Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
14. dec 2010

@ludka_r Jéj Ludka, malý Riško má dnes presne 6 mesiačikov 😵 - júj ako to rýchlo ubehlo, gratulujem vám obom 😵 veľa, veľa šťastíčka, zdravíčka a všetko naj, naj, naj.... 😵

bambola
14. dec 2010

@tatolu dakujem, trosku som sklamana z toho D ale ved je to jedno, som rada aj za to 🙂

denne73
14. dec 2010

@bambola znamky určite moja. Nikto sa ťa nikdy nebude pýtať s akými znamkami si skončila. 😉 😉 . Hlavne že máš skušky v suchu. Gratulka 😉 😉 😉

denne73
14. dec 2010

@jalao no vidíš ja som na PF 😉 😉 😉

tatolu
14. dec 2010

@bambola Známka vždy zabolí, hlavne keď si sa na ňu riadne pripravovala a podľa Teba je nespravodlivá. Ale ako píšu baby, na známky sa Ťa nikto pýtať nebude 😉

bambola
15. dec 2010

@tatolu dakujem 🙂 ucila som sa na to ale som nestihala ale v konecnom dosledku to bolo lahsie ako som cakala tak preto som myslela, ze bude lahsia znamka. ale ako pisu baby, je to jedno 🙂

bambola
15. dec 2010

@tatolu lepsia znamka nie lahsia 😀

petrahy
15. dec 2010

ahojte veru na pismenku nezalezi hlavne nech nam skusky ubuudaju ja sa chystam zajtra na skusku a dufam ze dopadne lepsie ako minula a potom v januari este tri. drzte sa myslim na Vas aj ked som teraz chodila sem pomenej som vytazena bola moc v praci ale chvilu bude klud a potom zas cez sviatky budem poctivo makat v praci 😝

juliagregor
15. dec 2010

kočky, ked som nemala ani jedno dieťa, som mala Ačka, ked jedno dieťa Bčka a pri troch som bola rada každému jednopísmenkovému 😀

bambola
15. dec 2010

@juliagregor nechvastaj sa 😀 mne staci jedno dieta a akekolvek jednopismenko 😉

eaka
15. dec 2010

ja fungujem v elektronickom indexe na zelené (zriedkavejšie červené) políčka, aké písmenko je v tom zelenom políčku, je úplne irelevantné 😉

juliagregor
15. dec 2010

@bambola jaaaaaj ja už môžem, mňa už čakajú "len" promócie 😀 😀 😀
držím všetky palčeky 😉

petrahy
15. dec 2010

ked som mala jedno dieta do skoly som nechodila ked dve tak isto a co si zacat ked mam tri deti?
No predsa skolu 😀 😀 😀 a na pismenkach nezalezi

juliagregor
15. dec 2010

@petrahy 😀 , čo s toľkým voľným časom ... 😎

len jeden spolužiak dostal červený diplom, teda mal priemer vyznamenaný aj so štátnicami (má fotografickú pamäť), ostatní sme len absolvovali 😝

ludka_r
16. dec 2010

@tatolu ďakujem. Veru, rýchlo to ubieha. Zdá sa mi, že teraz ešte rýchlejšie, ako pri Vilkovi. A zas som si bábo nestihla užiť. 😒
@bambola aj D je dobrá známka. Ja som tiež sklamaná z jednej skúšky, ale to hlavne preto, že je to odbor, ktorým sa chcem uberať a nevyšlo mi to. Z piatich tém som vedela 4, no a samozrejme, dostala som tú, čo som nevedela. ☹ Akosi sa stále neviem z toho spamätať.
@juliagregor aj ja sa už chcem takto chvastať. 😀 Teda, ani nie známkami, ale tými promóciami. 😀

@petrahy no jasné, prečo nezačať robiť školu, keď je na to tak málo času. 😉 Aspoň sa nenudíme. 😀

bambola
16. dec 2010

@ludka_r no ludka, bude este treba jedno babo 😉 😀

petrahy
17. dec 2010

mam dalsiu skusku za sebou a za Ba ze ci nehcem si opravit na A este ustnou dakujem mne staci B 😀 skusajuca nechapala ale ja som sa na A necitila a zase az po novom roku tri 😝 teraz sa idem tesit ze idu Vianoce

tatolu
17. dec 2010

@petrahy 😵 😵 😵 - ináč mohla si sa spýtať, že či keď nebudeš vedieť, či Ti známku nezhorší a mohla si skúsiť 😉 . Ale niekedy stačí akékoľvek písmenko, len nech už môžeme z tej školskej budovy vypadnúť 😉 😀 😀 😀
Ku krásnemu písmenku a k úspešne ukončenej skúške GRATULUJEM

petrahy
17. dec 2010

tatolu po tej ranajšej nepleche s autom som rada ze som vobec myslela 😀 😀 😀 dakujem ty sa drz zajtra 😉

tatolu
19. dec 2010

Ahojte, skúšku mám za sebou 😉 V utorok ma čaká posledná v tomto roku 😔 Bude ústna, vraj formou rozhovoru 😕 - No neviem čo mám od nej očakávať, ešte som takú nemala, i keď s týmto skúšajúcim som si už pár krát poklebetila 🤐 😵.

denne73
19. dec 2010

@tatolu gratulka ku skuške 😉

tatolu
19. dec 2010

@denne73 Vďaka 😉

denne73
19. dec 2010

@tatolu 😉 😉 😉

tatolu
19. dec 2010

@denne73 A čo tá taška, už je nachystaná 😉

denne73
19. dec 2010

@tatolu hehhe ešte nie

tatolu
19. dec 2010

No tiež máš čas ako ja a potom ma musel baliť manžel 😀 😀 😀 😀 😀 a veru čudné vecičky mi doniesol 😔, ale doniesol 😉

denne73
19. dec 2010

@tatolu 😉 😉 😉

adetka
22. dec 2010

zdravim Vas... studujuce mamicky 😉 .. a prajem pokojne a laskyplne Vianoce... a ku skuskam vela uspechov a same Acka 😉 .. drzte sa

mna caka uz "iba" pisanie dizertacnej prace... do juna 120 stran... 😅

janka46
22. dec 2010

@adetka ahoooj, tak si nám už chýbala 😉 Vdaka za to prianie, no ja sa uskromním tento rok aj s jednopísmenkovými známkami 😝

lubka131
28. dec 2010

ahojte, viete mi niektora poradit nejaky web kde najdem knihy na stahovanie zadarmo? bakalarka sa blizi....kniznice su prazdne....vdaka.