Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

zuzka30
14. dec 2006

Caute kocky, az teraz som nasla temu, uplne situ na mna,len vidim , ze uz dlho nikto nepisal. Asi sa vsetky ucite na predterminy, vsak?
No, ved ja tiez, ale trocha vypnut nezaskodi.
Som permanentne nevyspata, pali mi to totiz len v noci, este , ze moj maly drobec dobre spava, aspon s nim nemusim ponocovat...
No tak, zelam vela sil a sebazaprenia, ved uz budu o chvilku Vianoce, tak skoly budu zatvorene a ja si konecne nejaky cas uzijem taku klasicku veget matersku...uz sa tesim 🙂

ivka07
16. dec 2006

Ahojte mamičky študentky pridávam sa k vám. študujem posledný rok a u mna je sranda ze mám termín medzi štátnicami. Kedž máme štátnice rozdelené na dva termíny tak a´k neporodím skor tak b& som ich mala stihnúť. Popravde neviem si to predstaviť štátnicovať s takým velkým bruškom.

andrea.m
16. dec 2006

neli tak to máš dobre,že ti ma tamarku kto postrážiť a ty chodíš domov len kojiť.ja to šťastie nemám tak musím prerušiť.najradšej by som to mala z krku,po roku sa bude ťažko vracať do školy,ale teraz je prvoradá tamarka tak to neriešim.v pondelok mám dalšiu skúšku už druhú len výsledky z tej prvej budú až po vianociach takže vlastne ešte stále nemám nič.

tilly
16. dec 2006

ivka, tak držím palce, dúfam, že tvoji profáci nebudú svine a nechajú ťa s ohľadom na bruško prejsť...

ja už mám dve troječky, potešili by ma ešte tri a mohla by som v pohode štátnicovať... a ešte tú fuj diplomku... juuuj, toto bude taký ťažký rok, ale keď dobre dopadne, tak by mám v pláne tento rok zas otehotnieť, ale najprv musím mať urobené štátnice, lebo to by som s tehudemeciou nezvládla...

aktak
16. dec 2006

no ja sa dost tesim na januar a februar, dvojo obhajob, 6 skusok a 2 statnice, to bude zabava 😅 nechapem ako to chcem zvladnut ale zazraky sa deju tak mozno sa jeden stane aj mne 😎

tilly
16. dec 2006

aktak, zvládneš to, neboj... treba si veriť 😉

verulka
16. dec 2006

presne tak ako vravi Tily 😀 😉 😉 drzim vsetkym palce 😎

rebeka
17. dec 2006

Ahoj babule. Sice este nie som mamicka, ale dala som sa na denne studium a sup, zrazu som tehu. Takze je dost mozne, ze ak preleziem, cez tento semester, tak zo mna bude studujuca mamicka. 😎

titkovamiriam
17. dec 2006

Ahojte!Tak ja si mozem iba spominat,ked som maturovala uz som mala najstarsieho syna.Na skole mi chceli dat samozrejme nahradny termin,no vsetko som stihala.Dnes sa tomu len zasmejem.Syn sa narodil 5.aprila 91 a pisomky som robila o sedem dni.V skole si ma skontroloval riaditel,zablahozelal k synovi a mohla som pisat.Malickeho strazila sestra a ked som robila ustne v maji to uz bola pohodicka.
Este v nemocnici si ma doberal lekar ci to vsetko zvladnem,no ked som porodila potom uz clovek zvladne vsetko.

aktak
17. dec 2006

mimi to je supis ze si to zvladla, ale maturita je predsa len neco ine ako statnice na nasej skole, studujem architekturu takze nielen ze sa musim neco naucit, ale aj doniest kompletny projekt a obhajit ho, len pri malom nemam cas ani ku pocitacu si sadnut - a to by som mala rysovat nekolko hodin denne 😀 sranda musi byt, snad to nejak zvladneme 😎

tilly
17. dec 2006

aktak, tak to je dosť ťažká škola, to ťa teda obdivujem

alysea
17. dec 2006

Ahojte sikulky . Vezmete ma do klubu? Ja som v tretom rocniku , takze akurat mam skuskove a v lete statnice a akosi casovo nestiham. Pisem bakalarku , no nie je to nic slavne, mam hotove este len tri skusky a styri ma cakaju v januari . Vsetkym drzim palceky , aby ste dobre porobili skusky , statnice a aby nam deturence pomahali svojim poslusnym spravanim - co sa o moj certikovi povedat neda. papa

aktak
17. dec 2006

tilly zatial neni moc co obdivovat, uvidime co bude vo february, ale nebrala by som to tragicky keby som tento rocnik robila dva roky, aspon by som mala viac casu na maleho a v skole ziadne fofry, uvidime 😵

nelika666
17. dec 2006

kocky drzim vam palce

ja uz mam par zapoctov aj skusok a este ma par caka v januari tak dufajme ze to pojde tak lahko ako doteraz

andrea zvladnes to neboj 😉 drzim palce

rainbow
17. dec 2006

ahojte tak aj sa k vam pridávam, v piatok som robila dve skúšky, a ešte neviem výsledky... 😢 je toho vela, času málo, tak idem sa pomaly učit, prajem všetkým aby to uspešne zvladli 🙂

tilly
17. dec 2006

ahoj alysea, vitaj v klube nestíhajúcich mamín čertov 😀 ten môj je tiež poriadny čert a akurát dnes som sa dozvedela, že v januári naši odchádzajú na 16 dní na kubu, takže mi mama nepríde pomôcť, keď sa budem učiť na skúšky, tak som na prášky, lebo mám tri skúšky a keď ich neurobím, tak budem môcť ísť na štátnice až v septembri... a tieto skúšky sú dosť ťažké, vlastne preto mi aj zostali...

