• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
marsi- jasné, však všetky sme tu akčné,hlavne pred skúškami.... :grinning: :grinning: :grinning:
majatob- jéminé, aj priateľ je šudent? :grinning: tak to bude malý Tobi docentom už v škôlke :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka a ja tu trapošim s mojou bakalárkou zatial čo majatob stíha 2 výšky fakt chvályhodné :sweat_smile:
2. jan 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi77- neplaš, ja mám písať diplomovku a nie a nie sa k tomu dokopať.našťastie mám už nejakú teóriu ale musím ju doplniť a rozšíriť. ale táááák sa mi neche, miesto toho tu sedím a koníkujem :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi, jedno je stredni :grinning:
bibi, jj, taky, je ted v prvaku :slight_smile:
jo a taky musim do pondelka odevzdat ukoly a misto abych neco delala tak tady sedim a vymyslim blbosti na konovi...vemu si k tomu aspon nejakou knizku, kdyz uz nic... :grinning:
holky a co studujete? asi uz to tady nekde je, ale me se fakt nechce vsechno docitat :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave makam na preddiplovom projekte :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nech je to za mnou :pensive: este 3 skusky, statnice a snad si vo februari trochu odychnem pred tou diplomovkou :sweat_smile:

drzim palce vsetkym studentkam, vsetko sa nejak zvladne :wink:
2. jan 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majatob - snažím sa "dokopať" Bc. sociálna práca aspoň zatiaľ a potom sa uvidí čo dalej :grinning:
2. jan 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosím vás dajte recept ako zvládate školu a poniektoré ešte aj pri 2 detoch
2. jan 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majatob- si napoly Slovenka? :grinning: :grinning: a knižku si neber, načo keď tu sa načítaš až až :grinning:
ja študujem ošetrovateľstvo externe v Ružomberku, našťastie už končím mgr, hádam to aj skončím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ne nejsu, jak si na to prisla??? :astonished:
2. jan 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majatob- si písala slovenské výrazy, tak mi prišlo, že si aspoň napoly....
marsi77- recept: žiadny nie je :grinning: :grinning: :grinning: , každá to tu plichtíme ako sa dá, všetky(aspoň si myslím) sa učíme na poslednú chvíľu, projekty, práce a seminárky píšeme z rýchlika-ale zase dobre :grinning: , skúšky robíme a vždy sa velice tešíme na koniec semestra-hlavne toho letného :grinning:
moja skúsenosť: všetko sa dá,len sa treba "odosobniť" a nebrať školu tak tragicky,skúšky nerobiť nasilu na "A",ved v praxi sa nikto nebude pozerať do indexu-pokiaľ mu ho neukážeš- ako si porobila skúšky. dôležité je to "dokopať a dodriapať" do úspešného konca :grinning: :sunglasses:
2. jan 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja padám do hajan....................a zase som nenapísala ani čiarku :sweat_smile: :grinning: (do diplomky)
2. jan 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ja jsem psala neco slovensky??? tak o tom ani nevim :grinning:
dobrou, ja se budu jeste chvilku trapit a pujdu taky spaaat :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi, tak jak pise bibi, hlavne prolizt a nedelat si hlavu z toho jak :grinning:
2. jan 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hej som ta ista osoba len som registrovana aj na www.mojasvadba.sk a netusila som, ze sa sem da prihlasovat s rovnakym nickom tak tu som si spravila Nataskaa niekedy sa mi podari prihlasit ako Nataska ako na mojejsvadbe.

maruschka: Je to neuveritelne ale asi fakt neexistuje riesenie aspon v mojom odbore nie neznasam statne skoly som napalena mala som od zaciatku studovat na sukromnej zacvakat si to a mohla by som takto o rok byt Mgr. do ....... :angry: :angry: :angry: sakra
3. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ved ja chcem ist odznova externe uplne nieco ine nemozem to iste ved ten odbor sa vobec externe nestuduje o to prave ide!!! takze chcem zacat inde uplne odznova. Hej rozpravala som sa z vyucujucimi nic. Ono tym, ze som studovala odborr vytvarna vychova mali sme tam iekolko hodinove ateliery kresby sochy a tak a oni by asi nezniesli keby som to robila doma alebo co
3. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi, zvládame v pohode-síce s nervami na dranc, ale dá sa..najhorší je vždy prvý ročník..Druhák je ťažká pohoda-zatiaľ :sweat_smile: :sweat_smile:
práve čítam, že bibinka to vystihla úplne perfektne :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
od Noveho roka som tu nebola,tak vam prajem vela,velmi vela sil do ucenia a samozrejme,zdravu a stastnu rodinku. :dizzy_face:
Mne sa tak nechce, 15.1.mam skusku z matiky a z v integraloch mam riadny gulas, ale musis si na to sadnut,ale najprv konik, povedala som si. VEd to poznate, ked sa treba ucit, tak zrazu treba dat do prania,kvety poliat a pod. Moja EMka prave zaspala, tak sa idem do toho pustit.
Ak sa chystate aj vy, tak prajem vas sil, ako mam ja.Drzte sa.papa
3. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, jj, to znam moc dobre...nez se jdu ucit, mam uklizeno, srovnany skrine podle barev, kytky pozalivany... :grinning:
3. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja keď sa idem učiť, tak to je zúfale, krásavice najust nechcú spať, o žehlení ani nesnívam, od únavy padám dole nosom a vždy najmenej tisíc krát oľutujem, že som na nejakú vysokú vôbec išla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruschka moja reč...
Ale na druhej strane, keď som bola tehotná s dvojičkami a vybavila som si, aby som nemusela na prednášky skoro od začiatku tehotenstva, tak mi to zas straaaašne chýbalo.
Asi je to tým, že neviem, čo vlastne chcem :grinning:
4. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee... aj ja dodatocne prajem vsetko najlepsie do noveho roka... :wink:

ja mam za sebou dopisanu pracu na Dejiny filozofie, pracu ktoru som prednasala na odbornom medzinarodnom seminari... este musim do konca semestra dopisat osem az desat stran zakladneho projektu k mojej dizertacnej praci, dat si uznat statnicu a pozapisovat dalsie kredity za vyucbu, pracu v univerzitnom systeme a za spoluorganizaciu toho seminaru... a na chvilku si vydychen.... :sweat_smile:

drzim Vam vsetkym ku skuskam a pisaniu prac vela stastia...
4. jan 2009 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme, vitam nove studujuce mamicky a buduce mamicky... ja som interna doktorandka na FF UKF v Nitre... pred tym... pred narodenim dcerky som studovala externe zurnalistiku...

ja o dalsie dieta sa zacneme snazit az po obhajobe minimovky a diyertacnej skuske... o rok...snad... :grinning:
4. jan 2009 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anetka, ja som si tiež myslela, že ďaľšie bude po skonční školy. (prvé bolo v prváku) A bác, bola som v druháku a čakala som ďaľšie - dvojičky.
Ani nevieš, ako sa desím tretiaku...
4. jan 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte študentky.
Prajem Vám do nového roka, aby sa Vám ľahko učilo, aby boli Vaši milovaní zdraví a vy ste všetko zvládli, aby sme sa na konci letného semestra všetci tešili, že sme to zvládli bez ujmy.
4. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Duskaf aj Tebe všetko dobré a veľa chuti. No do čoho? No predsa do učenia...
4. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, musela som si prísť oddýchnuť na koníka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Menší je chorý, spinkal mi skoro tri hodinky a tak som si zatiaľ spravila korekcie v prvej kapitole z diplomky, už len to dať dohromady a mám to..... môžem ísť na druhú kapitolu :grinning: :sunglasses: tá našťastie nepotrebuje veľké zásahy a tak sa tešííím. konečne som sa zase k tomu dokopala, ved som to tu hovorila už pred Vianocami :grinning: ,ale šak to všetky poznáte,plán je jedno a realizácia druhé...............presne ako ste písali: periem, žehlím, vysávam, zalievam kvety,porpi bežnej starostlivosti o dvoch čertíkov :sweat_smile: .
4. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibinka, gratulujem, len tak ďalej.

Mala by som si Ťa brať za príklad. Mne sa tak straaaaaašne nechce.
Ja som síce doobedu niečo napísala k jednej práci, ktorú treba odovzdať do 20-teho, :wink: ale písala som ju iba preto, aby som sa neučila na skúšku, ktorú mám 9.1. Ak ju nespravím, hrozí mi dekanský a už je prenesená z druhého ročníka...
4. jan 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, prosím, študuje tu niekto diaľkovo právo? Chcela by som to skúsiť, a preto potrebujem informácie, či sa na to vôbec dať?
Ďakujem.
Maruschka, to je zvláštne meno, nie je to náhodou nemecké?
4. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majatob- no, k tej"tvojej slovenčine"- mňa to pomýlilo, že píšeš bez diakritiky :sweat_smile: ,a niektoré výrazy mi zneli po slovensky. no asi som zdeformovaná z môjho 10ročného pobytu v Ostrave :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

tatolu- ja ťa obdivujem, zvládať troje mini-pidi detičiek pri štúdiu...a že sa ti neche,veľmi dobre to poznám....ja po dlhom čase k niečomu sadnem a keď sa mi aj niečo podarí, potom "z toho žijem na vavrínoch" strááášne dlho...............kým sa nezobudím :sweat_smile: :grinning:
4. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jste některá ochotná mi vyplnit dotazník, který je součástí mojí práce do školy?
5. jan 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok