Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
16. mar 2009

Inak Maruschka,som si nasla na nasej skupinovej stranke tieto nase dristovinky o profakoch 😕
takze nam sem chodi asi nejaka "spehujuca" maminka 😕

Ja to vidim dost cierno,ten zajtrajsok.....ale ste zlate,ze na mna myslite 😵 😵 😵

maruschka
16. mar 2009

janka, akože tieto naše dialógy sa objavujú na vašej stránke ročníkovej?? 😕 😕 to je špionáž-a ešte k tomu tajná 😕 🙄 asi si zmením fotku v pase, aby ma nemohli identifikovať 😉 😕 to fakt milé od tej mamičky... 😨 asi si neprečítala stanovy MK...

tatolu
16. mar 2009

No ako dobre, že som tu sama poľovníčka 😉 a nemám s kým hodiť reč o profákoch 🤐
No nič príjemné. Dúfam, že vás nemenovala 🤐

maruschka
16. mar 2009

tatolu, no uznaj, je to nefér, keď sa niečo z Koníka vynáša von..veď sme tu hádam všetky rozumné dospelé ženy..A načo toto potrebuje niekto uverejnovať..Ak to niekomu pomôže dobre, aj ja každému pomáham, kto o to požiada, ale aby to ešte niekto zavesil kde-kade a oboznamoval s tým celý svet, tak to je prinajmenšom ... 🙄

Ale kašlať na to, čo od teraz budem chcieť povedať konkrétne, poviem to cez IP...

ale na veselšiu tému: začínam sa učiť prácu s mentálne postihnutými..je to teda pálka..Ja sa to nenaučím vôbec..Veď je toho kopec a mne sa nechcéééé. 😅 🙂 🙂

petrusk
16. mar 2009

to poznam, preto si davam pozor na to co pisem, pretoze sa nam stalo, ze si to precitali nielen studenti, ale sam pan profesor, ktory dokonca aj komunikoval (jasne, ze vtedy nikto netusil, ze je to profesor) a viete si predstavit co z toho bolo. nebolo to na Konikovi.

merylla
16. mar 2009

ahojte sa,
prave som sa dovalila zo skoly...dieta uz nastastie spi (bacovali s tatom 😉 )...a ja idem hadam zalomit tiez....keby uz bolo aspon lepsie pocasie ale toto lietanie do skoly ma snad zabije, tento rok je to nejake kriticke 😖 😎
Dnes som sa dozvedela ze dokonca tyzdna budu vyvesene temy diplomoviek, co je maximalne dobra sprava bo bakalarske sme si museli vymyslat sami a tak to aj dopadlo.... 😖
Tolko seminariek musim napisat a tak sa mi nechce.....ale uz by som mala zacat lebo zas budem robit vsetko na poslednu chvilu jak vzdy 😀 , ale co uz to je moja choroba.
tak ja ficim, este nazriem do nejakej mudrej knihy, ale vidim to tak na 20 minut a som tuha 😉

berni
16. mar 2009

ahojte dievcence!
no s uzasom citam co sa tu deje? to snad nemyslia vazne? to akoze co ma znamenat do frasa, nieze by sa starali o svoje prace, alebo o svoje skusky ale kopiruju nas? 🙄 😕 🙄 mohli by sa hanbit 😒
to je hnusne... 🙄

Inak pisem tie seminarky o 106 nevladzem... to je ta hnusna unava, vecer som si vlastneho muza nespoznala taka som bola mimo hned som aj zaspala a zlakla ze kde som a kto je pri mne 😀 😀 😀 😀 😀
no tak ze toto nepotrebuje komentar... 😀 😀 😀 😀

janka46
16. mar 2009

No baby tiez ma to totalne zobralo a nemohla som to par dni predychat 🙄 🙄 😝 ale asi si musi konkretna osoba vstupit do svedomia a tiez som si povedala,ze clovek sa uci na vlastnych chybach....

Maruschka,potom ti dam vediet IP,ja to dnes uz vzdavam,mam pocit ze nedokazem skomolit ani jednu suvislu vetu na "urovni" a k danej problematike,tak je to obsirne a ta terminologia,zakony,,,,idem zajtra a snad bude este vela opravnych terminov 😀

bibinka
16. mar 2009

janka- držím palce, ako vždy, to zvládneš 😉

a ja vyhodnocujem a vyhodnocujem, bože, to je toľko roboty, stále prevracať tie dotazníky, už mi z toho hrabká. ešte mi treba 4 otvorené otázky a je to, môžem prepisovať načisto........ a to som bola včera hore do pol 2 a spracovala som 18 otázok.

