• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
nadsenie? hehee od neho mam daleko teda aj ja :grinning: :grinning:
3. sep 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj ja mam zapis za sebou, zaciname 13.9....mam take zmiesane pocity...tak hor sa do ucenia maminy :wink:
3. sep 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..my mame zapis az 12.9 a zaviname posledny septembrovy vikend..uzivam si este prazdniny :grinning: :grinning: :grinning:
ale za to mam prvacku, blazninec, musime sa nejak zorganizovat, skola, kruzky....som z toho hotova ...
3. sep 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zaciname 30. 9. :wink:
3. sep 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame zapis az 18teho, a zaciname 22eho ale ako ich poznam tych nasich profakov tak do oktobra ich asi nenajdeme :grinning:
3. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chci se zeptat, ti které robíte letos bakalářku nebo diplomovku. Mužete si na vašich školách vybrat témata, např. pokračujete na téma z předchozích ročníkových prací, nebo vám ho přidělí či dají vybrat ze seznamu? Já asi budu pokračovat v témě z ročníkovky, aspon tak si to myslím, seminář k bc práci máme až v novembri.
3. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,my začíname 20.septembra a tiež mám prváčku..Ráno ju zavediem a o dve vyučovacie hodiny idem naspäť do školy,lebo im končí vyučovanie. :slight_smile: :slight_smile: Takže je to také rozbehané.

charlinka,u nás sa môže zvoliť nová téma,alebo pokračovať v starej.Ale ty tuším chodíš tiež na svätú Alžbetu,že?
3. sep 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruschka, ano chodím, v NZ, začínám třeták. Podle mě za chvíli polovina slovenska tam bude chodit. Ale apson víme, že ty peníze které platíme za školu jdou na dobrou věc, na všechny ty nemocnice a léky pro děti a lidi kteří to potřebují no ne?
4. sep 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruschka tak aj ja som si to vcera pekne "odtvrdla" na zapise akoro 3 hodky :angry: :angry: :angry:
ozaj o akych knizkach uz vies?????daj vediet aj mne.....nech potom nezurim....baby ked si predstavim aky kolotoc nas zase caka :unamused: :unamused: zacinam 6.10.....
5. sep 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka,určite potrebujeme 6 kníh-info mám od sesternice,je v 3.roč..Z tých budú profáci skúšať.Hlavne Oláh.Idem jej napísať,lebo hovorila,že mi ich požičia na prefotenie.Nech ma nič neprekvapí a nech to mám z krku.Min. rok sme sa pokúšali zháňať nejaké knihy,ale nebola šanca.ešteže sme ich až tak nutne k skúškam nepotrebovali :slight_smile: :wink: Ale ako hovorila,tento rok to bude iné. :confused: :confused:
5. sep 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka nic si z toho nerob mna vacsinou chyti ta studijna nalada ked uz je po skuskach :grinning:
inac zienky ja tom taka trupka - dnes mi segra povarovala malu a ja namiesto toho aby som sa ucila som vyupratovala izbu :sweat_smile:
5. sep 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, tak to je asi následok stresu :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do utorka 25 tem si spominala, vsak? :grinning:
5. sep 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni,to si ešte v ťažkej pohode..do utorka kopec času :wink: :grinning:
6. sep 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruschka tak to mam chapat,ze tento rok bude horsi :confused: :confused: :rolling_eyes:
6. sep 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka :grinning: :grinning: :grinning: Tá moja sesternica-zlaté dievča inak-mi hovorila,že druhý ročník je vo väčšej pohode ako prvý.Lebo,že už vieš, ako sa máš zariadiť,čo máš očakávať,sem-tam dostaneme profákov,čo sme mali aj v prvom ročníku-a pri tých približne už vieš,ako prebieha skúška. :wink: Takže,ak máš potrebné materiály ku štúdiu,ideálne študijné prostredie,spíš aspoň 8 hodín denne,máš čas na prípravu a učenie, tak by sme to mali v podstate zvládnuť na samé A... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka , to si pekne napísala. Ja som mala včera zápis a môj entuziazmus opadol, ale zajtra už bude dobre.
6. sep 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z mojho ucenia bolo doteraz asi tolko ze vcera som po divokom dni zvladla precitat styri strany :rolling_eyes: manzel skocil na stavbe do klinca a prerazil si nohu az ku kosti tak som ho musela brat na pohotovost, odtial rozviest robotnikov a dosli sme az vecer s malou - chuda mala den straveny vo vajicku v aute :unamused: a ja tak vypluta ze som fakt len daco stihla na wecku precitat. Ach jaj, teraz so mnou ani nema kto ist na skusky v utorok, vidim to tak ze fakt pojdem s malou v satke alebo vo vaku :sweat_smile: dnes a zajtra sa od toho ucenia nemozem ani odtrhnut, aj teraz len popri jedeni som dobehla na kona inac letim dat malu do kocika na dvor a zahlbit sa do papierov....
no jo drzte palce nech aspon daco z tycdh 25 otazok precitam :sweat_smile:
7. sep 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime drzime, ako vidim, mas to teda vesele :angry:
7. sep 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím na Teba weroni, nech sa Ti dobre učí.
8. sep 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni... uff.. to je "nadeleni"... drz sa!..

