Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

pipi1211
15. jan 2008

no ja uvazujem nad dakou skolou lebo vsetci okolo mna studuju a chcela by som aj ja nieco viac dosiahnut
chcem ist externe a aby sa neplatilo vela za semester....
nieco jednoduchsie ziadna matika a tomu podobne a tak mi na soc prisla najrozumnejsia.... neviem.... chcela by som nieco vo svojom odbore len kam moze ist kozmeticka-viazazistka? 😕 😠

aktak
15. jan 2008

ahojte, tak ako skuskove? ja si idem zajtra po vysledky a velmi sa bojim ako to dopadne, aj ked verim ze znamka nejaka/akakolvek bude 🤐 a v piatok mam poslednu, tak nech uz je to za mnou

zelam pevne nervy a vela stastia vsetkym 😉

dada2007
15. jan 2008

aktak, tak to je super, že už končíte so skúškami! Nám to tento semester riadne posunuli a keďže sme exterňáci a nejak to na štúdijnom "pomrvili", tak ešte len 16/02/2008 máme poslednú prednášku.....a popri prednáškach robíme aj semninárky a skúšky... hrôza, poviem ti... 😀

aktak
15. jan 2008

no ja studujem denne, lebo u nas externe neexistuje 🙄
vo februari oslavuje manzel 30ku takze to musim byt free, preto mam skusky ansekane teraz 😅 🙂

dada2007
15. jan 2008

aha...
Takže budete mať párty 😉 ak by sme spolu neboli, tak dopredu prajem všetko naj....

janka46
15. jan 2008

Zuzidr,ja som na BIologiu mala skripta od prednasajuceho aVam to prednsa niekto iny co viem a Soc.pedagogiku nam poslal sparcovanu prednsaku tak som zväcsa sa ucila z jeho materialov,nemam nejaku knihu...asi som ti moc nepomohla 😒 ale drzim palce!!!

zoya1
15. jan 2008

Čaute študentky! Tak ako vám to ide? Ja sa neviem dajako pustiť do diplomovky 😝 .

verulka
15. jan 2008

babulky, co sa tak bojite tej matiky 😕 pokial nie ste na nejakej technike alebop mat-fyze, tak sa tie skusky daju porobit...oni to neberu az tak vazne 😉
pipi, pre ludi z BA je vyhodna ekonomka, my sme neplatili nic, ale aj ked sa bude, tak to vela nebude...skola je iba v sobotu(co je vyhoda, nakolko nie je problem so strazenim deti) a je sirokospektralne vyuzitie 😉 matika je v prvaku a potom v druhaku je statistika, ale ked som videla aki vselijaki ludia to zvladli 🙄 no problemo 😎
nuz a tipy na studium popri detoch??? Jedine je ucit sa priebezne- chystam sa na to cley zivot, ale este sa mi to nepodarilo 😅
aktak, drzkaj sa, nebyva ti zle?

dada2007
15. jan 2008

verulka, môžem sa ťa niečo spýtať? Nie si náhodou v Dieťati prihlásená na Missis pod číslom 6?

lulufon
15. jan 2008

verulka, a co konkretne studujes?

verulka
15. jan 2008

dada, som 😉
lulu- obchod a marketing...podla noveho sa moj odbor vola Marketingovy manazment 😉

dada2007
15. jan 2008

😵 Dnes sme si ťa s manželom vybrali a poslali ti hlas!!! To je náhoda, že? Som ťa tu hneď spoznala podľa tvojej foto, ale hlavne podľa tvojich detičiek.... ti držím palce, škola, domácnosť, manžel a 3detičky+tehu....waw...si dobrá!
Máš môj obdiv 😉