baby, mňa chytá akási depka, že to nestíham,odovzdať dipl. a začať sa učiť, dolieha na mňa "splín" ☹

tatolu
17. mar 2009

Dievky včera som sa snažila ešte učiť.
No nič moc.
Skúsim teraz, ale tiež to nevidím ideálne.
Papa

petrahy
17. mar 2009

ahojte stale na vas vsetky myslim a drzim palce pri skuskach a pisabi prac. je toho tusim fakt vela 😝
a to je strasne co pisete ze niekto takto cita stranky a uverejnuje to niekde inde 😠
tuto stranku a temu beriem ako dobre rady a pokec

maruschka
17. mar 2009

tatolu, ja som práve povysávala pukance rosypané po celom byte a idem tiež na učenie..Aspoň si v knihe popodčiarkujem podstatné veci a okruhy, večer sa tomu budem venovať bližšie..Pôjdem aj niečo navariť a pre tú moju školáčku pôjdem do školy.. 😉

Začala som bojovať /aktívne/ proti jarnej únave..Pijem žihľavový čaj-/ako každý rok/ a veľa chodíme po slniečku..Ale ono to funguje asi iba do 16,00,potom zasa strácam nervy.. 😅 😅 Asi si kúpim žeň-šenový čaj alebo nejaký taký prípravok z guarany, nech tu nespím pomaly postojačky ešte mesiac..

A dobrá správa, znova prichádza čas platenia školného 😀 😀 Taká som rada, zasa máme po výplate 😎 😎

tatolu
17. mar 2009

Maruschka a keď sa učíš, alebo tedas pripravuješ s knihou v ruke, tak Ťa Maruška nechá na pokoji?
Veď je sama, alebo chodí do škôlky?

Čas na učenie doteraz nebol. Najprv trošku poriadiť, postrúhať jabĺčko, nakŕmiť, porobiť rozhodcu a čas ušiel ako voda.

Ja som na žihľavu zabudla. Ale asi ešte nevyrástrla. Pôjdem kuknúť, či niečo nenájdem 😉. Za plotom jej mávame dosť a trávička už rastie...

maruschka
17. mar 2009

tatolu, keď sa učím, tak malej zapnem rozprávku-tak na 20 min..Potom sa hráme, papáme, ideme von..Keď príde staršia dcérka zo školy, tak sa hrajú spolu a mňa už do partie nepotrebujú..Ale tak väčšinou sa učím, až keď zaspia..Cez deň sa do materiálov pozriem len minimálne..A inak malá do škôlky ešte nechodí a rok si ju nechávam ešte doma..Zdá sa mi byť ešte také bábätko a okrem toho, manžel chodí domov až večer, takže u nás by to nefungovalo, že dnes idem do škôlky a školy pre baby ja, druhý deň on..Ja sa môžem v rodinných veciach spoliehať len sama na seba a na svokrovcov a našich..Obrovskou pomocou je moja staršia segra, ktorá tie decká merkuje skoro stále, keď sme v škole.. 😉
A zostávam doma aj kvôli tomu, že ešte len by som sa niekde zamestnala a už by som kvôli škole musela vynechávať. Lebo nám dali už aj piatky a skúšky cez týždeň..Takže neviem, ktorému zamestnávateľovi by sa to páčilo..Keby som niekde robila už nejaký ten rok, tak by sa to možno dalo ešte vydržať, ale takto by mi to asi nikto netoleroval a ja tú školu chcem dokončiť..

tatolu
17. mar 2009

No Maruschka, ja sa v rodinných veciach spolieham iba na seba.
Svokrovci zoberú maximálne staršieho, ale to začalo iba tento rok, lebo videli, že bol u mojej maminky...
Maminka mi pomáha, keď môže, ale nechcem ju moc využívať. Ona v DK, ja vo ZV.
Tiež rozmýšľal ako so škôlkami. Viem, že je to ešte ďaleko, ale ten čas tak strašne uteká.

janka46
17. mar 2009

Dakujem vsetkym za podporu..psychicku,sparavila som to,neskutocna ulava 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
utekam ulozit malu spinkat a potom snad este nieco popisem 😉

maruschka
17. mar 2009

janka, gratulujem..Dnes som na tú tvoju skúšku myslela celý deň.. 😵 Tak trocha ti závidím, že to máš za sebou 😉 😉 Potom hoď pár riadkov a informácií..Mňa tento armagedon ešte len čaká, tak potrebujem zdvihnúť náladu 😀

adetka
18. mar 2009

janka... gratulujeeeeeem... 😵

marushka... neboooj... ty ju urcite zvladnes... tak ako vsetko doteraz 😉

mne sa po veceroch a v noci nedari pisat... slecna bezo mna nechce ist spat... a tak lezim pri nej... a v zasade vzdy zaspim... mozno to skusim naopak... ze vstanem okolo druhej v noci a do rana budem pisat... 😅 ... mala by som... nastastie na doktorandskom nemam zatial ziadne skusky... iba nejake prace... a minimovku... ta velka skuska... dizertacne pride na rad az v novembri... ale na tu sa uz teraz... bojim, bojim 😅 .... drzim vam palce...