ja som dnes pol dna nahadzovala do skolskeho informacneho systemu predmety magisterskeho studia, organizovala rozvrh externistom, diskutovala so skolitelom o zmenach na internetovej stranke a trosku si pripravovala veci ohladom predmetu, ktory prednasam (ale nezapisujem, podla noveho zakona doktoranti nesmu zapisovat)... skratka dievca pre vsetko :sweat_smile: - innterny doktorand
neviem kedy sa dostanem k svojej dizertacke... a zatial nemam ani spravy ohladom mojich povinnych skusok... to sa asi dozviem az po zaciatku semestra... :confounded: :slight_smile:
8. sep 2008 o 18:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, tak ti držíme palce a myslíme na teba....si jednička :wink: :wink: :wink: :grinning:
8. sep 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak zajtra ideme :grinning: je mi do smiechu aj ked nema preco lebo mam pocit ze nic neviem :sweat_smile:
ale nejak to zvladneme potom sa vecer ozveme (aj ked neviem lebo sa ideme so spoluziackou ktora ide tiez na skusky so stvormesacnou dcerkou "ozrat z detskeho sampusu" :grinning: :grinning: )

dakujem za palceky baby :slight_smile:
8. sep 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som bola na zápis v piatok a začínam v pondelok 22.9. tak som zvedavá, ako to budem zvládať. TN-BA - denné štúdium. no čo, človek zvládne toľko, koľko zvládnuť chce. a niekedy možno aj čosi navyše
:grinning:
8. sep 2008 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denné a pri dieťatku? Tak to bude podľa mňa dosť náročné- to si ani neviem predstaviť - byť každý deń v škole.A na externé sa nedalo? To je podľa mňa- pre nás maminy- lepšie.
8. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky - studentky :slight_smile:
chcem vam len popriat vela trpezlivosti, sily a chute do ucenia, nech vam ten skolsky rok zbehne ako voda :slight_smile:
ja som nesmierne stastna, ze som skoncila skolu minuly rok a nemusim na ziadny zapis, seminar alebo skusku :wink:
drzim vam palce pri vsetkych skuskach a statniciach :wink:
8. sep 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mňa už čakajú posledné dva roky - dva roky a potom finito. Musím to zvládnuť - budem sa snažiť ako divá- musím vydržať- ide mi o veľa. A držím palce všetkým ostatným študujúcim maminám.
8. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni zajtra to zvládneš, Ty budeš pokojná, aby bola maličká pokojná a Anna sa už postará.
8. sep 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahlia si na tom podobne :wink: ja tiez mam denne studium, ale nie TN, ale TT :grinning:

weroni drzime silno paste :wink:
8. sep 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,ahojte aj ja ešte študujem, v žiline na stavebnej
9. sep 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok