Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

ramzesa
28. nov 2007

bolulka,my musime mat vzdy najprv zapocet,az tak nas pustia na skusku,alebo ako verulka pisala,predmet konci klasifikovanym zapoctom. Ja mam tento semester myslim dva take predmety a styri skusky. Zapocet mame za ucast, pisomky,prip. zadania a vykresy. Studujem denne na technike,tu su take pravidla myslim ze aj na dialkovom.(moja fakulta otvara externe az od buduceho roka,to snad ja uz budem koncit 🙄 ).

maruschka
29. nov 2007

čaute dievčatá.tak dnes som dostala A z Úvodu do štúdia soc.práce.Hurá.Aj som rada,vôbec sme nemali čas sa učiť.A dostal aj manželík.Tak ideme oslavovať.Ešte v pondelok Psychológia a hádam bude do Vianoc pokoj so skúškami. 😅 😎 🙂

alysea
29. nov 2007

maruschka gratulujem, super si to zvládla. 🙂

emily3
29. nov 2007

ahojte studentky
ahoj Maruschka..gratulujem, ja mam zajtra skusku so socialnej prace a este som si to nestihla precitat. no som zvedava co tam vypotim. 😨

janka46
29. nov 2007

Maruschka super!!!!
Ja sa fakt desim pondelka a Filozofie,ale ak to sparvim slubujem,ze sa pustim konecne do Vianocnej vyzdoby 😉

Emily drzim palceky!!!

aktak
29. nov 2007

gratulujem ku vsetkym skuskam 😉
ja som sa zrazu zbadala ze o 2 tyzden je zapoctovy tak musim makat 😅

lyzenka
29. nov 2007

ahojte,

tak mňa čaká ešte jedna skúška(ešte nedala termín), k tomu mám vypracovávať veci ohľadom praxe a ešte k tomu by som mala už začať s bakalárkou (no, ale to vidím asi až po Novom roku, lebo teraz fakt nemám ani kedy). Pekne jedno po druhom...

držte sa!

maruschka
30. nov 2007

janka,ja mám nervy zo Psychológie a Filozofie-počula som,že sú to dosť ťažké skúšky.Filozofiu máme síce až pred vianocami,ale už som si stiahla prednášku aj otázky.Tak sa priebežne budem do toho pozerať,lebo mám obavy,z toho,že nám dá hneď skúšku.Janka,ty si na sociálnej práci?Tuším sa mi zdá,že áno.Ak áno,už ste mali Štatistiku?
Inak ďakujem babuľky,ale keď si predstavím,že toto je len začiatok a ak sa udržíme zubami-nechtami na škole,tak nás čaká každého pol roka takýto skúškový stres,tak predpokladám,že pre diplom si pôjdem s komplet šedivými vlasmi.

alysea
30. nov 2007

Ahojte, tak ja mám dnes za sebou skúšku z Vidieckej krajiny, mám to za A, teším, teším 😀

lidka619
1. dec 2007

ahojte študentky - idem sa vám pochváliť - anglina C, vybrane kapitoly z teologie A, sociologia napísaná dúfajme že dobre, výsledky budú až na budúci týžden - teraz mám najbližšiu skúšku v utorok pedagogiku 😒 , ale najprv si idem dať do poridaku dom, lebo sme už skoro zapadli prachom 😝

dagsty
1. dec 2007

ahoj lidka, ty študuješ na katolíckej univerzite??? Lebo tie kapitoly z teologie sú mi veľmi známe.... Ja študujem v Levoči KU odbor U1+ špec.... ČAkajú ma v januári štátnice zo sloviny a v marci z matematiky...
TAk držím prsty všetkým štud. maminkám....máme to ťažké.....
Inak mám za sebou vlastivedu - A, zdravotnú telesnú - A, a enviromentálna výchova by mala byť tiež za A....... to je život..... 🙂

sasssa
1. dec 2007

Ahojte
Je tu nejaka mamicka, ktora studuje pravo?

