• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
dievčatá neviete mi niektorá poradiť, ako je to s materskou? či si mám isť zaniesť žiadoť o matersku do soccialnej poisťovne aj keď nemam na ňu nárok, lebo ako studentka som nemala odvody do nemocenského poistenia. vdaka
12. máj 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky....velmi neprispievam, ale o to intenzivnejsie citam... :grinning: ...drzim vsetkym palce a prajem vela uspechov pri skuskach :slight_smile:
verulka, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si uzasna, prajem vela stasticka celej Tvojej rodinke
12. máj 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, jasne ze drzim...a dakujem vsetkym.
Jasne, budem vam tu robit moralnu podporu :grinning:
dominika, viem uuuplne presne ako sa citis anajhorsie to bude fakt den pred...ja som mala uplne prazdnu hlavu, este aj rano...bola som presvedcena, ze uuplne nic v nej neostalo :wink: a aj komisiu som mala jednu skor z tych horsich..a vidis :wink:
vsetkym este studentkam drzim palce :wink:
12. máj 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, tak teraz neviem :sunglasses: keď hovoríš, že to bolo horšie ako si čakala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, gratulujeme :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Užívaj si VOĽNOSŤ :sunglasses:
12. máj 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimini:
neviem presne v akej si situacii, ale poviem ti ako som to zatial riesila ja. Ako studentka nemas narok na matersku, ale iba na rodicovsky prispevok, ktory dostanes az po porode. Zatial sa mozes ist popytat na socialku, co ako a kedy po porode a vybrat si tlaciva... ja som zatial este nebola... a to sa mi uz riadne krati...
ale nic nestratis aj ked to budes vsetko vybavovat az po porode, len tie behacky a zistovacky okolo toho budu neprijemnejsie ako teraz.
Drzim prsty.
12. máj 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru: congratulations :slight_smile: to sme ale vsetky vedeli ze to zvladnes lavou zadnou :wink:

No baby ja som sa uz definitivne rozhodla - v stredu mam 4 skusky a vo stvrtok 5 - to zmaknem ale tie matury si nechavam predsa len na september :slight_smile: Pojdem spolu s dvoma tehu spoluziackami ktore si to uz prelozili :slight_smile:
12. máj 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka - aj ja ti zo srdca blahozelam a tichucko zavidim :wink: mna to caka PRESNE o mesiac, asi si urobim do pasu blikajuci odpocitavac :grinning:

andrejka - vela stastia zajtra :wink:
12. máj 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul gratulujeeeeem :wink:
12. máj 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face: andrejka, myslim na teba :wink:
13. máj 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul co robis takto na materskej? si len s drobcekom doma? vegeeeeeeeeeeeet :wink:
13. máj 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak, presne...este dnes ani neupratujem, len sa povalujeme, kojime a za chvilku ideme von sa len tak flakat :grinning:
13. máj 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna caka materska od polky juna dufam, ked skonci semester, od augusta to bude trochu pestrejsie a potom uvidim ci prerusim alebo pojdem do 6teho hned
13. máj 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka,no neviem neviem, či si zvykneš na normálnu materskú bez učenia a stresu okolo školy:grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marusch, ak to nepojde, tak nieco vymyslim :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka- gratulujéééém, si fakt trieda. Si naším veľkým príkladom tu v tejto téme. A myslím, že ti všetky tichučko závidíme- :grinning: :grinning: :grinning: . Ja si zaštátnicujem až o rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom si aj ja budem koooonečne vychutnávať materskú.
Všetkým kočkám, ktoré "to" čaká v najbližších dňoch prajem hodne zdaru a suprové otázky, ..............a dobrú komisiu :wink: :wink:
13. máj 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mám to za sebou a som šťastná jak blcha.dakujem všetkým čo mi držali palce,dobre ste držali :grinning:
13. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrea.m
Dúfam, že aj ja tu prispejem takýmto mailom!!!
Mňa to čaká o týýýýýýýýýýýýýýýždeň a poooooooooooooooool!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
13. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea-supéééééééééééér gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

anmary-to je jasné,že ti budeme držať palce :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ty to zvládneš na výbornú :slight_smile: :wink:
13. máj 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea.m blahoželáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
anmary aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka aj Andrea.m G R A T U L U J E M !!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, strasne moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super pocit,ze? i ked mne to naplno doslo az vcera :grinning:
anmary, neboj, zvladnes :wink:
14. máj 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to veru dochádza až teraz.mam zrazu kopec času,tak presúvam kreslá po obývačke :grinning: a včera ked som vyšla s tej miestnosti som mala pocit akoby som si dala z pliec dole veľmi ťažký batoh. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dakujem za blahoželania aj za držanie palcov.

anmary budem na teba myslieť a neboj nič zvládneš to :wink:
14. máj 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi....blahoželááááám...tak si to teraz už s detičkami naplno užívaj :wink:
14. máj 2008 o 09:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anmary takže nás to čaká približne spoločne. no ja akosi nevládzem sa sústrerdiť už na tie papiere :unamused:
14. máj 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som na normálnej materskej :grinning:
14. máj 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea.m.- gratulujéééém! tak , ten kameň na srdci bol riadne ťažký, že? :grinning: Teraz si iste ako pierko.

Zase a opäť držím všetkým budúcim bc,mgr, ing a neviem ešte akým- všetky palce aj na nohách. :wink:
14. máj 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bett, aj na teba budeme intenzivnwe mysliet :wink:
andrejka, ja som teraz 1x na normalnej materskej a dokonca len s 1 babom :grinning:
14. máj 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj tak to ja som na to ešte super,lebo ja som tiež 1x na normálnej ale stihla som to ešte len kolo 2 doeťaťa :grinning:

bett neboj tu je dobrý systém :grinning: polka sk ti drží palce alebo sa za teba modlí a to sa ti potom ide ľahšie na tú skúšku ked si predstaviš koľko ľudí kde kade na teba myslí.aspoň mne to včera dosť pomohlo. :wink:
14. máj 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem. anream - po to všetkom máš pocit, že to bolo ťažké? pred dvoma rokmi som končila bc., ale akosi už mám málo energie. a tiež celá rodinka, a malé moje anjeliky okolo mňa :sunglasses:
14. máj 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok