Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

monkula
28. sep 2008

hej... 😉

andulkaavetrelec
28. sep 2008

zajímalo by mne, kdo je tady největší queen, co se týče studování, pro mne verulka, která s jedním mimi maturovala a se čtvrtým státnicovala...

claudinka
30. sep 2008

petka_s na aku skolu chodis? 😝

adetka
30. sep 2008

mno... 🙂 studijny program doktoranda odovzdany... ale som sa kvoli nemu nabehalaaaa... 😀 ... veduca katedry, pod ktoru spada moj studijny odbor sa ponahlala z jednej budovy do druhej... a ja, kedze som potrebovala jej podpis, s nou... a zvsok tyzdna sa liecim... chripka s niiiizkym tlakom (prvy krat v zivote)... takze ani prednasat tento tyzden nebudem... 😒

claudinka
30. sep 2008

adetka drzim palceky, nech sa co najskor zotavis 😉

adetka
30. sep 2008

claudinka... dakujem 😉 ... a ako ucia v Trnave?... tu v Nitre je zurnalistika i masmedialna komunikacia fajn... akurat je tu neskutocny neporiadok... co sa tyka rozvrhov, pritomnosti prednasajucich a aj kvality niektorych predmetov... 😒 .. snad som tento rok pomohla studentom v tom, ze maju predmety a kredity v informacnom systeme v poriadku (u nas zrusili indexy a predmety sa zapisuju uz iba na karty a v "pocitacoch")

petka_s
30. sep 2008

claudinka,chodim na TU vo zvolene,podnikovy manazment 😎

bibinka
2. okt 2008

ahojte, no ja som sa konečne dokopala k písaniu diplomovky. no ale poviem vám, radšej trikrát rodiť ako raz písať 😝 😝 😝 😝 😝 .tie štyri kapitoly teórie sa veru rodia ťažšie a dlhšie ako som si myslela. moje mozgové bunky sú preťažené jak fras... 😀 😀 😀 😀 ale mám dobrý pocit, že mi to ubúda 😅 😅 zatiaľ mám polovicu,ešte dve kapitoly a budem čakať na verdikt konzultantky. verím, že tam väčšinu odfajkne, že dobre,lebo inak neviem neviem... 😅 😅

dnes som sa bavila s jednou pani,čo študuje v RK na pedag.externe, že majú 33 predmetov!-uf, aj dosť. Kto tu má väčší počet? my máme "len" 6.-no ale to je predposledný semester.

a k verulke- je naozaj queen 😉 😉 😉

janka46
4. okt 2008

Bibinka drzkame palce...nestras nas s tou diplomovkou.... 😝

bibinka
4. okt 2008

janka -nechcem strašiť, to si len vylievam srdiečko a dávam najavo ako sa mi nechcéééé 😀

verulka
5. okt 2008

bibnka, tak teeeda klobuk dole, ze uz pises diplomovku 😉 to mne sa k tomu nepodarilo dokopat skor ako v marci, ked som nastupila na MD 😀

verulka
5. okt 2008

teraz som si docitala...ze queeen 😀 ale je to mile, dakujem 😵

maruschka
5. okt 2008

janka46, už ste mali Projektovanie v SP? Ak áno, na čom pracuješ? Ja sa neviem rozhodnúť, tak budeme robiť s manželom spoločný projekt..Musí byť na 5 strán-to je v úplnej pohode a to je vlastne aj skúška..Len ešte neviem,čo to bude,až to bude. 😀 😀

bibinka
5. okt 2008

verulka- ja by som s tou diplomkou -ako sa poznám- otáľala vari až do marca, lenže konzultantka to odo mňa chcela v septembri. lenže dieťa má 2xdo mesiaca ťažké angíny a tak nestíham... 😖 no ale tá 1/2 teórie je už na svete-aspoň to.

a veru,si queen... 😀 😀 😀 😀 .ozaj, ideš zase do súťaže o maminu roka? s Ronúšikom by si určo uspela... 😉

janka46
6. okt 2008

Maruschka,my sme este len dnes zacali :Rodinne pravo a Kazaistika.../z ktorej so zdrhla/ 😕 takze este vobec neviem co ma bude cakat na Projektovanie 😝
ale mam cely tyzden prednasky tak ak budem mudrejsia dam ti vediet.....

Bibinka hlavne sa vyzdravte a potom to pojde aj samo...najhorsie je asi zacat a pustit sa do toho 😉
Drzkame palce!

horallka
6. okt 2008

andulkaavetrelec,
a to verulka nema len jednu vysoku ale tusim az dve a spekuluje s tretou- klobuk dole verulka so styrmi detmi a este aj studovat- si pre mna velka hrdinka a obdivujem ta velmi prevelmi. Aky si mala na to kluc, ze si to tak super zvladla?

horallka
6. okt 2008

Nechcem sa chvalit, ale kto zvladol este okrem mna napisat bakalarku za mesiac-od prvotnej myslienky az po zviazanie a este ju aj obhajit na Acko? Chi. A to s mimcom v brusku. 😉 Ale je mi jasn, že na Verulku aj tak stale nemam.

duskaf
6. okt 2008

Ahojte kočky, ono je to niekedy naozaj ťažké, ja som sa pustila do seminárok a má pocit, že som sa dostala do nezastaviteľného kolotoča, ten klavír na ktorý chodím to je riadna guľa na nohe, musím ešte bez zvuku aj teraz trochu pocvičiť, lebo celý den som sa nezastavila, tak som sa k tomu nedostala. Malá stále pri mne, Danko mal dnes strašne veľa úloh- dosť sme sa s nimi mordovali, lebo musel urobiť aj všetky cvičenia, ktoré jeho spolužiaci stihli v škole, kým bol on na vyšetrení počas prvých dvoch hodín, Filipko sa chcel hrať, počas kojenia som vypisovala kvantum vecí v skriptách, ktoré celé vyplnené treba odovzdať. Môj Maťko je až do noci v práci, tak som to dnes musela utiahnúť sama. Sú aj také dni, zajtra bude lepšie.
Slivkové knedle som varila na dvakrát a v hlave si triedila, čo by som večer mohla stihnúť a hlavne nezaspať.
Veľa sily Vám mamky-študentky želám.

andulkaavetrelec
6. okt 2008

horallka: taky dobré!!!
holky, já jsem myslela, že po státnicích bude víc času a prd, předtím jsem s časem hospodařila jako s něčím drahocenným a teď jím plýtvám na blbosti: televize a uklízení 😀
duskaf: máš to pěkně zorganizované!

bibinka
7. okt 2008

horallka- super!!! 😉 si kočka. ja si píšem po troškách, aj teraz "píšem" 😀 😀 😀 😀 😀 , ale na koňovi. každý večer si podriemem nad literatúrou a niečo vyplodím, ale fakt to ide ťažko, lebo sa mi chce ohromne spať a zívanie nemá konca kraja. už som aj prerobila obsah, vypustila jednu podkapitolku 😅 . hádam ma nezabijúúú.

andulka- aj ja som si myslela, že po štátniciach budem mať konečne kľud, ale červíček pochybností vŕtal až som si dala prihlášku na pokračovanie mgr a do toho som otehotnela, takže som si na seba ušila riadnu ďúru-habaďúru 😀 .len sa utešujem ,že 11 mája už budem mať naozaj kľud 😎 to sa asi opijem. ak ovšem ešte nebudem kojiť môjho maznoša 😠 😅
duskaf- ja aj teba obdivujem, dobrá si managerka.... to ja sa niekedy musím tiež rozdvojiť. 😀

andulkaavetrelec
7. okt 2008

bibinka: no já bych právě taky šla něco studovat, ale myslím, že bych do toho také zase otěhotněla, tak se bojím, podruhé bych se chtěla miminku věnovat víc a nebýt tak vystresovaná, že nemám čas

snad mi pro moje zaměstnání moje dosažené vzdělání bude stačit, ale něco k tomu by se taky šiklo, achjo, to je dilema...

