Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
7. apr 2010

Marush, neboj, všetko má svoj správny čas...my sme sa do takýchto investícii nepúšťali, kým sme neodchovali aj tretie bejby a nemali obidvaja prácu... 😉 Vy ste od nás mladší, máte ešte viacej možností, takže raz aj poník bude úplne reálny...
Gretka, len sa nepodceňuj, neboj, stavy núdze nás všetky vedia naštartovať 😀 😀

petrahy
8. apr 2010

maruschka no vieš nie je čo závidieť navonok sa velakrát tvarim v pohode ale nnie vždy je to tak prachy nie su staviame velmi pomaly a svojpomocne a ked sa da tak makam na stavbe aj ja ci pri šalovaní , betonovaní stropov a pod. Vždy nám niekto vypadne a k tomu navar a staraj sa o deti, potom učenie na skušky vyzera tak že spim a nie sa učím. Práve včera som už vybuchla na manžela že takto žiť nevládzem fakt sa skúšky bojím a nie a nie sa to naučiť. Mm vždy povie no tak nespravíš a čo on totiž školu zvládal horšie ked chodil na strojarinu a aj jeden rok opakoval ale ja neviem prečo ale bojim sa toho nechcem to zažiť a strašne sii to beriem eštš stále mám predstavu maturity ako ma skúšajúca chcela vyhodiť
Ja som asi divná 🤐 a ešte povedať to deťom alebo susuedom že som nespravila no bojim sa ked som minuly semester skoro jednu skusku nespravila nik o tom nevedel ututlala som to bola som z toho hotova a nakoniec nam o stupen polepsila ked sme odovzdali prax a mne sa pacia Cecka ako som zistila a stacili by my ale mozno som narocna na seba.......................

sasiki
8. apr 2010

hlásim sa k prerábajúcim 😀 včera aj predvčerom celé poobedie až do večera robil manžel so známym fasádu, a to sme boli dohodnutí, že sa každé poobedie, keď príde z práce domov učím na skúšku.... 😖 ☹ , namiesto toho, som strážila deti, upratovala....a keď prišiel, že chcú kávu, mala som chuť ho zahlušiť 😀

tatolu
8. apr 2010

Sasiky, tiež poznám také prerábanie 😉 Prerábame starý dom a vo vedľajšom iež starom bývame... Mm skoro všetko robí sám, asi každý deň a aj to, keď dvojky spia 😔 No ide to pomaly

emily3
8. apr 2010

ahojte dnes mam poslednu skusku..este som to poriadne envidela, a nechce sa mi ucit...a deti stale nieco riesia a vymyslaju.... 😒 ..nemam rada predskuskove stresy.. 😝

jalao
8. apr 2010

Emily...sice opozdene, ale aj tak, drz sa, nech to dobojujes!! 😉 😉

emily3
8. apr 2010

ahojte jalao dakujem nebolo este neskoro, skuska zacinala o druhej...a mam to huraaa, tesim sa....tak a uz sa len naucit na statnice a dovidenia....

maruschka
8. apr 2010

emily...gratulujem..tak už máš pokoj na učenie.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ja ešte dva stresy a tiež sa začnem učiť na štátnice..Nech je už leto.. 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎

tatolu
8. apr 2010

Emily poslednaaaaaa 😉 Gratulujem 😉

janka46
8. apr 2010

Emily tiez gratulkujem 😵
Baby normalne Vam / v dobrom/ zavidim ten elean do ucenia, mne sa riadne zostatnicieva a ja som neni vobec nicoho schopna 😖 😝 tak si neviem v tychto mojich stavoch predstavit ani len citat nieco, nieto este sa uciť 😔 😔

A pripajam sa ku vsetkym stavitelkam, viem co to je robit nieco svojpomocne a ko to ide pomaly 😖 😖 😖 😖 chce to vela nervov a odriekania, aj na ukor rodinky.....

petrahy
8. apr 2010

emily pripajam sa ku gratulacii 😵 🙂 😉

grettka
9. apr 2010

emily, gratulujem 🙂

emily3
9. apr 2010

Dakujem a dobre ranko.....teraz si akurat stahujem otazky na statnice, mam vyhodu ze mi uznali statnice z troch predmetov, a budem robit z dvoch + obhajoba diplomovky....tak sand to zmaknem. 😉

jalao
9. apr 2010

ahoj Emily, tak to mas super, ze len z dvoch, jasne, uprimne ti zavidim v dobrom pravdaze, tak sa vydychaj po vcerajsku a hura zase na to 😎 😎 Ja som sa do noci ucila, som uplne nedospata, este dnes to musim vydrzat riadne zabrat a zajtra konecne skuska...nie, ze KONECNE 😎 , ale nech uz mam tie omacky z krku a idem sa ucit uctovat... 🙄 🙄

dadulaa
9. apr 2010

emily, pridávam sa k ostatným, gratulujem 😵 a držím palce na štátnice 😉

natalie_tmk
9. apr 2010

Ahojte. Nestuduje tu niektora z vas MEDICINU?? 😒 Chcela by som sa nieco povypytovat 😵

vajlikova
9. apr 2010

Ahojte. Ja študujem právo, vlastne dokončujem... o týždeň mám štátnice tak sa strašne bojím...

tatolu
9. apr 2010

Ahojte 😉
Jalao, tiež som to včera potiahla do dnešného rána 😉 Bolo presne 1.00, keď som sa išla uložiť. Finišujem s jednou prácou, ešte prepočítať 3-4 tabuľky, vyrobiť mapu poľovného revíru v mierk 1:25000 a všetko do nej pozaznačovať, no a potom už iba fotky priložiť a trochu dať tomu fasádu 😔 . No do zajtra rána isto nestihnem 😝
Potom dokončiť už iba jednu prácu - tá už nebude mať 30 strán 😔 , ale iba 2-3 😉 a budúcu sobotu prvá skúška v tomto semestri 🤐

tatolu
9. apr 2010

vajlikova, myslím, že jedny už máš za sebou - neboj zvládneš - budeme držať päste, len daj dopredu vedieť, kedy presne, lebo keby sme držali už teraz, tak nám prsty poodpadujú 😔 😀

vajlikova
9. apr 2010

Ďakujem. Trestné právo mám v piatok okolo 9-tej, potom 24-ho apríla mám Občana, a Obchod 13-ho mája. Obhajobu som mala minulý týždeň, no hrôza ako ma potrápili... A učiť sa pri deťoch... 🙄 🙄

sasiki
9. apr 2010

vajlikova, to poznáme, držíme palce 🙂

tatolu
9. apr 2010

U nás boli štátnice z Bc z 5 predmetov (vyberali sme si náhodne z 3 oblastí) + obhajoby všetko v jeden deň 😔

emily3
9. apr 2010

vajlika drzim palce, pravo je tazke nie? my sme mali len cirkevne pravo a museli sme presne pouzivat terminologiu...na com som pohorela...ako vlastnymi slovami som to pobkecala ale presne znenie, definicie....tak sa drz a uceniu zdar a deti treba zavesit niekam na klinec 😅

teraz som si tlacila otazky...z jedneho predmetu mame 20 a zdruheho 40....takze ked tyzdenne prejdem cca 12 otazok, mala by som to vediet od predu a od zadu....ale realita uvidime aka bude 😅 😨 😵

grettka
9. apr 2010

pred chvilkou dobehla zo skoly, uz mam dost... pani vyucijuca prednasala a prednasala, no snazila sa co najviac za ten cas stihnut... akurat sa jej velmi nepozdavala moja sprava, co som odovzdala, ale co uz.... a mali sme pisomku, no z 10 otazok som vedela 7 a z toho jednu viem, ze som napisala presne opacne ako som mala, prehodila som definicie... kaslat na to...
no, to je to, ze pri prave clovek nestaci s obkecom, vlastnym vykladom, ale treba presne definovat...
vajlikova, drzim palce, ja 😉 som mala len jednu skusku z prava a skoro ma slahlo... este aj vyucujuci ma tak sfukol ako nic... mala som to za E....

dadulaa
9. apr 2010

baby, nestrašte s tým právom...mňa čaká tiež v ďalšom ročníku 😝

norikk
9. apr 2010

ahojte,mozem sa opytat,ze ak by som chcela studovat externe, tak nemam pravo na matersku??

emily3
9. apr 2010

ahoj norikk na matersku mas narok ak pracujes a zamestnavatel odvadza za teba do socialky, alebo si sama platis dobrovolne nemocenske poistenie v socialnej poist....inak dostanes rodicovsky prispevok...ale asi bude najlepsie spytat sa na studijnom.... 😉

norikk
9. apr 2010

a ako mam byt naraz na materskej, pracovat a starat sa o male?? 😖

emily3
9. apr 2010

ked si pracovala pred nastupom na matersku....alebo si platit dobrovolne nemocenske ale to min 270 dni pred nastupom na matersku...na matersku sa nastupuje v 34tt alebo v 32tt zo zdravotnych dovodov

norikk
9. apr 2010

ja som len studentka na strednej....preto som sa pytala ohladom vysokej