Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

emily3
9. dec 2007

je to katolicka univerzita v ruzomberku, teologicka fakulta v kosiciach a studuje sa to aj v bratislave v dubravke. zatial je to trojrocne, tento rok su prvy absoolventi a chcu z toho spravit magisterske.
je to celkom zaujimave, mame tam pohlad na rodinu so vsetkych oblasti
cirkevne dejny, uvody do sv.pisma a stareho zakona, socialna praca, psychologia, pedagogika, filozofia a tak...hlavne je to z cirkevneho pohladu a potom mozem bud ucit ziakov o rodine, pripravovat snubencov na manzelstvo, pomahat rodinam v roznych oblastiach (pravnicky, socilane, spec,pedagog a pod...)

sasssa
9. dec 2007

fijha tak to je zaujimave, my sme tiez boli na priprave na manzelstvo - skola zivota sa to volalo, bolo to uplne skvele🙂 a este raz skvele🙂

a ako sa ti studuje s dvoma drobulami a jednym na ceste? to je dost obdivuhodne, drzim palce 😉

emily3
9. dec 2007

uz mam prax 😀 , teraz v lete som koncila jednu vysku a hned som sa dala na dalsiu skolu. tu prvu som zacala ked som mala len jedno dieta a mala 1 apol roka a Marek sa narodil na zaciatku druheho semestra. bolo to veelmi zaujimave ale cela rodina pomahala. a teraz sa hlasi tretie...tak si v mramci materskej urobim dalsiu skolu, nie pre titul, proste ma to zaujima...a budem mat trosku zmenu ako sa stale tocit okolo temy babatka ( plienky a spinkanie a pod) tak uvidime...sice ti starsi uz maju dost toho mojho studia najhorsie je skuskove obdobie ale uz si zvykli a drzia mi palce. 😀 a ucia sa so mnou (beru mi zvyraznovacky a kreslia mi po papieroch " aj ja sa ucim" 😎

emily3
9. dec 2007

🙂 oprava : maly sa narodil na zaciatku druheho rocnika.

sasssa
9. dec 2007

je to super ze to neberies tak, ze studujem, pre titul... 😎 presne to hovorila, teda pisala aj Verulka, ze to je take udrziavanie mozgu vo svungu🙂 😅

emily3
9. dec 2007

materska ma svoje vyhody ale stretavat sa s mamickami s detmi rovnakeho veku a stale sa bavit o tom istom...tak je to niekedy psycho. treba trosku zmenu a urobit nieco aj pre seba...a vypadnut z denneho kolotaca. ked moze muz si ist sadnut s kamaratmi na pivo, tak preco ja nie? ked si muz moze dovolit plnit si svoje sny a venovat sa svojim konickom tak aj ja chcem sa vewnovat niecomu svojmu...tak uvidime ako to budem zvladat s troma malymi a s jednym velkym 😉 babatkom . ale ked verulka to zvlada z 3+1 tak to musi ist.
a deti su ina motivacia. 😀

sasssa
9. dec 2007

🙂 aj ja by som chcela taku motivaciu, jooj furt to meliem, ale ked tak chcem🙂 a tento vikend bola u nas najkrajsia princezna na zemeguli a ja som nebola doma 🙄 ☹ 😨 , ne magg?

fakt to obdivujem, ake ste sikovne a odhodlane aj studovat aj vsetko... 😀, dufam, ze coskoro aj ja napisem, ze patrim k vam, sice to hned nebude 2 + 1 alebo 3+1 😉 , ale pomalicky zacneme, dufam, ze to cita aj misko🙂 😕

verulka
10. dec 2007

Babulky, nasa spolubojovnicka Bzuco porodila 😵 😵 srdencne gratulujem a telame, nech je vsetko ok a maminka zvladne aj studium 😉

alysea
10. dec 2007

Jej, GRATULUJEM Bzucovi, to je krásne, prajem obom veľa zdravíčka, rýchle zotavenie a aby to všetko bez problémov zvládla. 🙂

sasssa
10. dec 2007

aj ja jej grfatulujeem 😉

nelinka
10. dec 2007

s gratulaciou sa pridavam aj ja- nech su zdravuckí

sassa to furt taky zhon cez zapoctovy tyzden? sak to sa nedalo pohnut na chodbe.... 😖

dnes som bola na pohvor ku dekanke ohladom individualneho planu---verdikt ZAMIETNUTE takze sa pridavam ku externistkam....

mozem taku otazocku na telo na externistky? pokial chcete odpovedat ovsem...kolko cvakate na rok?
mozete aj na IP chcem aspon troska orintacne
dikes

ramzesa
10. dec 2007

ahojte maminky,tak bzucovi blahozelam aj ja 🙂

nelinka a to preco zamietnute? ved ak si matkou dietata do neviem akeho veku,8 rokov alebo tak nejako,tak nan narok mas. Alebo to je vsade inak? 😒

nelinka
10. dec 2007

ramzesa tak na nasej fakulte nie.... dekanka hned ako ma ohlasili ze individualistka tak ma doslova hned odfrfla, na studijom mi referentka povedala ze do dvoch rokov veku dietata, a dekanka mi povedala ze novy vysokoskolsky zakon uz ustanovil ze individualne uz nebude sa udelovat.hej a dekanka mi povedala ze ked citujem" ... ak na to nemate z casoveho dovodu starostlivosti o dieta tak prestupte na externe...a ak na to nemate financne teda externe tak potom iba jedine vam vychadza z toho- odstupit od studia..." - dobry pristup od nej, ze? a to a by clovek vysoko vzdelany, inteligentny a podotýkam...pravnicka!!!

sasssa
10. dec 2007

Nelinka, neviem ja tam idem az zajtra, mam prvu skusku 😠

A s tym individualnym ma to mrzi, pocula osm uz na zaciatku roka, ze "novy vysokoskolsky zakon ze nepocita s institutom individualneho studia":(( 😖

Tiez ma prekvapila reakcia nasej dekanky, som teda netusila, ze je taka chapava...

