Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

ramzesa
2. feb 2007

Ak to mate v poriadku, tak musia. Pobi sa o to 😉 . Drzim palce.

andrea.m
2. feb 2007

tak ešte donesiem jedno potvrdenie o praxi zapíšu mi zápočet a prerušujem.do dalšieho akademického roka si odnášam 3 skúšky ktoré so nestihla,ale aj tak sa teším na rok voľna.

ramzesa
2. feb 2007

andrea tak si ho uzi 😉

andrea.m
2. feb 2007

ramzesa šak užívam 😀

bzuco
2. feb 2007

ahojte študentky 🙂
tak ja mám ďalšiu skúšku za sebou, verím, že úspešne 😉
zatiaľ som urobila každú na 1.-krát, tak dúfam, že táto nebude výnimka. ale mám z nej dobrý pocit, to je hlavné

lasenka
2. feb 2007

bzuco
z coho si mala skusku? ja mam teraz volno, najblizsiu skusku mam az 8.3. - socialna psychologia, je to posledna skuska z pedagogickeho zakladu...
robis si aj ten zaklad pre 2. stupen a stredne skoly? my si to musime robit, takze mam tie skusky zbytocne navyse 😒

ramzesa
2. feb 2007

andrea len nezlenivej 🙂

emily3
2. feb 2007

Ahojte studentky.
mam za sebou dalsie statnice zo Sj. neverila som ze ju urobim, ale nastastie som si vytiahla super otazky. Moja rodinka uz boli zo mna zufali, cele dne som sedela nad knihami...deti, hladne, spinave 😉 ,
ale nie. boli vsetci zlati a spolocnymi silami sme to zvladli. tak teraz mi zostava diplomovka a statnice z matiky a som Mgr. 😀

lasenka
2. feb 2007

jeeeeeej emily
tak to je super 😉 drzime ti palce...

bzuco
3. feb 2007

lasenka ahoj
skúška bola z histórie USA a VB 😝 , nemám rada dejepis, ale zmákla som to
ešte mám 23.2. britskú literatúru a potom veget. a tú fonetiku mám za 2 🙂 🙂
nie, ten základ my nemáme, lebo nám zohľadnili, pokiaľ si to už študovala predtým a máš z toho aj štátnice, tak netreba.
ale neviem ako je to s tými, čo majú ing.

lasenka
3. feb 2007

bzuco
to naozaj? v Nitre urobili z 1. stupna pedagogicke uciliste, vobec nam ani neuznavali skusky, to znamenam robime vsetky skusky z pedagogiky a psychologie plus statnice... hmmm, keby som vedela, pojdem do Ruzomberka - a mala by som to aj blizsie 😒

bzuco
3. feb 2007

to fakt?
ale tá Nitra je nejaká divná, mám spolužiačky, ktoré tam študovali a povedali, že di Nitry nikdy viac 🙄 , že to tam je katastrofa

a odkiaľ si, ked by si to k nám do RK mala bližšie?

lasenka
3. feb 2007

jaaaaaj, ani sa nepytaj... byvam na vychode - Snina, hovori ti to nieco? 😨

bzuco
3. feb 2007

no márnosť, tak to máš co cestovať na druhý koniec republiky 😲
to fakt by si mala lepšie v RK

lasenka
3. feb 2007

no ved to 😉
uz ked sme pri tej anglictine... ucis Barborku nieco po anglicky? my uz vieme povedat takmer vsetky potraviny, ktore mame stale doma (chlieb, maslo...), oblecenie a zvieratka. A vieme aj jednu pesnicku 😉

bzuco
3. feb 2007

skúšala som, ale nechce ☹
ale do škôlky kde chodí sa učia ang. v predškolskom veku, tak od septembra ju nahlásim
ale talent na jazyky má, lebo frčí na rozprávkach - minimax, tak po česky kadečo šplechne a pomerne často
škoda že nám nejde cartoon network, by som jej aj to púšťala, nech sa zaúča

lasenka
3. feb 2007

no tak nam sa tiez vzdy nechce, ale niekedy ma prekvapi, ked nieco povie po anglicky 🙂
tak ten cartoon network by som chcela aj ja, Ked som bola v Anglicku, islo to 24 hodin denne a sama som sa pri tom programe vela naucila 😉

bzuco
3. feb 2007

barborka je strašný tvrdohlavec, vôbec nemá zmysel ju do niečoho nútiť, jednoducho sa zatne a koniec, dospíkovali sme 😀 😀

bzuco
3. feb 2007

napísala som, že v LS, ale myslím, že tento rok to nebude, asi neskôr
nemám totiž ešte rozvrh na LS, tak neviem

lasenka
3. feb 2007

my uz mame rozvrh na LS a tam ma caka skuska prave zo syntaxe, metodiky a detskej literatury - tiez s Pokrivcakovou

bzuco
3. feb 2007

potom prídem k tebe po rozumy 😀 😀 😀

lasenka
3. feb 2007

samozrejme 😉

bzuco
3. feb 2007

posielam smajlíka s pusinkou 😉

katika1
3. feb 2007

Lasenka.. A s kým budeš mať syntax? Ja som ho mala tento semester 🙂

lasenka
3. feb 2007

katika
studujem v Nitre a syntax budem mat s Pentekom 😉

bzuco
3. feb 2007

katika ahoj
aj ty študuješ AJ?

katika1
3. feb 2007

Jéééj, s Péntekom??? Aj ja som mala 😀 A bolo to super.. Hlavne skúška 😀 On je super chlap..
Bzučo aj ja študujem angl., ale tlmočníctvo..

bzuco
3. feb 2007

tak ak by som náhodou niečo potrebovala vedieť, môžem sa povtierať? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
😀 😀 😀

bzuco
3. feb 2007

lasenku som už trošku pootravovala 😉 😀

lasenka
3. feb 2007

katika
chces povedat ze EASY skuska? ako to myslis? ved syntax neviem poriadne v slovencine... z coho si sa ucila? vraj je na to nejaka kniha, ktoru ma on