Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bettina
23. máj 2008

lyzenka teraz som pozrela foto-malý je veľmi zlatý 😵

verulka
23. máj 2008

lyzenka, tak to si fakt odbra...ja som plany nedodrzala ani z dalkeka, casu mas este dost a hlav ne uz teraz je mi jasne, ze to spravis...potom idete snazilkovat?

verulka
23. máj 2008

lyzenka sorry, nejako mi uniklo..to snazilkovanie som sa chcela opytat lasenky 😅 😀 sorry, proste mozog uz mam vypnuty 😀

andrea.m
23. máj 2008

lyzenka ja som tiež mala také plány a skončila som tak že som nestíhala nič. týždeň pred štátkami si vzal manžel dovolenku a odišiel s deťmi k svojím rodičom a ja som sa za 5 dní naučila na celé štátnice a jeden deň som ešte premrhala behaním po fakulte,lebo som mala prerušené štúdium a oni tam mali z toho riadný chaos-nesedeli im moje známky, stále im niečo chýbalo.

držím place všetkým čo majú v blízkej dobe skúšky

lasenka
23. máj 2008

ahojte spolutrpitelky 😉
mna cakaju statnice 12. juna, no prave som sa dozvedela, aku komisiu budem mat a je mi do placu...
my mame 117 okruhov a som na zaciatku, no od pondelka uz nejdem do prace, ale budem sa venovat uceniu - teda aspon planujem 😔

verulka - my uz snazilkujemeeeee 😉

maruschka
23. máj 2008

lasenka,veď ty to zvládneš-s dobrou,či zlou komisiou 😉 😉

nelinka
23. máj 2008

ahojte
vsetkym co mate uz po statniciach gratulujem a co ich mate pred sebou tak drzim palce

aj ja by som uz chcela....... ☹ ale este riaaaaaaadne daleko chi

kto vie ci vobec prejdem tento rocnik fnuk......

vonkoncom sa mi nechce ucit....resp aj by chcelo ale ked maximalna nesustredenost....... ☹ ☹ ☹ ☹ :-

asi zblaznim neviem este 3é otazok dlhych do bludu a to ani nestiham opakovat bleeeeeeeee

nelinka
23. máj 2008

heh mam pocit ze mam duto v hlave ...... po tehotenstve mam pocit ze mi vsetky mozgove bunky vyfucali z hlavy alebo zeby sa premiestnili do dcerkinej hlavy? 😉 😉 😉

verulka
23. máj 2008

nel, neboj, oni sa naucia zase pracovat 😉
lasenka, tak drzim palce...komisiu neries, ja som mala tiez nic moc a dalo sa...vcera aj moja segra uspesne zostatkovala a 30.6. mame obe promocie- ja doobeda v bA ona poobede v TT, to bude zuuurka 😀
drzte sa

maruschka
23. máj 2008

nelinka,tak ja mám potom smolu...mám dve deti,takže mi zostala už len miecha 😀 😀 😀

janka46
23. máj 2008

Zdravim studentky,tym pred statkami fakt drzim palce a tym po...tichucko zavidim 😉 aj moja sestra dnes uspesne zostatkovala,tak to fakt poniektore mame v "nedohladne" 😎 😎

anmary
24. máj 2008

Ahoj študujúce mamičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

Tak a mám to za sebou. Z bakalárskej "C" a zo štátnic "B"!!! 😉 😉 😉 😀 😀 😀, takže som už Bc.

Ďakujem, že ste na mňa mysleli, držali mi palce!!!!!! 😉 🙂 ĎAKUJEEEEEEEEEEEEEM 😉

Ťahali sme tri otázky, mala som ŠŤASTIE!!!, vytiahla som si tie, ktoré som vedela. Boli aj také, ktoré som nevedela! Proste učila som sa ich, ale nešli mi do mojej hlavy!!! A mala som aj dobrú komisiu. Neviem, čím som si to zaslúžila.

Držím palce ostatným mamičkám!!! Hlavne veľa šťastie pri ťahaní otázok a dobré komisie!!!

