Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sanika
2. júl 2011

Ahojte kočky,už som sem pred nejakým časom písala,no situácia sa zmenila na prijatá a to špeciálna pedagogika v BA a zháňam nejaké skriptá, učebnice ku štúdiu viete poradiť?Poprípade máte k predaju?
Ďakujem.

sanika
4. júl 2011

Ahojte kočky,
ako vidím zatiaľ žiadna odpoveď na moju predchádzajúcu otázku tak skúsim druhú.
Je tu niekto kto nastupuje alebo študuje na UK špeciálnu pedagogiku?A ste na materskej?
Ja som si na to trúfla no som zvedavá ako to zvládnem nakoľko nás má byť v Januári o jedného viac tak 2 deti a škola 😝
Dá sa na škole dohodnúť akísi individuálna štúdijný plán alebo sú voči nám mamám ústretoví?
Máte skúsenosti?
Sem s nimi.
ďakujem

dioliana1
4. júl 2011

@sanika ja nastupujem na špecipegečku do levoče, mám dve bio deti a dve z dd a pribudne v zime drobec z dd na urovni kojenca...neviem či su ustretový , tolko viem že v PO na špecipegečke ešte polena pod nohy kamoške s 4 mi deťmi hádzali a to študovala dištančne

sanika
4. júl 2011

No tak to držím palečky doliana ja nastupujem na špecku v BA tak veˇa šťastia nudiť sa určite nebudeš 😀

dioliana1
4. júl 2011

@sanika aj tebe veľa šťastia...no nuda to veru nebude.... 😀 😀 😀 😀

sanika
7. júl 2011

Ahojte kočky,dá sa na škole dohodnúť aj nejaký individuálny štúdijný plán?a ako často sa chodí do školy pri externej forme štúdia.
dikéééééééés

tatolu
7. júl 2011

@sanika Všetko závisí od školy 😉 My sme možnosť individ.študijného plánu nemali 😔 a pri externej forme štúdia je to tiež indivindi, to chodenie do školy.... Niekde ideš na 2 týždne v kuse, inde iba soboty a nedele, a my sme mali piatky a soboty, a kedysi dávno v jednej škole boli každý utorok 😔 . Toto musíš zistiť priamo na študijnom Tvojej školy 😉

maculkac
9. júl 2011

ahojte študentky, nemáte náhodou niektorá fotku z promócií na VŠ. sv. Alžbety v BA, potrebovala by som vidieť ako vypadá aula na nám. 1. mája tejto VŠ. Môžem veľmi poprosiť foto na cernica505@gmail.com??? Vďaka, Maťa

atrami
14. júl 2011

zápis mám úspešne za sebou 🙂

daduska
25. júl 2011

ahojte babenky, je tu niekto kto ide študovať externe soc. prácu do NR .... ??? alebo kto externe študuje??? Dakujem

jalao
25. júl 2011

@atrami akosi skoro, či nie? 😉 My až v septembri....ešte mám mesiac prázdniny.

atrami
26. júl 2011

@jalao , oni hovorili, že by nestihli vydať do 2.9. študentské preukazy a prístupové heslá. Na základe, ktorých potom budú prebiehať platby a podobne. Mne to je v podstate jedno, aspoň to mám za sebou. 😉

ankalv1
26. júl 2011

ahojte kočky prosím vás je tu niekto kto študuje externe na UKF v Nitre?ďakujem

jalao
28. júl 2011

@atrami ano, ved to nie je podstatne. akurat ze my musime na zapise uz predkladat sek -ustrizok o zaplateni skolneho...a to sa mi teda este platit nechce 😠

sofokleska
28. júl 2011

@jalao u nas je to tak isto☹

sanika
29. júl 2011

Ahojte ide niekto na špeciálnu pedagogiku v BA externé? 😀

eunnika
29. júl 2011

ahojte, neštudujete některá LVM externě Mgr. v BA?

