Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

josie3331
15. dec 2009

tak po siedmich dnoch v praci mam zajtra konecne volno..dokonca az tri dni...mala by som sa ucit fonetiku a mam presne rozdelene, ktory den sa kolko naucim...a hned uz narazam na prekazky, lebo zajtra mam naplanovany vylet do BA....ked ja proste nedokazem stravit cele dni bud pracou alebo ucenim... 😠

petrahy
15. dec 2009

to planovanie mi nikdy nevyjde to som uz skusala a neslo mi to bud sa do toho zazerem a viem alebo len tak v tom tapam

tatolu
15. dec 2009

Petrahy gratulujem. Si šikovná. 😉 Zvládla si to aj napriek tým problémom 😔

No ja som už z písomky doma. Netuším ako to bude pani opravovať. Podľa výsledkov z minulých rokov aj všetko odpísali aj zlé známky dala a ja som akosi ten ťahák moc nepoužila a všetko som svojimi slovami obkecala 😔 . Výsledok si máme striehnuť na AIS

petrahy
15. dec 2009

Mozno pretoze si obkecala oceni to viac ako opisane vsak ty si ina sikula 🙂

maruschka
15. dec 2009

petragy parádička, gratulujem.. 😵

maruschka
15. dec 2009

oprava: petrahy.. 😀 😀 😀 😀

petrahy
15. dec 2009

maruschka 😉 😉 😉 😉 😉

alika54
15. dec 2009

petrahy sikulka-gratulujem 😉

dadulaa
15. dec 2009

petrahy, aj ja gratulujem 😵 😉

petrahy
15. dec 2009

dakujem, dakujem 🙂 😉 😅

jalao
16. dec 2009

Petra, parada, ved to mas ako dvojku! skvele, vidis. A Tatolu, drzim palcek....system AIs asi zavarite najblizsie dni! 😀 😀 😀

petrahy
16. dec 2009

ano dvojku len nechapem ze na niektorych skolach to je alebo bolo inac myslim znamkovanie my mame A 1, B 1- ,
C 2, D 2-, E 3, a XF

jalao
16. dec 2009

aj my to mame takto nejak...

sasiki
16. dec 2009

petrahy, gratulujem 🙂
to známkovanie máme také isté, aspoň si to myslím 🙂

tatolu
16. dec 2009

To známkovanie na Tuzve je abecedný ako u väčšiny z vás.
Pri doplnkovom minime známkujú klasickými slovnými známkami: výborný, chválitebný, dobrý 😔

Pripájam sa k tým, čo budú skúšku opakovať 😔
Skoro všetci sme dostali FX ešte aj tí, čo vraveli, že odpísali všetko od A - po Z 😕 😠

sasiki
16. dec 2009

tatolu a z čoho? to je sila, že vás je veľa............čo už narobíme s niektorými skúšajúcimi 😒 😠

jalao
16. dec 2009

tato, ta to vazne?.... 😒 to si dakto ego upevnuje...

petrahy
16. dec 2009

tatolu 😒 nie vzdy ludia okolo nas nam robia zivot prijemnejsi. Vsak ona si pridáva prácu zbytočne
mm mal na skole aj 3-

tatolu
16. dec 2009

Sasiky - Finančné riadenie podniku.

No teda neviem úplne o včetkých, lebo sme boli aj s dennými. Nás diaľkárov bolo 10 a z toho spravili asi 3. Možno tí ostatní spravili. 😔
Neviem, čo si pani dokazuje, ale asi ju nahnevalo, že sme boli na predtermíne...

alika54
16. dec 2009

tatolu to ma mrzi no u nas to bolo rovnako,,,poviem ti ze som odpisala dve hlavne poucky z troch a nic,,,normalne som nechapala 😝

petrahy
16. dec 2009

u nas to bolo na predtermine tej skusky co som bolo vcera tym vtedy prvym odvazlivcom dala na to len 30 minut vcera ja som to robila hodinu 10 minut a odisla som ako prva ostatny neviem kolko este robili ale sama povedala ze dufa ze sa uz na tejto skuske s nikym nestretne siedmy si ju vcera opravovali a aj tak o stupen zhorsila znamku pretoze opakuju. Neviem to sa tak robí všade?

alika54
16. dec 2009

zatoze opakovali im zhorsila znamku??? to je neaka blbost ne? 😝

dadulaa
16. dec 2009

Tatolu, to teda nechápem, niektorí tí profáci sú fakt divní...dúfam, že sa s takými nestretnem.. 😝

tatolu
16. dec 2009

No Dadulaa, ale ona asi ani profka nie je, nemá uvedený žiaden titul 😠 . Ona nám ani neprednášala, iba bola na písomke a potom opravovala...

Ja som tiež nepočula, že by niekde znížili známu preto, lebo boli 2x 😕 Ale zas sa stalo, že keď načapal pri odpisovaní z ťaháku, tak nedal spraviť ani druhý termín, až dekanský 🤐

alika54
16. dec 2009

tatolu mi mame tiez jednu profku ktora ak nacape pri odpisovani je pruser jak hrom a znizuje znamku,,,jej skusku som vsak nastastie urobila,,,

dadulaa
16. dec 2009

no tak to je ešte "lepšie", keď nemá ani titul a dovolí si spraviť to, čo vám spravila.. 😖 ja som si myslela, že skúšku môže dať iba ten profesor, ktorý ten predmet aj odprednáša, ale vidím, že to tak vôbec nie je. 😒

tatolu
16. dec 2009

No Dadulka tu na škole bola viac takých skúšok, odprednášal profák, písomku zostavoval, bol pri nej a opravoval niekto iný. Ale doteraz mali aspon nejaký titul a to myslím vyšší od Bc. 😔 . Väčšinou však hodnotil prísnejšie ako profák, ktorý odprednášal (mali sme aj iné skúšky pri prednášajúcom).

No ale sviatky budú aj tak 😉

Nebojte a budú pekné i keď ten môj zas pôjde presne 24-eho na nočnú ako každý rok. No čo, ešte si tam neuvedomili, že je už ženatý 😉

petrahy
16. dec 2009

tatolu a co robi tvoj manzel? ja som bola tiez raz na Vianoce na nocnej uz som mala dve deti a raz som mala silvester noc ale to som bola len vydata sice tehotna ale to sme zistili na Vianoce takze nikdo este nic nevedel

dadulaa
16. dec 2009

Jasné, že sviatky budú, nenecháme si ich predsa pokaziť, nie? 😀 práve som dopiekla slané tyčinky a predtým šuhajdy, zajtra pokračujem..už sa mi dnes nechce 😉

petrahy
16. dec 2009

ja prave dopekam medovnicky 😉 a v noci sa musim ucit uz teraz sa mi nechce 😝