aktak, tiež som na tom podobne, ale trošku ma to bude mrzieť, lebo sa chcem tejto blbej školy už zbaviť... chcem to skončiť a už nikdy o nej nepočuť 😀

rainbow wow a to si ako stíhala, robiť dve skúšky v jeden deň 😲

alysea
18. dec 2006

ahoj tilly , dakujem za privitanie.Ja to mam so skuskami tiez tak , ak ich neurobim teraz statnice dovidenia v septembri a to za ziadnych okolnosti nechcem . Mne tiez pomaha maminka , ale tak , ze idem aj na tyz. k nej / kedze pracuje / a u nej sa ucim a ona si berie maleho . Mne zostali 4 skusky preto , lebo teraz je v Ríme , takze sa nemam u koho ucit a doma to je kolotoc. Drzim palceky . Neboj , na konci januara si budeme gratulovat ake sme super , ze sme to zvladli 😀 . papa

tilly
19. dec 2006

dúfam, uvidíme, ale mala by som sa pustiť do diplomovky, ty už máš?

verulka
19. dec 2006

tily ja sa ucim prac. pravo 😎 nechces tam ist zajtra za mna 😀 😀 ?

tilly
19. dec 2006

jasné, do pohody, minulý rok som mala za 1 😀 to mám tak vždy jednu za rok... 😀 to bola taká pohodičková skúška, ale my sme ju mali dva krát, raz v druhom ročníku, raz v piatom...

alysea
20. dec 2006

Tilly , ja zatial len bakalarku pisem . Mam asi osem stran a nie je to ziadna slava 😖 Na konzultacii som nebola uz mesiac a pol tak ma pochvali , ked sa ozvem v januari . No pomozem si ked nestiham ? Ale ja mam zlateho chlapika 😎 , aj s malym chodim na konzultacie ak ho nemam kde dat a jemu tom vobec neprekaza . Sam ma dvoch malych certov , tak je chapavy. Do kedy mas odovzdat? Ja mam az 28.5 07 tak ma to zatial nezenie.

tilly
20. dec 2006

ja do 10.1. tak to mám iný termín, kebyže to mám do 28.5., tak ešte nemám ani obsah 😀 inak teraz som napísala trošku k diplomovke asi za dva dni a konzultantka mi povedala, že ako bakalárka je to dobré, že to môžem odovzdať, ale ako diplomovka je to hrúza 😀

verulka
20. dec 2006

aj tu sa pochvalim- vysledky z tej prvej skusky- mam za dva a prac. pravo taky tak 😀 😀 😀 na januar mi ostali len 2 a mam pokoj 😎

nelika666
20. dec 2006

verulka gratulujem 😉

aktak
20. dec 2006

mam za sebou jendu skusku a vsetky zapocty, tak aspon sviatkly budu v klude, a v januarty zacne kolotoc, drzim vam vsetkym palce, nemame to lahke ale zvladneme to 😉

alysea
20. dec 2006

Verulka , gratulujem si super. Tilly tak to mas riádne skoro odovzdat. Neboj , zvladnes to , bude z toho super diplomka . Ti nasi konzultanti nas musia napominat , aby sme vylepsili co sa len da , aby nas na obhajobach nenapominali druhi. Oni to myslia s nami dobre . Aktak , tak nech ta tvoj drobcek malinky poslucha , dufam , ze je dobre babatko , ze si aj pospinka , aby si si aj oddychla a aj k uceniu sa dostala . Obdivujem ta s takym bobacikom , ze to zvladas.

tilly
20. dec 2006

verulka, to máš super, to zvládaš s prehľadom 😉

alysea, no neviem, lebo mne sa tá moja konzultantka moc nevenovala, tak sa bojím...

alysea
20. dec 2006

Juj tilly , tak to ma mrzi. Mne moj konzultant este aj zavola , ak si najde odo mna neprijate hovory. Ale co som sa pytala , nie ku kazdemu sa tak sprava. U mna to asi berie tak preto , lebo ja len acka nosim domkov a vie , ze robim co sa da . tak to asi berie v poho . Skoda , ze takych nie je viac , ze si aj ty nemala stastie na lepsiu konzultantku .

mimi
20. dec 2006

mamicky,fakt vas obdivujem ako to mozte zvladat,ved ja si nemam cas ani uvarit ☹ Kedy stihate studovat?Ja som chcela ist tento rok do skoly a teraz som stastna,ze som sa do toho nepustila.To mi musite dat recept ako to stihate 😉 Drzim vam palce!

verulka
21. dec 2006

mimi, v pohode tzo skus pristi rok- ja ani neviem, v podstate cele od zaciatku som bola vzdy v skole (najprv na gymply a potom VS) pre mna to bol dlho relax (nastupila som, ked mal najmensi 1rok) mala som sobotu celu pre seba...a nemusim varit 😎 ale nie, ono vsetko sa da, aj cas sa najde, ale je total super, ak mas doma podporu...drzim palce
a dakujem za gratulacie...pekne sviatky 😉