jinak mám dvě kámošky, které sem sice nepíšou, ale které při dítěti také tvoří diplomky...jsem pro ně něco jako guru (nebo si to aspoň myslím 😀 )

horallka
8. okt 2008

bibinka, a to čo a kde študuješ? Ja som pri prvej dcére maturovala a pri synovi štátnicovala ako bc. Už si zo mňa robia všetci srandu, že moje deti sú podmienené štúdiom a tak tretie budem mať zaručene, keď budem štátnicovať na mgr. 😀

bibinka
8. okt 2008

horallka-no myslím, že aj moje deti sú podmienené štúdiom 😀 ,v 3.roč.sa mi narodilo 1.dieťa,takže som štátnicovala s 9mes.drobcom, a dala som sa na pokračovanie na mgr.a na začiatku 1.roč.sa mi narodilo 2.dieťa,takže štátnicovať budem ako dvojdetná 😀 😀 😀 .študujem v RK na Katolíckej,ošetrovateľstvo mgr.
a verím, že je to stop-aspoň pre deti 😀 😅 , s tromi si to už vonkoncom neviem predstaviť. Nie som verulka 😀 😀 😀 😀

janka46
9. okt 2008

Maruschka tak dnes sme mali to Projektovanie...proste pre mna cinstina...este som aj musela odist z prednasky aby som si aspon vecer ulozila malu spat ...normalne nechapem z toho!Celkovo chcu strasne vela prac v tomto semestri od nas,netusim kedy to postiham...uz aby som zacala nieco zhanat!
Kto Vam to prednasal?

maruschka
9. okt 2008

janka,je to úúúúpne jednoduché..Daj mi mail,pošlem ti niečo bližšie..Mám kámošku v tretiaku.. 😉 😉

mimi
9. okt 2008

zdravim vas studentky. My uz mesiac zarezavame, kopec uloh, pomaly sa asi z toho vsetkeho zblaznim, dajako sa to kopi a len toho viac a viac pripbuda 😅 Kedy ste sa stihali ucit? Mne to zatial vychadza po veceroch, ak to vobec vsetko stihnem prejst 😒

horalka, bibinka, tak to ste dobre !! 😉 Ja na dalsie babo si este netrufam, uvidime v zime po skuskach 😀

horallka
10. okt 2008

bibinka, mne tam študuje kamoška, tiež z MT, vola sa Sońa - poznas?

maruschka
10. okt 2008

mimi a ty si v ktorom ročníku? Kedy sa učíme? Po nociach 😀 😀 😀 Od 22,30-4,00 rána..A po skúškach dva dni dospávame-teda spíme normálnym nepretržitým 8 hodinovým spánkom-pokiaľ do toho niečo nepríde-zuby,chrípky,virozy,kašle...atď.. 😀 😀

horallka
10. okt 2008

Baby, tak vy ste už vo víre štúdia a my len zajtra začíname prvými prednáškami. To nám dopriali voľna, čo? Treba si vedieť vybrať školu 😀
Tak sa už teším, ako to budem zvládať aj ja pri drobcovi. Zatiaľ je dobručký ako med- musím si zaklepať- skoro vôbec neplače- len keď je veľmi hladný a fľaša nie je hneď pripravená. A skoro stále spí a keď je hore, tak sa len smeje a sám zabáva, keď sa mu nemôžem venovať. Tak sa spolieham na to, že bude stále taký dobrý a ja sa budem mať čas učiť.

janka46
10. okt 2008

Horalka aj ja chcem take dieta 😀 😀 😀 😀
mam doma dost aktivneho nespavca,tak to radesj neriskujem s druhym...zatial 😀 😵