magg
1. dec 2007

sasssa - o niecom nevieme? 😀 inak cauko 😀 😀 😀

tilly
1. dec 2007

sassa bohužial áno

marushka ty študuješ sociálnu prácu? kde? oplatí sa tam prihlásiť? chcem niečo nenáročné, vlastne na to ani nemám chuť, ale chcela by som si spraviť nejakú tú oddychovku...

lidka619
1. dec 2007

dagsty-ano,studujem na KU V RBK 🙂 1.ročník 😝

dagsty
1. dec 2007

Ahojko lidka, tak zlom väz....držím palčeky.... 😉
Inak teraz som si všimla, že máme skoro rovnaké detičky. Nikolas bude mať v januári 9. A Rebeka v marci 3 roky....
🙂

maruschka
1. dec 2007

tilly,študujem Sociálnu prácu na VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv.Alžbety v BA,ale ja chodím na detašované pracovisko Piešťany.No oddychovka-je to normálna vysoká a tak máme aj veľa učiva.Ale máme perfektných profesorov,naozaj nám poskytnú všetky potrebné materiály,ale učenia je až-až.Aj teraz,namiesto toho,aby sme si užívali víkend,tak sa s manželíkom učíme na pondelok na Psychológiu,lebo veľa ľudí z inej skupiny z nej vyletelo..takže mám hrozné nervy..A dneska nám zadali ročníkovú prácu,takže to máme veselé.Ale inak myslím,že sú aj ťažšie školy.Toto je škola stvorená pre rodičov,lebo prednášky máme každú druhú sobotu od rána,tak do 15,30,skúšky máme tak do 3 týždňov od prednášky,takže sa drvíme v jednom kuse.. 😀 😀 s jednou skúškou skončíme a začíname ďalšiu-ale to asi na každej vysokej je to tak-určite.. 🙂 🙂 Takže či je to soc.práca,pedagogika,prír.vedy,tak si oddrieš ako kôň v každom prípade..

sasssa
1. dec 2007

Magg ahoj🙂 Viete o vsetkom, len mam take teraz krizy, ze az... velmi by som chcela a neviem co mam robit, neviem ci by sa to dalo zvladnut, ale viem, ze do konca skoly nevydrzim🙂

Tilly a ako to ide? Daj nejaku radu🙂 skusenost... Potrebujem pocut od niekoho, ze je to skvely napad a hor sa do plodenia 😀

lidka619
2. dec 2007

maruschka - dobre si to napísala, ani ja si nemyslím, že dáka vysoká škola je oddychovka. Možno pre niekoho, kto nemá rodinu, tomu sa študuje ľahšie, ale viem podľa seba usúdiť, že je to dosť vyčerpávajúce hlavne v skúškovom období. Mám 2 deti, z toho jedno školopovinné, takže sa ešte učím aj s ňou, okrem toho máme rozostavaný domček, na ktorom stále po troche pracujeme, stále niečo vybavujeme, zháňame, medzitým máš deti choré, sem-tam ochoriem ja sama - no a nevravím domácnosť. Bývame v rodinnom dome, a tam je roboty až-až.
V piatok sme mali skúšku zo sociologie a v utorok máme z pedaogiky, a ešte som sa k tomu ani nedostala ☹ . A to mi treba zase pre istotu variť 😠

magg
2. dec 2007

sasssa hlavne nestresuj, ked to bude mat prist tak to pride, babatko potrebuje svojich rodicov, urcite pren nie je dobre ak su niekde rozlietani. Babatko chce vsetok tvoj cas, a ziadna babka ani opatrovatelka to nezachrani. Podla mna sa nemas kde plasit. A ked ta materstvo chyti tak ako mna, tak by si sa na skolu pravdepodobne vykaslala a to by bola skoda. Ale ako som vravela na zaciatku, ked to bude mat prist, tak to pride. Ani ja som uz nemohla vydrzat, nastastie nam to nacasovanie fantasticky vyslo. Drzim prsty, aby si este kus vydrzala 😉 (aspon do mojej najblizsej materskej - potom povarujem aj tvoje🙂

sasssa
2. dec 2007

😎 ale ved ja nestresujem,len mam velku krizu🙂 Ako PanBoh da, tak bude 😵

Tilly preco Bohuzial?

