Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
9. feb 2010

no dievata, tu sa dnes nestuduje?? 😝 😝 Majka, Ludka, Tatol, drzte sa v cielovej rovinke.. 😉

maruschka
9. feb 2010

maurizia, vlastné myšlienky si môžem dovoliť presadzovať pri diplomovke a vo výskume k diplomovke...takto nám to bolo povedané...My máme poskladať z minim.25 zdrojov minim.45 strán textu-nič viac, nič menej...a to je ťažká depresia pre mňa.. 😀 😀 😀 😀 😀

maurizia
9. feb 2010

maruschka, no chapem tomu tak, ze ked si este iba tretiak, tak sa na Teba nekladu take naroky ako na piataka..cize na diplomovke mas napisat aj svoj vyskum, pri bakalarke staci citovat dostatok knih..stale ale nechapem, co moze vadit, ked k tej nalezitej citacii napises svoje zavery. no ale co uz, som nechapava 😕 😀

adetka
9. feb 2010

nemyslim si , ze je to o narokoch... aj skuseny vedec musi vediet pracovat s odbornou literaturou... byt schopny hladat relevantne informacie... a musi vediet najst vsetky vyskyumy v danej oblasti (aj v zahranicnej literature)... co nie je lahke... a tomu sa ucia bakalari...
aj ja sa neustale ucim hladat v literature... lebo napriklad na tretom stupni nesmiete skumat uz nieco co je preskumane... musite vyskum posunut dopredu... najst nieco nove...
(nie na diplomovkach... tam sa ucite vyskumu)

na nasej katedre sa u diplomiek dava pomer teorie a vyskumu 1:1, pripadne 1:2 .... na dizertacke to uz je 1:4 a viac... na bakalarkach nasich im dovolia 1:0,5...

adetka
9. feb 2010

nechcela som poucovat ☹ ... ospravedlnujem sa... to ten stres z dizertacnej skusky... 😅

maruschka
9. feb 2010

adetka pohoda..ja som rada, ak nám tu niekto takto objasní situáciu. Vieš, na našej škole je to horšie v tom, že nám nikto nič nepovie. Prvý seminár nám rozdali manuál, témy nám ani nedali, ani školiteľov, tých nám dali až absolútne neskoro, keď si už každý zháňal, kde mohol. Jednoducho nezvládli situáciu...
Väčšina z nás, takto napísala, ako ja. A chyba bola v tom, že nám to nepovedali jasne-jednoducho si nás podávali ako horúci zemiak. Iba jedna jediná kočka z celej triedy mala dobre prácu-a to nás tam je 100...

Ale nevadííííííí, omyl sa pritrafí..priznávam svoju chybu..idem ďalej, ale písať budem až o pár dní.Momentálne som rada, že mi schválila aspoň osnovu práce, takže tam nič meniť nemusím a aspoň sa mám čoho držať..Literatúru mám , tak idem na to... Teraz ma čaká veľmi ťažká skúška, na ktorú sa musím drviť deň-noc...

adetka,neboj sa.. Ty sa už báť nemusíš, už si profesionálka..Zvláááááádneš to ľavou zadnou. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grettka
9. feb 2010

ahojte, prave som sa dozvedela vysledok poslednej skusky (metodologia socialnych vied) zo zimneho semestra, mam to za B.. moja najlepsia znamka 😀 a zaroven moje prve beecko.. pravdu povediac, nedokazem sa z toho nejako velmi tesit, nakolko ma dost boli zub... dala som ibalgin, a zajtra volam zubarke...
marusch, drzim vsetky palce, nech ti ta skuska vyjde 😉
adetka, neboj z tvojich informacii si aspon vieme urobit predstavu o bc., diplom a dizertacnej praci, a to sa nam zide vzdy 😉

maruschka
9. feb 2010

grettka aj teba bolí zub? Aj mňa, ale mám prievan, tak ma bolia všetky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ V nedeľu sme boli v horách a čiapku som si zabudla doma..Až po hodine ma napadlo dať si kapucňu, ale už bolo asi neskoro. Fúkal dosť ľadový vietor, tak sa teraz vytešujem... 😖 😖 😖 😖 😖
Inak gratulujem, B je supééér známka-luxusná.. 😵 😵 😵 😵

dievčatá..máte všetky polročné prázdniny???Nikde nikoho... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

petrahy
9. feb 2010

grtulujem ako vidim tu su stale nejake sikulky 😉 a tie zuby boleli aj mna ked som skoncila so skuskami ja som si povedala ze to sa to napätie uvolnilo a namiesto radosti prisla bolest trvalo to tyzden 😝 zubarke idem na preventivku az v marci alebo aprili uz som sa tam nachodila dost

mamina007
9. feb 2010

ahojte ...

grettka, gratulujem ... želám Ti bezbolestnú noc v rámci možností ... zuby sú potvory ... ja idem vo štvrtok si dať opraviť kaz, čo mi pri preventívke našla ...

