Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

aktak
8. feb 2007

ste zlate, dakujem za podporu 😉

bzuco
8. feb 2007

aktak, aj nabudúce, len nie často 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lasenka
8. feb 2007

ahoj bzuco 😉

bzuco
8. feb 2007

no ahoj, ťa tu vyčkávam už hodnú chvíľku 😉

lasenka
8. feb 2007

moja, aj ja teba 😀
nepisete na tej skole nejake eseje?

bzuco
8. feb 2007

zatiaľ nie
čo...dali vám za úlohu?

lasenka
8. feb 2007

dali nam z Realii USA porovnat v "niecom" USA a Slovensko... v hocicom, len nech to nebudu Vianoce, jedlo a take jednoduche maturitne temy... nemas nieco?

bzuco
8. feb 2007

obávam sa, že nie ☹

bzuco
8. feb 2007

hľadám, hľadám, ale nič

lasenka
8. feb 2007

nevadi... idem k manzelikovi, prave prisiel z lyzovacky, nevidela som ho 4 dni 😉 papa

bzuco
8. feb 2007

ok, idem aj ja , pa
zajtra si ťa tu pohľadám 😉

ivka07
9. feb 2007

ahojte babenky študentky!
pridávam sa k vám som v piatom ročníku na pedagogickej v trnave a momentalne sa trapim nad diplomovkou. štatnice mam tyzden pred terminom porodu takze sa tesim. Ak pojdem skor tak si ich prelozim na september.
Čitam ze aj vy tu statnicujete niektore. Ked ja neviem ako sa donutim ucit.
tak zatial papa.

verulka
9. feb 2007

ivka, drzim place. Bolo by super zbavit sa toho este pred porodom, ze? Ale vsak uvidis...Ak najdes recept ako sa donutit ucit, tak nam ho daj vediet 😀

tilly
9. feb 2007

aj ja chcem recept na učenie 😀

lasenka
9. feb 2007

aj jaaaaaaaaa 😎

bzuco
10. feb 2007

pridávam sa do klubu 😉

sasssa
10. feb 2007

aj ja prosim 🙄

ivka07
11. feb 2007

Ahojte babenky!
Zatila mam osvedčený recept že sa donutim ucit den pred skuskou ale na statnice to befunguje lebo to všetko by som nestihla za jeden den sa naucit.
Ach baby to blbe ucenie ani my nevravte ja som tiez z toho na nervy ale zatial to zvladam dobre ale som zvedava ako budem na tom ked bude tesne pred statnicami.

verulka
11. feb 2007

ivka, aj ja si uz 4 roky slubujem, ze sa budem ucit priebezen, ale bez stresu je moja vykonnost prudko nizka. Pred skuskou dokazem za par noci precitat a natlacit vcelku slusne kvantum...Statnice si neviem ani predstavit- cez den robota, poobede deti a potom v noci. 😕 to asi budem musiet zacat veeelmi skoro, aby som to nejako zmakla. Ja sa spolieham nato, ze nie som ani prva ani posledna. Nejaky system si vtom snad najdem 😅

bzuco
13. feb 2007

maminy 😲
čo? dnes sa neštuduje?

lasenka
13. feb 2007

ach, babulky, ja som prave v stadiu ucenia sa, ucim sa nenormalne kraviny zo socialnej psychologie a dnes som este len zacala 😒
tesim sa, ked to budem mat za sbeou 🙂

alysea
13. feb 2007

lasenka tak vela zdaru, socialna ani mna velmi nezaujala, ja mam radsej vyvinovku.Do kedy to musis vediet?

lasenka
13. feb 2007

aly
skusku mam az 24.2., ale vies - praca, rodina, nejake to volno 😉 je toho strasne vela, a je to tak strasne zlozito napisane, ze niecomu naozaj ani nerozumiem

lidka619
13. feb 2007

ahojte baby, čítam vás už dosť dlho, a konečne som sa odhodlala napísať aj ja. Zatiaľ neštudujem. Chcela by som aj začať, ale mám akýsi strach, či to vôbec budem stíhať, či si vôbec dokážem dačo zapamätať, /pretože v kolotoči dennodenných povinností zabudnem aj čo som chcela kúpiť v obchode/ 😀 a pod. Mala niektorá z Vás takéto predštudentské príznaky? 😅

lasenka
13. feb 2007

lidka
je pravda, ze ja som taketo priznaky nemala, lebo ja chodim zo skoly do skoly, koncim jednu zacinam druhu 🙂 ale ked sa mam ucit, straaaasne sa mi nechce a niekedy mam problem aj s tou pamätou, ale ver mi, ze studium s detmi nie je az taka hroza 😉 vsetko sa v pohode da 😉

lidka619
13. feb 2007

lasenka, ty si teda dobrá - ja som von zo školy presne 10 rokov a preto mám možno aj strach, či sa mi to do tej mojej už zlenivenej hlavy dáko natlčie 😀

lasenka
13. feb 2007

lidka
ano, tie priznaky mas asi preto... ale ked sa do toho dostanes, pojde to ako po masle 😉 tak sup sup kupit prihlasku a posielat 😉

lidka619
13. feb 2007

prihlášku mám už doma, len neviem, či ju poslať, či nechať tak

lasenka
13. feb 2007

posielaaaaaaaaaj
spolu s nami to zvladnes 😉 verulka studuje s troma detickami a nepamätam, zeby sa niekedy stazovala 😉

lidka619
13. feb 2007

a ty čo studuješ a ktorý rok