skúšku to mohlo byť aj lepšie,ale som veeeelmi rada,že to mám za sebou,a motivuje ma to dalej.....a na bud.týžden v sobotu mám druhú 😅

aktak
9. nov 2007

zuzi gratulujem, viem si predstavit ako to potesi 😉

zuzidr
9. nov 2007

jeeej díky 😀