Gratulujem, všetkým, ktoré to už majú za sebou!!!! 🙂 😎

aktak
24. máj 2008

anmary gratulujem a uzi si ten uzasny pocit naplno 😉

maruschka
24. máj 2008

anmary si šikulka...gratulujeme úprimne k bc. 😉 😵 😵

anmary
24. máj 2008

Ďakujem všetkým 😉 🙂

nelinka
24. máj 2008

gratulujem anmary 🙂 🙂

lidka619
24. máj 2008

ahojte študentky

v prvom rade úprimne blahoželám všetkým úspešným študentkám, ktoré zvládli štátnice a samozrejme aj ostatným k urobeným skúškam. Z celej sily držím palce tým, ktorých to čaká.

Ja sa musím pochváliť, dnes som mala skúšku z Práva - hmotné a procesné - a zvládla som ju 😵 😵 😵 , jupííííííííííí aká som šťastná, lebo som sa jej strašne bála. V stredu mám ešte skúšku zo Sociálnej práce a potom ešte dve. Budúcu nedeľu máme 1.sväté prijímanie, tak mám roboty vyše hlavy, ale snáď to nejako zvládneme. 😉

lyzenka
24. máj 2008

BABY,

mne dala dnes skolitelka z bakosky A-cko... 😀 sa tesim velemi-prevelemi.

bettina
24. máj 2008

anmary gratulujeme 😵 😵 😵

ninocka
24. máj 2008

nieje tu niekto kto si podal prihlasku na sv.alzbetu do ba ?

verulka
24. máj 2008

anmary, tak super, sa tesim s tebou..lyz, to tiez potesi, mne ked navrhli 1 skolitel i oponentka tomi dodalo nadej, ze to nebude so mnou az take zle 😀 super, gratulujem!!!!
ninocka, to netusim

lasenka
25. máj 2008

aj ja vsetkym uspesnym mamickam blahozem 😉
od zajtra som doma 2 tyzdne kvoli uceniu, tak mozno snad sa mi podari vsetko vtrepat do hlavy... nechala som si to na poslednu chvilu, ale to som cela ja 😔
verulka - ty uz studovat nejdes? 😵
ninocka - ani ja netusim 😒

andrea.m
25. máj 2008

lidka blahoželám ku skúške a držím palce na tu stredajšiu aj aby si zvládla 1.sv.prijímanie 😉

lyzenka super, blahoželám. aj ja som dostala taku super známku a strašne mi to podvihlo sabavedomie,menej som sa bála potom 🙂 ale aj tak to bol stres

lasenka a tebe veľa síl a chuti do učenia a držím palce 🙂

maruschka
25. máj 2008

ninocka,skús na tému VŠ sv.Alžbety v BA-tam hoď otázku,tuším tam niekto spomínal,že chce ísť.. 😉 😉

Baby,ja už som taká ospatá,uťahaná a idem sa učiť Soc.patológiu-máme prísnu docentku a v utorok test..A ja už nevládzem-už neviem koľko sa tomu venujem,dokonca som si to celé prečítala a nahrala na diktafón,ale mám pocit,že vždy keď to čítam znova a znova,že sú tam úplne nové veci-ako keby som ich v živote ani nevidela..Asi som už totálne na hlavu ☹ ☹ ☹ dúfam,že nejako prejdem z tohto predmetu 😖 😒 😕

weroni
25. máj 2008

baby drzte mi palce - zajtra ma cakaju posledne dve skusky za tento semester 🙂 rano o osmej a o desiatej ...

vy sa ako mate? 🙂

maruschka
25. máj 2008

weroni držíme o 100-6 😀 😀 😀 😀 😀
a máme sa tak na figu,lebo si neviem zapamätať učivo 😅 😅 😕

lasenka
26. máj 2008

maruschka - mi nieco hovor, mne uz tiez pamät akosi nesluzi tak dobre ako kedysi ☹ vela veci sa musim skratka nabiflovat, co ja z duse neznasam!!!

andrea.m
26. máj 2008

baby podľa mňa ste fajne nadupané a máte len taký pocit. maruschka neboj ono sa to to na skúške určite vybaví.

veroni držííííííííííííííííííííííííme 😉

binki
26. máj 2008

najdu tady nějakou maminku - studentku, která studuje nebo úspěšně dokončila studium, ikdyž byla většinu času sama na mimiska?

anmary
26. máj 2008

Držíme palce!!!!!! 😉