Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lasenka
18. okt 2007

vazne? kedy si pre nu mozem prist? 😀
ako sa ti studuje pri dvoch detickach? v ktorom si rocniku?

andrea.m
18. okt 2007

v 3 píšem bakalárku.vlastne mám už len posledný letný semester a štátnice.to ostatné som stíhala pred pôrodom a potom som prerušila.no a ked mi švihne (k čomu je veľky predpoklad) tak budem pokračovať na magistru.som totiž nezamestnaná a bojím,bojím že ma nikde z 2 deťmi nevezmu.ináč dá sa.mám dobrého muža 😉

lasenka
18. okt 2007

tak to ma tesi 🙂 ja tiez v tomto skolskom roku koncim 🙂
tretie babätko po skonceni skoly neplanujete? 😵

andrea.m
18. okt 2007

už máme plánovené dve.tretie prenecháme pani náhode.

lasenka
18. okt 2007

🙂 Tamarka ma dnes 9 mesiacov? blahozelame 🙂
smas este nejake skusky pred sebou? mna cakaju este 4 skusky a potom statnice 😖

andrea.m
19. okt 2007

lasenka dakujem v tamarkinom mene.mám ešte 3 skúšky zo zimného semestra a celý letný semester- 10 zápočtov,5 skúšok,obhajoba bakalárky,jedna veľka práca čoby prakticka štátnica a ústna štátnica.vychutnávam si posledné voľnejšie dni.

andrea.m
19. okt 2007

lidka maruška nebojte zvládnete to.maruš ked vám dali potencionálne odpovede tak sú tam podľa mňa aj tie správne.a potom sazka športka.v škole som mala na tipovanie furt viac šťastia ako v tipose 😀

verulka
20. okt 2007

uffff, tak dnes to bola sila 😕 😝 nam totiz nekuria a vtejto kose, brrrr. Tak mam prve terminy- 6.11 a 1.12.a 18.12. este dufam zo 2 pribudnu, nech odlahcim tej januar 😝 inak trosku ma trapi hlava- nejako sa mi nehce mysliet (to je pre blondynku beztak tazke, ale teraz 😀 )
a ako sa dari bzucovi? Uz som ju tu dlho nevidela...
Andrea, no jar/leto tu bude huste, mozeme stresovat spolu, i ked ja si mylôsim, ze nebudem mat cas ani dychat, nieto stresovat 😀

bzuco
21. okt 2007

verulka ahoj, tu som 😉
ako sa darí?
zatiaľ celkom dobre, mali sme len jedinú prednášku a termíny dala na január, takže som rada, že to stihnem
stále verím, že tých decembrových predtermínov bude čo najmenej, aby som mohla chodiť na skúšky so spolužiakmi a nie sama 🤐 (viac hláv viac vie 😀 😀 😀 😀 😀 )

lasenka
21. okt 2007

ahojte
vcera som bola aj ja v skole, spravila som poslednu skusku z 2.rocnika 🙂 takze som uz tretiacka. No samozrejme uz mam aj ja dalsie terminy skusok, najblizsie to mam 30.11., takze este mam cas aj na oddych 🙂
kocky, nech sa vam dari, drzim vam palce, stale sa pridte pochvalit hoci aj so zapoctom 😅
nooooo, kde je nas Bzuco? 😕 😕

bzuco
21. okt 2007

lasenka, tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

lasenka
21. okt 2007

moja zlata, kde sa ty tulas? 😔

bzuco
21. okt 2007

lasenka, ja som tu každý deň, ale prispievam pomenej
akurát na icq som off, nakoľko teraz bývame u rodičov, lebo prerábame nový bytík 😵 😵 😵 😵

lasenka
21. okt 2007

vazne? takze uz prerabate? waw, Vianoce budu s malou fazulkou uz v novom bytiku, to je krasne 😵 ako skola?

bzuco
21. okt 2007

vianoce isto, ale chcela by som, aby sme to do 4 týždňov stihli, uvidíme, ako to pôjde
škola zatiaľ ok, mali sme len 1 prednášku ale chodím na prednášky a cvičenia s dennými študentami, kedže som už na MD mám viac voľna, tak to využívam
aj teraz v piatok som bola

lasenka
21. okt 2007

tak to je dobre, nie? aspon si vikendy doma s rodinou... mas vela skusok?
my sme v poslednom rocniku, ale v zimnom semestri nam dali 3 skusky a v letnom este jednu, co nas velmi nastvalo, lebo v druhom rocniku bolo dokopy len 7 skusok.

bzuco
21. okt 2007

chcela by som stihnúť všetky, ktoré nám vychádzajú - je ich 5 v ZS
ale všetko závisí od toho, aké bude dieťatko, či dovolí, aby som sa aj učila 😅 🙂

lasenka
21. okt 2007

neboj, vsetko zvladnes, ved prax uz mas 😉 a zamestnas aj Barborku 😅
moja, vy pisete diplomovku na konci studia? lebo sme o tom vcera debatovali, no nakoniec nam ju nedali pisat, kedze uz jednu vysku mame za sebou a diplomovka sa pise len raz v zivote

bzuco
21. okt 2007

my nie, no by som sa išla povadiť 😀 😀 😀 😀

janka46
22. okt 2007

lidky,tak ako si zohnala nejake tie knizne materialiky?
Ja mam uspesne odprednasane,cely minuly tyzden-tak bol to zaberak,ale dalo sa to obsediet,mam uz vsetky terminy na skusky 😀
november-december bude perny 😵

lidka619
22. okt 2007

janka - áno, knižky som zohnala aspon dáke, mám aj materiálny čo som zháňala, takže už sa len pustiť do učenia 😝
- ja termíny skúšok zatiaľ nemám žiadne, a to je asi najhoršie čo môže byť, pretože sa mi nechce ani veľmi pustiť do učenia, ale zato poctivo makám na seminárkach 😵
- my máme ešte aj 14.decembra prednášky - 8 hodín telesnej výchovy!!!!

verulka
23. okt 2007

lidka my mame rozvrh az do 22.12. 😝 i ked s tu sobotu tam asi nikto nepride 😀

alysea
23. okt 2007

Ahojte, nebola som tu sto rokov, teda vy ste šikovné, už máte termíny skúšok. Ja som bola ešte len teraz prvý víkend v škole a učíme sa do decembra, nabližšie nám dali školu cez dušičky, dobré nie? Mordujú ma s GISmi, netuším, čo to od nás chcú, všetci sme vyguľkaní.

janka46
24. okt 2007

Lidka,tak ja mam nastastie len jednu pracu odovzdat az v januari,ale si dobra,ze si sa uz do nich pustila,ja teraz este vegetim,ale mala by som sa nastartovat na bliziace sa skusky 😒

maruschka
27. okt 2007

ľudkovia,tak dneska sme to s manželom zvládli na A,A.Tak sociológiu máme za sebou,už máme termín na úvod do soc.práce na november,takže maká sa ďalej na plné obrátky 🙂 jáj,ale mi odpadol kameň zo srdca,človek asi musí ozaj prekonať prvú skúšku a potom to už pôjde.Síce budú aj omnoho ťažšie skúšky,ale sme sa trocha rozbehli 😎 😕

janka46
28. okt 2007

maruschka tak gratulujem!!!!Mna to caka 14.11 ale psychologia 😖 a potom to mam dost nahustene,dufam,ze nejak na to nabehnem!
Ako ste zvladli ucenie s muszickom?
Ozaj kto vam prednasal Sociologiu,my sme v BA mali taku mladucku profku a este nemam ani knihu zohnatu 😒

lidka619
29. okt 2007

maruschka - 😨 😨 😨 čože??? ty si voláka bifľa - to si sa ako dlho učila??? pane bože, a ja sa voláko neviem prinútiť, čakám asi, kým mi nabehnú termíny skúšok, lebo zatial žiadne nemáme, a potom si to asi pojdem rovno hodiť, keď nebudem vedieť čo skôr. Ale si fakt dobrá - a že aj s mužom. To študujete obaja to isté???

maruschka
29. okt 2007

janka,nám prednášal prof.Buzik.skvelý človek.Ale na psychológiu som počula tak trocha naštvané reči,tak čakám,čo sa bude diať u nás.ˇUvod do soc.práce-máme si naštudovať 2 knihy+20 strán poznámok a dala nám 5 okruhov,z ktorých budeme mať písomku.Ale aj tak majú všetci najväčší strach zo štatistiky.Že to je nejaký des.Na psychológiu nám už poslali cez net materiál,ktorý si máme priniesť so sebou.
Ježiško lidka,ja som sa vôbec nebiflila,ja som strašný chaosák 😀 a manžel mi povedal,že on sa so mnou odmieta učiť,lebo že mu pripadám ako tá Jangová z Kliniky Grace 😀 😀 😀 😀 Ak by ste potrebovali nejaké materiály-aspoň čosi-tak mám Úvod do soc.práce aj fólie,Psychológiu,A 200 stranový výcuc z Levicej-potrebné v letnom sem.Takže môžem poslať.Ak to niekomu pomôže.

lidka619
29. okt 2007

maruschka - tak to mi musíš vysvetliť, ako si sa to učila - aj ja to tak chceeeem 😉 , a poslala som ti IP

maruschka
29. okt 2007

lidka,učila som sa to v obrovskom strese nenormálneho chaotika.A to je môj hnací motor. 😀 😀 😀 možno kôli tejto zlej vlastnosti nedokončím školu lebo dostanem infarkt pred skúškou 😅 😅 😕