Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrahy
26. nov 2009

maruschka gratulujem prave som na jednej z prednasok pocuvala o romskej komunite

maruschka
26. nov 2009

petrahy díííky..Už mám výbornú náladu, tie stresy z rána opadli a teraz sa chystám vyložiť si nohy a konečne si pozriem večer film bez toho, aby si popri tom zaškrtávala dôležité veci v materiáloch alebo tlačila ďalšie..Ale zajtra začínam odznova.. 😉 😉

sasiki
26. nov 2009

aj ja tlačím do hlavy, tu som, keď mám prestávky 😀

janka46
26. nov 2009

Maruschka gratulujem 😉 ten pocit vecer po skuske poznam 😀
Baby Repcika mate na com? Mamina tiez zacinate uz december?

papty
26. nov 2009

Baby zasa som tomu moc nedala, som hrozna 😠 Zajtra mame mat nejaku skupinovu pracu a vraj to bude zapisovat ako skusku. ☹ Teraz mam aj take narocnejsie obdobie, maminku mam v nemocnici tak sa staram aj o ocinovu domacnost, o svoju a este varujem aj sestre deti lebo chodi 2x do tyzdna do prace. Vzdy si poviem, ze sa budem ucit ked maly vecer zaspi, ale bola som taka vycerpana, ze som zaspala s nim. Tak som si myslela ako tu skolu budem v pohode zvladat, ale nejako mi to nejde ☹ 😝
Prepacte, ze vas tu obtazujem s tymito mojimi negativnymi vecami, len som sa potrebovala vypisat
Ale ja sa vyspim a vsetko budem brat s usmevom 🙂

jalao
27. nov 2009

Papty....pravdaze sa postazuj, ked si smutna, ved to je uuuuplne normalne!! Drzime palce mamine, nech sa co najskor zotavi 😉 😉 Zase bude lepsie...
Maruschka, gratulujem, mne by C vooobec nevadilo, dnes idem vecer na skusku, zatial som v klude, ale pride to...poznam sa 🙄 🙄
Janka, ja sa tesim na ten pocit, co spominas, tak dufam, ze sa vecer dostavi... ☹

tatolu
27. nov 2009

Papty, aj tak si dobrá, že to tak bravúrne zvládaš 😉

Maruschka gratulujem 😉

No mňa čaká skúška zajtra poobede - po inej prednáške. Učím sa iba 1 hod. a aj to večer, keď už nevládzem 😔 , no hídam niečo z pamäte vylovím...

maruschka
27. nov 2009

Janka, Repčíka sme mali zatiaľ len prednášku..To čo je za človeka?? Nechcem to komentovať, lebo som nas@@ta...to čo bolo, že keď dostaneme horšiu ako C, že ideme na ústnu odpoveď?Teda na druhú skúšku?? To čo si chlapec dokazuje, aký je veľký boss na škole? Nemáme už toho dosť? 🙄 🙄 🙄

maruschka
27. nov 2009

papty stav sa, že to zvládneš v pohode..držím ti palce 😉 😉 😉 😉

baby ďakujem..od zajtra sa učím azylantov, dnes nie, vymieňajú nám strechu a je tu hrozný rachot, treskot, lebo tam čosi robia so zbíjačkami a kladivami.. 😉 😉 😉 no vidíte..na všetko mám výhovorku..jááááj, my ženy.. 😀

alika54
27. nov 2009

maruschka gratulujem 😉 ,,,,papty neboj zvladnes 😉 sa mi teraz machruje no zajtra sa dosmejem,,,mam skusku a moc som tomu zatial nedala,,,,teda aspon seminarku mam prerobenu a ucenie 😝 len si to citam,,,,no des so mnou,,,,a tak zajtra vsetkym co maju skusku drzim palce nech to napiseme 😉

jalao
27. nov 2009

Tiez vam vsetkym, co piseme dnes a zajtra, drzim palceky!! 😉 😉 😉 😉 Zajtra vecer budem plna dojmov a asi aj ulavy, tak sa pochvalime jedna druhej...alebo pofnukame.. 😅 😅 😅

petrahy
27. nov 2009

držím vám palce 😉 ja sice som pisala že sa idem učiť ale nič som sa ešte nenaučila stale robim niečo iné dnes už by som mala začať 😝 ale teraz sme došli od doktora konečne a som taka unavena a nič sa mi nechce ale sem som sa kukla

jalao
27. nov 2009

petrahy, ja ked som otvorila skripta, napadalo ma milion veci okrem ucenia vsetko mozne, takze poznam.. 😀 😀

grettka
27. nov 2009

ja som akurat v baliacom svungu.. stahujeme sa v rpaci,t akze balim uz v poradi 14. skatulu dokumentami... uz mam toho dost... a kedze dnes nemame skolu, tak sa maniakalne chcem venovat pisaniu seminarku.. to je piatkovy program, co? 😀
Tym, co idu pisat a ucit sa na skusky, drzim vsetky palce co mam 😉

dadulaa
27. nov 2009

Tak ja sa pridávam a držím palce nám všetkým, čo nás čakajú tento víkend skúšky 😉 😉 🙂

jalao
27. nov 2009

dadkaaaaaaa o hodinu ideeeeem 😢 😢 😢 😢

tatolu
27. nov 2009

😉 Jalao, držím palce

dadulaa
27. nov 2009

Jalao, ty to zvládneš 😉

maruschka
27. nov 2009

jalao, tak ako si dopadla? 😉

mamina007
27. nov 2009

ahojte ... aj ja všetkým držím palce ... moc nestíham, lebo večer príde návšteva a byt je ako po výbuchu ... menili nám linku ... všetko z linky mám vytrepané kuchyňo-obývačke ... a ani ju nedokončili ... takže do pondelka som bez umývadla, sporáka a pracovne jdosky ... 😖 návšteva je našťastie z rodiny, takže to pochopia ... horšie by bolo, keby napr. svokra al. švagr. ... 😀

jalao ... tak ako ? myslím na Teba ...

😉 maruschka ... no ten Repčík je zvláštny ... ale u nás, čo boli už niektorí na skúške, tak vraveli, že to nebude ako vravel, že aj horšie známky dá ... tak ja neviem ... na prednáške povie tak, na skúške inak ... ja mám z azylantov urobit referát ... už mám 2 strany z 3 ... a v pondelok mám skúšku zo soc. zabezpečenia a ešte som to nevidela ... ach jo ...

janka46 ... áno, tiež začíname v decembri ... v robote som to ešte nevravela, že budem chcieť dovolenku ...

tatolu
27. nov 2009

Jalao, ako? 😉

maruschka
27. nov 2009

mamina..Repčík povedal, že známky dá všetky a tí, čo majú horšie, ako C pôjdu ešte raz na ústnu..A soc.zabezpečenie máte koho? My Zemana..a to bude normálne horor..Dal nám normálne otázky/kde 1 sa skladá z viacerých /+ 20 praktických príkladov z účtovníctva, soc.zabezpečenia-bude ústna skúška..Myslím si, že viac ako polovica vyletí. Všetci sme z toho na práškoch... ☹ ☹ ☹ Fakt nám dali tento semester nenormálne podmienky na štúdium. Také zlé nemá ani jedno detašované pracovisko.. ☹ ☹ ☹

mamina007
27. nov 2009

maruschka ... presne takto to povedal aj nám s tým C ... a na skúške zase inak ... ja som uňho ešte nebola ...
na zabezpečení máme Ružičku ...

janka46 ... špec. a lieč. pedag. ...

tatolu
27. nov 2009

No takže ťahák napísaný aj vytlačený 😉 . Je to iba taká poistka, keby niečo vypadlo.
Ináč ja už som taká lenivá, že ťaháky píšem na PC 😔 Vlastne iba kopírujem z už urobeného materiálu🤐

jalao
27. nov 2009

zlatkovia...prvá skúška za mnouuuuuuuuuu!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 vedela som 10 z 11 otázok, takže I am happy...Dakujem za povzbudenie od všetkých vás...No a zajtra ten šáhlý manažment 😠 😠 😠 😠 Držím aj ja vám prsty - funguje to(((!!!!!

jalao
27. nov 2009

Marusch...čo máš proti detašovaným pracoviskám????? 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Baby a vy Repčík sem a Repčík tam...to ten z Markízy??? 😀 😀 😀 😀 😀 heribanovej brácho?
Tatolu, u nás by dnes ťahák nemal šancu, pani chodila ako na vojne hore dole, nikto sa nesmel ani hnúť!! Povedala, že ak sa čolen jeden z nás zvrtne, končíme VSETCI....

tatolu
27. nov 2009

však to je iba pre moju psychickú podporu.
Ráno som zistila, že mi to už taký problém tie nabiflené rozdeľovania nerobia, ale mozog je zvláštna vec 😔 😀

tatolu
27. nov 2009

jaj chcela som napísať, že keď vypne, tak vypne 😉

A ináč, veeeeeľmi gratulujem. Vidíš, aká si šikovná 😉

jalao
27. nov 2009

MM mi vraví, že uč sa, nevypisuj na MK....a ja , že sa mi na zajtra už nechce..tak sa smial, že hmmm, prvú písomku napíše a už sa NEMUSÍ viac učiť, pozrime ju... 😀 😀 😀 Mám taký pocit uspokojenia, tak si ho ešte chcem vychutnať... 😉 😉 😉
Tatolu, ešte sa na to vyspíme a usadí sa to dakde v tých závitoch, nie??? 😎 😎

tatolu
27. nov 2009

Jalao, ono je to usadené, iba to vydolovať 😝

Tiež tan môj iba zahundre, keď sa mám učiť, a nájde ma pri PC 😉 😀