Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

diablikovci
7. apr 2014

Ahhojte mamulky 🙂 chcem sa opýtať chodí tu niekto na Vsemvs v PO odbor manažment? Ozvete sa mi prosím ale na II stupeň dakujeeeeem.

diablikovci
8. apr 2014

Alebo chodi nieto na EUBA ale na detasak do KE na podnikovohospodarsku fakultu?? 🙂

meme79
12. apr 2014

Ahojte, našla som túto diskusiu, tak som sa pridala, ďakujem. Mám 2 chlapcov skoro3r a 5roč. a som v 1r. Mgr v PE a zároveň 1r. DPŠ v PE.

srdiecko173
26. jún 2014

prosim Vas neviete mi pomoct s mikroekonomiou, studujem totiz ekonomiku a som zufala z mikroekonomie

kawasaki17
3. aug 2014

Ahojte, dááávno som sa neozvala, pretože akosi nebolo času nazvyš, ale poviem úprimne obavy zo štúdia a materstva ma prešli raz dva, tento rok končím Bc. a rozhodne pôjdem ďalej, dá sa to zvládnuť a určite to stojí za to 🙂 🙂 🙂 🙂

majky33
17. aug 2014

@meme79 Ahoj, můžu se zeptat, kde studuješ? Děkuji za odpověď.

meme79
17. aug 2014

@majky33 1r. Mgr v PE a zároveň 1r. DPŠ v PE.(PE -Partizánske) a ty?

majky33
18. aug 2014

@meme79 Ja bysom rada nastupila do Trnavy na soc. pedagogiku Mg. 1 roc., tak shanam dobru dusu, ktora mne poda informacie 🙂.

erika10
23. aug 2014

Ahojte maminy - študentky... Náhodou som na fóre narazila na túto diskusiu. Práve sa rozhodujem, či ísť, či neísť na zápis na KU do Ružomberka. Prijali ma, no práve 1.9. mením zamestnanie a aj malá nastupuje do 1. triedy. Stále pochybujem, či ísť, či to odložiť o rok. Nová práca, malá do školy a ešte aj na prednášky by som chodila neskôr, čo ma tiež akosi odrádza. Myslela som totiž, že v piatok začínajú cca o 14:00-15:00. No kamoška, ktorá tam chodila mi hovorila, že začínajú niekedy o 13:00 a niekedy o 14:00. Ja však tak skoro z práce nemôžem. Mne prichádza vlak do Ružomberka o cca 14:40, ak nemá meškanie, čo v piatok a ešte v zime iste meškanie mať bude 😒
Ale keď tu čítam niektoré maminy, tak sa akosi nakopávam skúsiť to 🙂 Tak uvidím, ako sa nakoniec rozhodnem, lebo máme priveľa začiatkov na september - nová práca, malej škola a ešte i ja školu... Naozaj neviem ako sa rozhodnúť 😖 🙂

marcela99
23. aug 2014

@meme79 a v pohode vsetko stihas?

meme79
23. aug 2014

@marcela99 zatiaľ som stíhala, ale je to veľmi náročné po nociach sa učím a cez deň s deťmi. (nebyť manžela a mojich rodičov, tak neviem, neviem, či by sa ten tlak niekdy dal vydržať - veľa učenia a deti - strašne to vyčeráva, ale chvála Bohu zvládli sme a ešte posledný rok hádam zvládneme tieť).

predajkniziek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dioliana1
11. sep 2014

@erika10 ja chodila na KU do Levoče a vedu nerobili s toho ak som tam aj vobec nebola 😉

petinka0202
14. okt 2014

prosím vás je tu niekto kto študuje/študoval na katolíckej univerzite slovenský jazyk a literatúru a mohol by mi predať skriptá,prednášky ???

petinka0202
14. okt 2014

prosím niekto kto študuje/študoval slovenský jazyk v RK na KU?kúpila by som skriptá,prednášky...

samaritka
19. okt 2014

Ahojte mamičky. Hľadám niekoho kto študoval angličtinu resp. písal bakalarku v anglickom jazyku, konkrétne anglickej gramatiky. Zháňam materiály a rady. Ďakujem.

tereza841
19. okt 2014

@kawasaki17 ahoj, ja mám 18 tento rok maturujem a chcem ísť ešte na výšku rozhodne! mam 10 mes. dcerku, tak hovoriš že sa to da zvladnut? 🙂

kawasaki17
13. nov 2014

@tereza841 ahoj 🙂, urcite sa to da zvladnut, ja som toho zivy priklad, sice sedim zahrabana v knihach kazdu moznu volnu chvilku ked sa da, ale nie je to nic nemozne, a to chodim normalne na denne studium a nemam ani ziaden individualny plan... len je to casovo narocnejsie, a mam menej casu na ucenie ako spoluziaci, ale ak si vies spravne zadelit cas, tak je to v pohodke 😉
urcite chod

tereza841
13. nov 2014

@kawasaki17 to mi problem nerobi, ja sa rada ucim, hlavne nieco nove 🙂 hej aj ja pojdem na denne nakoniec 🙂 dakujem 🙂

kawasaki17
14. nov 2014

@tereza841 neni zac 🙂, ak budes mat akekolvek otazky pytaj sa 🙂

oblivian
24. nov 2014

Ahojte,
ja chodím na Pedagogickú fakultu UK extrene. Tento rok som tretiačka, v 2015 končím bakalára. Popritom parcujem ako učiteľka na ZŠ. Rozmýšlala som, že keďže počas letného skúškového a štátnic budem v pokročilom štádiu tehotenstva, asi sa nechám vypísať na PN, aby som sa mohla venovať prípravám na štátnice.
Nevedeli by ste mi poradiť, ako budem môcť potom chodiť na skúšky a zoštátnicovať, ak vychádzky dávajú zvyčajne 2x 2 hodiny denne?
Ďakujem za každú odpoveď. 🙂

zuzzzzy
2. dec 2014

Aj ja ešte študujem 🙂

samaritka
4. jan 2015

Ahojte.. Hladam pomoc pri pisani bakalrky v anglictine..konkretne na temu past perfect...Najde sa tu niekto s touto skusenostou? dakujem..

ena70
4. jan 2015

@kawasaki17 len tak ďalej ! 🙂...aj ja som zvládla!! aj malého aj školu 🙂

ena70
4. jan 2015

@tereza841 všetko sa dá zvládnuť keď chceš! mne sa narodil drobec v 3.ročníku na výške, do jeho 2 rokov som sa vôôôôbec nevyspala, takže som promovala keď mal akurát 2 roky, takže únava na entú, a to ja už som nebola žiadna 18-tka ale stará korčula 😀 😀 a zvládla som! držím palčeky a podporujem každú ktorá sa na toto dá a nevzdá sa! len tak ďalej kočky!!

ena70
4. jan 2015

@oblivian na materskú ťa môže lekár vypísať už 8 týždňov pred pôrodom.... alebo nech ťa vypíše na rizikové a nebudeš obmedzená časom čo sa týka vychádzok...

ena70
4. jan 2015

@samaritka a čo by si potrebovala vedieť? dáku literatúru?

nicka242
4. jan 2015

Ahojte, chcela by som prispieť do tejto diskusie. Mám 25 a študujem 3. rok na KU v RK. Mám dvoch synov- 4 ročného a 5 mesačného. Poviem Vám, že tento rok mám strašnú chuť s tým seknúť, ale neurobím to. Na jednej strane je škola celkom fajn, ale počas skúškového ma strašne mrzí, keď sa nemôžem venovať deťom. Mám super rodičov a manžela pomáhajú mi, vlastne pri prvom synovi aj tety, sesterka... Najhoršie je to skoré ranné vstávanie, keďže dochádzam 200 km. Ale dá sa to zvládnuť. Je jasné, že občas nadávam, ale už to dobojujeme. Tak sa držte mamičky, stále sa utešujem, že to robíme vlastne aj pre naše ratolesti. Ženy sú silné 🙂

dhaarma
4. jan 2015

Pridavasm sa 🙂

egiginka
4. jan 2015

PRIDAVAM SA🙂.. V 3roc psychologie v brne ..som otehotnela🙂))... a niak sa mi nedari dokopat a najst niekoho, kto by mi pomohol s malou a kojim plne takmer , aj ked ma rok🙂) takze asi to este o rok odlozim🙂