Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
9. jan 2009

Vďaka, už ale musím ale odísť.

Manžel ma vyháňa 😵 (chce sa hrať), tak sa idem učiť na ďaľšiu...

Horallka a Ty ako?

janulle22
9. jan 2009

vsak pockejte az budu studovat tu vas budu otravovat porad... 😵 😵 😵

maruschka
9. jan 2009

janulle, kľudne..na to sem všetky chodíme-vyrozprávať sa, posťažovať sa, povzbudiť sa, no nie? 😀 😀 😎

bibinka
9. jan 2009

janule- už aby to bolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michalka12
10. jan 2009

ahojte, chcela by som sa opytat, ci tau niaka mamicka nahodou nestuduje na UK predskolsku pedagogiku alebo soc. pracu, pripadne nieco podobne v Trnave?
dakujem

ness
11. jan 2009

caute, gratulujem ku skuskam a tak trochu zavidim, ze ste sa dokopali k uceniu a spravili ste, mna caka skuska v stredu a este autorsky zakon koncom januara, coho sa desim, ale stve ma, ze este nemam ani tuka na tu stredu, ani poznamky, som leniva si ich zohnat, hruza
maly sa mi budi 2x za noc, ak som nevyspata a chodim ako matoha, takze na nejake vecerne ucenie nemam sil, ale sil na nato, aby som chodila na net mam kooopec 😠
vkuse sa len vyhovaram, a potom budem v utorok vecer stresovat

tatolu
11. jan 2009

Ness, však máš ešte malé bábo.
Ja už mám staršie ale teraz som bez nich. Tak sa akože učím...
Nakoniec sa dokopeš do zdárneho konca, uvidíš...
Len si treba veriť a aspon trošku sa premôcť.

elvo
11. jan 2009

michalka12
ahoj ja by som tam chcela ist studovat na predskolsku .aj ty sa tam chystas?

adetka
12. jan 2009

ahojte... drzim vsetkzm palce...

ja finisujem s hodnotenim... este musim precitat desat prac extenistiek... a udelit im znamky (doteraz som precitala 45 prac 😅 🙄 )... a mala by so do konca januara napisat svoj Uvodny projekt k dizertacke... vraj o nieco jasnejsie zadefinovany vedecky problem... 😲 😕

bibinka
12. jan 2009

adetka- tak to si šikuľka....a ja vôbec netuším ani v päte, čo to ty vlastne robíš??? 😅 toľko hodnotení,projektov, dizertačka...mám v tom riadny guláš 😀

tatolu
12. jan 2009

No dievky, vidím, že tu je ticho. Asi sa všetky učíte.
Idem teda aj ja 😉

tatolu
13. jan 2009

Tak dnes som spravila poznávačku z poľovných psov. Nebolo to také ťažké, keďže psy sú moja srdcovka, ale aj tak som sa bála. Niektoré sa taaaak podobajú.
Takže 1/4 zo skúšky mám. Ešte teória z poľovníctva a ďaľšia skúška z krku.

adetka
13. jan 2009

tatolu... blahozelam ku uspechu 🙂

ja som si dnes bola dat zapisat kredity z Cudzieho jazyka (uznali mi starsiu statnicu) a Dejin filozofie (seminarna praca)... na pani profesorku som cakala tristvrte hodinky... a pana docenta som zastihla az na treti krat (po cca. hodine cakania)... je chcem bit pedagogoooom 😀 ... chodia si kedy sa im zachce... 😒

bibinka... interna doktorandka na FF UKF v Nitre

tatolu
13. jan 2009

Adetka, ďakujem.
Tiež super, že to nemusíš opakovať.
Chýba Ti ešte veľa?

maruschka
13. jan 2009

adetka, ale ti to odsýpa..jedna radosť 😉 🙂 kiež by som mala momentálne aspoň trocha z tvojho študijného nadšenia 😅 😅

tatolu, tak supeeer, gratulujem 😉

mňa čaká v sobotu čaká tiež skúška..už sa fakt teším 😒 😖 😖

tatolu
13. jan 2009

Neboj Mauschka, bude dobre.

Ja by som sa mala tiež učiť, ale začnem trochu neskôr.

maruschka
13. jan 2009

že čaká 2x...už mi fakt hrabe 😀 😀

tatolu
13. jan 2009

Marusch, neva že 2x - ale bude posledný... 😵

janulle22
13. jan 2009

holky jak se dari...? co skola...?zvlkadate...?ja uz dnes vypisuju prihlasky na tu slavnou nadstavbu takze sem vaaazne zvedava esi me prijmou s mejma znamkama... 😒 ale budu doufat ze ano...
drzte se...

tatolu
13. jan 2009

Janulle uvidíš, že Ťa prijmú.
A potom hurá do štúdia... 😉

janulle22
13. jan 2009

ja se budu modlit aby me prijali... tak prvak mam prumer 1,77 druhak mam 1,50 a tretak nema jeste...sem to posrala tak to musim zas jak debil psat znova... 😠 😠

maruschka
13. jan 2009

janulle, to je dobré..prijmu ťa..ja som všetky prihlášky napísala správne až na 2-3 krát..či to bolo na medinu,či farmaciu,nádstavbu,teraz na vysokú...jednoducho tréma je tréma 😀 😀

janulle22
13. jan 2009

marus no ale tretak mam teda 2,18... 😅 bych si naliskala... ale teratk uz sem delala s adamem takze uz se mi nechtelo...:(....jsem debil....

maruschka
13. jan 2009

janulle a prečo by si mala byť??To bolo vtedy a teraz je teraz.A čo priemer 2,18 je taký hrozný?Prosím ťa.. 😎 Ja som sa na strednej neučila ukážkovo/puberta/, na nádstavbe ma to chytilo a vysvedčká boli už super/už som bola dospelá a rozumnejšia/..A neboj sa, zoberú ťa..Podstatné je, že máš snahu a že Adamko má tiež snahu študovať 😀 😀 A...nikdy sa nevzdávaj, nech to vyzerá akokoľvek /pozri si motto v mojom pase/. Inak podľa mňa by si si mala dať aspoň na dve školy-väčšia šanca na výber, ak ťa prijmu na obe. 😉

bibinka
13. jan 2009

adetka- díky za objasnenie a veľmi ťa obdivujem. určite ťa to aj baví, že?
ja som dospela do tej fázy, že vlastne ani neviem, prečo ja túto školu robím. to mám klasickú depku z diplokmy. uf, od včera sa dokopávam aby som niečo dopísala ...a dnes...Fifko ochorel, a reve jak tur a tak zase nič. 😠 😠
No ale práve tu sedím nad skriptami na poslednú skúšku, tak hádam sa do mňa čosi naleje. i ked sa "učím" v predstihu 😀 😀 😀 - táááký nezvyk. za celých 5rokov som sa neučila týždeň dopredu 😀 😀

janulle- neboj, len vypisuj, prihoď si ešte najmenej jednu školu-ako radí maruschka a uvidíš, možno si budeš mať potom dilemu, kam nastúpiš 😀

janulle22
14. jan 2009

tak zatim mam 2 skoly obe u nas v olmiku a asi si dam treti do brna.... ted bydlime v brne ale mam 2 skoly v olmiku s tim ze pokjud se dostanu se s adamem vratime dom abych mela lepci hlidani...mamky a tak...no myslim si ze 2,18 je spatnej prumer... 😖 je tam asi ctyri 3 zbytek 2 a 1ky...takze zas tak hrozne to neni ale i tak...uvidime zkusim si dat vsechny 3 prihlasky a treb ame na nekterou prijmou... 😉 a pak vas tady budu otravovat kazdej den... 😀 😀 😀

tak vam holky drzim pesticky aby se vam darilo.... 😵 😵

tatolu
14. jan 2009

Janulle, neboj prijmú Ťa, ja som mala horšie a teraz som na VŠ.
Ak budú mať menej, tak budú radi 😉

adetka
14. jan 2009

janulle... urcite ta prijmuuu... ja som mala na ucnovke aj jednu stvorku (neskutocne vela trojok a dvojok a tusim iba jednu jednotku)... tahala sa so mnou cele tri roky... a aj tak ma prijali na nadstavbu... a na vyske som mala priemer 1,45 😉 ... mozno ta tiez ucenie tak chyti... 😅

bibinka... bavi... aj nebavi... su veci, ktore by som nechcela robit a musim... tak ako v kazdej praci a pri kazdom studiu... aj ja, ked si spomeniem na dizertacnu pracu, mam obcas pocit, ze co tu hladam... ze vsak nie som ziaden intelektual, a ze nemam na nikoho okolo mna... ale to je skor strach... staci, ked si pozriem prace inych, pripadne odborne knizky... a prejde ma to... mozno, keby si si pozrela u vas na katedre ine diplomovky... zistis, ze to nic nie je... 😉

tatolu... uz len napisat do konca januara uvodny projekt... sa mi do toho velmi nechce... stale nachadzam dolezitejsiu pracu 😅 ... este ze ma zo studia mozu vyhodit az na konci roka... 😉

janulle22
14. jan 2009

zalezi kolik chytrejsich hlav se prihlasi... 😀 😀 nejlepsi je ve druhaku to jsem mela vyznamenani a prumer 1,50... 😀 takove znamky sem nemela ani na zakladce... 😅

bibinka
14. jan 2009

adetka- veď práve o to ide ja som mala možnosť preštudovať si habilitačnú prácu jednej renomovanej pani (nebudem menovať) a to som teda zírala-veď to by dokázal hocikto....fakt. nič svetoborné, bolo to ako klasická diplomovka, no som mala dosť-za takéto niečo-že habilitačná práca.no ja nie som od toho aby som to nejako hodnotila,ale naozaj sa to čítalo v pohode, nič nezrozumiteľného",okrem samozrejme výpočtov nejakých smerodajných odchýliek a percentil a pod.-ja chápem, že v tom to asi musí byť,ale povedz mi, prosím,kto tak veľmi podrobne číta 200 stranovú habilitačku??? a takéto momenty ma držia na tej škole, a vždy si poviem, že ten a ten,ako mohol vyštudovať??? a vidíš,vyštudoval 😅