ja idem opat robit tajomnicku katedry 😠 ... pekny den prajem... 🙂

tatolu
18. mar 2009

Janka aj ja gratulujem 😉

Mňa čaká v piatok. Už začínam písať ťahák 🤐 (dúfam, že to nebude na našich stránkach 😖 )
Čítam dookola, aj myslím, že to viem, aj sa strácam, keď si dám tázku. Zrazu nejde zo mňa žiadna odpoveď 😉
Ja neviem na čo je komu vedieť, ako ktorý štát rozdeľuje výšku stromov....

janka46
18. mar 2009

Tatolu,uz som sa chcela spytat minule....to si tam asi jedina zena medzi tolkymi lesnikmi a polovnikmi 😕 ?????

janka46
18. mar 2009

Ozaj som dnes objavila Verulku v Rebecce!!!!/casopis/ 😉

tatolu
18. mar 2009

Janka, by si sa čudovala, ale nie 😉
Poľovníčky sme 5 z 18 a lesníčiek je trošku viac, ale tiež z 18 😔

Ale je pravda, že mne to až tak moc nehovorí 😵

katka165
18. mar 2009

ahojte ja chodím na sociálnu prácu v Bj 2 ročník a tiež zháňam projektovanie keby mi niekto vedel poradiť čo tam mam písať,a neviete niekto o dobrej kazuistike.Nemam veľa času a kto mu mi ešte malý ochorel.keby niekto náhodou mi vedel pomôcť môže mi napísať na mail katka165@post.sk,a neviete náhodou či sa da stiahnuť na nete kniha od Marie Vagnerovej Psychopatologie pro pomahajúci profese?lebo u nas momentalne v knižnici nemaju a ja potrebujem písať pracu.ak sa mi niekto ozve tak vopred ďakujem vľmi pekne.pekny deň prajem

maruschka
18. mar 2009

janka, verulka je mediálne známa hviezda..Tá už bola asi všade. 😵 😵

tatolu, tak to máš ťažké, ale v každom prípade ti držíme palce. 😉 😉 .No veru, keďže vás je iba 5 žien a ty jediná máš dvojičky, tak sa z toho logicky dá vydedukovať, že si sa priznala k ťaháku-a už ťa majú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
18. mar 2009

hádam nie.
Dekanský necheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😢

maruschka
18. mar 2009

neboj tatolu..Ako vždy bude všetko v pohode 😉 😉 😉 😉

janka46
19. mar 2009

Fiha ,tak tu sa tusim dnes poctivo studovalo 😕 😨

berni
19. mar 2009

tatolu nie nie urcite nebude dekansky, to v ziadnom pripade... 😉

no ja sa este neuciiiiiiiiim ☹

maruschka uz si si kupila nieco s guaranou, alebo nieco take specialitky na povzbudenie?lebo ja som uplne paff...hod recept na povzbudenie 🙂

maruschka
20. mar 2009

berni, prestala som piť kvantá kávy-dosť to pomôže. Lebo keď si unavená a dáš si kávu, tak to má úplne opačný účinok. A guaranu mám odskúšanú už z minulosti..Fakt mi vtedy pomáhala proti únave..A ešte mám odskúšaný Cortisil-je to určené na chudnutie-obsahuje zelený čaj,chróm a rôzne exot. rastliny, ale mne viac-menej zabral proti únave a tým pádom sa mi aj lepšie učilo...Je to také povzbudzujúce a je to voľnopredaj, je to na rastlinnom základe. 😉 😉

janka, študovalo-zobrala som si knihu a našla som si v nej odpovede na 80 otázok, ktoré nám profesorka dala ku skúške..Ale som sa ich neučila, takže to ma ešte čaká.. 😕 😕 😅

bibinka
20. mar 2009

čaute babule, tak ja idem od konzultantky a je mi fáááj, že mám len kozmetické chyby v teórii a že grafy v praktickej dáko poriešiť aby som ich nemala veľa druhov. taká som šťastnááááá. takže je to robotka na víkend a potom šup šup na diskusiu a záver a mám to napísané. Bože, ani si neviete predstaviť aká je to pre mňa záťaž- písať ako seminárku, tak diplomku. a seminárok sme mali počas bakalárskeho požehnane... 😖. vždy som mala z toho hrúzu. obdivujem také študentky žurnalistiky- že adetka-tam samusia upísať k smrti... 😅

maruschka- tých 80otázok ,to je vtip? sa mi to zdá príliš veľa, koľko ich potom budete mať na štátnice ? je to vôbec štátnicový predmet? ua. to my máme síce len po 30otázok,ale sú dosť obšírne, lenže pri samotnej štátnici sa spomenie len veľmi malá časť z celého obsahu....