Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

adetka
21. sep 2009

upsik... mala by som zacat s vymuslanim tem bakalraskych prac... aby boli zrealizovatelne... 😅

sasiki
21. sep 2009

no adetka, tak sa snaž, nech sú zrealizovateľné a dobre písateľné 😉 😀 😀 😀

tatolu
21. sep 2009

Ahoj smailinka, aj ja chodím na TU Zvolen 😉
Nám škola začína túto sobotu.

janka46
21. sep 2009

Maruschka vitaj 😉 ano mam vsetko odprednasane a veru v piatok ma totalne zaklincoval,ma presiel vsetok optimizmus na tento ročník 😖 UFF!
Ozaj a ty si ako dopadla s konzultantom?Napisala si mu.....?

jalao
22. sep 2009

Adet, to je zaujimave, ked vies rozpravat aj o veciach z druhej strany barikady 🙂 🙂 , komu viacej drzis palce?? 😀 😀 Ja som spominala, ze na zapise boli na nas dost bububu, preto mi nebolo, a zial stale nie je, jasne, ci zapisovat hned oba semestre, kedze oni spominali, ze kredity sa budu spocitavat az pri konci rocnika, uvidim, ako to spravia ostatni...Ale inak boli tie panie pomerne mile, zase nemozem povedat.
Majka, vecer som sa pustila do tych prikladov v kapitol Funkcie...cele mi to znie ako japoncina 😅 😅 😅 , ale musim sa skratka dostat znovu do obrazu 😉 😉
maruschka, kde si bola, alebo sa chystas na tu prax?? 🙂 🙂

grettka
22. sep 2009

ahojte studentky... zakon schvalnosti funguje... v piatok mam ist do skoly a vecer sa mi spustila nadcha... 😠 spolusediaca kolegyna je nakapata uz tyzden, moj drahy tiez.. a prednasky mame povinne... premyslam, ze si vezmem dovolenku aspon dva dni a do piatku sa nejako dam dokopy a na prednaske si sadnem niekde do zadneho radu... do kelu akurat hned na zaciatok, ked v triede ani nikoho n epoznam, ze by sme si posunuli poznamky 😒

jalao
22. sep 2009

GRETKA, ja som mala minuly tyzden stretavku zo skoly, organizovali sme to este s dvomi dalsimi a v to sobotne rano, ked uz bolo vsetko nachystane na sale, sa mi vyhodil herpes, co som mala naposledy asi tak pred 3 rokmi!! Pol pery spuchnutej, cely vecer ma to bolelo, ani smiat sa mi dobre nedalo 😝 😝 😝 Takze mas pravdu, Murphy zije medzi nami... 😀 😀 😀

dadulaa
22. sep 2009

Ahojte...Jalao, ty už rátaš príklady? 😕 Ja veru neviem, či sa vôbec niekedy dostanem znovu do obrazu ☹ 😅

Grettka, ten zákon schválnosti u mňa funguje vždy na 100%, dobre to poznám 😠 ale do piatku sa z toho hádam nejako dostaneš, za 4 dni ti to snáď prejde. 😉

grettka
22. sep 2009

dakujem dievcata za povzbudenie 🙂

jalao
22. sep 2009

dadula, budes musiet... 😉 😉 😉
pozhanala som si zosity od znamej, ale tam je toho jako maku, a neviem vlastne, odkial zacat...co si mam pripominat, nech som v obraze... ☹ ☹ Vcera tu pisala Majka z KE, co mali na prvych prednaskach, tak sa skusim pustit zhruba tym smerom, aj ona ma ekonomiku...Ty uz mas rozvrh?? 🙂

dadulaa
22. sep 2009

Veru ho ešte nemám, asi až po zápise ☹ čo je škoda, rada by som už vedela, či budeme mať tú matiku hneď na 1.prednáškach, či sa na ňu mám psychicky pripraviť 😉

jalao
22. sep 2009

dadula a ako idete v ten piatok 2/10? mate auticko? 🙂

tatolu
22. sep 2009

No ja myslím, že je lepšie, keď sú prvé prednášky čo najskôr. Lepšie sa stihnú vypožičať skriptá 😉
Ja som bola v knižnici a doniesla som si takú haldu, že po prvých prednáškach, budem polovicu odnášať. Ale poučila som sa a radšaj sa zabezpečujem dopredu.
Denní stihnú vypožičať všetko skôr ako sa nám začnú prednášky 😔

dadulaa
22. sep 2009

Jalao, zatiaľ nevieme ako sa tam dostaneme, ak pôjdeš autom, mohli by sme ísť spolu. Dám ti ešte vedieť, dobre? 😉

jalao
22. sep 2009

Tatolu, ahoj, my sa budeme ucit na detasovenom pracovisku, ja sa ku ziadnej kniznici vobec nedostanem...dufam, ze nam vyucujuci hodia daco potom aspon do spolocneho mailu, alebo ako sa to tusim robi.... Tiez mam tento isty pocit, ako ty, ze radsej chcem byt v obraze trosku dopredu...potom sa mi toho nakopi az-az (a to hovorim len o studiu...) 😔 😔

grettka
22. sep 2009

ja vobec neviem, ci sa do kniznice dostanem... tak u nas v skole je sice napisane, ze vraj vypozicne hodiny sa prisposobuju AJ externym studentom.. noo velku figu... vypozicne hodiny koncia hodinu predtym, nez nam vobec zacinaju prednasky....

jalao
22. sep 2009

gretka, lenze nasa domovska fakulta je odtialto nejakych 250km 😀 😀 😀 😀 . Budem si musiet poradit inak. 😉

grettka
22. sep 2009

tak to je sila fakt... ja tiez nepocitam s kniznicou, skor s vlastnou penazenkou a knikupectvami...

smailinka
22. sep 2009

ahojky tatolu, aky program mas??? ja mam UŠP - MaELP, alebo take daco, zmenili nazov a netusim ako sa to teraz vola... predtym to bolo EaMOPZ

adetka
23. sep 2009

jalao.. za co ma maaaas 😠 😉 ... samozrejme, ze studentom... preto robim na katedre to o robim... aby mali katedrovu ponuku v poriadku, rozvrhy v AIS, loptosim sa pri zapisovani... len a len kvoli studentom... pedagogovia su mi ukradnuti... ako aj ja im (vacsine)... oni su radi, ze im to niekto robi... a zatial som vdacnost od nich nepocitila... ale od studentov uz ano... 🙂 ... aj ked iba taku malicku...

idem do kanclu... dnes mam konzultacky... tak cakam napor (prvakov kvoli AIS)... a mam aj nejake vybavovacky... ale snad bude aspon obcas kludna chvilka...

jalao
23. sep 2009

Dobre ranko Adetka, akosi zavcasu si tu!! 😉 😉 😉 😉

jalao
23. sep 2009

Adetka,ak si este tam....tak teda zapisuju si studenti hned aj predmety do letneho semestra, co som sa pytala predvcerom, lebo stale som si neni ista..? Vcera mi zase ina studentka z pg. povedala, ze oni si zapisali v septembri hned vsetko - zimny+letny.... 😖 😖

tatolu
23. sep 2009

Jalao, u nás pri zápise vypisujeme na papier všetky predmety aj do indexu. V AIS mám ale iba za zimný semester. Píšu to u nás ešte na škole 😉

grettka
23. sep 2009

ahojte dievcence, u nas stale ais nefunguje... na zapise sme si tiez do papierov a aj do indexu davali vsetky predmety...

jalao
23. sep 2009

Tatolu, vidis, vsade to je inac... ja som mala uz aj ten letny spristupneny...tak myslim, ze to treba zapisat vsetko naraz, lebo vraveli, ze podstatne je, ze na konci rocnika sa spocitaju kredity a musim mat 60. 😕
A nerozumiem, co myslis tou poslednou vetou - pisu to u nas este na skole...co pisu, kto pise? 😅 😅

tatolu
23. sep 2009

No aj u nás sú dôležité tie kredity na konci šk.roka. Niekedy sa stane, že jeden predmet nestihneš spraviť, tak sa dodatočne dá zbehnúť za nejakým pedagógom a po dohode s ním sa dá pridať ďalší predmet. Ide o to, že keby na ten nestihnutý predmet nedali v letnom sem. opravné termíny, tak aby si mala dostatok kreditov..
Možno preto by som si zatiaľ písala iba zimný sem.
A píšu to žienky na škole do ais - tie predmety 😉

jalao
23. sep 2009

Gretka, no my sme na zapise nedostali ziadne indexy!! Nic take sme si nepisali...len sme odovzdali zapisne listy a tam uz boli vsetky predmety na cely rok, len jazyk som zvolila na upresnenie...
Tatolu, uz to nechcem tolko rozmazavat 😉 😉 😉 , ale ja nemam na vyber ziadne ine predmety, mam 4-5 povinnych a 2 volitelne, to je vsetko...ine alternativy nie su...Nie je ziaden taky predmet, ktory by som si zrazu v zime narychlo vybrala...Ak chcem nazbierat vsetky kredity, musela som si zakrizkovat v MAISe vsetky tie predmety 🙄 🙄 🙄 🙄 . Aj som mrkla do diskusie na stranke fakulty, ale nikoho taketo veci netrapia 😀 😀 😀

grettka
23. sep 2009

tatolu, no u vas je asi AIS funkcny.. pozerala som u nas a predmety tam konecne su, inak nic ine... 😠
u nas sme na zapise pisali predmety do zapisnych listov plus do indexu, este aj fotky sme si do indexu lepily vlastnorucne chi chi chi 😀 a mame len povinne predmety, volitelne budu az od druheho rocnika, akurat sa obavam, ne nebudu "volitelne" ale nam rovno dva vyberu (zjavne nebude z coho vyberat nakolko nemaju ucitelov na vsetky volitelne predmety, len na dva....) a jeden predmet by sme mali mat v anglictine... 😒

jalao
23. sep 2009

gretka, presne tak, volitelne predmety su v podstate uz stanovene... 🙂 🙂 🙂 Je ich treba v maise len zakrizkovat, aby som ho mala akoze odklepnuty....a nie, ze je x predmetov a ja si zo dva z nich vyberiem 😕 😕 Vraj predmet sa uci, az ked sa nazbiera nejakych 20-30 ludi, takze asi aj preto, neviem.. 😉 Takze mne to zjavne moze byt jedno, ci si tam ten krizik dam dnes, alebo v januari. Prakticky s tym neovplyvnim nic. 😝 😝

grettka
23. sep 2009

jalao, pravdu mas....ako som sa dozvedela od kamosiek a kolegyn, tak na vacsine skol to tak je.....