Janka46 ... odovzdať ju máme do 15.3. - komplet ...

tatolu ... okrem E mám všetko ... 😀 😉

držím všetkým palce na skúšku ...

a ešte niečo som chcela a zabudla som ... 😀 😝

dadulaa
10. feb 2010

Grettka, gratulujem k super písmenku 😵 😵 a o zuboch by som ti vedela rozprávať, už som si s nimi užila svoje 😖 😝 len rýchlo k zubárovi... 😉

Maruschka, určite zvládneš tú ťažkú skúšku..uvidíš, držím palčeky 😉 🙂

adet, som veľmi rada, že si nám napísala, ako to vlastne je.. 😉

tatolu
10. feb 2010

Grettka gratulujem 😉

Maruschka na prievan si skús odrezať z cibule, zabaliť do vreckovky, priložiť na ucho a pevne niečim obviazať - ja používam plienku 😉 😀 . Možno Ti pomôže ako mne 😉

Mamina, tak Ty si iná šikovnica. Ja mám tento semester C, D, E, E ale z doplnkového štúdia mám 1,1 a 3 😠

Adet, držím päste, zvládneš to 😉

Ja som bola v pondelok tiež u zubára. Diera na zadnej 8čke zboku ako hrom - ake kaz tam nebol 😕

grettka
10. feb 2010

dakujem vam baby, ste zlate 🙂
vidim, ze nas tu je so "zubatymi" problemami viac.... uz sa nestazujem, skratka drzme sa! 😉

saskia1411
10. feb 2010

Chcela by som sa spytat jednej mamini s menom vka ohladom pedagogickeho minima v kosiciach dakujem

maruschka
10. feb 2010

saskia, tak jej napíš do IP.. 😉 😉 😉 😉 😉

janka46
11. feb 2010

ale nam to tu oprazdenelo 😀 vsetko to tu uz asi prazdninuje 😉 ale treeba si aj oddychnut!
Adetka drzim silno vsetky palce!!!!

Maruschka, Mamina vcera nam prisla nova smernica na stranku,citali ste ju? Ohladne Bc. prac....
mne uz pekne zacina priharat pod zadkom,vcera som sa aj dozvedela, ze odovzdat mam do 16.3 😨 😨

mna normalne zacinaju strasit kadejake myslienky, no a tato noc.....Uf ,to bolo 😖 😖 😖

jalao
11. feb 2010

Janka, mas pravdu, uzivame si to vzduchoprazdno medzi semestrami 🙂 , ale ja uz od buducej soboty idem zase na to, kratia sa mi prazdniny...Jedine, co sa mojej skoly aktualne tyka, je to, ze zajtra sme sa dohodli s babami-spoluziackami na vino vecer, ze zapijeme tento zabijacky semester 😀 😀 😀

petrahy
11. feb 2010

ja dnes idem o chvilu na seminar do skoly ale veru prazdninujem boli sme na maskaraku detskom a teraz ideme na 40tku a este jeden maaskarak tento rok si ich uzivame to uz bude treti 🙂

jalao
11. feb 2010

Petka, ahoj a akaze budes maska? 🙂 🙂

maruschka
11. feb 2010

neprišla žiadna smernica a čo tam je napísané????????????????????????????????, 😕 😕 😕 😕 😕

maruschka
11. feb 2010

janka, ja som mala túto noc hrozné nočné mory..Zaspala som až ráno o 3,10..Stále sa mi snívalo o štátnych sociálnych dávkach, poistení, poisťovni, výpočte životného minima a prípadoch zo Sociálneho zabezpečenia, ktoré budú na skúške...No hrôza a stále to isté dokola..Mne už naozaj hrabe 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 A absolútne neznášam tie zákony-máme ich niekoľko desiatok a všetko už boli sto krát novelizované..Ako si to mám všetko zapamätať??? Ako si sa to učila ty?? 😅 😅 😅 😅 😅

a v tej smernici je čo napísané???? Niečo som už počula, ale neviem, či je to pravda..Som zvedavá, kedy to zavesia nám na stránku..

sisa.b
11. feb 2010

ahojte,

tak ja prazdninujem uz len do soboty 😝

grettka gratulujem 😵

tatolu
11. feb 2010

Sisa, ja tiež začínam tento víkend - hm teda zajtra 😉

petrahy
11. feb 2010

jalao to je detsky maskarak to vies jeden kde byva segra, druhy u nas a treti u svokrovcov 😉 ja som dnes isla na ten seminar a on sa z dovodu choroby nekonal 😠

adetka
11. feb 2010

mam to za sebou... pol hodina hamby... a jedena apol roka klud 😅 ...
znamky: B, C, C, D... obhajoba prace, metodologia, masmedialna komunikacia a marketingova komunikacia (o ktore som sa dnes dozvedela, ze je povinna 😠 ) ... sdklamana, trosku deprimovana... ale mam to za sebou 😎
dakuje, ze ste mi drzali ruky...

tatolu
11. feb 2010

Adet, nevedí ako, hlavne že je to za Tebou 😉 - a gratulujem 😵

petrahy
11. feb 2010

adetka gratulujem 🙂 😉 😵

maruschka
11. feb 2010

adetka, aké sklamaná..Veď je to nádhera, super známky, máš to za sebou a ten pokoj..Moja zlatá, gratulujem ti..Ešte predýchať ten poskúškový stres 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadulaa
11. feb 2010

adet, suuupeeer, gratulujem 😵 😵 super známky 🙂 užívaj si naplno ten pokoj a nebuď sklamaná, veď si to zvládla bravúrne! 😉 😉

adetka
12. feb 2010

dakujem dievcata 😵 ... za povzbudive slova...

aj mne sa v pondelok zacina letny semester... mam medialnu produkciu... seminar (ako cviciaca, prednasajuca)... uz sa celkom tesim...

verim, resp prajem Vam... aby sa vo vasom letnom semestri nasli zaujimave prednasky 🙂