Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
5. mar 2009

Petrahy akote aj ostatne "buduceô studentky....neda my nenapisat,ze aj ja som velmi vahala,ale chodila som sem "nakukat" a ked som citala,ako sa tu vsetky podporuju a povzbudzuju a zvladaju aj cestovat za skolou,deticky,domacnost ci dokonca aj zamestnanie.....tak som si povedala,ze vyskusam aj ja 😀 😀 😀
Takze urcite prihlasku podajte a ked sa to nebude dat stihat-silit,skola sa kedy kolvek prerusit ci nechat....ale hlavne je zacat 😵 😵 😎

janka46
5. mar 2009

Maruschka,tak to som nejak nepochopila,Olaha-knihu uz mas precitanu a este len prednaska caka....dobrrrra si,to ja by som sa nedokopala tak v predstihu 😀 😀 😀

Inak ja tiez vsetko moztne ine ako ucenie,vcera som tepovala sedacku,stolicky.......co mohlo aj pockat na lepsie casy 😕 😀

emyly
5. mar 2009

ahojte babenky, tak píšem zasa 😅 chcem tento rok nastupiť na VŠ sv. Alžbety,odbor socialna práca. Ale sa veľmi bojím či to budem zvládať, domácnosť,tri deti a možno aj prácu.Preto sa chcem opýtať vás ktoré navštevujete túto školu, aké boli vaše začiatky, čím ste začínali a či bolo veľa učiva hned na začiatok. A ešte - aké sú tam predmety? moc dakujem za každú odpoved 🙂

ygreen
5. mar 2009

ahoj holky, chtěla bych vás požádat o názor jakožto studentky 😉 kolik byste teoreticky byly schopné dát za to, že by vám někdo napsal bakalářku nebo diplomku.
Nebo za to, že byste si doma shromáždily materiály (elektronicky), nahrubo napsaly práci, napsaly svoje myšlenky a někomu to poslaly a ten tomu dal hlavu a patu, formu a zpět vám zaslal hotovou práci připravenou k odevzdání?

Je mi jasné že se jedná o lidi, kteří nemají čas nebo zájem o to psát práci - třeba někdo, kdo studuje jen kvůli diplomu 🙂

Zajímá mě to jen teoreticky, zvažuju, že bych si tak trochu přividělala na mateřský 😉

děkuju za názory 🙂

tatolu
5. mar 2009

Ahojte budúce študentky.
Hor sa podať prihlášku. Vždy je možnosť prerušiť alebo skončiť. Ak však nevyskúšate, budete si celý život vravieť, že aspon skúsiť som mohla 😉
Teraz je obdobie, kedy už iba stredná škola nestačí. Nepotrebujete spraviľ školu na samé A-čka. Lebo aj tak to, čo sa učí, nie vždy úplne v praxi využijete. Síce je to škoda, ale myslím, že žiadna nebude sama sebe paňou v práci - česť výnimkám 😉

Ygreen ťažko povedať, ale ja po prvé nemám peniaze na rozdávanie a nikdy by som zas také niečo neurobila. Raz mi písala prácu SOČ na strednej maminka - dala som jej knihu a ona napísala. SOČ som potom mala obhájiť, lebo prešla do ďalšieho kola a to bol teda trapas ☹

ygreen
5. mar 2009

tatolu: je třeba si potom práci přečíst 😉

petrahy
5. mar 2009

emyly ty si na tom presne ako ja 😉

emyly
5. mar 2009

petrahy no to sme sa našli 😀 tiež moja prvorodená je Veronika...a na akú VŠ chceš ísť?

julia777
5. mar 2009

ygreen Ja by som nebola ochotná dať ani korunu/euro. Hlavne preto, lebo si uvedomujem, že prácu nestačí len napísať, ale potom aj obhájiť. Aked to človek píše, ľahšie sa mu to neskôr obhajuje a to už nehovorím o tom, že ten človek, ktorému by som to dala napísať, by to mohol napísať tak, že by som tomu ani neruzumela a potom by som nechcela sa učiť tú prácu od slova do slova.

petrahy
5. mar 2009

emyly VŠ sv. Alžbety soc. pracu 😀

emyly
5. mar 2009

😀 takže budeme obe prváčky na alžbetke 😀 máš už vypísanú prihlášku?

petrahy
5. mar 2009

nie idem si ju zhanat manzel ju zajtra stiahne z internetu a vytlaci nemam doma farbu v tlaciarni. a ty?

emyly
5. mar 2009

vypísanú mám, ale ju musím ešte zaniesť potvrdiť do školy, kde som chodila.dnes som už aj vložila na učet peniaze za zápisné 🙂

petrahy
5. mar 2009

to musim ist dat potvrdit aj do skoly? aj zamestnavatelovi? A kolko si platila na ucet? nemam to este prestudovane

emyly
5. mar 2009

kukni na ich stránku, tam si stiahneš podmienky pre prijatie...no to potvrdenie o škole je na prihláške, kde sa vypisujú známky zo školy, to treba potvrdiť...volala som na naše detašované pracovisko tuna v Čadci, či treba nejaké potvrdenie, ked som na MD, a povedali mi že nie, ale že budem podpisovať čestné prehlasenie, že som na MD...ale to až potom neskôr mi dajú podpísať...a že ak sa dovtedy zamestnám, potvrdenie zo zamestania doložím dodatočne...a platila som 32 EUR, prefotené potvrdenie z banky sa posiela spolu s prihláškou,životopisom,a overeným maturitným vysvedčením

