• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
Caute babenky ,tiez uz zarezavame skuskovo :unamused: len sa prinutit do ucenia je najhorsie...este ze uz mam aspon dves kusky hotove....

Verulka co sa vyskytli nejake probl.ked porodis skor......ale drzim palceky aby si diplom.stihla v pohodicke napisat!!!!
23. mar 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka,tak máš hnaciu silu hovoríš :grinning: makáš na plné obrátky :sunglasses: :sunglasses: tak ti držíme palce :dizzy_face:
23. mar 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime...len mi brusko kleslo a tvdne...ale ono u mna nebola velka sanca, ze vydrzim do maja :wink: takze ja mam naplanovane veci do polovice aprila..to snad vydrzim :wink: a hlavne babo je cca o 2t vacsie ...
diky kocky, aj vy sa drzte :wink:
23. mar 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, aj mne tvrdlo dosť skoro..A podstatné je,že sa držíte v pohode obaja-ty aj drobček..Ja som obe baby porodila skôr..také sú tie naše detičky. :dizzy_face:
23. mar 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka, a o kolko skor? Ja som Radka porodila o tyzdne skor a bol to najvyssi cas...Ron ma TP podla utz 21.4.
vcera vecer to zas ebolo divoke, ale nerodim :grinning: snad to ten moj krcok este vydrzi, aj mu verim :sunglasses:
no a mam vacsiu polovicu diplomovky, este cakam na ejden material- ten len mierne upravim a mam chybajucu kapitolu...ostava len spisat syntezu poznatkov a zaver a dufam, ze koncom tyzdna to posielam veducemu a 1.aprilovy tyzdne to dam zviazat...potm uz len lezim a drtim na statky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka tak to uz mas za par chvil :wink:
ja mam v tomto semestri vsetky predmety z dalsieho rocnika aby som potom bola co najviac doma, ale musim lezat tak dufam ze tie predmety aj uspesne uzavriem :pensive: par krat za den mi tvrdne brusko tak som zvedava ci sa neco zmenilo s krckom, zatial bol skrateny len mierne tak dufam ze to pojde pomaly a vydrzime
24. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka: tebe sa tiez nejak prekryvajui statnice a porod nie? :grinning:
24. mar 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak, fuha, tak to ma mrzi, ze musis lezat...ja lezim len teraz ku koncu a uz ma mrle zeru :fearful:
weroni, no oficialny TP mam 4.5. a statky 12.al 13.5....ale do maja asi pokope nevydrzim, dufam, ze este take 2-3t ano...musim dopisat tu pracu, ucit sa da aj s mimcom ,ale pisat ani velmi nie...
24. mar 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka: no ja by som velmi velmi chcela stihnut tu skolu dokoncit este pred porodom lebo ja ako sa poznam budem mimusko stale bozkavat, obliekat, vyzliekat, vonat :grinning: takze ucenie bude to posledne na co pomyslim :grinning:
samozrejme, prinajhorsom to spravim v septembri, nejak sa budem musiet prinutit ale bola by som velmi rada keby som to stihla este pred :slight_smile: aj ked - fakt sa mi to bude tak natesno prelinat :sweat_smile:
uvidim co mi povie doky na utz tento tyzden - lebo nam naposledy povedali ze sa narodi bud o tyzden skor alebo bude vacsie takze moze to byt aj koniec maja :confused:
24. mar 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, no ja ak to nespravim teraz, tak az o rok...pre mna je september uplne pase. Vsak jul august doma so 4detmi, v septembri mi ide radko do 1.tr a ajka dufam do primy, takze cas na ucenie nebude...no a moje deti zrovna nie su z tych poslusnuckych, co ako babatka len spinkaju a papaju...ale ja stale pevne verim v maj, ze skola bude z krku :wink:
a babo podla mna vzdy vie, kedy sa ma narodit :wink:
24. mar 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru takze si navzajom drzime palce :slight_smile:
24. mar 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeee :sunglasses:
24. mar 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka neboj ,to zmaknes a budes si v pohodke uzivat leto :dizzy_face:
ja som tiez rodila skor..o tri tyzdne :grinning: ale dobehli sme to......
24. mar 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidim, ze nie som jedina s takymito statnicovskymi problemami;)

Povodne som mala mat statnice medzi 9-13.junom, lenze to by sa fakt nedalo. Mne sa ale podarilo ukecat tutora a vypisali mi statnice na 7.5. Dufam, ze to dovtedy vsetko stihnem;)

Drzim Vam prsty, snad to vsetko zvladneme
24. mar 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj verulka. Ucis sa na statnice aj makroekonomiu?
Ja sa to momentalne ucim na zapocet (z 10 knih) a pekne mi z toho hrabe. Uplne ta obdivujem, ze sa to dokazes ucit tehotna a s tromi detmi.
daj nejaky typ, ako si to mam naliat do hlavy. Asi mi nic ine ako biflovanie nepomoze, lebo niektore tie kapitoly su fakt mimo mojho chapania :frowning2:
24. mar 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka,u oboch báb mi tvrdlo asi 1,5 mesiaca pred pôrodom,ale teda fakt dosť..Prvú babuľku som porodila o 2 týždne skôr a druhú o týžden skôr... :wink:
24. mar 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka, mne to tvrdnutie az tak nevadi ako pokles hlavicky a zacal dooost tlacit :grinning: mne pri predchadzajucich tehu vooobec nic nebolo- ani som nevedela v ktorom tt som, brusko netvrdlo, porste okrem brucha nebolo nic :wink: teraz si to uzivam so vsetkym co k tomu patri :grinning:
jani, to mas super,z e to stihnes este s bruskom...
yas, ja mam statnice z marketingu, logistiky a distribucia a nastroje obchodnej politiky, takze nastastie makro tamnie je :grinning: teda ako samostatna statka...a nemas ma co obdivovat, zatial sa ucit akosi velmi nezvladam :sweat_smile: a nikdy nemozes dostat do hlavy vsetko, niektore veci sa jednopducho odmietam ucit, lebo viem, ze to tam nedosatnem...potom sa spolieham na stastie :grinning:
24. mar 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves, mozem sa pridat ? :slight_smile: aj ja studujem, posl. rok VS, denne.. :slight_smile:
27. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky takze mam dve spravy: jedna je ze skolu by som urcite mala stihnut skoncit lebo dnes na poradni nam doky posunul termin porodu na 10 - 11. juna - a skusky su medzi 19 - 23 maja :slight_smile:
akurat ze zajtra sa mi zase nepodari ist do skoly (lietacky okolo stavby a ideme mrknut moju porodnicu v TO) a 7. aprila mame vraj obhajoby praktickej prace... takze si asi dam odklad na tu prakticku - dufam ze sa to podari... lebo skusky teoreticke by som mala bez problemov stihnut no toto akosi nestiham - vzdy do toho nieco vbehne :sweat_smile:
27. mar 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni,to tak byva,ze svetko sa zvykne nahormadit na kopu......ale drzim palce,aby si postihala vsetko ako mas v plane!

Verulka a co krcok drzí?

Lululu a to ako stihas denne pri dvojickach :astonished: klobuk dolu,co vlastne studujes?
Inak vitaj!!!!!
28. mar 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s maminou a manzelovou pomocou, hlavne.. koncim medicinu :slight_smile: este 1 statnica :slight_smile: ale je to makacka :slight_smile:
28. mar 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vam už konci semester ja som este ani nezacala.teraz mam skolu 4.4 tri dni len neviem ako to vyriesim s malym lebo kojim.
28. mar 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lululu ,tak medicinu...to sa da pri detickach,mas moj obdiv,kde studujes MARTIN?

eLVO NEMA KTO S TEBOU IST NA PREDNASKY,ZE BY TI VOZIL MALEHO A KED ZAPLACE TI BY SI ODBEHLA NAKOJIT????
28. mar 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja studujem v cechach musim zistit ci by manzel mohol ist somnou ci bude volne ubytko.ak sa to nebude dat.
to neviem.
28. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dost "od ruky" ale ja by som to asi skusila,kojenie stoji za tu obetu :dizzy_face:
29. mar 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elvo,sestra mala spolužiačku a tá do toho zapojila babku..S malou v kočíku sa prechádzala po chodbe v čase kojenia a ked prišla tá správna chvíľa, poslala vnučke, čo bola na prednáške smsku a tá malú prišla nakojiť a bolo to..Premakané,že? :grinning: :grinning:

Lululu,tak to si fakt trieda... :wink: :wink: :wink:
29. mar 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo , v martine, kazdy den dochadzam, autom to mam z domu 45 min... trieda nie :slight_smile: mamina pomaha :slight_smile:
29. mar 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, wow, ako medinu by som nezmakla ani bez deti, nieto s dvojkami...drzim palce...
jani, krcok drzi, v pondelok mam poradnu. LEn beriem 4x denne magnezko a som z thoho uplne otapena, akt nie som schopna pisat a este mi chyba 1 kapitola :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som zvedava, chcem sa dohodnut s dr. ci to mozem vysadit, vsak tento tyzden su deti na lyzovacke, tak budem uplne na 10ˇ0% lezat..ale uvdim
weroni, dufam, ze sa odklad podari :wink:
29. mar 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak normalne si frajerka,keby som to necitala cierne na bielom neuverim :grinning: fakt obdivuhodne!!!

Maruschka,ako skolicka,mali ste uz odbornu prax,ja uz hutam,ze asi kde pojdem.....ale musim sa pochvalit,mam uz 3 skusky,jupííííí!
29. mar 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babenky. Aj ja sa ak dovolíte pridávam. Študujem druhý ročník na VŠ sv. Alžbety v Bardejove sociálnu prácu.
Mám 31 ,bývam v Snine, mám jednu dcéru.
Hneď na začiatok musím zložiť poklonu Verulke.Obdivuhodné ako to zvládaš.
30. mar 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok