Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bzuco
23. aug 2006

ahoj patulinka, ja som síce už doštudovala na jednej škole, ale od septembra do toho spadnem zasa, tak sa pridám, ak dovolíš 😉 🙂

patulinka
autor
23. aug 2006

Ahoj bruco to som ja annjelik to pisem za moju kamaratku a vlastne aj za mna lebo neviem ako to je chodit do skoly a pri tom este aj vychovavat dieta

samuelko
23. aug 2006

ahojte mozem sa pridat?
ja by som tiez mala nastupit v oktobri,ale neviem ako to dokazem pretoze 14.oktobra mam termin porodu a do skoly by som mala nastupit okolo 17-18.10.tak neviem si to ani predstavit,rovno z porodnice do skoly. 😝

patulinka
autor
23. aug 2006

No tak to ti voec nezavidim. Samuelko kde ides do skoly?

tilly
23. aug 2006

ja mám akurát v piatok skúšku, tento rok by som mala končiť, tak dúfam, že všetko dobre dopadne, ale moc tomu neverím, lebo táto škola sa nekončí na prvý krát

samuelko
23. aug 2006

do BB - vychovavatelstvo.a ty studujes tiez?

patulinka
autor
23. aug 2006

Tilly a co studujes ked sa t askola nekonci na prvy krat

bzuco
23. aug 2006

samuelko, tak nastúpiš neskôr, len im daj vedieť, že s tebou môžu počítať, ved tvoj dôvod je predsa jasný

patulinka
autor
23. aug 2006

no ja by som tiez chcela ale vies nechem ist do skoly ked bude dieta este male ked uz bude take vacsie

nelika666
23. aug 2006

ja nastupujem do skoly niekedy v oktobri a termin mam v novembri 😉

patulinka
autor
23. aug 2006

nelika666 kde ides do skoly? a vlastne kde nechate deti ked budete v skole?

bzuco
23. aug 2006

ono sa to dá aj vtedy zvládnuť, ked ste v takej situácii ako nelika či samuelko, ale ked máš rodinu, ktorá ti pomôže tak to ide

samuelko
23. aug 2006

existuje individualne studium,že by som nemusela chodit na prednasky? iba by som sa pripravovala doma a isla by som na skusku? neviete o niecom takom?

patulinka
autor
23. aug 2006

tak to musim skusit

patulinka
autor
23. aug 2006

hej myslim ze aj take je

nelika666
23. aug 2006

ja idem do 2.rocnika na pedagogicku a kedze sa individualny plan spravit neda (vraj) tak prestupujem na externe aby som do skoly chodila len piatky a to sa budu o babo starat stari rodicia

patulinka
autor
23. aug 2006

no tak to ti zavidim

samuelko
23. aug 2006

lebo by to bolo dobre riesenie,no nie? a bola by som aj s malym a do skoly by som sa vedela pripravyt tiez,inac si to predstavyt neviem 😉

bzuco
23. aug 2006

pozerám samuelko, že chceš ísť do BB, ja som tam končila minulý rok . V 3. roč. sa narodila malá a chcela som po ročnom prerušení štúdia pokračovať individuálne, ale vôbec mi to neuľahčili ☹
musela som absolvovať cvičenia u niekoho stačila účasť 50%, niekto chcel 75%( 3x si mohla vynechať) ale niektorí... vyžadovali 100%-nú účasť a to sa nedalo, to by som musela byť minimálne 3 dni v týždni v škole a nakoľko som z RK tak aj tá cesta je dosť

patulinka
autor
23. aug 2006

baby no ja vazne neviem ci to ja zvladnem

bzuco
23. aug 2006

tak som dokončila diaľkovo a perfiš

patulinka
autor
23. aug 2006

to ti veru zavidim

samuelko
23. aug 2006

aha,tak to nieje ziadna slava,ja mam tiez taky pocit ze to nebude jednoduché

tilly
23. aug 2006

je to právo v ba a jedna katedra si zvykne zo štátnic urobiť peklo 😲
idem uspať krpca a pokračovať v mučení

patulinka
autor
23. aug 2006

tilli a pravom ti veru vobec nezavidim

bzuco
23. aug 2006

tilly, hlavne s mierou 😉

patulinka
autor
23. aug 2006

presne tak ako vravis bruco

bzuco
23. aug 2006

patulinka ja som bZučo, nie bručo 😉 😀

patulinka
autor
23. aug 2006

aha tak sorry bzuco

bzuco
23. aug 2006

to je ok 😀