Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

mimi
25. jún 2009

bibinka, som si nevsimla, ved aj ty si uz skoncila,takze aj tebe GRATULUJEEEEEM!!!!! 🙂

matka9,ty si teraz tiez semester skoncila, alebo len zacinas? nie som akosi v obraze, prepac 😉 nechodim tu moc casto, ale teraz budem mat viacej casu na MK 🙂

janka46
25. jún 2009

Bibinka, no paráda,normálne kočka a že maminka dvoch deticiek....skor sestra 😉
Inak máš krásnych okatých synčekov 😉 😵 😵

Mata9 neboj,tými pochybnosťami sme si prešli snád všetky 😵

Mimi gratulujem!

mimi
25. jún 2009

janka, dakujem! veru, tymi pochybnostami sme presli vsetky, pamatam si este zaciatku ako ma maruschka povzbudila, aby sla do toho a ten cas tak rychlo ubehol, a uz len 4 roky 🙂

tatolu
25. jún 2009

Mne to stále nedochádza, že som to predsa-len dotiahla,,,
V deň štátnic som myslela, že radšej do školy ani nejdem 😔
No fakt super pocit 😉 😵

Dadi - DRŽ SA

maruschka
25. jún 2009

óóóóóó bibinka, aká kočenda 😵 😀 😀 Krásne fotky a aj tá pani s tými zelenými doskami 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉

maruschka
25. jún 2009

tatolu, to by chcelo dnes celý deň opakovať stále dokola-mám prázdniny, mám prázdniny.. 😀 😀 Ono ten adrenalín ešte stále pracuje, takže predpokladám, že až keď ti začnú potriasať pravicou a gratulovať k ukončeniu, tak ti to začne dochádzať, že si to perfektne zvládla 🙂 🙂 🙂 🙂

pikantnalea
25. jún 2009

ahojte všetkým vám gratulujem a obdivujema ako ste pri detoch a rodine všetko zvládli ja som sa
na sv.alžbetu prihlásila tento rok na psychologiu o týžden ma čakaju prijímačky nemáte niekto info.
ako to može prebieha ďakujem

tatolu
25. jún 2009

Pikantnalea, ja nemám informácie o tejto škole 😔
A čo Ti napísali oni o skúškach?
Keď som bola na iných, tak najprv nás skontrolovali, či sme tam všetci a rozdali testy z jedného predmetu, potom bola prestávka a testy z ďalšieho predmetu...
Ak sa vyžadovala aj ústna, tak testy spracovali a ohodnotili a až poobede bola ústna... Ale to už bolo tak dávno, asi 15 rokov dozadu 😀
Nemyslím, že by sa v tomto ale niečo podstatné zmenilo.
Hlavne sa nestresuj 😉

maruschka
25. jún 2009

pikantnalea, ak berú so skúškami, tak to bude z tých okruhov, ktoré ti poslali a ktoré sú v smernici, ktorá je vydaná k prijímačkám. Info nemám bližšie, lebo všetky sme na socke..Ale budem ti držať palce.. 😉 😉 🙂 Čo som bola na viacerých výškach na prijímačkách, tak to vždy prebehlo tak isto, prišli sme, predložili papiere,občianske, dostali sme testy, posadali sme si a písalo sa..Potom sme to odovzdali a čakali na výsledky, ktoré vyvesili alebo nás volali na pohovory a tam sa nás čo-to popýtali a povedali, že dovidenia a ďakujeme za účasť 😀 😀

dmonikad
25. jún 2009

Dievčatá, tak ja už týždeň čakám na výsledky z prijímačiek. Viem len počet bodov, ale vôbec neviem koľká som v poradí, koľko sa nás hlásilo, proste nič bližšie. A na študijnom povedali, že oficiálne pošlú výsledky domov do 30 dní. Tak ešte 23 dní čakať.....

totolu, GATULUJEM!!!
dadi, držím palce

pikantnalea, Veľa šťastia, tiež nemám žiadne info o tejto škole. Ja tiež kde som bola na príjímačkách, tak podobný priebeh ako popisuje maruschka. Teraz čerstvo v Nitre písomná cca 30 min a ústna 4 komisie, vybrala si si, kde chceš ísť, vytiahla otázku, niečo si povedala, slušne ti poďakovali a už len čakať výsledok.

bibinka
25. jún 2009

janka, maruschka- že kočka,ja odpadnem, a keď som si videla video ako si idem pre diplom, normálne som sa nepoznala a zistila som, že mi treba aspoň 10kg dole 😝 ......ale bez ohľadu nato, fakt je to taký pocit šťastia aj prázdnoty, že čo ja idem teraz robiť wau 😅 😅 😅

keď tu všetky študujete tak ma chytá nostalgia a prichytila som sa pri tom, že keby som ešte dačo poskúšala so štúdiom 😅 😅 😅 muž mi povedal že mi šibe 😀 😀 😀 😀 😀 že či mi nestačilo 5 rokov stresu 😅 😅 😅

všetky kočky čo v septembri len budete začínať vám prajem pevné nervy a niekedy železné zadky(aby ste pri učení nedostali otlaky),lebo fakt sa treba učiť 😒 , ale ten výsledok potom stojí zato 😉 😉

tatolu- ten pocit ti bude trvať cca 3 týždne ako mne,až potom príde chvíľa ked si uvedomíš, že naozaj to máš za sebou 😉 😉 a tvoja cestička za "mgr" bude už len taká prechádzka 😎

dmonikad
25. jún 2009

bibinka,
ja som tiež mala po bc. rok pauzu a už mi to začína chýbať. 😀 (tak sa hádam od septembra podarí) Keď tu baby píšu, hneď chce do toho človek znovu skočiť. Škoda, že som túto stránku neobjavila skôr. Takáto podpora pri štúdiu sa vždy zíde a dobre padne. 🙂

bibinka
25. jún 2009

dmonikad- aj ja som mala pauzu rok po bc, ale vŕtalo mi to hlavou, bolo to také "nedokončené", ale dala som sa nato a dnes už neľutujem. ale človek nikdy nevie kam ho kariéra zaveje a treba sa vzdelávať.

mne táto skupina dievčat veľmi pomohla a verím, že aj ja som niekomu pomohla,možno svojimi radami a pod. možno som aj inšpirovala,aby len pkračovali v štúdiu. sem som sa chodila ukľudňovať a odreagovávať a vždy som tu našla ľudí, ktorí mali úplne rovnaké pocity a to ma vždy nakoplo. 😉

tatolu
25. jún 2009

Dievočky, Ivka potrebuje momôcť s kontingenčnými tabuľkami.
Viete niektorá o čom tam kráčí, lebo ja nie 😒
Potrebuje pomôcť k sobotňajšej skúške...

Bibi, ale naozaj si bola kočka 😵
Máme podobné šaty, takže možno aj ja budem 😀

bibinka
25. jún 2009

tatolu- vôbec neviem čo sú to tie tabuľky, uf som mimo 😕 .a dík za šaty, také klasické

maruschka
25. jún 2009

http://office.microsoft.com/sk-sk/excel/HA01034...

IVKAAAAA- tu je presný návod, ako tieto tabuľky urobiť..Rôzne druhy a príklady na tieto tabuľky..Ja som kedysi v práci robila tabuľky predaja liekov a odber lekární a podobné koniny, občas nejaké pre manžela do práce, ale už som z toho vyšla. 😅 😅 😅 😅

maruschka
25. jún 2009

bibinka, ty čo chceš zhadzovať??????Akých 10 kg?????Ja asi zle vidím tie písmenká na monitore, alebo čo.. 😕 😕 😀 😀

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

maruschka
25. jún 2009

díky za info krista-ešte som o tom nepočula, ale je to paráda 😵 😵 😵

Kočky, tak píšte, píšte, píšte...ideme to odskúšať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
25. jún 2009

No myslím Marusch, že cez prázdniny moc toho neodskúšame 😉 😀

bibinka
25. jún 2009

maruschka- jasné, že chcem zhodiť, za tie skoro 4 roky som sa riadne nepozerala do zrkadla, šak načo,ked som bola bud tehotná alebo som kojila..... ale teraz by som sa mohla rozhýbať..hlavne keď neviem čo s voľným časom 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu- ja sa nechystám neprispievať do "našej" témy, aj keď som už mimo....no ale človek miení, pán boh mení 😀 😀 😀

ivulik007
25. jún 2009

Ahojte, prosím vás, neviete niekto, že či sa dá dostať VŠ diplom po vykonaní štátnic aj bez účasti na promóciách? Alebo je nutné sa zúčastniť? Nevydali by mi ho treba na štúdijnom oddelení?

