Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bibinka
2. jan 2009

marsi- jasné, však všetky sme tu akčné,hlavne pred skúškami.... 😀 😀 😀
majatob- jéminé, aj priateľ je šudent? 😀 tak to bude malý Tobi docentom už v škôlke 😀 😀

marsi77
2. jan 2009

bibinka a ja tu trapošim s mojou bakalárkou zatial čo majatob stíha 2 výšky fakt chvályhodné 😅

bibinka
2. jan 2009

marsi77- neplaš, ja mám písať diplomovku a nie a nie sa k tomu dokopať.našťastie mám už nejakú teóriu ale musím ju doplniť a rozšíriť. ale táááák sa mi neche, miesto toho tu sedím a koníkujem 😀 😀 😀

majatob
2. jan 2009

marsi, jedno je stredni 😀
bibi, jj, taky, je ted v prvaku 🙂
jo a taky musim do pondelka odevzdat ukoly a misto abych neco delala tak tady sedim a vymyslim blbosti na konovi...vemu si k tomu aspon nejakou knizku, kdyz uz nic... 😀
holky a co studujete? asi uz to tady nekde je, ale me se fakt nechce vsechno docitat 😀 😀

aktak
2. jan 2009

ja prave makam na preddiplovom projekte 😝 uz nech je to za mnou 😔 este 3 skusky, statnice a snad si vo februari trochu odychnem pred tou diplomovkou 😅

drzim palce vsetkym studentkam, vsetko sa nejak zvladne 😉

marsi77
2. jan 2009

majatob - snažím sa "dokopať" Bc. sociálna práca aspoň zatiaľ a potom sa uvidí čo dalej 😀

marsi77
2. jan 2009

baby prosím vás dajte recept ako zvládate školu a poniektoré ešte aj pri 2 detoch

bibinka
2. jan 2009

majatob- si napoly Slovenka? 😀 😀 a knižku si neber, načo keď tu sa načítaš až až 😀
ja študujem ošetrovateľstvo externe v Ružomberku, našťastie už končím mgr, hádam to aj skončím 😝

majatob
2. jan 2009

bibi, ne nejsu, jak si na to prisla??? 😲

bibinka
2. jan 2009

majatob- si písala slovenské výrazy, tak mi prišlo, že si aspoň napoly....
marsi77- recept: žiadny nie je 😀 😀 😀 , každá to tu plichtíme ako sa dá, všetky(aspoň si myslím) sa učíme na poslednú chvíľu, projekty, práce a seminárky píšeme z rýchlika-ale zase dobre 😀 , skúšky robíme a vždy sa velice tešíme na koniec semestra-hlavne toho letného 😀
moja skúsenosť: všetko sa dá,len sa treba "odosobniť" a nebrať školu tak tragicky,skúšky nerobiť nasilu na "A",ved v praxi sa nikto nebude pozerať do indexu-pokiaľ mu ho neukážeš- ako si porobila skúšky. dôležité je to "dokopať a dodriapať" do úspešného konca 😀 😎

bibinka
2. jan 2009

tak ja padám do hajan....................a zase som nenapísala ani čiarku 😅 😀 (do diplomky)

majatob
2. jan 2009

bibi, ja jsem psala neco slovensky??? tak o tom ani nevim 😀
dobrou, ja se budu jeste chvilku trapit a pujdu taky spaaat 😀 😀 😀

majatob
2. jan 2009

marsi, tak jak pise bibi, hlavne prolizt a nedelat si hlavu z toho jak 😀

natashkaa
3. jan 2009

Ahojte hej som ta ista osoba len som registrovana aj na www.mojasvadba.sk a netusila som, ze sa sem da prihlasovat s rovnakym nickom tak tu som si spravila Nataskaa niekedy sa mi podari prihlasit ako Nataska ako na mojejsvadbe.

maruschka: Je to neuveritelne ale asi fakt neexistuje riesenie aspon v mojom odbore nie neznasam statne skoly som napalena mala som od zaciatku studovat na sukromnej zacvakat si to a mohla by som takto o rok byt Mgr. do ....... 😠 😠 😠 sakra

natashkaa
3. jan 2009

hej hej ved ja chcem ist odznova externe uplne nieco ine nemozem to iste ved ten odbor sa vobec externe nestuduje o to prave ide!!! takze chcem zacat inde uplne odznova. Hej rozpravala som sa z vyucujucimi nic. Ono tym, ze som studovala odborr vytvarna vychova mali sme tam iekolko hodinove ateliery kresby sochy a tak a oni by asi nezniesli keby som to robila doma alebo co

maruschka
3. jan 2009

marsi, zvládame v pohode-síce s nervami na dranc, ale dá sa..najhorší je vždy prvý ročník..Druhák je ťažká pohoda-zatiaľ 😅 😅
práve čítam, že bibinka to vystihla úplne perfektne 😀 😀 😀

monikaaerik
3. jan 2009

Ahojte dievcata,
od Noveho roka som tu nebola,tak vam prajem vela,velmi vela sil do ucenia a samozrejme,zdravu a stastnu rodinku. 😵
Mne sa tak nechce, 15.1.mam skusku z matiky a z v integraloch mam riadny gulas, ale musis si na to sadnut,ale najprv konik, povedala som si. VEd to poznate, ked sa treba ucit, tak zrazu treba dat do prania,kvety poliat a pod. Moja EMka prave zaspala, tak sa idem do toho pustit.
Ak sa chystate aj vy, tak prajem vas sil, ako mam ja.Drzte sa.papa

majatob
3. jan 2009

moni, jj, to znam moc dobre...nez se jdu ucit, mam uklizeno, srovnany skrine podle barev, kytky pozalivany... 😀

maruschka
3. jan 2009

no ja keď sa idem učiť, tak to je zúfale, krásavice najust nechcú spať, o žehlení ani nesnívam, od únavy padám dole nosom a vždy najmenej tisíc krát oľutujem, že som na nejakú vysokú vôbec išla 😀 😀 😀 😀

tatolu
4. jan 2009

Maruschka moja reč...
Ale na druhej strane, keď som bola tehotná s dvojičkami a vybavila som si, aby som nemusela na prednášky skoro od začiatku tehotenstva, tak mi to zas straaaašne chýbalo.
Asi je to tým, že neviem, čo vlastne chcem 😀

adetka
4. jan 2009

ahojteeee... aj ja dodatocne prajem vsetko najlepsie do noveho roka... 😉

ja mam za sebou dopisanu pracu na Dejiny filozofie, pracu ktoru som prednasala na odbornom medzinarodnom seminari... este musim do konca semestra dopisat osem az desat stran zakladneho projektu k mojej dizertacnej praci, dat si uznat statnicu a pozapisovat dalsie kredity za vyucbu, pracu v univerzitnom systeme a za spoluorganizaciu toho seminaru... a na chvilku si vydychen.... 😅

drzim Vam vsetkym ku skuskam a pisaniu prac vela stastia...

adetka
4. jan 2009

a samozrejme, vitam nove studujuce mamicky a buduce mamicky... ja som interna doktorandka na FF UKF v Nitre... pred tym... pred narodenim dcerky som studovala externe zurnalistiku...

ja o dalsie dieta sa zacneme snazit az po obhajobe minimovky a diyertacnej skuske... o rok...snad... 😀

tatolu
4. jan 2009

Anetka, ja som si tiež myslela, že ďaľšie bude po skonční školy. (prvé bolo v prváku) A bác, bola som v druháku a čakala som ďaľšie - dvojičky.
Ani nevieš, ako sa desím tretiaku...

duskaf
4. jan 2009

Ahojte študentky.
Prajem Vám do nového roka, aby sa Vám ľahko učilo, aby boli Vaši milovaní zdraví a vy ste všetko zvládli, aby sme sa na konci letného semestra všetci tešili, že sme to zvládli bez ujmy.

tatolu
4. jan 2009

Duskaf aj Tebe všetko dobré a veľa chuti. No do čoho? No predsa do učenia...

bibinka
4. jan 2009

ahojte, musela som si prísť oddýchnuť na koníka 😀 😀 😀 😀
Menší je chorý, spinkal mi skoro tri hodinky a tak som si zatiaľ spravila korekcie v prvej kapitole z diplomky, už len to dať dohromady a mám to..... môžem ísť na druhú kapitolu 😀 😎 tá našťastie nepotrebuje veľké zásahy a tak sa tešííím. konečne som sa zase k tomu dokopala, ved som to tu hovorila už pred Vianocami 😀 ,ale šak to všetky poznáte,plán je jedno a realizácia druhé...............presne ako ste písali: periem, žehlím, vysávam, zalievam kvety,porpi bežnej starostlivosti o dvoch čertíkov 😅 .

tatolu
4. jan 2009

Bibinka, gratulujem, len tak ďalej.

Mala by som si Ťa brať za príklad. Mne sa tak straaaaaašne nechce.
Ja som síce doobedu niečo napísala k jednej práci, ktorú treba odovzdať do 20-teho, 😉 ale písala som ju iba preto, aby som sa neučila na skúšku, ktorú mám 9.1. Ak ju nespravím, hrozí mi dekanský a už je prenesená z druhého ročníka...

matast3
4. jan 2009

Ahojte dievčatá, prosím, študuje tu niekto diaľkovo právo? Chcela by som to skúsiť, a preto potrebujem informácie, či sa na to vôbec dať?
Ďakujem.
Maruschka, to je zvláštne meno, nie je to náhodou nemecké?

bibinka
4. jan 2009

majatob- no, k tej"tvojej slovenčine"- mňa to pomýlilo, že píšeš bez diakritiky 😅 ,a niektoré výrazy mi zneli po slovensky. no asi som zdeformovaná z môjho 10ročného pobytu v Ostrave 😅 😀 😀 😀

tatolu- ja ťa obdivujem, zvládať troje mini-pidi detičiek pri štúdiu...a že sa ti neche,veľmi dobre to poznám....ja po dlhom čase k niečomu sadnem a keď sa mi aj niečo podarí, potom "z toho žijem na vavrínoch" strááášne dlho...............kým sa nezobudím 😅 😀

binki
5. jan 2009

jste některá ochotná mi vyplnit dotazník, který je součástí mojí práce do školy?