verulka
16. jan 2008

dakujem 😉

bibinka
16. jan 2008

verulka- aj odo mňa máš jeden hlas-bola si tam najvýraznejšia! 😉

janka46
16. jan 2008

verulka ja ja som ta objavila v Dietati,drzime palceky 😵 😵 😵

alysea
16. jan 2008

No ste ma nabudili, to je tohto mesačné dieťa? Už dlhšie som si nekúpila ale pôjdem, keď tam máme Verulku, zajtra pred skúškou stúpam do stánku 😉

dada2007
16. jan 2008

alysea, áno januárové.... 😵

alysea
16. jan 2008

ďakujem dada2007 😉
Inak zajtra mám poslednú skúšku, a mám taký chaos v hlave, že až 😖

dada2007
16. jan 2008

Tak ti budem držať palčeky, nech sa ti to vydarí... nám ešte plynie semester, takže niečo už mám za sebou, ale tá hlavná časť skúšok ma ešte len čaká... 😀

aktak
16. jan 2008

jaj som chora 😖 to je este horsie ako nevolnosti, hlavne ked mam v piatok odovzdat dost tazku pracu, ale zajtra sa snad zmozem aby som to stihla 😝 potom uz budem freeeee 😀
verulka si ta pozriem ked sa mi dieta dostane do ruky 😉

maruschka
16. jan 2008

čaute študentky.Už som tu medzi vami nebola sto rokov-nestíhačka 😀 Biológiu mám za A a v sobotu je skúška z filozofie-práve sa idem na ňu učiť. 😒 Na budúci týždeň ešte odovzdať ročníkovú prácu a skúška zo štatisiky a oddych tak približne na dva týždne 😒 ☹ 😕 😅 😅 😅
Jééééj ako sa teším na letné prázdniny 😀 😀 😀 😀 😀 ako malý školáčik 😀 😀 😀

verulka
17. jan 2008

babulky, dakujem vam 😉 no ja nic nove, diplomovka stoji, nejako sa to nehybe...ale aspon uz nemusim chodit do skoly..
aktak- drzkaj sa, nech si rychlo zdrava
Babulky, gratulujem k uspesnym skuskam...maruschka, ja sa taaak tesim na leto- myslim, ze viac ako moji skolaci 😀

zoya1
17. jan 2008

čaute študentky! Ako vám to ide? Ja všetko po starom. Tá diplomovka sa nejak nechce napísať sama 😀 . Zajtra mám poslednú skúšku, tak dúfam že všetko dobre dopadne. Pá pá a držte palce.

martinkamm
17. jan 2008

ahojte abbenky mozem sa k vam pridat? 😕

verulka
17. jan 2008

martinka, ze vahas 😉 jasne, co studujes, kde a kolky rocnik? vidim ,ze nevies pohlavie- zamerne alebo mas v brusku hanblivca 😀
zoya, inak aj mna ta diplomovka zacina hnevat, ze sa sama nechce pisat 😝 😉

bibinka
17. jan 2008

k tej diplomovke- ja by som ju aj napísala,lenže kto mi ju vymyslí 😅 😅 😅 😅 síce mám ešte rok čas,ale tému už by som mala mať vybratú. no a čo si mám vybrať,keď som z praxe mimo?

verulka
17. jan 2008

bibinka, ja osm pred rokom ani nechyrovala o svojej teme 😉 okrem toho ona sa da menit 😀

zoya1
17. jan 2008

Ja som vedela tému svojej diplomky už v druhom ročníku. A myslíte že to pomohlo 😀 ? Aj tak nemám napísaný ešte ani riadok, akurát v sobotu idem za školiteľkou že ako by mal vyzerať ten výskum či čo to tam chcejú 😵 .

lidka619
17. jan 2008

čaute študentky - juj bojim,bojim, zajtra mám 2 skúšky, a neviem, ako dopadnú - sú ústne a tie nemám moc rada ☹ , tak držte palčeky 😉

zoya1
17. jan 2008

Držíme palce! Z čoho to máš? Ja mám zajtra úplne poslednú skúšku : Aktuálne problémy sociálnej reformy v SR. Tiež mám strach.