Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

mimini
12. máj 2008

dievčatá neviete mi niektorá poradiť, ako je to s materskou? či si mám isť zaniesť žiadoť o matersku do soccialnej poisťovne aj keď nemam na ňu nárok, lebo ako studentka som nemala odvody do nemocenského poistenia. vdaka

tretulka
12. máj 2008

ahojte babulky....velmi neprispievam, ale o to intenzivnejsie citam... 😀 ...drzim vsetkym palce a prajem vela uspechov pri skuskach 🙂
verulka, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 si uzasna, prajem vela stasticka celej Tvojej rodinke

verulka
12. máj 2008

andrejka, jasne ze drzim...a dakujem vsetkym.
Jasne, budem vam tu robit moralnu podporu 😀
dominika, viem uuuplne presne ako sa citis anajhorsie to bude fakt den pred...ja som mala uplne prazdnu hlavu, este aj rano...bola som presvedcena, ze uuplne nic v nej neostalo 😉 a aj komisiu som mala jednu skor z tych horsich..a vidis 😉
vsetkym este studentkam drzim palce 😉

bettina
12. máj 2008

verulka, tak teraz neviem 😎 keď hovoríš, že to bolo horšie ako si čakala 😝

anmary
12. máj 2008

Verulka, gratulujeme 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Užívaj si VOĽNOSŤ 😎

jana3
12. máj 2008

mimini:
neviem presne v akej si situacii, ale poviem ti ako som to zatial riesila ja. Ako studentka nemas narok na matersku, ale iba na rodicovsky prispevok, ktory dostanes az po porode. Zatial sa mozes ist popytat na socialku, co ako a kedy po porode a vybrat si tlaciva... ja som zatial este nebola... a to sa mi uz riadne krati...
ale nic nestratis aj ked to budes vsetko vybavovat az po porode, len tie behacky a zistovacky okolo toho budu neprijemnejsie ako teraz.
Drzim prsty.

weroni
12. máj 2008

veru: congratulations 🙂 to sme ale vsetky vedeli ze to zvladnes lavou zadnou 😉

No baby ja som sa uz definitivne rozhodla - v stredu mam 4 skusky a vo stvrtok 5 - to zmaknem ale tie matury si nechavam predsa len na september 🙂 Pojdem spolu s dvoma tehu spoluziackami ktore si to uz prelozili 🙂

lasenka
12. máj 2008

verulka - aj ja ti zo srdca blahozelam a tichucko zavidim 😉 mna to caka PRESNE o mesiac, asi si urobim do pasu blikajuci odpocitavac 😀

andrejka - vela stastia zajtra 😉

aktak
12. máj 2008

verul gratulujeeeeem 😉

verulka
13. máj 2008

dakujem 😵 andrejka, myslim na teba 😉

aktak
13. máj 2008

verul co robis takto na materskej? si len s drobcekom doma? vegeeeeeeeeeeeet 😉

verulka
13. máj 2008

aktak, presne...este dnes ani neupratujem, len sa povalujeme, kojime a za chvilku ideme von sa len tak flakat 😀

aktak
13. máj 2008

mna caka materska od polky juna dufam, ked skonci semester, od augusta to bude trochu pestrejsie a potom uvidim ci prerusim alebo pojdem do 6teho hned

maruschka
13. máj 2008

verulka,no neviem neviem, či si zvykneš na normálnu materskú bez učenia a stresu okolo školy😀 😀 😀

verulka
13. máj 2008

marusch, ak to nepojde, tak nieco vymyslim 😀 😀 😀

bibinka
13. máj 2008

verulka- gratulujéééém, si fakt trieda. Si naším veľkým príkladom tu v tejto téme. A myslím, že ti všetky tichučko závidíme- 😀 😀 😀 . Ja si zaštátnicujem až o rok 😀 😀 😀 😀 a potom si aj ja budem koooonečne vychutnávať materskú.
Všetkým kočkám, ktoré "to" čaká v najbližších dňoch prajem hodne zdaru a suprové otázky, ..............a dobrú komisiu 😉 😉

andrea.m
13. máj 2008

ahojte mám to za sebou a som šťastná jak blcha.dakujem všetkým čo mi držali palce,dobre ste držali 😀

anmary
13. máj 2008

Andrea.m
Dúfam, že aj ja tu prispejem takýmto mailom!!!
Mňa to čaká o týýýýýýýýýýýýýýýždeň a poooooooooooooooool!!! 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

maruschka
13. máj 2008

andrea-supéééééééééééér gratulujeme 🙂 🙂 🙂

anmary-to je jasné,že ti budeme držať palce 😉 😉 😉 😉 😉 ty to zvládneš na výbornú 🙂 😉

bettina
13. máj 2008

andrea.m blahoželáme 😵 😵 😵
anmary aj ja 😝

janka46
13. máj 2008

Verulka aj Andrea.m G R A T U L U J E M !!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

verulka
14. máj 2008

andrejka, strasne moc gratulujem 😵 😵 😵 super pocit,ze? i ked mne to naplno doslo az vcera 😀
anmary, neboj, zvladnes 😉

andrea.m
14. máj 2008

no mne to veru dochádza až teraz.mam zrazu kopec času,tak presúvam kreslá po obývačke 😀 a včera ked som vyšla s tej miestnosti som mala pocit akoby som si dala z pliec dole veľmi ťažký batoh. 😝

dakujem za blahoželania aj za držanie palcov.

anmary budem na teba myslieť a neboj nič zvládneš to 😉

bzuco
14. máj 2008

adi....blahoželááááám...tak si to teraz už s detičkami naplno užívaj 😉

bettina
14. máj 2008

anmary takže nás to čaká približne spoločne. no ja akosi nevládzem sa sústrerdiť už na tie papiere 😒

andrea.m
14. máj 2008

konečne som na normálnej materskej 😀

bibinka
14. máj 2008

andrea.m.- gratulujéééém! tak , ten kameň na srdci bol riadne ťažký, že? 😀 Teraz si iste ako pierko.

Zase a opäť držím všetkým budúcim bc,mgr, ing a neviem ešte akým- všetky palce aj na nohách. 😉

verulka
14. máj 2008

bett, aj na teba budeme intenzivnwe mysliet 😉
andrejka, ja som teraz 1x na normalnej materskej a dokonca len s 1 babom 😀

andrea.m
14. máj 2008

jéééj tak to ja som na to ešte super,lebo ja som tiež 1x na normálnej ale stihla som to ešte len kolo 2 doeťaťa 😀

bett neboj tu je dobrý systém 😀 polka sk ti drží palce alebo sa za teba modlí a to sa ti potom ide ľahšie na tú skúšku ked si predstaviš koľko ľudí kde kade na teba myslí.aspoň mne to včera dosť pomohlo. 😉

bettina
14. máj 2008

ďakujem. anream - po to všetkom máš pocit, že to bolo ťažké? pred dvoma rokmi som končila bc., ale akosi už mám málo energie. a tiež celá rodinka, a malé moje anjeliky okolo mňa 😎