bibinka
25. jún 2009

ivulik- je možné byť neprítomná na promóciách, ale pár dní dopredu to musia vedieť na fakulte resp. na študijnom oddelení. Oni ti potom zdelia termín, kedy si prídeš na fakultu pre diplom osobne,alebo pošleš splnomocnenca.
napíš nejaké ospravedlnenie alebo normálnu žiadosť. V študijnom poriadku to musí byť napísané.
Tak držím palce aby sio čoskoro držala ten diplom v rukách 😉

dmonikad
25. jún 2009

ivulík007,
ja som napísala na študijné, že sa nemôžem zúčastniť štátnic, a pani mi napísala, kedy si môžem prísť pre diplom. Keďže som bola na rizikovom, napísala som splnomocnenie, overili sme ho na mestskom úrade a bol ho prevziať muž.

dada1212
26. jún 2009

Prijímačky nedopadli dobre, neprijali ma. Pôvodne mali prijať 180, nakoniec ten počet zmenili na 100 a bola som 147, dokopy nás bolo skoro 400.
Sa veľmi ani nečudujem, lebo mnohí to tam skúšali aj minulý rok, prípadne dali prihlášku aj na denné aj externé a teda vedeli o čom bude test. A tiež boli aj prípravné kurzy, takže asi aj tam im dali nejaké tézy, ja som chodiť tam nemohla, lebo soboty som musela byť v práci.

ivulik007
26. jún 2009

bibinka, dmonikad - díky 😉

adetka
26. jún 2009

aj u nas prebiehaju prijimacky podobne... po zaevidovani a odovzdani poslednych vysvedceni (ti mladsi) pisu test s 30 otazkami a jeden clanok (uvahu, fejton, recenziu,...)... nasledne mi vyhodnocujeme testy... kedze sa vsak testy robia anonymne... vsetci musia na zaver absolvovat ustny pohovor... kde sa odpoveda na otazky dovodoc, preco sa pre studium rozhodli a znalosti z odboru, ktory ich zaujima... v minulych rokoch pisali zaujemci aj test z cudzieho jazyka...

ale len u dennych...

janka46
26. jún 2009

Caute studentky,ja len tak narýchlo,užite si prazdniny,my rano vyrazame na dovolenku,už teraz si obaľujem nervy na tú "nekonecnu "cestu a nasu malu Duracelku 😝 😀 😝 😵 😎 ozvem sa potom.....

bibinka
26. jún 2009

janka- tak šťastlivú cestu, aby ste si všetci krásne oddýchli a aby ste sa aj šťastlivo vrátili domkov 😉 😉 😉 😉

ada- nevešaj hlavu, to sa stáva, však je plno škôl, kde možno podať prihlášku aj v júli-auguste. a na ktorú školu a odbor si sa hlásila?

maruschka
26. jún 2009

dada, neboj sa...preto vždy hovorím, že treba to risknúť a podať na viacero vysokých škôl-alebo na také, kde ťa nabetón prijmu..Ako bibinka hovorí, zisti si, kde sú aj druhé kolá a rýchlo s tým niečo urob 😉 😉 😉

janka a kam idete na dovču?..ja som zasa mimo obraz 😕 😕 😕 My ideme zajtra do Bojníc a už teraz mi je z toho zle, lebo mladšia nám vždy všetko ovracala 😅 😅 😅 😅Chvala Bohu, že jej už môžeme dať tbl proti kynetóze.. Takže ani zatiaľ nesnívame o dovolenke niekde v Chorvátsku.. ☹ ☹ ☹ ☹ možno budúci rok, keď už bude väčšia 😎 😎 😎 😎 😎 Ale v každom prípade, užite si to a želám vám krásne počasie a Dianke kopec veselých zážitkov.. 😵 😵 😵 😵 😵