• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
ahojte tak sa k vám teda pridám...som v 3 ročníku bakalárskom študujem externe na upjš v ke.tp mám v januári tak sa chystám na rok prerušiť a potom to dokončiť.uvidím ako zvládnem tento semester,vôbec sa mi nechce učiť a jednu skúšku som si dohodla dokonca na 27.novembra tak uvidím či sa podarí.
11. nov 2006 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si to po sebe prečítala, že s diplomovkov... :angry: asi by som si to mala po sebe viac kontrolovať, hanbíííím sa :astonished:

v pondelok by som mala ísť zas na kontrolu diplomky a nemám ani čiarku po novom, zajtra mám nabitý program... no neviem neviem

inak, včera a dnes sme mali školu a hneď prvého mám skúšku, to by bolo super, keby som ju spravila, mám rada takéto predtermíny, keď môžem začať odškrtávať urobené skúšky :slight_smile:
11. nov 2006 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
andrea m a co studujes?

ja som prerusila na upjs v ke pravo a na buduci rok mam nastupit..to bude natalke 1 rok...
11. nov 2006 o 21:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANDREA.M mas IP
11. nov 2006 o 21:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelinka poslala som ti IP,dúfam,že ti ju doručilo,posielala som 1x
11. nov 2006 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea.m možno je škoda prerušiť. Ja som skončila v lete bc. v ke a popri dvoch deťoch, a teraz máme aj novorodeniatko, a pokračujem ďalej v štúdiu. niekedy sa to dá, a je škoda prerušiť. treba skúsiť. :slight_smile:
12. nov 2006 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorina a co studujes v KE
13. nov 2006 o 09:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte studentky, ako sa vam dari? na mna sa to nejak kopi, neviem ci to stihnem ale snazim sa, aj ked sa uz nedokazem na nic sustredit, vy ako?
13. nov 2006 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak, no tebe sa to krati...Vsak uvidis ako to pojde
ja mam toho tiez nad hlavu- hlavne kvoli robote. Uz sa zacinam pomalinky ucit a robit pracu...Nab. sobotu si vyberam dipl. veduceho- nechapem preco uz teraz, tak skoro
A sustredenie mi tiez velmi neide a to ani tehu nie som :wink:
13. nov 2006 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, co mas teraz za predmety? a s kym? dala si si individualny?
verulka, kedy ides pisat diplomku?
13. nov 2006 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len v 4.rocniku, este o tom nemam ani potuchy, tak nechapem na zaklade coho si mam vybrat dipl. veduceho....Ach jaj, snad budem mat stastie
13. nov 2006 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a diplomku robis v 5.? to je 5 rocna skola? skus si vybrat niekoho u koho si uz nejaku praco robila a vyhovoval ti. vies, ze ma rovnake nazory, lahko sa s nim komunikuje, dohodnete sa... daj pozor na takych, o ktorych sa hovori, ze sa nedaju zohnat, ked ich potrebujes, su tazko zastihnutelni (kvoli konzultaciam) :slight_smile:
13. nov 2006 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je to 5.rocna. PRoblem je v tom, ze my na extr. skoro nikoho nepozname, takze na 95%si podla mena nemozeme vybrat, preto potrebujem velke stastie :unamused:
13. nov 2006 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo, ako sa nam dari? Milovane obdobie vsetkych studentov zacalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja sa aj teraz uspesne ucim :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2006 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa snažím :angry:
26. nov 2006 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snaha sa ceni :grinning: :grinning: :grinning: A co mas a kedy? ja 2.12. taky fuuuj skusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2006 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 9.11 a 16.11 a tiež sú fuj ešte som do toho ani len nekukla :confounded: ale dala som si záväzok že od zajtra idem na to! :sweat_smile:
26. nov 2006 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce, aj ja mam taky zavazok :wink: teda oddnes ficim
27. nov 2006 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
darí sa super.práve som si preložila jednu skúšku o týždeň a mám veget :grinning:
27. nov 2006 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja snad budem mat veget v januari :wink:
27. nov 2006 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tym co maju skusky drzim palce :wink: ja dorabam zapocty, este mi chybaju dve seminarky, a este dve zlozitejsie rysovania tak uvidim ci to este stihnem :dizzy_face:
27. nov 2006 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som na teba myslela, ze ako si na tom, ci ste este 2v1...Moc drzim palce
27. nov 2006 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve som sa nahlásila na dalšiu skúšku už 3 v poradí,termín 8.januára.chcela som december,ale už nebolo nič voľné.zatiaľ mám pred vianocami dve skúšky a dúfam,že ešteaspoň jednu niekde strčím aby som v januári mohla aj oddýchnuť.

dorina klobúk dole,ja preruším.nič na svete mi nestojí za to,aby som ohrozila svoje zdravie :frowning2:
29. nov 2006 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera spravila prvu skusku za A - dufam ze vsetky pojdu tak lahko :wink:
29. nov 2006 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nelika skvele,len tak dalej :wink:
29. nov 2006 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam ze to pojde takto dalej :grinning:
29. nov 2006 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelika máš môj obdiv.a kde máš malinku ked si v škole?
29. nov 2006 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa učiť-konečne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2006 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola v skole, ledva som sa tam dotrepala...a o pol hodiny sme uz bezali do nemocnice, mame to naspadnutie takze ma uz v skole neuvidia :grinning:
29. nov 2006 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je doma a ja ju kazde 3-4 hodinky odbehnem nakojit :sunglasses:
29. nov 2006 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok