Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

zuzidr
29. okt 2007

jéééééj maruschka ahoooj 😀 ty chodíš do PN na SP?tak sme potom spolužiačky 😀 ale ja som v skupine A 😀 prvú skúšku mám 8.11 zo psychológie,a ešte som to ani nevidela.... 😠 hrozne sa bojím,a musím sa už do toho pustiť 😀 a 17.11 mám ˇUvod do SP 😒

tak si to teda zmákla.....
ešte nemám ani jednu knihu,myslíš že tie dodané materiály nebudú stačiť na odpoved a na test?v ktorej si skupine?asi v B-čku alebo v C-čku ked si mala teraz školu však? 😀

maruschka
29. okt 2007

zuzidr,paráda.Som B.už máš sociológiu-test za sebou??A na tú psychológiu som počula nevalné ohlasy.Ževraj prof.povedal,že materiály uverejnené na stránke,čo ste si mali priniesť na prednášku budú stačiť,ale ževraj tam chýba nejaké učivo a že to bude teda chýbať aj ku skúškam,písali baby.Ani my nemáme knihy,ale vieš o tej stránke www.sppn-prvyrocnik.hostuju.cz

Pozri si našu B skupinu a tam v návštevnej knihe sú veru nevalné ohlasy na psychológiu a tam si stiahni aj výcuc z tej knihy od Levicke,budeme to potrebovať na Úvod do soc.práce aj ku skúškam,ale aj v letnom semes.
Všetci už zháňajú predpísanú literatúru,ale sa bohužiaľ nedá zohnať ani v knižniciach.Už nám dala termín skúšky na Úvod do soc.práce na 29.11.No fasa,tam je učiva na zbláznenie.Inak mám otázky aj odpovede na testy zo Sociológie,ak si ešte nemala skúšku,tak pošli mailovú adresu,pošlem.Aj lidke som už čosi poslala. 😉

zuzidr
29. okt 2007

my sme sociológiu ešte ani nemali až teraz v sobotu.mala som len psychológiu a uvod do sp 😀 o tej stránke viem,ja som tiež zháňala knihy a nikde nič 😀

maruschka
29. okt 2007

a máš už aj termín skúšky na Úvod do soc.práce?No inak na tú psychológiu som aj ja zvedavá.A ževraj štatistika je totálny voprus.Tak som hrozne rozklepaná.Ešte mám zo všetkého také nervy,ako malý školáčik.
A tie knihy štvú aj mňa.Baby-tie slobodné,po škole-zháňali tie knihy a dali si tú prácu,že nasadli na autobus a pobehali aj knižnice v okolitých mestách,ale predpísaná literatúra sa bohužiaľ nedá nikde zohnať.A psychológiu máte ústu,alebo testy?A učila si sa iba z materiálov,čo sú na stránke?

maruschka
29. okt 2007

ale mám sesternicu,ona je druháčka a možno tá niečo bude mať-dúfam,dúfam,dúfam 😅

zuzidr
29. okt 2007

skúšku z úvodu mám 17.11-test a 8.11psycho-ústna 😀 😒 aj ja sa všetkého bojím bojím ☹ ešte som nemala žiadnu skúšku tak neviem....učím sa len z toho čo som si napísala na prednáške,a z toho čo je na stránke 😒

janka46
29. okt 2007

Teda maruschka si frajerka!!!
Inak by som ta aj ja poprosila o tie otazky na Sociologiu,poslem ti IP. BUDEM TI HROZNE VDACNA!!!!!!!
ja budem estelen mat sociol.tak by mi to trosku pomohlo,aj ked este nemam zohnatu knihu.......

baby vy mate v prvom rocniku aj statistiku,lebo mi nie?

janka46
29. okt 2007

zuzidr mi mame zatial vsetky skusky pisomne,alen ak by niekto velmi chcel moze ist aj ustne 😀

maruschka
29. okt 2007

zuzidr,tak to sme dve,čo sa strašne boja.S manželom sa navzájom podporujeme,keďže chodíme obaja.Ale aj tak si stále vyčítam,že sme sa tam prihlásili,že to nestíhame,neurobíme,že,že,že 😀 😀 😀 ale stále si dodávam odvahu čítaním Mamičky,ktoré študujete.
janka,keď ti pošlem otázky na sociológiu,tak do mailovej schránky,lebo ja tu neviem robiť s touto poštou.Je to úplne ľahké a uvidíš,že to zvládneš,keďže to isté,čo ti pošlem,sme mali aj v teste a ešte sme dostali aj správne odpovede.Tak baby a tajomstvo je prezradené.Takže hlavu hore a ide sa na to. 😀 😀 😀 😀 a na sociológiu sme knihy nemali žiadne.Ježiko a štatistika.Tak to je samostatná kapitola.Už nám napísali,že si máme priniesť kalkulačky,inak to nezvládneme.No ja to nezvládnem či s kalkulačkou alebo bez nej.Aj nám profáci hovorili,že to je hrozne ťažký predmet.Tak akože dovi-dopo,už teraz mi stúpa tlak 😀 😅 😕
Inak tie výrazy v sociológii,tak to je fantasmagória.Musíme si povinne kúpiť ten slovník pre soc.prácu.Ešteže ten predmet mám už za sebou.
Baby,držme si palce a nezúfajme!!!!Bude aj horšie a omnoho 😀 😀 😀 😀

maruschka
29. okt 2007

janka46,prosííííím ťa pošli mi svoj mail,pošlem ti tie otázky a mrkni hore na môj príspevok z 20,30 hod.Je tam naša adresa a ja som skupina B.Dá sa tam všeličo posťahovať.A ak pôjdeš na návštevnú knihu,tak tam babuľka poskytla adresu,kde si môžeš stiahnúť Levickú-to potrebujeme k Úvodu do soc.práce.Je to síce len 200 stranový výcuc,ale tú knihu jednoducho nezoženieš.

Tak babuľky,držme si klobúky a iné príslušenstvo a ideme na to!!! 😀 😀 Možno to dotiahneme až na doktorandské štúdium 😀 😀

zuzidr
30. okt 2007

dobré ránko.včera som sa chcela učiť 😉 myslíte,že som sa k tomu dostala?a 8meho sa tak rýchlo blíži 😠 maruschka kto ti varuje deti,ked chodíte obydvaja?

verulka
30. okt 2007

cafte, tak ja som sa ukludnila. Moja family odchadza zajtra na tri dni prec a ja sa musim za ten cas donutit porobit co najviac. Skusku mam 6.11.. No nemam velky strach...kedze sme uspesne skoncili 1.trimester, mam vyrazne spat svoju energy, tak to snad dokopem do konca 😀
nuz hor sa do boja 😎

maruschka
30. okt 2007

zuzidr,varuje moja segra-tá nás do štúdia tlačí najviac,ona skončila pedagogiku.Ale keďže býva u našich,tak varujú aj moji rodičia.Ale aj tak mám vždy výčitky,že od nich odchádzam hoci iba raz za dva týždne.
Inak mám taký nevalný poctit,že nám tresknú tú skúšku zo psychológie v nejakom takom pochabom termíne spolu s Úvodom do soc.práce.UDSP nám dala na štvrtok a dala nám vybrať čas 9,11,14,30.Tak sme sa zapísali hneď na prvú.A ak nám dá tú psychológiu tiež v ten týždeň,tak super paráda. 😀 😀 😀

pipi1211
30. okt 2007

baby studujete niektoro sociologiu externe v Ba? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maruschka
30. okt 2007

verulka,ja ťa fakt iba obdivujem.Ty musíš mať nadmerne veľa energie.Ja sa tu trasiem ako nenormálna na každý predmet a ty to berieš úplne tak kľudne. 😵

maruschka
30. okt 2007

pipi,neviem či nie janka46.Skús sa jej spýtať. 🙂

zuzidr
30. okt 2007

marus no psycho mám 8.11 o 15.00 a Udssp mám 17.11....a neviem ešte ani ceknúť 😠

verulka
30. okt 2007

maruschka, ja uz som vycvicena sa netriast 😉
pipi, co mas zaujem? Ak ano tak mozem rozhodit siete 😀

pipi1211
30. okt 2007

no strasne by som chcela ist na vysku a rozhodujem sa.... pretoze neviem na aku... chcela by som nieco nie moc komplikovane hlavne bez matiky a podobnych predmetov 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzidr
30. okt 2007

pipi matike a podobným sa asi nevyhneš,aj ja som chcela bez matiky,a teraz som kukala prednášku zo štatistiky a to samý vzorec...... 😠 😠 😠

aktak
30. okt 2007

verul ja sa tak tesim ked raz poslem muzika co i len na den s malym k babke a budem mat chvilu klud 😀 kedze este kojim tak sa to neda a adamko je predsa len este maly

janka46
30. okt 2007

pip ja mam Socialnu pracu v BA.

pipi1211
30. okt 2007

a kde? externe? 🙂

dagsty
30. okt 2007

Sevas baby, môžem sa pridať.. takže mám dve detičky viď album, študujem v Levoči Učiteľstvo 1 - 4 ročník, čakajú ma už len štátnice z matematiky a slovenského jazyka. Psychológiu a pedagogiku som mala v septembri - štátnice dopadli super. My to totiž máme rozdelené , lebo nás je hrozne veľa externistov a aj denných. Popri tom ešte študujem špeciálnu pedagogiku tiež v Levoči. Mám toho nad hlavu. Ešte k tomu chodím do práce - Od 12.00 do 19.00hod...pracujem s postihnutými deťmi...prídem domov , učím sa so synom - tretiak- , a chystám večeru, dám deťúrence spať...ráno raňajky, chystanie desiaty, nachystám malú pre opatrovateľku,varenie obedu, upratovanie... a tak frčím každý boží deň.... Do práce som nastúpila keď mala bambuľka pol roka, takže som už zabehnutá a takto fungujem už dva roky...ufffff...
V prvom ročníku som otehotnela s malou a rozmýšľala som, že na rok preruším školu. Dobre , že som neprerušila...odstriekavala som mlieko a drahý krmil...hi.hi.hi
tak to je môj malý školský príbeh....dúfam, že som vás nenudila...pa.pa.pa.
Zlom väz, všetkým študujúci mamičkám...pa.pa.pa.cmuk 🙂

maruschka
30. okt 2007

dagsty,tak ty si ma totááááááálne šokovala 😕 😕 a ty sa niekedy aj zastavíš,len tak vypiť si kávu,alebo sa stíhaš vôbec nadýchnuť?? 😅 😅 som z toho paf,ešte sa z tvojho príbehu trocha zbieram zo šoku. 🙂 😉 😉 tak to ťa fakt obdivujem 🙂

dadulik75
30. okt 2007

dagsty ja sice neštudujem ale teda 😉 😲 som v šoku aj ja .....mám kamaratku 19 rocnu doraba si strednu lezali sme solu v porodnici a byvame blizko seba ale aj ta stiha aj učiť aj kojiť,aj roit doma a ja tuším čo neštudujem a starnem a mala by som byt zabehnutejsia tak som cim dalej lenivsia a nechavam vsetko az ked odidu deti na prazdniny teda tu vacsiiu robotu ako generalka bytu ale potm sa citim utahana ako pes 🙂

zuzidr
30. okt 2007

dagsty ty si výrobňa na energiu?a ja som si doteraz nahovárala koľko mám toho moooooooooooc....a to ja len slabý odvar 😠 😀

dve hodky som sa učila a viem len nadpis 😠 vôbec to nejde do hlavy 😠

maruschka
30. okt 2007

zuzidr,videla si štatistiku??Už tam dali učivo je to na stránke.Tak to čo je?????To je des,to je hrôza..No tak tu som skončila so školou.To neprejdem z tohto predmetu,aj keby som sa to učila v hlbokej hypnóze!!! 🙄 😨 🙄 😨

zuzidr
30. okt 2007

uuuuuuuffffffffffff,tak to končím aj ja 😠

maruschka
30. okt 2007

idem si urobiť kávu,aby som ten šok prežila.Ja a vzorce a matika!!Nezlúčiteľná kombinácia 😅