Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janbari
24. aug 2009

Veď hej...snažím sa myslieť pozitívne....ale kdesi v podvedomí to drieme....brrrr....tak sa otrasiem....nie????? 🙂

.....som rada, že som dnes na vás natrafila.....páči sa mi tu, zakuknem častejšie....i vy zakuknite, ak chcete, na môj veb...sa poteším.....🙂
www.janbari.webnode.sk

a dobrú nôcku všetkým prajem.... 😉

akzuzs
24. aug 2009

To máš fakt super stránku
To je teda dobre. Ja viem vcelku dobre jáčkovať, ale o tom by som musela veľmy dlho písať. Tak Papap 🙂

janbari
24. aug 2009

Díkes....potešilo ma, že sa páči...
A teraz ozaj dobrú noc.... 🙂

botis
24. aug 2009

caute, smiem sa pridat? ja som zacala studovat minuly rok management. nechcela som si VS odkladat a kedze som maturovala v 8tt, moja dcerka chodila so mnou na VS. teraz vsak cakam druhe babo ale zatial si tu skolu neodlozim, snad sa to da stihnut pri dvoch malinkych detoch...
neda sa precitat vsetko co ste pisali, ale nie je nahodou niektora na UK management? zeby som tam nebola v druhaku sama...

jalao
25. aug 2009

Ahoj Botis, no ved jasne, ze sa pridaj, aj ja som sa len prednedavnom pridala 🙂 🙂
A studentkou este len idem teraz byt od septembra a tiez na management, ale nie UK. Ako ti siel 1. rocnik, zvladla si ho v pohode? ty isto hej, si cerstvo zo skoly...ozvi sa.

botis
25. aug 2009

no hej zvladla som to, dala som si co najviac predterminov, to je najlepsie. najhorsie bolo, ze ked som zacinala dcerka mala 2mesiace a ja som ju kojila az do 8smeho... ale pozeram,ze ty uz mas velke deti, to nebude problem🙂

jalao
25. aug 2009

botis, nebude ti vadit, ked ti napisem do internej posty este kvoli viacerym detailom? nechcem tu zatazovat ostatne studentky 🙂 🙂 A preco sa ti zdali predterminy na skusky vyhodnejsie? Nie je vacsia sila v kolektivnom skusani? 😀 😀

jalao
25. aug 2009

no baby, co sa tu dnes nikto neukaze??
Hadam nepisete uz dajake tahaky?? 😀 😀
Zdviham temu a piiiiiste! 🙂 🙂 🙂

janbari
25. aug 2009

tak aj ja ju zdíham.....lebo zajtra idem do práce.....ufffff........

botis
25. aug 2009

jalao kludne mi napis do posty, rada pomozem ak budem vediet...

adetka
25. aug 2009

uff... to bol den... z patnastich neurobili iba dve... tie musia rok cakat... ale bola to fuska zapisovat, kontrolovat, tlacit, nahanat pedagogov... 🙄 ... a teraz riesim internych stvrtakov... ti sa tak neferovo a egoisticky pozapisovali, ze ich spoluziaci by museli styri hodiny cakat na dalsiu prednasku... 😲 😠

idem pod sprchu, uspat dieta a spaaaat...

clean3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adetka
25. aug 2009

janbari... pekna stranka... aj moj manzilek robi stranky (ale on na objednavku a za peniaze 😀 )...

botis... aj ty mas moj obdiv... ja uz mam nastastie slecnu velku (mala 21 mesiacov, ked som s doktoranturou zacala)... a na druhe sa chcem dat az po dizertacnej skuske... tak, aby som rodila az v poslednom rocniku...

janbari
25. aug 2009

vďaka, idem nakuknúť......
aj vy nakuknite na môj web, ak máte chvíľu čas..... 😉 www.janbari.webnode.sk

jalao
26. aug 2009

ADet, ved nebud na nich taka prisna!! Chudaci, ti, co nespravili ☹ ☹ Je mi ich luto, ze az o rok...alebo fakt neboli vobec pripraveni??

bibinka
26. aug 2009

janbari- no krásne stránky veru máš, si mi inšpiráciou 😉 😉 😉

babulky, už sa vám to kráti, tak si užívajte ešte posledné dni prázdnin 😉 😉 😉

adetka- no veru, nezávidím tým, čo nespravili, to prečo ? nevedeli odpovedať na otázky,alebo mali zlé práce? 😕 😕

jalao
26. aug 2009

bibi, toto aj mna presne zaujima...nebyva to moc obvykle, ze?

bibinka
26. aug 2009

jalao- napr.to čo som končila ja, skončili všetky,a veru ked som končila bc, tak jedna kočka to neurobila-chodila na denné ,ale veľmi to flákala a pod. Inak z tej škly neviem naozaj o nikom. Ale pokiaľ odovzdáš prácu a obhájiš si ju pred komisiou,a pokiaľ sa aspoň kukneš do štátnicových otázok, tak bysi to mala urobiť. Ale veľmi záleží aj na "akademickom ovzduší" a členoch komisie....smutné, že sa to stáva, ale netreba zúfať. Ty si len na začiatku a netrebati na to myslieť. Uvidíš, že nebudeš ani vedieť a budeš vv štátnicovom ročníku 😉 😉

dahlia23
26. aug 2009

inak, ja tomu tiež nejak nerozumiem.... 😒

jalao
26. aug 2009

bibi, diky 🙂 aj dufam, ze to prejde jak s otocenim Arabelinho prstienka 😀 😀 , ale zaujimalo ma to tak vsetobecne, ze ako sa toto moze prihodit, lebo pokial viem, skoro vzdy to kazdy zvladne, niekto s vacsim , niekto s mensim stresom. Ja som mala aj na statniciach z AJ spoluziacky, ktore mali na male...ale nakoniec im to "dali"...
vyssie som sa to pytala, ze preco je lepsie chodit napr. na tie predterminy, lebo ja povazujem take spolocne skusanie - pisomku teda, sa praktickejsie a kolektivnejsie...ci ako?