eveen
5. mar 2009

ahojte ....
chcem sa spytat ci tu niekto studuje na komarnanskej univerzite.......
alebo anglicky jazyk (v kombinacii s informatikou)

maruschka
5. mar 2009

dievčatáááá, ale ste toho popísali..Nestíham čítať... 😀 😎

janka, tú knihu od Oláha som čítala preto, lebo máme len 1 kus a sme na to dvaja študenti a okrem toho som ju používala do ročníkovky-väčšinou som parafrázovala...Ale aj tak, je to zaujímavé čítanie..A presne viem, že keby som ju neprečítala, tak sa k tomu pred skúškou nedokopem...ja som strašný lenivec.. 😅 😕

elenita
5. mar 2009

Caute, je tu nejaka maminka, co pise diplomovku? Ja mam odovzdavat DP koncom marca, v aprili jedny statnice, v maji druhe........pomooooooooc 😀 nestiham 😅

janka46
6. mar 2009

Zdravim vsetky studentky!!
Teda tu sa to nejak rozbehlo,ale super,len naskor som cumela,ze ci som na dobrej stranke 😀
Emyly,Petrahy aj ja s Maruschkou chodime na Alzbetu,tiez soc.praca.....nebojte sa a chodte do toho!

Elenita drzim palce,neboj vsetko stihnes,len tie nervy co to stojí 😝 😝 ...uz aby si mala stastlivo potom!

elenita
6. mar 2009

jani diky 🙂 akoze z DP mam napisanych 20 stran 😀 😅

denisocka
6. mar 2009

baby,študuje niekto Ose Bc. na UNIPO? ak ano,tak sa mi ozvite,najlešie cez IP

dominka11
6. mar 2009

ahojte mamičky 🙂 ja sa akurat zamýšlam, že to vyskúšam, len si neviem vybrať VŠ 😖 neviete o niečom kde nie je matika? 😀 a da sa to relativne dobre zvladnut?

adetka
6. mar 2009

elenita... neboooj, to stihnes... skus poziadat niekoho, nech sa ti aspon na dva tyzdne postara o deti (u teba doma)... a stihnes... ja som pisala diplomovku dva mesiace... maximalne tri hodiny denne... tekze, ked budes pisat osem hodin... tak to stihnes 😉 ... a ak nie... dalsie terminy tgo istia...

ja mam napisanych uz asi 90 percent prace na andragogicke minimum... uz iba spomenut par cviceni, pripadovych studii... a najst dierkovac na listy... do toho mi lietaju problemy s katedrovou ponukou studia na dalsi rok, priprava na moju pondelkovu prednasku... a moja chripka... uz sa tesim na letoooo... 😅

adetka
6. mar 2009

denisocka... nepoznam...

dominika... na humanitnych smeroch... zalezi co ta zaujima... 😉

elenita
6. mar 2009

dominka, socialna praca........Univerzita Palackeho v Olomouci ma detasovane pracovisko v MOjmirovciach.......to absolvuju policajti, socialne pracovnicky, tety zo socialnych poistovnia tak, ked si maju zvysovat kvalifikaciu 😉
Ale studuje to aj moj muz a mamina a ta sa v tom uplne nasla.

adetka
6. mar 2009

dominika... ale vsak ty si z Nitryyyy 😀 ... tak pod k nam na UKF... mas tu vsetko od socialnej prace, sociologie, pedagogickych smerov, kulturologickych (zaoberaju sa aj manazmentom kultury... celkom prakticke), psychologiu, etiku, archivnictvo, historiu, filozofiu, masmedialku, zurnalistiku (to mam skoncene externe ja... teraz si tu robim doktoranturu... a nebolo to narocne studium), politologiu... romologiu a podobne...

bibinka
6. mar 2009

elenita- ja píšem DP a tiež nestíham 😀 😀 😀 , teóriu už síce mám, ale musela som tam podopĺňať nejaké veci, dotazníky mám pozbierané, len vyhodnotiť. Včera som si napísala, abstrakt, predhovor a úvod a "kostru" záveru. no ešte spracovať graficky tie otázky a vypočítať percentá a hotovo. ale tiež mám pocit, že to nestihnem.

adetka
7. mar 2009

tak ako studentky?... ake ste mali dnes prednasky?... ak ste mali... ja som dnes nenapisala ani riadok... aj keby sa zislo... a ani na studentov som sa zatial nepripravovala... vravim si, ze staci zajtra... 😀

janka46
7. mar 2009

Ach jaja,tak aj u mna je to biedne,mala od rana teplotuje,afty v pusinke,tak len na mne nalepena...učenie pod bod mrazu,som myslela,ze nieco vecer ,ale nic z toho zaspavam nad tym....idem do hajan,bru nocku vsetkym studentkam 😒

elenita
8. mar 2009

bibinka, tak to Ta obdivujem........ja este nemam vobec ziadnu formu, ani kapitoly, nic...len 25 stramn pisaneho textu......akoze abstrakt, zaver a pod...zatial nehrozi ☹ a mam odovzdat do 27.3.........to by som musela asi deti vystrelit na Mars, aby som to stihla 😅