Nevzdavaj sa, kde je vola tam je cesta a urcite sa najde sposob, ako sa to da, ked Ti budem moct nejako pomoct tak rada, kludne potom aj vo vyssom rocniku, ked nahodou budem mat naskok🙂

Su tam aj skveli ludia, ale je mi fakt smutno z toho ☹

marija
10. dec 2007

Ahoj maminky studentky, konecne som sem zavitala ;) ako sa mate? a ako zvladate byt maminami a maminamicakatelkami a popritom studovat? ja zatial pomalinky, ale ked clovek musi, tak jednoducho musi ;)

maruschka
10. dec 2007

Bzuco gratulujemeeeeeeeeeeeeee a držíme všetky palčeky 🙂 .Bábätku želáme všetko najkrajšie 😵 a najfantastickejšie 😵 do života 🙂 🙂 a rodičom veľa radosti z ratolesti.... 😵 😵

nelinka
10. dec 2007

sassa
dakujem...urcite ta kontaktujem
tak bru nocku
drzim palce na skusku

janka46
10. dec 2007

Jeeej aka krasna sparvicka,Bzucooo vela zdravicka,mliecka a prespatych noci 😵 😵 😵
DRzte sa!

janka46
10. dec 2007

Maruschka to by nastavalo kazdeho,ale hlavne,ze to mas ,tak sa vyliecte vsetci choruckíííí

verulka
11. dec 2007

nelinka, ja som neplatila ani korunu 😉 u nas to tak nefici 😉 a to uz studujem 5.rok a od zaciatku externe 😀

nelinka
11. dec 2007

verulka, to by sm zadarmo chcela aj ja ale bohuzial.... vravi sa ze lahsie sa studuje v blave ale prešov a blava je riadny kus cesty a s dietatom ... ani tolko neprichadza blava do uvahy...

andrea.m
11. dec 2007

takže od piatku som späť medzi vami.momentálne ešte stále vybavujem nejake papiere ohľadom navratu do školy po prerušení a začínam byť z toho na nervy.

a ešte nemám dve skúšky zo zimného semestra ☹

nelinka
12. dec 2007

tak babennky moja prva skuska bola doslova za 4 povedane vety a vysledok je A

sassa - tak ako si vravela-podkarpatska rus bola skuska este lahsia ako odpoved na zakladnej skole...
keby boli taketo skusky kazda jedna-to by sa studovalo, co? 😲

verulka
12. dec 2007

andrea, no tak vitaj spat 😀 ja som prave dorobila svoje hodnotenie produktu, tak spon nieco mam z krku 😝 a uz len nadrtit vsetko potrebne a ...ale nech uz je 20.12. a to uz je po vsetkom...No aby som nemala nahodu nejako vela casu, tak mi dali este skolkarsku askolacku besiedku na zac. bud tyzdna 🙄 cize letim na skusku, z skusky na besiedku a dom, na dalsi den to iste...no ak toto ustojim, tak potom sa nebojim ani na statky 😀
nel, gralujuem ku skuke...nemozu byt vsetky tazke- na to sa spolieham 😝

vanessa2007
12. dec 2007

Ahojte mamičky
Chcela by som sa k vam pridat ak smiem.Mam dcerku Vanessu, ktora sa mi narodila 28.07.2007 tesne po bakalarskych statniciach.Teraz studujem dalej a som v 1.mgr ročníku socialnej praca externej forme.Už mam 4.skusky uspesne za sebou a este ma cakaju 3.skusky.Teraz v sobotu mam dalsiu.Takze sa momentalne ucim,niekedy je to ide niekedy su s toho nervy. 😠 😠

sasssa
12. dec 2007

ahojte
nelinka🙂 gratulujem🙂, nech aj ostatne tak dopadnu
u nas osem ludi vyhodil🙂 ale to sa mu asi len nepacili 😖

ahoj mamicka vanessa2007🙂 jasne ze smies, len ci ja smiem tu byt este, ked asi zo mna nic, nejako ma boli brucho
😠 😔

sasssa
12. dec 2007

ahoj aj andrea🙂 nezuufaj

alysea
14. dec 2007

Ahojte, ako tak čítam tak aj vám ešte nasekali skúšky prd sviatkami, ja mám ešte jednu teraz v utorok a potom mi zostanú 2 na Nový rok, ale už sa mi tak veľmi nechce a hlavne nič nestíham, neporiadok doma, ani nevyzerá, že dáke sviatky idú,držím Vám všetky palce na skúškach, papa

verulka
14. dec 2007

aly, ja si ich tam nesakam uplne dobrovolne 😉 teraz hektika a potom "volno" 😉

alysea
14. dec 2007

No verulka, tak jasne, že aj my máme termíny aj potom, ale tiež si urobím radšej hneď prvý termín, len je toho veľa, ale zvládneme 😉