• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

8. decembra 2017 
Nelinka
a studujes tu v Kosiciach? to je ake super :grinning: ja sa tak tesim:slight_smile: a este sa tesim preto, ze vravis, ze sa to da:slight_smile:) juuuuuhuhuhuhuhuuuuuj :grinning:

aj ja sa ucim prave, len mi vela casu zabera konik, asi by mi ho mali zakazat:slight_smile:
Taak vela stastia v stredu. Z coho to mas?

Maruschka, treba manzela posielat na prednasky a ty oddychuj:slight_smile:
Mohol by aj moj michal so mnou chodit, aspon by mi bolo veselsie:slight_smile: :grinning:
6. dec 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruschka, az teraz som si vsimla tie " stare kolena":slight_smile:))) :sunglasses:
6. dec 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď v sobotu pôjde bezomňa na filozofiu,lebo drobčekovci sú maródkovia,tak musím byť s nimi.Tak mi prednášku nahrá na diktafón a budem sa učiť z jeho poznámok.Čo už.Inak to je veľká výhoda,že keď jeden z nás zaspí,tak druhý píše poznámky,tak vlastne o nič pri prednáške neprídeme. :grinning: :grinning:
6. dec 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasssa,nezmenila si foto v pase za poslednú hodinu?Alebo sa mi to len zdá? :slight_smile:
6. dec 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka, zmenila zmenila a musim zase
6. dec 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco drzime palceky!!!!
6. dec 2007 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasssa - michal je ten michal, co tvoj muz a moj brat? :sunglasses:
7. dec 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magg, heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ten ten :grinning:
7. dec 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasssa - ok, inac myasi zajtra prideme, budete doma?
7. dec 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magg, dufam, ze pridete sa Vas nevedia dockat, ale ja nemozem prist:( ostavam tu a este aj na buduci tyzden aj dalsi:( :rolling_eyes: mam styri skusky... chcela by som to spravit teraz, potom uz bude len jedna, jednu uz mam za sebou. a potooom budem mat mozno vooooolnoooooooo a pridete aspon na tyzden ok?a medzi tym samozrejme na vianoce, to hadam ani nemusim pisat... :slight_smile:
7. dec 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasssa- hamuuuuj, sak edko chodi do roboty :sweat_smile: - ale aby sme sa drzali temy, nastudujem si kalendar a uvidime :grinning:
7. dec 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magg, ale vsak Edko chodi do roboty :grinning: my budeme oddychovat :sunglasses: a hrat sa :grinning:
7. dec 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasssa - mne by sa teda zisiel oddych, zase mavam podivne stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka tak ako psychologia,tusim si mala dnes???
7. dec 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
sassa- teraz v stredu z podkarpatskej rusi, potom latina a cirkevne pravo no a v januari ekonomika.

mala si nieco z toho?
7. dec 2007 o 22:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magg :( o chvilu Ti ho doprajem:slight_smile: dufam, a ja sa budem hrat s Lujzou a Anabel:slight_smile:

nelinka, vsetky vymenovane:slight_smile: :wink:
8. dec 2007 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
8. dec 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka,je mi do plaču :cry: :cry: .Poctivo som sa učila dva týždne psychológiu,išla som na skúšku s horúčkou,bolo mi na vracanie,lebo mám zapálené priedušky a hrozný kašel a prídem na skúšky,samozrejme som dostala C. :frowning2: :frowning2: Jednoducho som nič zo seba nedostala.Tak mi to je trocha ľúto,že som sa učila a takto som dopadla.Ale nevadí,som rada,že ma nevykopol.Ale sám mi povedal,že vidí,že som chorá.Tak som dnes neišla ani na Filozofiu,predášku mi nahrá manželík a ja sa budem učiť z toho,čo nám poslala profesorka na net.Takže maródujem. :unamused:
8. dec 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinkamm ahooj:slight_smile:a najkrajsie je Laura:slight_smile: alebo Alex:slight_smile: ako ja:slight_smile:))

