Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

grettka
17. sep 2009

ja urcite ano.. driemem tu nad zmluvami.... 😀

jalao
17. sep 2009

gretka, to mi hovor...a tu mam dnes malo roboty...toto predstieranie, ze pracujem, je veeeelmi unavne 😉 😉

grettka
17. sep 2009

ja mam doost papierovaciek nachystat na zajtra k podpisu, ale bola som tu sama, kolegyne na sluzobke, tak sa mi nechcelo.... 😀

sasiki
17. sep 2009

tak ja zajtra opäť študujem. Juchúúú 😕 😀

alika54
17. sep 2009

bibinka,,,,mno dala som sa nato,,,aj ked mam z toho znacne obavy,,,keby aspon niekdo zacinal so mnou 😅 ,,,a vyucovanie je na kolonke,,,vies kde je krcma pod hradistom? ak vies kde je krcma tak skola je z opacnej strany 😀 ,,,som zvedava na predmety,,,vsak po sobote budem mudrejsia 😉

ludka_r
17. sep 2009

Ahojte..
Tak ja už mám za sebou niekoľko prednášok, ešte zajtra ma čakajú tri a môžem sa vrhnúť na učenie... 😀 Len sa mi zdá, že tento druhý ročník je pre nás sito... ☹ Aj vyučujúci nám povedali, že druhý ročník je najťažší... 😖 Veď to už vidím, mám spraviť až 9 prác, tak nebudem vedieť čo skôr....
Fuuu, ale som stráááášne uťahaná, keď chodím domov až večer.. Zajtra máme len tri predmety, ale každý po štyri hodiny,tak som tam do večera... Som zvedavá, či aj tam nám navalia nejaké práce, no, určite... 😖
Tak mi držte prsty, aby som sa na tom site udržala... 😀

sasiki
17. sep 2009

ludka aj ja som vždy po škole veľmi unavená. Treba vydržať 😉 🙂

ness
17. sep 2009

caute, tak ja mam buduci stvrtok zapis a prve prednasky 17.10., normalne som rada, ze mam este mesiac volno 😀 ale zas si zasluzime, kedze sme statnicovali koncom augusta 😀
joj, ale uz nemam tolko elanu ako v prvaku a druhaku, uz ked si predstavim to behanie po knizniciach .. 😒
l

bibinka
17. sep 2009

alika- tááám? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to môžeš zo školy rovno ísť na pivčo 😀 😀 😀 😅 ale neboj, zvládneš to a ked si budeš hovoriť, že sa už viac nedá vydržať, ver mi, že SA DÁ 😉 😉 😉 😉 však tu ti kočky čo študujú tvoj smer rady pomôžu ak budú vedieť. Ja ti tiež helfnem, napr so seminárkami prác,alebo tak- ak budem vedieť.

alika54
17. sep 2009

bibik diiiiiiik moc 🙂 😉

janka46
17. sep 2009

Adetka nie bol to Tkac 😉 este zajtra si ho popocuvam 😉 😉 😉
Inka Zlin je pekny a blizko je uzasna ZOO,Lesna 😵 😵

Vamonika skoncila Verejne zdravotníctvo.

adetka
17. sep 2009

aj ja som unavena.. a to som mala dnes iba same kavickovanie, obed, hrozienko 😀 ... porada na katedre... kde sa aj nieco poriesilo... ale velmi vela nie 😀 ... ubudol mi jeden predmet... takze ucim iba dve hodiny tyzdenne... a mam si vraj zobrat jednu doktorandku prvacku na pomoc s AIS (uz vidim ako ma poslucha 😅 )... prace a prace... termin dizertacnej skusky nikde... konferencia predo dvermi (o mesiac 😅 )...

dddaddda
17. sep 2009

ahojte,
Musela som sa na novo zaregistrovat, lebo som zabudla heslo a pisem z manzelovko notebooku, prosim vas moze mi niekto pomoct: Som studentkou prveho rocnika VSEMVS v Novych Zamkoch , ale zijem v Madarsku a momentalne nemam moznost ist do Novych Zamkov a pozriet kde a kedy o kolkej zacinaju prve prednasky??Viem, ze 26.9, ale nic viac 😎 . Prosim, ak ma niekto presnejsie informacie napiste mi na mali d.takacs@seznam.cz. Diky moc

dddaddda
17. sep 2009

este som zabudla- studujem teda zacinam odbor Verejna sprava

grettka
17. sep 2009

a na webke nemaju informacie?

dddaddda
17. sep 2009

nenasla som nic konkretne na NOve Zamk a na rozvrhu s 🙄 a este len pracuje, som od Novych Zamkov vzdialena 270 km, takze potrebujem vediet kedy startovat auticko, dufam, ze prednasky budu zacinat okolo 9

dddaddda
18. sep 2009

nikto?? 😖

dahlia23
18. sep 2009

ahojte, ja začínam od pondelka, to zas bude veselo. 🙂

grettka
18. sep 2009

take it easy.. kliidek... ja mam skolu v BA, vyucovanie ma zacat buduci tyzden a stale nie su rozvrhy... pokial nie su ne webe, tak nikde ani na dverach skoly nebudu.. najdi si mail na studijne oddelenie a skus tam napsiat...iny radu nemam

dddaddda
18. sep 2009

gretka- aj ja to tak vidim- 😝

grettka
18. sep 2009

je to najjednoduchsie a hlavne najlacnejsie, nemusis telefonovat, staci napisat mail 🙂

jalao
18. sep 2009

ahojte baby, no ja nemam zatial velmi dobru skusenost s reakciami na mail na fakultu. Poslala som 3, kazdy inemu a ani jediny cloviecik sa neozval... 😠 Tak som potom telefonovala radsej.
Baby, mate niekto aj anglinu na VS? Je tam na vysokej, alebo normalnej urovni? 😒

grettka
18. sep 2009

jalao, lenze dddadda nie je na SVK, takze to telefonovanie by ju mohlo vyjst dost draho...ale nastartovalo by ma, keby mi neodpovedali.. na kazdy mail sa predsa ma odpovedat, naco tam potom je uvedeny? asi pre paradu... Inak mam silne nutkanie aj ja napisat na studijne, pretoze ako som zistila v AIS-e mi sprznili mailovu adresu.. ja nemozem za to, ze sme v skole dve, ktore mame podobne priezvisko ☹ ked nahadzujem v praci mail adresy, tak si to niekolkokrat overim.. vrrr.... zacinam byt coraz nervoznejsia... uff

anglinu by sme my nemali mat.. na akej je urovni je VS ang. neviem.. podla mna zalezi na skole.. ale kedze ty mas ekonomicky smer, tak by som predpokladala, ze bude na slusnej urovni... ale mozno si to iba naivne namyslam 😉

dddaddda
18. sep 2009

my by sme mali mat anglinu teraz, po anglicky som sa ucila naposledy na gympli pred 20 rokmi 🙄 .
V pondelok zatelefonujem ak sa mi nikto tu na konikovi neozve...

jalao
18. sep 2009

gretka, ja to tiez neznasam, ked mi na mail neodpovedaju... Ale keby to bolo daco nevyhnutne, tak ja napisem aj dekanovi, mne je to egal 🙄 Potom by sa hadam dakto zobudil....
Mne do mojej karty v AiS uviedli...slobodna... 😀 😀 😀 😀 takze mam teraz super image!!
Mal este dakto anglinu? 🙂

tatolu
18. sep 2009

Jalao, Tebe aspon slobodná. Ja mám vdova 😠

ness
18. sep 2009

tatolu, tak to je cierny humor

jalao, taku normalnu, na vyskach nemas jazyky na vysokej urovni, iba ak by si ten jazyk studovala 😉 dont worry

grettka
18. sep 2009

tatolu, celkom sila... ja tam v AISe pre istotu nemam nic, akurat to "sprznene" meno

jalao
18. sep 2009

ness, jasne, I am happy 🙂 🙂 a angliny sa bojim najmenej zo vsetkeho...
Tatolka, no kde si ty porad...aj po inych temas liiiitas... 🙂 🙂 Ja teda neviem, ci to mam na studijne kvoli tomu volat, ved to je hadam aj jedno, ze mi dali slobodna.. 😀 😀 Koho toto trapi vlastne??

ness
18. sep 2009

ja by som im max napisala mail, alebo im brnkla, podla mna je to nepodstatne, hlavne aby si tam mala predmety a znamky v poriadku