Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

andrea.m
17. máj 2008

anmary tak to si bud istá že niečo povieš.vytiahneš otázku,sadneš a budeš písať. veľa dievčat tu na koníku vrátane mňa šlo na štátnice s tým že nič nevie a všetky sme spravili 😉 aj ty spravíš,neboj sa nič.budeme na teba myslieť a držať ti palce.

miskinadamko
17. máj 2008

ahojte, andrejka maly je skoro cely den hore lebo celu noc prespi, cez den len chvilocku, aleon je strasne dobrucky, takze zatialmi to dovoli, ale je pravda ze tento polrok som tomu uceniu nedala, somzvedava ako to vymyslim buducirok.chodi tu niekto aj na denne alebo vsetci externe?

andrea.m
17. máj 2008

neboj to si postupne budete ladiť,adamko režim dňa a ty režim učenia.ked si sa už na to dala tak to aj zvládneš. ale teda denne štúdium popri bábätku si neviem predstaviť.

verulka
17. máj 2008

anmary, neboj isto tam nieco je v tej hlave, ale vo stvrtok uz budes mat pocit, ze nevies absolutne nic...ani zaklady...ale potom sa rozjasni 😉 drzim palce.
Misha- no ja neviem, mne sa pacilo studovat s detmi 😅 ja som s dcerkou uz maturovala a potom som zacaala studovat ,ked mal najmladsi rok .Mne to prislo ako suepr v tom, ze som na materskej nutila moj rozum pracovat. Mam okolo seba skvele okolie a halvne manzela, ktory sa o deti krasne postaral, ked som bola v skole...sobota bo,a proste moj den a pre nich to bol den s tatinom 😉
Jasne, zeje lepsie dostudovat v klude a potom mat babatko...ale zase ak to mimcu fakt tuzite...rozhodnut sa musite vy. ALe ako vidis, tato tema je plna mamiciek, ktora su zivym dokazom toho, ze sa to da 😉
nelinka, drzim palc,enech uz to mas aj ty z krku...
Dcko, to je 2 vsak? a najhorsia znamka 😕 😕 uff, tak to si dobra 😀 neries a tes sa, ze to mas z krku 😉 gratulujem

ivankaalenka
17. máj 2008

Baby, mne sa mozno teraz o dva tyzdne podari dokoncit skolu!!! Uz len obhajit a 26.6. budu promocie (Mgr.) Amen
Sa mi to o rok predlzilo, ale neva, hlavne obhajit- drzim vsetkym studujucim mamickam prsteky!!!
Manzel sa uci na statnice (prave na obcianske pravo, nebudem oisat, co hovori, myslim tie nadavky pomedzi ucenie)
Verim, ze skonci uz tento rok, tiez uz pretahuje studium. Chudak, tily, veru, pravo je tazke ako svina.

lasenka
18. máj 2008

ahojte 😉
dnes je krasny den, je nedela, den oddychu, tak sup sup vonku s detickami a nemysliet na knihy a skripta... mne uz z toho zacina sibat, tak si dnes prevetram hlavicku vonku 😉
vsetkym drzim palce 😉

bettina
18. máj 2008

ahojte. no aj mne sa to blíži. ešte jeden týždeň a v pondelok je náš deň 😝
anmary aj ja mávam stavy, že to nebudem vedieť, a chytám depku, a zas niekedy, že to zvládneme všetci 😎
a teraz som práve v rozpakoch 😝 už, nech sme za tým, a dúfam si povieme, že to nič nebolo 😎

maruschka
18. máj 2008

baby,tak začínam držať palce všetkým kočkám,ktoré majú skúšky tento týždeň 😉 😉

anmary,čo sa bojíš-nejako bolo,nejako bude...a uvidíš,že to prebehne super rýchlo a s výborným výsledkom 🙂 🙂

bettina,ja som ešte len končím prvý ročník a stal sa zo mňa uzlík depresií-zo skúšok a učenia..pravidelne sa dostávam do stavu,kedy by som s tým najradšej praštila..a vždy sa nejako nakoniec pohnem dopredu 😅 😅 😀
Ešteže mávame skúšky a prednášky zo psychológie-pravidelne sa utvrdzujem v tom,že so mnou nie je asi niečo v poriadku 😀 😀 😀

verulka
18. máj 2008

marusch, takych je nas viac, s kt. nie je cosi v poriadku 😀 inak kocky, ja som si to nacasovala LTT, krpec je tnto tyzden ako vymeneny, uz nas aj brusko trapi...uff, som happy, ze to vydrzal do tych statnic a az teraz naplno rozbalil..
drzte sa

maruschka
19. máj 2008

verulka,tak to bol preňho tiež študijný stres a čas...veď si ten posledný ročník na škole vychodil spolu s tebou 😀 😀 😀 teraz už má totálny relax a tak sa prejavuje naplno 🙂 😉

janka46
19. máj 2008

baby,tak ja som sa zaradila aj k "pracujucim mamickam" dokelu Verulka ako si to stihala skolu,deti,skolu???????
ale asi ked sa chce, vsetko sa da 😝

drzim vsetkym studentkam palce!

verulka
19. máj 2008

jani, neobj, to sa podda..len si treba zvyknut. Ale sok to je paradny...

andulkaavetrelec
20. máj 2008

tak poslušně hlásím: dnes jsem složila poslední zkoušku studia, za jedna
v září jdu na státnice a obhajobu
tatík každý den poctivě chodil s Davidem po práci na dvě hodiny ven, o víkendech i dvakrát, abych se mohla učit, ta jednička je jeho

studovat při dítěti se dá, když vám manžel (a spol.) pomáhá, myslím, že je to dobré, že se člověk v těch hovínkách neztratí a že může klidněji navázat po mateřské na práci a není to takový šok, jinak se ale těším, až budu mít státnice za sebou a budu trochu lenivět a blbnout, aspon půl roku, pak zase hurá na studia: chci si udělat výchovného porodce a zdravotnický kurz, příp. studovat latinu

maruschka
20. máj 2008

andulkaavetrelec gratulujem 😉 😉 😉

andrea.m
20. máj 2008

andulkavetrelec gratulation 🙂

maruschka
21. máj 2008

aké tu zostalo ticho,ako keby už nikto okrem mňa nemal skúšky..Baby,čo už máte prázdniny???? 😀 😀 😀

janka46
21. máj 2008

Maruschka 😀

andrea.m
21. máj 2008

maruschka hej ale palce ti držím poctivo 😀

maruschka
21. máj 2008

no paráda...takže super 😀 😀 😀 asi ma z toho chytí tréma 😀 😎 ďakujem za tie palce andrea.m-ešte ma čaká patológia a pedagogika..takže pohoda lesná 😀 😕

anmary
22. máj 2008

Ahojte baby.
Že vraj je to hrozné. Včera vyleteli 10 z 80.
Prosím Vás, držte mi palce a modlite sa za mňa.
Ďakujem. 🙂

verulka
22. máj 2008

anmary, to neries, ti co vyleteli uz naplnili kvotu...vobec tieto informacie neries...vsak z kazdej skusky ludia vyleteli, kopa si vselico prenasali...takze klidek..
gratulujem a drzim palce vsetkym...uz coskoro tato tema na chvilku zaspi- vsak budu prazdniny 😵 😵

bettina
22. máj 2008

anmary držíme palce 😉

zuzidr
22. máj 2008

marusch aj ja mám ešte etiku 😠 a pedagogiku,ale s tej mám bobky 😠 😀

maruschka
22. máj 2008

zuzidr,ja mám strach z patológie-i keď hovoria,že to je v pohode,ak som si to aspoň pár krát prečítala a viem o čom to je-prednáška bola úúúúplne super.A tá pedagogika-materiály môžeme mať na skúške,tak dúfam,že k tej úvahe na danú otázku ma niečo napadne 🙂 😅 😕

bibinka
22. máj 2008

ja sa hlásim- ešte mám do konca semestra dve skúšky 😀 😀 😀 😀 😝 . práve jednu v pondelok- ekonomiku zdravotníctva, blé, moc sa mi to nechce ani čítať, také omáčky, vraj bude nejaký test, no to som zvedavá, aké zákerné odpovede budú ako možnosti a-b-c 😠

baby, vám závidím ,čo už máte po skúškach a tým viac, ktoré máte po štátniciach. Akurát včera som volala na fakultu, tak mi schválili tému diplomovky a asi aj moju konzultantku, lebo si ešte len obhajuje PHD. Som šťastná ako blšisko lebo som sa triasla, že či mi ju povolia, lebo by som bola nahratá, horko-ťažko som ju zohnala a keby mi to neprešlo, musela by som asi prerušiť a pokračovať až keď budem mať konzultantku PhDr. 😖

bettina
22. máj 2008

anmary - ohlás sa,sme zvedavé 😉

janka46
22. máj 2008

ZUzidr ,maruschka,bibka.....drzime palce,nebojte za chvilku budte mat po tom 😵 😵

maruschka
23. máj 2008

ďakujemééé janka 😵 😵 dúfam,že čoskoro.A to som si myslela,že do konca mája bude všetko za nami..A vidíš,pekne nám to roztiahli až na jún 😒 🙂

lyzenka
23. máj 2008

Koho este cakaju statnice okrem mna?.. :O) mame koncom juna...a zatial viem 7 otazok....zo 65 ... 😀 dufam, ze sa to rozbehne....to som planovala ze dve za den....a vzdy skoncim pri jednej....akurat vcera sa mi podarilo dve otazky.... 🤐

bettina
23. máj 2008

no, tak ja som jedna z adeptiek 😎