verulka
2. dec 2007

cafte, tak ja mam market. analyzy krasne z krku. Teraz sa musim subezne ucit na tri skusky- 17.,18., a 19.12. 😝 nuzale potom uz nemam okem jedneho maleho zapichu nic...do skoly uz od januara iba odnesiem diplomovku( ktoru niekedy napisem) a statky 😝
Vsetkym uspesnym gratulujem a drzim palce dalej...
Bzuco a od teba ocakavame radostne spravy kazdym dnom 😉

bzuco
2. dec 2007

verulka, neboj, niekto sa už len nájde kto vám dá vedieť 😉
ak nie tu, tak v téme december 2007 🙂

monkula
2. dec 2007

Ahojte, najprv vám chcem skloniť poklonu, študovať s deťmi, nie je to maličkosť..

A teraz moja otázka, hádam mi pomôžete, na akej škole sa študuje personálny manažment? Dá sa študovať aj diaľkovo? ďakujeeeem, poprípade link, ja som nič konkrétne nenašla

zuzidr
2. dec 2007

ahojte,tak v sobotu to dopadlo na Bčko 😀
dostali sme témy na ročníkovú prácu,vybrala som si: Proces transformácie detského domova na domov rodinného typu 😖 tak neviem,neviem.... 😅

najviac ma štve,že 15.12 máme filozofiu všetci hovoria,že to je najťažia skúška a ja nemôžem byť na prednáške 😠 😠 takže to bude asi prvá skúška na FX 😠 😠 😠

maruschka
2. dec 2007

zuzidr,aj žiješ??dávno som ťa tu nevidela.ja si idem filozofiu nahrávať na diktafón,lebo budem iba doobeda na prednáške.Inak sú zverejnené nejaké materiály aj otázky z minulých rokov-ale tie môžu a nemusia byť.Ja sa strašnéé bojím na Psychológiu-zajtra o 15,00 máme skúšky.Počuj a on bral podľa abecedy po 12 ľudí,alebo kto išiel,ten odpovedal..Je mi jedno,čo to bude,len aby som prešla-tak chcem ísť medzi prvými,aby som to mala čo najskôr za sebou..A tú tému:ja som si vybrala Každé dieťa potrebuje rodinu..ale to ešte ani neriešim,najskôr skúšky a prežiť všetko okolo toho,až potom roč.práca.. 😅
A neboj sa,nebude FX,aby si nebola prekvapená s A.. 😀 😀

janka46
2. dec 2007

Maruschka,tak zajtra stresujeme spolu ja mam o 16:00 Filozofiu a strasne bojim-bojim ☹ ☹
Zuzidr. ja mam tiez pocit ,ze Filozof je najtazsia.
och uz nech to je za nami,budem ti drzat palce,ja nastatstie uz Psychologiu mam a v stredu sa dozviem ako sme pravili Pdg.

maruschka
2. dec 2007

janka,tak si držme palce. 😵 a tú filozofiu ti fakt nezávidím.Všetci hovoria,že filozofia je najťažšia a na druhom mieste je psychológia,takže radosť pred Vianocami..ale hlavne,aby nám tú filozofiu nedala pred sviatkami,nech skúšky dá až v novom roku,inak mám pokazené sviatky..už som vypila 10 l kávy a pol litra energetického hnusu aj tak sa mi chce spať.Včera som sa učila do 3,00 rána a aj tak nič neviem.Ak zajtra prejdem,budem dva dni spať v jednom kuse. 😀 😀 😎

tilly
2. dec 2007

sassa, ja 6 rokov nadávam na tú školu, väčšiu blbosť som nikdy nespravila...

mrenka
2. dec 2007

pridavam sa k tilly,aj ked ja uz mam chvalabohu po...
marusch,vela stastia zajtra 😉