Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

claudinka
30. jún 2008

horallka chodim praveze na denne studium.. a tym padom nemam ziaden plat..

ivulik007
30. jún 2008

claudinka - ja mám tiež denné štúdium a poberám len rodičovský príspevok - 4560sk

verulka
1. júl 2008

nelika, ty chodis na masmedialku do TT?
Kocky, tak ja uz mam odvcera doma diplomik 😵 ale ako som tam bola a lucilas tymi mojimi spoluziakmi, aj mi luto doslo, ze sa to skoncilo...fakt som nemyslela, ze to pride tak skoro...ja asi fakt este jednu VS porieisim 😅

dufman
1. júl 2008

Caute kocky!
Ja som mala statnice v maji a urobila som len polovicu, teda len 1 predmet a diplomovku. V januari ma caka opravak a moc sa na to netesim.

lyzenka
2. júl 2008

zabudla som sa vam pochvalit.....som bacilka!.... 😀

lasenka
2. júl 2008

verulka - 🙂 si sikulka, zvladnes aj dalsiu 😉 ja som presla tiez viacerymi VS, no uz som si povedala dost!, no tiez neviem na ako dlho 😅

dufman - blahozelam k prvej polovici a drzim palce na tu druhu 😉 u nas to bolo tak, ze hoci nespravis len jeden predmet, robis statnice zase zo vsetkeho 😒

lyzenka - super 😉

maruschka
2. júl 2008

verulka 😀 😀 😀 ja som tušila,že si ešte neskončila so štúdiom na vysokých 😀 😀 😀 gratulujem k diplomu 😵 😵
dufman,neboj,radšej pomaly a isto,ako rýchlo a byť z toho na nervy..Pomaly ďalej zájdeš 😉 😉 😉
lyzenka,tak gratulujemeééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😵 😵 😵

verulka
2. júl 2008

maruschka, vsak to vas este snad aj v tejto teme zastihnem 😀 vsak uvidime, co prinesie zivot...mna laka psychoska 😉
lyzenka, no teeeeda, ze zabudla 😀 😀 Gratuleeem a tesim sa 😵
duf, super, uz aspon vies o com to je 😉

janka46
2. júl 2008

Lyzenka super!!!Tesime sa s tebou!

Verulka ako si zvladla promocie s rodinkou?

Baby co uzivate si prazdniny 😀 inak je to neskutocny veget byt trosku bez "skuskovych povinnosti" 😀 😉

verulka
2. júl 2008

jani, prezili sme 😉 krpec nakoniec cele promo prespal, predtym sa riadbne vyplakal..ale v pohodke to bolo 😉

janka46
4. júl 2008

my ideme v stredu sestre do Trencina,tak som zvedava ako to vydrzi "obsediet" v aule 😀

horallka
4. júl 2008

Verulka,
ja ťa teda fakt obdivujem, ako si to všetko zvládla pri štyroch deťoch -klobúk dole. Ja mám síce len dve deti - oproti teb 🙂 ale zvládla som to len tak tak, aj to len na bakalára, idem ďalej a vôbec si neviem predstaviť, ako to budem stíhať. Tak ak napíšeš nejaký tip, ako na to, tak sa určite nechám tebou, ako tou najpovolanejšou osôbkou poučiť. Dík.
🙂

bibinka
22. aug 2008

Babule, už nám pomaly končia prázdniny ☹ ☹ ☹ ☹ ani Vám sa tááák nechce znovu chytiť učebnice? 😅
Za cvhíľu máme zápis, ale už teraz musím začať písať diplomovku a mne sa akosi nedá k tomu sadnúť a napísať pár viet. Aj vy máte také pocity,alebo som tu sama?
😅 ☹

emily3
22. aug 2008

ahoj bibinka
ja som tiez taky vacsny student 😉 , pred rokom som koncila skolu, takze ta viem plne pochopit s tou diplomovkou. hovorila som si, ze budem poctiva a ze zacnem skoro pisat... 😅 nakoniec som ju napisala za tri tyzdne ( uz cas tlacil) a pomahala cela rodina, teda hlavne mama. a podarilo sa. tak sa nevzdavaj zvladnes to 😉
a hned som sa prihlasila na dalsiu skolu aby som nevyšla z cviku a teraz idem do druhaku. celkom sa tesim na spoluziakov, aspon trosku vypadnem z toho stereotypu domaceho kolotoca.

drzim ti palce aby si uspesne dokoncila skolu a vela chuti do ucenia 😉 😀

zuzidr
22. aug 2008

veru veru,ja mám ešte pred sebou prax,napísať seminárku,zaplatiť školné.....a na bud.týžden odovzdať seminárku a v sobotu zápis 😠 😀

maruschka
22. aug 2008

Zuzi kam idešna prax?Ja som bola na základke.Ale tá seminárka....Tú budem písať asi v deň odovzdávania 😀 😀

tretulka
22. aug 2008

ja sa tiez pridavam k maminam studentkam, zapis mam 3.9....som zvedava ako to budem zvladat, ale sa aj tesim na zmenu, vypadnut zo stereotypu presne ako pise emily

maruschka
22. aug 2008

tretulka a všetky prváčky vitajte medzi nami knihomoľmi 😀 😀 😀

zuzi a vieš,že Mgr sa otvára už aj v PN a tento rok berú bez skúšok???Super,nie?Ešte to musíme doklepať na bc. 😀 😅 😕

horallka
22. aug 2008

Tak aj ja sa pripájam k študújucim mamičkám- my sme už zápis mali- trochu skoro ho dali- 14. 8. 2008, to nepochopil nikto, prečo tak skoro, snáď asi preto, že sme museli dovtedy zaplatiť školné, tak aby si ešte užili tých peňazí na dovolenkách - neviem, ale to bolo prvé, čo sa nás na zápise opýtali- či máme zaplatené školné. Lebo ak nie - nemôžu nás zapísať a len uhradenie školného je podmienkou zápisu. No škola by nám mala začať niekedy vpolovici sept. už sa celkom teším- pribudnú nám aj nové spolužiačky- z Košíc a Prešova. Teraz sa nevenujem žiadnym knihám ani učeniu- tak už cítim, že trochu upadám- budem sa musieť do toho znova dostať.

mimi
22. aug 2008

vidim, ze tato tema oziva 🙂 takze aj ja sa pripajam, medzi prvacky 😀 este ani poriadne neviem co ma caka, teda ako to budem zvladat popri malom 😅

horalka, tak to ta aj z dovolenky vytiahli, vsak? 😀

elize
22. aug 2008

Tiez sa pripajam. Ja idem na zapis zajtra - tiez prvy rocnik. Aj sa tesim, ze budem opat medzi ludmi. Nie ze by som teraz nebola, ale rada pokonverzujem aj o niecom inom ako len o pokakaknych plienkach 😀

mimi
22. aug 2008

elize a kam ides?

binki
23. aug 2008

bibinka: umím tě pochopit taky, zbývá mi napsat diplomku a končím magistra a zrovna si dopřávám oddych, než se pustím do psaní

janis8
23. aug 2008

ja idem v pondelok na zapis - tiez prvy rocnik 🙂

duskaf
23. aug 2008

Kočky, ja sa už teším do druhého ročníka. Taká som bola na konci školského roka unavená, ale teraz sa naozaj teším.

horallka
23. aug 2008

janis- tak to budeme na tom podobne- s tými našimi trojmesačnými synmi.Ja mám našťastie ešte staršiu dcéru, ktorá mi dúfam, pomôže ,keď bude treba. Ináč si tiež neviem predstaviť, ako mi pôjde učenie pri malom a po nociach písanie seminárok. Ale veď hádam dva roky už nejako dokopeme. 😎

tretulka
23. aug 2008

maruschka, dakujem za privitanie 🙂

emily3
23. aug 2008

ahojte studentky, to mate nejak skoro zapis. my mame az 12.9. a to zacneme asi az v oktobri...
horalka kym je maly maly tak to bude dobre...potom ked zacne vymyslat a vyzadovat pozornost bude to ine, ale Kamilka ti urcite pomoze s varovanim a skolu doklepes....

duskaf pozeram ze sme na tom skoro rovnako 😀 , druhy rocnik, deti skoro rovnako stare...

tak hor sa do vzdelavania 😀 😀 😀

veronika81
24. aug 2008

ahojte maminy študentky, idem sa ku vám pridať, aj keď ja som zatiaľ iba tehuľka študentka, popritom ešte aj pracujem. V septembri nastupujem do druhého ročníka, popri robote študujem samozrejme externe. Termín pôrodu máme v marci, tak dúfam tú školu nejak zvládnem, budem musieť! Nerada by som ju prerušila, možno by sa dalo vybaviť, že ten druhý semester nebudem chodiť na prednášky, ale neviem si celkom dobre predstaviť, ako budem od 3-mesačného bábätka odbiehať na skúšky do mesta vzdialeného 80 km. Už straším môjho drahého, že budeme chodiť celá rodinka, aby som mohla v prípade potreby kojiť 😵 Veď to určite poznáte, že niekedy taká ústna skúška zaberie aj celý deň.. Máte s tým niektorá skúsenosti? Ako ste to riešili?

maruschka
24. aug 2008

emily,aj my máme zápis o týždeň.A tiež nám začínajú prednášky až v októbri.

duška,tak to ti úprimne závidím tú energiu.Ja sa stále nemôžem dokopať k seminárke z praxe a na tej som bola ešte min.školský rok.O týždeň ju mám odovzdať.Už sa modlím,aby bol aspoň polrok. 😕 😀 😀

tak dúfam,že nám to rýchlo ubehne a skúšky nám tento rok dopadnú výborne.. 😉