Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

elenita
18. máj 2009

Ahojte maminky, zajtra mam posledny a najtazsi den statnic, drzte mi prosim palceky. Potom sem uz dufam budem chodievat castejsie 😅 Len teraz zufalo nestiham, kopu otazok neviem, snad budem mat stastie......

maruschka
18. máj 2009

elenita, neboj sa, šťastie nechodí len po horách..občas si sadne aj na nás-študentov..Určite na teba budeme myslieť a držať ti palce.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Zvládneš to tak výborne, ako všetky skúšky pred touto poslednou 😵 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

elenita
18. máj 2009

jeej, ahoj maruschka, Ty si este tu? Dakujem, dakujem 😵 Planovala som sa celu noc ucit, ale nejako som tu zasadla na Mk 😅

maruschka
18. máj 2009

elenita, takéto isté plány mám aj ja vždy pred skúškami..A vidíš, sedím tu aj teraz a mala by som písať Psychiatriu 😀 😀 😀 😀 Ale kdežéééééééééééééééééé, ani náhodou...Ja nikdy netuším, akým zázračným spôsobom nahodí moja pravá ruka ikonku internetu a vidíš ho papľuhu, že Modrý Koník.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A pritom mozog rozmýšľa nad seminárkou zo psychiatrie 😕 😕 😕 😕 😕 😕 No ale keď som už tu, tak nenapíšem aspoň pár viet????!!!! 😅 😅 😅 😅 😎 😎 😀 😀

Ale asi si fakt pôjdem ľahnúť, lebo mi už mäkne mozog..Inak sa mi stala včera večer /-teda pred pár hodinami /taká fajnová vec...Išla som vyhodiť sklo do kontajnera a hovorím si, no nejdem sa previezť na bicykli, keď je tak teplo a krásne?!..Išla som o ulicu ďalej k našim, že čo robia..Chvíľu si klebetíme, idem domov a čo-zastavia ma policajti, úškrn: Že- zapnite si svetielka, používajte svetielka... 😨 😅 😅 😅 A ja svetlo pokazené, na bicykli len prilba našej malej, tak som sa tvárila nesmierne vyjavene, ale sa smiali a pustili ma... 😎 😎 😎 😎 😎 Takže to bol taký malý trapas z mamičkinej truhličky trápností.. 😀 Ale už fakt odchádzam, lebo tu píšem také haluziny, že to nemá ani hlavu, ani pätu...čaute...

bibinka
19. máj 2009

elenita- tak už ti smiem zagratulovať za úspešný finiš????? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maruschka- ja som na tom podobne, vždy keď zapnem net, tak si zo svojej záložky úplne automaticky navolím koňa 😀 😀 😀 😀 a potom si vravím, že len popopzerám kde kto je a bác aj tri hodiny klikám 😅 😅 😅 samozrejme prerušovane, inak sa pri mojich čertíkoch ani nedá 😀
inak, musel byť pohľad na vyjavenú maruschku, ale zahrala si to dobre 😀 😀 😀

tatolu
19. máj 2009

Olis, Elenitka môžem ratulovať? Veľmi sa chcem s vammi tešiť 😉

Maruschka, si dobrá herečka 😉

olise69
19. máj 2009

tak- konečne to mám za sebou! Idem sa zblázniť radosťou- pošťastilo sa za A, ale tie nervy by som si už nechcela zopakovať. Celý čas som sa pýtala sama seba, či toto mi treba? Či sa naozaj za ten čas nebolo lepšie venovať vnúčatám . Dievčatá, ďakujem, že ste mi držali palce, vrátim Vám to!!!!!!!!!
Teraz už len tá sprcha, spánok a ešte streliť šampanské. ( to by mi MM neodpustil- po telef. gratulácii sa ma len opýtal- " takže sa už doma budeme aj rozprávať?") Fakt, už sa so mnou nerozprával ani náš pes, asi som bola poriadne neznesiteľná. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maruschka
19. máj 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 oliese gratulujeeeeeeeeeeeeeeem, si jednotka...A máš to za sebou!!!!!!!!!!!Huráááááá na to šampanské 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A hlavne oddych, relax a rodina 😵 😵 😵

bibinka
19. máj 2009

olise- gratulujéééééééém. Viem presne ako sa cítiš. Si trieda. Tie pocity, ktoré si opísala má každý, kto štátnicuje, fakt do bodky. Aj s tým , že sa s tebou doma nerozprávali ani dvere 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja keď som došla domov ,mužíček si tak odfúkol, že:"konečne" 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Tak si vychutnávaj ten blažený pocit. teraz sa minimálne týždeň budeš vznášať v oblakoch a lietať s čistou hlavou, myšlienky budú krásne, čisté, bez podvedomej zlosti a strachu zo skúšok a podobných vecí 😉
Budeš mať k o n e č n e na všetko čas. Tak si užívaj. 😉

elenita
20. máj 2009

Ahojte maminky, vcera som odpadla ako hnila hruska, uz som sem nemala sil napisat 🙂 Dakujem vsetkym, ze ste na mna mysleli, pomohloooooo 😀 😀 😀
Som MGR, so samymi A-ckami!!! Zo vsetkych ciastkovych predmetov aj celkovo 🙂

janka46
20. máj 2009

Tééééeda baby 😕 😕 😵 velka gratulacia aj odo mna OLise,normalne mi aj slzicky vybehli,tak sa tesim aj za teba a samozrejme aj Elenitke k tym A-ckam blahozelam!!!!!!
Ste fakt dobre!!!!!!! 😉 😉