maruschka, nic si z toho nerob, ved dolezite je, ze skuskku mas. a etste aj to co mas v hlave z toho a nie v indexe :wink: a navyse si myslim, ze nemoze byt objektivna znamka za subjektivny nazor skusajuceho....
je to blby pocit, hlavne ked nad tym stravis cas a potom to takto dopadne, ale naozaj, to co mas v hlavke je prim:slight_smile:
8. dec 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja síce neštudujem, ale chcela by som sa opýtať, ako to zvládate s detičkami? myslím študovať aj starať sa o ne? :confused:
8. dec 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassa a boli v pohode tieto skusky...prvu mam podkarpatsku rus a neviem co od neho ocakavat...
ake boli jednotlive skusky?
8. dec 2007 o 21:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelinka
podkarpatska rus, je taka skuska ako uz nezazijes:slight_smile: je to velmi jednoduche podla mna, treba sa jasne ze naucit prejst si to, ale co sa tyka do kvanta, tak je to ozaj lahke. a oni to tak aj beru ten predmet, ak to uci ten co nas

ekonomika je tiez dobra, pomaha celkom na skuske, staci sa naucit tu knihu a da si ona zalezat hlavne na prikladoch, myslim ze je za to aj najviac bodov, priklady tie, co sa riesili na hodinach a tak

latincina - to bol pre mna maly problem:slight_smile: lebo ja a jazyykyyy:slight_smile: ale podla knihy vsetko, hlavne slovicka a sklonovanie, velmi dobre je si robit tie cvicenia z knizky

a dejiny cirkevneho prava :frowning2: - to je podla mna najhorsie v tom zimnom semestri, aj ked to nie je az tak vela toho, tych informacii tisic na jednej strane... hruza, poriadne sa to treba naucit ja som sla s Eckom az sa parilo a aj to som povazovala za zazrak:slight_smile: a on uci aj rimske, vyzera byt strasne strasny...:(, ked som chodila na ten predmet na cirkev teda, som plakala od strachu z neho a v letnom som prisla na to, ze je to skvely clovek....:slight_smile:

keby si nieco potrebovala, tak sa kludne ozvi, aj prednasky v druhom semestri som pisala na booku tak ti mozem vsetko poslat, keby nieco, kludne napis, tak vela stastia :wink:
9. dec 2007 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

sassa
dakujem za info-velmi si mi pomohla....
podkarpatsku uz viem a teraz sa ucim latinu ale sama blbost....

super urcite ta kontaktujem....
este raz dakujem... :slight_smile:
9. dec 2007 o 16:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelinke, nie je za co, kym som tu tak rada pomozem:slight_smile: kym nejdem na matersku:slight_smile: :grinning: :sunglasses:
9. dec 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasssa !!!!! Ty si zas tu?!!! Uc saa!!!! :slight_smile: :wink: :frowning2: :unamused: :angry: :sunglasses: :confounded: :astonished: :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte studentky
sassa co studujes zaujimaveho?
9. dec 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaaggg, joooj nesom nesom:slight_smile: ucim sa cely den, akurat v kostole som bola, uz mi kvalitne zahrabava:slight_smile:

emily3 pravo :zipper_mouth:
9. dec 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasssa - este to vydrz, budes mat pokoj - ja teraz stresujem, mala ma zdurene uzliny asi vsade kde sa da, zajtra ideme k lekarke, tam mam srdce ani neviem kde
9. dec 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassa cirkevne pravo?
ja som sa dala teraz na skolu ze Nauka o rodine a mame tak kodex kanonickeho prava...preberame kanony ohladom manzelstva...
tak ti drzim palce na skuskach. :wink:
9. dec 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magg, moj bubak maly a ja som s nou vobec nebolo:( :frowning2: ale ja vam to vynahradim poriadne vas pridem otravit:slight_smile: neboj nic, bude dobre budem na vas mysliet, panbozko isto pomoze

emily3, riadne pravo, ale v prvom rocniku sme mali predmet dejiny cirkevneho prava, bol to len jeden semester, prvy a ten ucitel bol taky strasidelny k nam, ze vravim ja som plakala, jked som sla vpondelok do skoly:slight_smile: podla mna je to strasne strasne tazke, psychicky som na tom bola jak na Rimske :grinning:

Vau o takej skole som este nepocula, kde to je? a ako sa TI tam paci?
9. dec 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok