Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

verulka
2. jan 2008

baby, ale ved to uz davno vieme, ze vacsina ludi sa nedokaze dokopat ku kniham pocas sviatkov a nieto este ked su deti 😉 ten krasny cas treba vyuzit inak. Do 11.1. aj do 9.1. je este kooopa casu, takze v pohodke stihate 😉

nelinka
4. jan 2008

ahojte...najprv stastlivy Novy rok pajem....

babenky zhanam sasssu......

zoya1
4. jan 2008

čaute babuľky. Ja mám POSLEDNÚ skúšku 12.1. (ešte som to ani nevidela) a potom už hor sa dokopať toho magistra 😀 . Štátnice v máji, promócie v júli, dovolenka v auguste? 😀

verulka
5. jan 2008

zoya ja mam podobne plany, len na jeden porod 😀 ale uz sa tesim, ked to cele skonci. Ja mam v plane do febr napisat diplomovku (snad aj odovzdat) a potom len tlacit do hlavy 😝

tilly
6. jan 2008

baby, študujete niekto sociálnu prácu alebo pedagogiku?

verulka
7. jan 2008

babulky, tak to mam potvrdene- vsetky skusky spravene, dnes idem dat zapisat dalsiu...znamky mam zatial 1,1,2,3, a etse jednu neviem ,ale spravena je 😀 sa tesim ako mala 😀 😀

cinka2
7. jan 2008

ahoj tilli ja študujem predškolskú a elementárnu peginu....alebo vlastne možno už som doštudovala ...som v treťom a prenášala som Slovenskú gramatiku .....teória zvládnutá, ale podmienkou je diktát a ten je moja najslabšia stránka....nemôžem ho ani za..napísať. v pondelok posledný termín bojím,bojím

lyzenka
7. jan 2008

ahoj cinka,

aj ja studujem predskolsku a elementarnu... :O)))))) joj, drzim drzim palceky na tu slovinu jednu, a hlavne nech Ryzkova sa skludniii!:.. :O)

cinka2
7. jan 2008

Lyz máš IP 🙂

pipi1211
7. jan 2008

baby ste niektora na soc.praci v sladkovicove?

janka46
9. jan 2008

Tilli soc.pracu tu studujeme viacere.....

Pipi nie ja osobne ,ale kolegyna skoncila min.rok Soc.pracu v Sladkovicove.

Aj ja sa pripajam k Verulke,tiez mam uz vsetky skusky spravene a snad mi prejde aj rocnikova praca,strasne narychlo som ju zbuchala 🤐

verulka
9. jan 2008

jani, tak gratulujem 😉 ja sa zacinam trapit s diplomovkou...hlavne si musim premysliet jej prinos pre firmu 😀
pipi, tam by si chcela ist?

edusa
9. jan 2008

Ahojte baby spolužiačky, ja študujem soc. prácu UKF NRtento rok končím Mgr. konečne- mám malú 2 mes. a prváčika poviem vám je toho dosť no ale hádam to nejako zvládneme musíme , z dip. práce mám už teror. časť ašte zbuchnúť nejaký výskum teda prieskum mám tému o gerontoch ak by niektorá mala záujem možeme si vymeniť skúsenosti
TAK SA MAJTE IDEM KUPKAť MALINKú EMKU 🙂

lidka619
9. jan 2008

ahojte kočky - študentky

- ako tu tak čítam, všetky už máte po skúškach, len mne to pekne začína 😠 . Zajtra mám jednu, o týžden dalsiu, potom dalsiu a zavŕšim to až vo februári /ak samozrejme nebudú aj dáke opravné/ . Ale už ma chytá bruchabôl na zajtra. Aj vám sa to stávalo, že pred skúškami vám bolo zle? ☹

alysea
10. jan 2008

Ahojte, lidka nič si z toho nerob, ja mám ešte dve skúšky, zajtra jedna a budúci týžden dalšia a dúfam, že pokoj. Mne sa bruchabôl síce nezjavuje ale za to ma vždy ráno pred skúškou pekne prečistí 😅 chodím na záchod ako malá obežnica.

lyzenka
10. jan 2008

jejda lidka,

mne byva vzdy pred kazdou skuskou zle.....normalne chodim po byte ako nepricetna a rozmyslam len nad skolou....v tomto by somsa chcela zmenit!!!!

andrea.m
11. jan 2008

ahojte tak ja som mala skúšku včera,taká šokovka dozvedela som sa o nej 24 hodín pred skúškou.výsledky budú v utorok ale mám dobrý pocit tak snád hej.ešte mám jednú starú čo som nestihla pred prerušením a potom 28.1 začínam konečne posledný semester

bibinka
11. jan 2008

smiem sa pridať? ja som tiež študentka na MD,dorábam si mgr.-ošetrovateľstvo v RK diaľkovo.Po bc.som mala rok pauzu-na regeneráciu 😀 a teraz pokračujem. to aby som sa nenudila. Na začiatku ročníka sa mi hneď narodilo bábo a tak som do školy nechodila-chodili len moje spolužiačky 😀 😀 😀 a mne len posielali matroše na učenie. v pondelok mám poslednú skúšku zo semestra a ešte som to nevidela!!! 😅 absolútne nestíham-dvaja drobci dajú zabrať. a nechce sa miiiii 😝
obdivujem vás všetky ,ktoré zvládate aj náročnejšie štúdium ako ja(netvrdím,že ošetko je ľahké 😉 ) a niektoré čo robíte dve tri školy po sebe,tak to klobúk dolu. To ja čakám ,že ešte rok a do konca života som zahojená 😝 . no a možno potom keď budem po md v robote nejakú tú špecializáciu,no ale to je hudba budúcnosti. 😉

janka46
11. jan 2008

bibka,jasne pridaj sa k nam a ja sa priznam,ze Osetrovatelstvu som sa silou-mocou chcela vyhnut,tak som zvolila Soc.pracu 😀 ,ma stacilo robit si Dipl.sestru a tu specializaciu ti odporucam,je to celkom zaujimave a rychlo to ubehne 😉

tak ja zacinam letny semestar 3.3,som sa dnes dozvedela 😎

bibinka
11. jan 2008

janka46- ďakujem 😉 tak ty robíš externe soc.prácu ? V RK? ja práve zháňam info pre kamošku, chcela by to študovať,ale vôbec si neverí. z čoho boli prijímačky? a aké tam máš predmety?
hmm, teraz som si spomenula, že som zabudla,že mám ešte skúšku z psychológie 😲 na konci mesiaca. no to bude žúžo dobrodrúžo.

rabiva
13. jan 2008

ahojte, viem ze toto sem mozno nepatri, ale ak nahodou... chcem sa spytat ci nemate niekto knihu "Medzinárodné podnikanie" - Peter Baláž a kolektív, ak mate a uz nepotrebujete, surne kupim, za rozumnu cenu, prosim do IP, dakujem 😎

lulufon
15. jan 2008

bibinka, a co tam studujete za predmety?

janka46
15. jan 2008

bibinka chodim na SP do BA a predmety-zatial take vseobecne :Psychologia,Socialna Pedagogika,Biologia,Sociologia,Filozofia....

zuzidr
15. jan 2008

ahojte,dlho som tu nebola 😀
v sobotu som mala skúšku z filozofie 😒 ešte neviem výsledky,v piatok mám štatistiku a to bude asi FX,lebo je to hrôza...nikdy som matiku neznášala,a neviem ani dosadiť do sprostého vzorca 😠 😀

do 26.1 mám odovzdať ročníkovú prácu,ešte nemám ani čiarku 😀 😀 😀 😀

a potom mám ešte na bud.týžden biologiu a sociálnu pedagogiku-janka46 nevieš odporučiť nejakú knihu na to,lebo prednáška bola o ničom 😠 😉

takýto skvelý je môj študentský život 😀 😀

bibinka
15. jan 2008

lulufon - napr. právo a legislatíva,paliatívne ošetrovateľstvo,ošetrovateľstvo-všeobecne,toxikologia,vybrané kapitoly z náboženstva,psychológiu,pedagogické ošetrovateľstvo,štatistika ...
včera som mala akurát skúšku a dopadla som asi dobre,sadli mi otázky, fx to isto nebude. 😉 no a ešte 25.1. tá psychola a semester je uzavretý 😀

dada2007
15. jan 2008

ahojte mamičky-študentky...dlho som váhala, či vám napísať, ale viem, že vy všetky ma určite najviac pochopíte, ako mamičku a zároveň študentku. Som z TO a študujem v NR externe na UKF odbor Kultúrna a sociálna antropológia, som v druhom ročníku a na zápise som bola ešte s bruškom a teraz už mám 2 a pol mesačnú dcérku Lilianku. Vám poviem, učiť sa na skúšky s malým drobcom dá fakt zabrať.... Máte nejaké fintičky - kedy sa učíte a pod.? Môj manžel je super a vždy pred skúškou je čo najviac s Lili, ale aj tak rada, ako to zvládať lepšie nikdy nie je zlá....
ďakujem

lulufon
15. jan 2008

dada2007 zaujimavy odbor, co sa tam ucite za predmety?ale mas skveleho manzela, ze ti maly zabavi, to u mna nehrozi...
i ked nestudujem, ale chcela by som, moja dcerka uz ma 2roky, a sa nejak nudim...poradte nieco, kde nie je matika, bo ta mi velmi velmi nejde...
zuzidr, a ty co sa odbor studujes?
prajem vsetkym kočkám, vela stastia pri skuskach!

zuzidr
15. jan 2008

ja sociálnu prácu 😀

lulufon
15. jan 2008

nejak ta socialna praca je in 😀 😀 😀

dada2007
15. jan 2008

lulufon, odbor to je fakt zaujímavý, uvidíme ako to pôjde ďalej, ale matika ani fyzika ani nič podobné tu nie je. Ja som tiež na tie "iné" predmety.... A tento odbor má predmety typu filozofia a jej dejiny, kultúra a etika, náboženstvá vo svete a aj u nás, národnostné menšiny u nás, divadelné a ochotnícke divadlo, dejiny slovenskej a svetovej literatúry,manažment kultúry, logika, kultúrne inštitúcie atď. Je to veľmi zaujímavé a zatiaľ ma to baví.
Čo sa týka tej sociálnej práce, tak na tú sa mi nepodarilo pred 5 rokmi dostať.... 😀 a ešte stále je in