Maruschka,.ja som si dala zaväzok ze vcera a dnes musim aspon jednu z tych dvoch prac na psychiatriu "zbuchat" a mam tu akurat tak total chaos na PC stoliku,vsade same papiere ale s pracou som este ani nezacala 😖 😝 😝
Len jedno pozitivu,mam uz prax,teda este mikro upravy a zajtra to vytlacim v robotke.... 😉

maruschka
20. máj 2009

Mgr. Elenita tak ti zo srdca g 😵 r 😵 a 😵 t 😵 u 😵 l 😵 u 😵 j 😵 e 😵 m 😵 e 😵 že samé Ačka-bifľoška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elenita
20. máj 2009

Dakujem za gratulacie 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Maruschka ale nie 😀 😀 😀

tatolu
20. máj 2009

Dievky aj ja vám gratulujeeeeem

Mne sa tiež dnes podarila skúška. Dúfala som v kútiku duše, že by to mohlo byť aspon E a ono čuduj sa svete, mám B 😉 . Ufff. Teraz už iba dve skúšky a 16. koncové na Bc. 🤐

maruschka
20. máj 2009

tatolu vidíš, som ti hovorila, že to určite perfektne zvládneš!!!gratulujem.. 😵 😵 😵 A tie dve skúšky zvládneš tiež-uvidíš.. 😉 😉 😉 😉 😉

tatolu
20. máj 2009

No to dúfam aj ja, lebo pre tie školu (ročník) neopakujú...
😉
Ďakujem všetkým 😵

bibinka
20. máj 2009

elenita- no teda, pánečku, si klasa!!!!!! Gratulujem. A teraz si užívaj jednak titulu a jednak detičiek 😉 😉 😉 😉

tatolu- ja už ani neriešim, že ty niečo nespravíš 😀 😀 😀 😀 proste spravíš všetky skúšky. a do toho 16 to už dáko vydržíš, no nie, veď si nejaká kočica 😀 😀 😀 😉

tatolu
22. máj 2009

Takže všetky alebo oslavujete, alebo sa taaaaaak moc učíte 😉

janka46
22. máj 2009

Tatolu neučime,ale ja by som mala písat a vidíš konikujem tu,ale dnes to musím aj ked v nocnych hodinach dopisať 😖
Ono sa taaak zle k tomu sada,ked sa vsade griluje a vikenduje 😕

maruschka
22. máj 2009

neučíme...idem piecť tortu 😎 😎 a tak sa mi nechce..Naša mladšia dcéra sa rozhodla, že sa narodí na meniny tej staršej, tak to máme meniny aj narodeniny v jeden deň... 2v1-huráááá... 😀 😀

adetka
23. máj 2009

elenita... blahozelaaaaam... a aj trosku zavidiiim... ja som (su tomu takmer tri roky) obhajila diplomku na C a statnice na B... 😅

tatolu... aj tebe gratulujem ku skuske...

ja sa neucim... akurat cele dni pracujem na katedre (statnice, papierovacky s bakalarkami, nahadzovanie znamok do sustemu,...)... potom sa par hodin denne venujem malej... a vecer nie som schopna ani zapnut pocitac...

tatolu
23. máj 2009

Ahojte,
už sa pripravujem na ďalšiu skúšku. Uvidíme, možno sa podarí 😉

bibinka
23. máj 2009

tatolu- si píš, že sa podarí 🙂

janka46
24. máj 2009

Maruschka tak obom dievkam vsetučko NAJ....a hlavne poslušných rodičov 😀 😀 😵

maruschka
24. máj 2009

janka, ďakujeme 😵 😵 😵 😵

brelly
24. máj 2009

Ahojte,
trosku som si citala Vasu diskusiu, co vsetko mamicky studuju. Teda chcem Vam povedat, ze Vas obdivujem, ze to takto stihate vsetko popri rodine. Tiez studujem, socialnu pracu 1. rocnik a mam co robit a to som slobodna... keby som mala deculo, tak velmi by som rozmyslala, ci sa na to dam, lebo momentalne mi to ucenie zabera strasne vela casu. Ale tak drzim Vam palce, nech sa Vam dari.... sikovne ste holky 🙂

ramzesa
24. máj 2009

maruschka, nasa mladsia sa rozhodla narodit na meniny braceka a ocka 😅 . Takze to mame tri v jednom. Esteze nie je chlapcek a nevola sa Palko 😀 😀 😀 .

Juj idem studovat 😅 . Drzte sa baby 😉 .

tatolu
24. máj 2009

Brelly pridaj sa k nám 😉 . Je to celkom zábava 😀 okrem skúškového 🙄

aktak
24. máj 2009

ahojte, zajtra mam poslednu skusku, a potom uz len obhajoba, uz sa mi to chyli ku koncu tak sa strasne tesim 😀
drzim palce vsetkym, nestiham vas moc citat ale ste super 😉

brelly
24. máj 2009

Tatolu-no ja prave finisujem, este jedna skuska a finito na tento rok 🙂 Ale to sa musim este trosku pomordovat, lebo ta statistika mi velmi nejde... 😝