atrami
30. júl 2011

@jalao
@sofokleska , koľko ste platili za študentský preukaz? U nás externí 8 €, denní 16 €.

sofokleska
30. júl 2011

@atrami mi zatial nic ale do zapisu mame vyplatit 350eur podla mojich info by tam malo byt vsetko zahrnute.

jalao
2. aug 2011

@atrami my 6 Euro to zapisne a tusim este jedno euro za prolongaciu ISIC karty, horsie to bude potom so skolnym, to je otrasne...ale uz to beriem tak, ze som sa na to dala, tak musim bojovat 😎
Baby, nestudujete niektora na UK fakultu manazmentu? 😕

atrami
2. aug 2011

@jalao , mne rok zaplatí otec, ale ak to vzdám, tak vraciam €€€€€.
Koľko máš školné?

sofokleska
3. aug 2011

@atrami u vas je kolko?

janika84
17. aug 2011

ahojte dievcata 🙂 surne potrebujem radu.do bakalarskej p. mam dat kazuistiku.temu mam vplyv hry na vyvin dietata.ze to mam spravit tak ze porovnam dve deti v predskolskom obdobii.jedno chodi do skolky a druhe nie.ze ako su na tom napr. s recov.ze to v skolke ked sa hraju ma byt na tom lepsie.............ale nemam ani sajnu ze ako to ma vyzerat.prosim neporadi mi niekto? 😉

petra89
18. aug 2011

@janika84 neviem kde a čo študuješ, ale nemali ste kazuistický seminár? Ja tiež budem dávať do Bc. práce kazuistiku, ale mali me v zimnom semestri druhého ročníka kazuistický seminár , kde sme sa naučili ako má kazuistika vyzerať, čo má obsahovať, ako sa má napísať a tak pod.
zvláštne, že máš dať do práce kazuistiku a ani poriadne nevieš čo to je..... pohľadám nejaký matroš a dačo by som ti poslala.....

janika84
18. aug 2011

@petra89 dakujem si moooc zlata.praveze sme nemali.ja som ju v Bc praci ani nemala mat,lenze mi zmenili veducu lebo moja so mnou nekomunikovala a dali mi teraz novu a ta to tam chce.to mi povedala vcera a ze buduci tyzden jej to mam poslat 😒 ja som uz mala mat statnice ale koli bakalarke idem v opravnom termine az teraz ☹

petra89
18. aug 2011

@janika84 fíha, tak to netuším ako chceš dať dokopy dve kazuistiky cudzích detí do týždňa dokopy,a le každopádne držím palce....zajtra večer sa na ten matroš pozriem, nie som teraz pri svojich veciach

sanika
21. aug 2011

ahoj janika,na akú školu chodíš?Ja nastupujem teraz v septembri na UK špeciálna pedagogika a vidím,na fotke,že máš dve ratolesti dá sa štúdium zvládať?A ešte ma zaujalo,píšeš o nejakej vedúcej máš konkrétne nejakú svoju konzultantku?Si na externom alebo sa dá dohodnúť ešte aj akísi individuálny štúdijný plán?
Ja mám 2 ročnú dcérku a 5 januára by malo prísť na svet druhé tak mám trošku obavy ako mi vídu v ústrety.
Kľudne si prečítam rady od vás všetkých.
ďakujem 😀
papa

denne73
23. aug 2011

baby pomooc diplomku mi treba písať a neviem sa pohnuť:(((. Kto je tu šikulienka na pisanie diplomiek??????? ja potrebujem nakopnuť. Môj školitel stoji za prd nič mi nepovedal na všetko mám prisť sama:(

dioliana1
23. aug 2011

@denne73 na bazoši som videla jednej inzerát že píše diplomky http://sluzby.bazos.sk/inzerat/9207434/Pisanie-...

denne73
23. aug 2011

@dioliana1 diky ja potrebujem len nakopnuť správnym smerom 🙂 ale si moooooc zlata a ďakovala🙂