adetka
26. aug 2009

decka... nebojte saaaa.... 😉 ...
tie dve nevedeli na vytiahnute otazky zo slovenskeho jazyka povedat jednu suvislu vetu... tak im to nemohli dat... u nas su bakalarky dost tazke... dejiny slovenskej a svetovej zurnalistiky (anglicka, americka, francuzka a nemecka - pri tomto predmete idu mnohi aj tri krat), metodika novinarskej prace (tam tiez robili skusku niektori aj dva krat), a slovensky jazyk (podobne)... na velkych statniciach magisterskych prejdu takmer vzdy vsetci... tam to staci obkecat... ale tu musis hovorit konkretne veci... a ked sa to nenabiflis, nevies... a je to samozrejme o stasti (aku otazku si vytiahnes)... ale nevidim to bledo... obidve su to interne studentky... mlade (22 rokov)... bezdetne... oddychnu si... vo februari urobia skusku... a o rok pokracuju...
nepokracuju aj dvaja externisti... ale ti mali zle prace... nekonzultovali ich, a nedali si ich nikomu skontrolovat... takze mali obidve hodnotenia Fx...

u nas su bakalarky jedine tvrdsie syto... ako sa hovori, ze zurnalistiku dostudujes, pokial ta nezrazi auto... vsetky testy a skusky robia nasi studenti na prvykrat... a bez vacsich problemov... ucit sa im staci tak jeden den... tak aspon na bakalarkach su na nich pedagogovia tvrdsi... a cakaju, ze sa skutocne nieco naucia... 🙂

adetka
26. aug 2009

a ja som nikoho nevyhodila... ja som iba zapisovatel 😅

ale... nehnevam sa na kolegov... vcera som mala moznost spoznat nasich teraz uz stvrtakov... ich egoizmus a neferove spravanie sa... nielen voci pedagogom (to by ma nehnevalo)... ale voci ich spoluziakom...
zapisovali sa do skupin na dva predmety... a zopar "sikovnejsich"... sa zapisali tak, ze ich spoluziaci, ktori sa este nezapisali budu mat v piatok medzi dvoma prednaskami styri hodiny prestavku 😠 ... tak som im to rozdelenie zrusila (jeden z predmetov je moj)... aby to bolo ferovejsie...
pravdepodobne ma budu nenavidiet... ale nedokazala som sa prizerat... su to egoisticke hovada (prepacte ze nadavam)

dahlia23
26. aug 2009

jaj, tak u nás je to tvrdé sito už od prvého skúškového. 🙂 bakalárske štátnice boli pre mnohých úplny horor, ale podľa mňa veľa robí psychika. mňa to až tak nebralo. komisiu som mala v pohode, okrem toho som bola na ŠVOČke na našej katedre, tak som to mala vyskúšané presviedčať ich o niečom. 🙂
boli so mnou baby, čo boli nabiflené odpredu odzadu a urobili to na E, lebo habkali, nevedeli súvisle rozprávať, stresovali...
ja som mala medzery, ale našťastie som si vytiahla otázky, v ktorých som bola doma, takže štátnice hodnotím ako pohodu. a obhájiť si prácu, to musí zvládnuť každý, kto ju robí sám. veď vie, čo tam píše, prečo tam píše a odkiaľ to má. ja som mala obhajobu hlavne na projekt bytovky, ale ako všade, aj tam platí - koľko ľudí, toľko názorov. ja som si na svojom trvala a to bolo dobre.
nebojteeeee, bude dobre a možno ešte lepšie. 😉

bibinka
26. aug 2009

jalao- tie písomky sú na niečo dobré...dá sa aj odpísať, aj ťahák použiješ ak sa nebojíš.... ja osobne som ich mala radšej ako ústne skúšanie

adetka- tie dve internistky sú ale pakovia...no ale asi mali riadnu trému. Neva, život ich poučil, určo sa lepšie pripravia 😉 . A tí dvaja externisti, prečo preboha nekonzultovali prácu??? 😲 😲 😲 to prečo takto nezmyselne riskovali? to nepochopím, dospelý človek.... 😝 😝 😝
Vždy sa nájde v študentskom kolektíve taká hnusná voš, ktorá je bezohľadná vočí všetkým 😠 😠 😠

jalao
26. aug 2009

dobre baby, ze som vas tu nasla...taketo prakticke informacie nezozeniem v ziadnom bulletine 😀 😀 😀 😀 Som uz o nieco mudrejsia zase.

bibinka
26. aug 2009

jalao- a aká múdra budeš ked budeš končiť školu.... 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
26. aug 2009

ano, hotova Vasilisa Premuuuudra 😀 😀

bibinka
26. aug 2009

😀 😀 😀 😀

janbari
26. aug 2009

čaute študentky.... 🙂 čo máte nové?...ja som bola prvý deň v práci po prázdninách....proste hrôza 😝 😖

jalao
26. aug 2009

janbari, ty si mala prosim ta ake prazdniny?? 😀 😀 😀